|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
18.8.2010 22:41:08   
bananica
moja rodica je sinu slavila rodjendan u crticu, bilo je super, mi smo sjedili dolje, dok su se djeca gore zabavljala sa tetom

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 551
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
18.8.2010 22:43:35   
teacher75
IZVORNA PORUKA: bananica

moja rodica je sinu slavila rodjendan u crticu, bilo je super, mi smo sjedili dolje, dok su se djeca gore zabavljala sa tetom

jedna prijateljica mi je isto nahvalila, vidjela sam i slike, ne izgleda lose... ima ekran na kojem se mogu posmatrati djeca a ona kaze da je bio i animator ili teta, svejedno (mozda bi se lana i prepala klovna jer je bas strasljiva), bas je bila zadovoljna....

< Poruku je uredio teacher75 -- 18.8.2010 22:44:15 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 552
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
18.8.2010 22:45:24   
bananica
ako mi vjerujes na ekran nismo ni pogledale, par puta smo izlazile gore, cisto da vidimo sta se desava, al i to rijetko jer je bila zima pa nije lako skinuti cizmeuser posted image user posted image user posted image user posted image
mada je meni zanzibar puno bolji, a takodjer mi se svidja i igraona u BBI centru

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 553
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
18.8.2010 22:47:04   
teacher75
IZVORNA PORUKA: bananica

ako mi vjerujes na ekran nismo ni pogledale, par puta smo izlazile gore, cisto da vidimo sta se desava, al i to rijetko jer je bila zima pa nije lako skinuti cizmeuser posted image user posted image user posted image user posted image
mada je meni zanzibar puno bolji, a takodjer mi se svidja i igraona u BBI centru


ma ja trazim da mi nije puno daleko jer mozda mm nece moci doci pa cu morati sve sama, a ne vozim user posted image ja cu morati trckarati gore-dole zbog slikanja user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 554
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
18.8.2010 22:47:54   
bananica
u dzungli bude klaun pa sam cula par prica da djeca cim ga ugledaju pocnu plakati, neke je strah, al se moze reci da ne treba klaun

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 555
   RE: Djecije igraonice
18.8.2010 22:49:34   
bananica
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: bananica

ako mi vjerujes na ekran nismo ni pogledale, par puta smo izlazile gore, cisto da vidimo sta se desava, al i to rijetko jer je bila zima pa nije lako skinuti cizmeuser posted image user posted image user posted image user posted image
mada je meni zanzibar puno bolji, a takodjer mi se svidja i igraona u BBI centru


ma ja trazim da mi nije puno daleko jer mozda mm nece moci doci pa cu morati sve sama, a ne vozim user posted image ja cu morati trckarati gore-dole zbog slikanja user posted image


bez auta ti i jeste prednost naci sta u blizini kuce

< Poruku je uredio maja78 RR -- 3.9.2010 22:41:05 >

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 556
   RE: Djecije igraonice
18.8.2010 22:49:55   
veeseelaa
neka klauna, zlu ne trebalouser posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 3.9.2010 22:40:56 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 557
   RE: Djecije igraonice
18.8.2010 22:53:24   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: bananica

moja rodica je sinu slavila rodjendan u crticu, bilo je super, mi smo sjedili dolje, dok su se djeca gore zabavljala sa tetom


Pretpostavljam da su malo starija djeca u pitanju, jer ja koliko znam kad su u pitanju baš manja oko godinu dana onda roditelji trebaju paziti na njih.

Mi smo išli na proslavu 1.rodjendana u jednu igraon i ja, kao i ostale mame s manjom djecom, nismo sjedile u dijelu za roditelje jer smo cijelo vrijeme bile kraj djece.

< Poruku je uredio maja78 RR -- 3.9.2010 22:41:23 >


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 558
   RE: Djecije igraonice
18.8.2010 22:53:28   
teacher75
IZVORNA PORUKA: bananica

u dzungli bude klaun pa sam cula par prica da djeca cim ga ugledaju pocnu plakati, neke je strah, al se moze reci da ne treba klaun

ma lana je bas strasljiva i zacas zaplace pa kontam da je bolje bez klauna, da ne place za svoj rodjendan dusa moja user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 3.9.2010 22:41:33 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 559
   RE: Djecije igraonice
18.8.2010 22:54:52   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Mya_81

IZVORNA PORUKA: bananica

moja rodica je sinu slavila rodjendan u crticu, bilo je super, mi smo sjedili dolje, dok su se djeca gore zabavljala sa tetom


Pretpostavljam da su malo starija djeca u pitanju, jer ja koliko znam kad su u pitanju baš manja oko godinu dana onda roditelji trebaju paziti na njih.

Mi smo išli na proslavu 1.rodjendana u jednu igraon i ja, kao i ostale mame s manjom djecom, nismo sjedile u dijelu za roditelje jer smo cijelo vrijeme bile kraj djece.


e vidis, to se moram raspitati... a mozemo li dezurati naizmjenicno? nece biti user posted image ispod godinu dana, lana je najmladja, al ima ih koje su malo starije od nje

< Poruku je uredio maja78 RR -- 3.9.2010 22:40:48 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 560
   RE: Djecije igraonice
18.8.2010 23:03:46   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: teacher75
e vidis, to se moram raspitati... a mozemo li dezurati naizmjenicno? nece biti user posted image ispod godinu dana, lana je najmladja, al ima ih koje su malo starije od nje


Pitaj u igraoni da li su tako mala djeca njihova odgovornost, mislim da li ih oni čuvaju ili ne. Neke igraonice recimo naplaćuju 1KM više ako oni čuvaju manju djecu. I ova igraona u kojoj sam ja bila imaju tu mogućnost ali ne razmišljaju da takvo nešto iziskuje i više osoblja. Ovdje su bile 2 tete od kojih je jedna samo fotkala (jer su kao i slike uračunate u cijenu) tako da jedna definitivno nije mogla paziti na sve. Naravno, uvijek se s mamama možeš dogovoriti da pazite medjusobno user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 3.9.2010 22:40:41 >


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 561
   RE: Djecije igraonice
18.8.2010 23:14:27   
bananica
IZVORNA PORUKA: Mya_81

IZVORNA PORUKA: teacher75
e vidis, to se moram raspitati... a mozemo li dezurati naizmjenicno? nece biti user posted image ispod godinu dana, lana je najmladja, al ima ih koje su malo starije od nje


Pitaj u igraoni da li su tako mala djeca njihova odgovornost, mislim da li ih oni čuvaju ili ne. Neke igraonice recimo naplaćuju 1KM više ako oni čuvaju manju djecu. I ova igraona u kojoj sam ja bila imaju tu mogućnost ali ne razmišljaju da takvo nešto iziskuje i više osoblja. Ovdje su bile 2 tete od kojih je jedna samo fotkala (jer su kao i slike uračunate u cijenu) tako da jedna definitivno nije mogla paziti na sve. Naravno, uvijek se s mamama možeš dogovoriti da pazite medjusobno user posted image



4-ti rodjendan je slavio, moja je tada imala 1,5 i bila je jos jedna curica sa 2 god.

< Poruku je uredio maja78 RR -- 3.9.2010 22:41:43 >

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 562
   RE: Djecije igraonice
3.9.2010 0:38:36   
sporty mamaa
Ja danas odvela svoju malenu u igraonicu i iako je za djecu od 3 god.tete je ostavile, ma okrenula se zamnom nije.... Jedva sam je izvela nakon sat vremena, tete su rekle da je mogu dovesti uvijek i da je jako samostalna za svoje godine... Sve ih je izljubila i izgrlila, kad smo posli kuci morala se vratit da zagrli i poljubi tetu... Kazu da umiljatije i zabavnije dijete a tako malo nisu vidjeli, mozda i foliraju, al ja sam bila jako ponosnauser posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 3.9.2010 22:40:33 >

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 563
   RE: Djecije igraonice
3.9.2010 21:06:59   
Yuna
vidjela sam na hayatu više puta reklamu za neki wogo land. jel zna netko gdje se to nalazi i jeste bile tamo?

< Poruku je uredio maja78 RR -- 3.9.2010 22:40:25 >

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 564
   RE: Djecije igraonice
3.9.2010 21:08:13   
acudesa
to je centar u Vogošći...nisam bila...

< Poruku je uredio maja78 RR -- 3.9.2010 22:39:31 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 565
   RE: Djecije igraonice
6.9.2010 22:20:50   
mamma mumi
Zna li neko naziv igraone na Grbavici kod plavog zamka, koju je otvorila nasa forumasica? ako neko zna i br. telefona molila bih da mi posalje na pp,jer bih zelila da vidim cijene organizovanja rodjendana? Hvala

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 566
   RE: Djecije igraonice
6.9.2010 22:26:02   
ElmaB

Igraonica Čarobni svijet
adresa: Hercegovačka 3, 71000 Sarajevo
tel: 033/655-977       061/310-545     
radno vrijeme:ponedeljak-nedelja 11:00–20:30h

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 567
   RE: Djecije igraonice
6.9.2010 22:33:18   
mamma mumi
ElmaB puno ti hvala na adresi i brojevima telefona.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 568
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
8.9.2010 0:01:09   
mily
ja bih ti preporucila proslavu rodjendana u igraoni u sara centru na ilidzi imaju jako povoljne pakete koji ukljucuju i tortu.slane.slatke grickalice,picu i sve te ostale zezancije stvarno bude super 2 sata vrtoglave zabave za djecu koju cuvaju 2 tete stim da roditelji manje djece mogu prisustvovati rodjusu a i nemoraju jer tetu cuvaju djecu i odrade sve sto treba......user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 569
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
7.10.2010 10:50:26   
leona81
kakav je pinokio, i da li znate kakva je igraona u bbi? meni treba nesto za curicu od godinu dana i nekoliko djece od godinu do 6...blizu centra? hvala puno

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mily)
Neposredna veza do poruke: 570
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
7.10.2010 11:12:30   
Blue rose RR
Leona , u BBi centru igraonica ne prima djecu ispod 3 godine.

Yuna, mi smo bili u Wogolandu, i mojoj djevojčici se sviđa, pa smo tamo čest posjetilac.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 571
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
7.10.2010 18:28:53   
maya83

IZVORNA PORUKA: sarayka

Djecije carstvo nije radilo u 17huser posted image user posted image
pa do koliko zaboga rade vikendom? do 12h?
cccccuser posted image


Radi svaki dan do 17h, samo više nije igraonica:)
Ostala je mogućnost proslava rođendana i najma prostora, ali sad je tu samo boravak za školsku djecu i kreativne i muzičke/plesne radionice, radionice za mame i ostale aktivnosti udruženja.
A vikend je samo za proslave i radionice:)

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 572
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
7.10.2010 21:33:46   
teacher75
IZVORNA PORUKA: leona81

kakav je pinokio, i da li znate kakva je igraona u bbi? meni treba nesto za curicu od godinu dana i nekoliko djece od godinu do 6...blizu centra? hvala puno

mi smo rezervisali rodjendan u crticu na trgu heroja, ali je to tebi daleko. javicu se poslije rodjendana sa izvjestajem kako je bilouser posted image cijena je pristupacna u odnosu na druge igraonice i prilagodjena je za djecu od godinu dana


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 573
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
8.10.2010 9:39:32   
leona81
moze li na pp cijena please i btw da li mora biti vise od 10-ero djece?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 574
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
10.10.2010 23:46:07   
teacher75
evo i mene da pohvalim ovdje igraonicu Crtic- bilo nam je super, i djeci i odraslima. rodjendan je proslavljen kako treba, bilo je oko 12 djece, uglavnom od 1-2 godine, fino su se izigraliuser posted image roditelji su bili malo dole malo gore, bilo je i prijatelja bez djece pa su se i oni snasli jer je donji dio kao kaficuser posted image sve u svemu, prezadovoljna samuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *