|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
13.3.2010 17:23:42   
škorpija
mi smo dosad bili samo u igraonici Čarobni svijet, i ona crna djevojka što radi me je oduševila jer se stvarnov vidi da voli djecu, dok je ona plava bila korektana, ali fakat se vidi na njoj da radi smo za platu (što  ne mora biit negativno, pa i sama sam često takva), ustvari možda joj je bio loš dan, a i kad imaju rođendan zakazan imam osjećaj da samo žure da te spengaju van iako (lupam ) ima još 1,5 sat do rođendana.
definitivno moramo otići u u Dječiji svijet da se vidimo sa imenjakom ako ništauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
13.3.2010 17:52:49   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: škorpija

mi smo dosad bili samo u igraonici Čarobni svijet, i ona crna djevojka što radi me je oduševila jer se stvarnov vidi da voli djecu, dok je ona plava bila korektana, ali fakat se vidi na njoj da radi smo za platu (što  ne mora biit negativno, pa i sama sam često takva), ustvari možda joj je bio loš dan, a i kad imaju rođendan zakazan imam osjećaj da samo žure da te spengaju van iako (lupam ) ima još 1,5 sat do rođendana.
definitivno moramo otići u u Dječiji svijet da se vidimo sa imenjakom ako ništauser posted image


a nikad se nismo sreli u carobnom


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 402
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
13.3.2010 17:56:53   
acudesa
Očito je vrijeme za zakazivanje nove RR  kaficeuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 403
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
13.3.2010 17:59:13   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Očito je vrijeme za zakazivanje nove RR  kaficeuser posted image


dusa moja sve zna :))))))) ja juce razmisljam kako odavno nije bilo user posted image


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 404
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
13.3.2010 18:03:16   
acudesa
Idi zakazuj kafu....da ne idemo ovdje OTuser posted image
Ljubac...tebi i Andreju i znaš još komeuser posted image


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 405
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
13.3.2010 20:04:00   
sarayka
Djecije carstvo nije radilo u 17huser posted image user posted image
pa do koliko zaboga rade vikendom? do 12h?
cccccuser posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 406
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
31.3.2010 13:26:33   
mamana
Mene zanima ova igraonica Dječije carstvo na Dobrinji. Je li neko vodio djete tamo, kakva je hijena, tete u igraonici i koliko košta korištenje?

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 407
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
31.3.2010 13:35:41   
aazra

IZVORNA PORUKA: škorpija

mi smo dosad bili samo u igraonici Čarobni svijet, i ona crna djevojka što radi me je oduševila jer se stvarnov vidi da voli djecu, dok je ona plava bila korektana, ali fakat se vidi na njoj da radi smo za platu (što  ne mora biit negativno, pa i sama sam često takva), ustvari možda joj je bio loš dan, a i kad imaju rođendan zakazan imam osjećaj da samo žure da te spengaju van iako (lupam ) ima još 1,5 sat do rođendana.
definitivno moramo otići u u Dječiji svijet da se vidimo sa imenjakom ako ništauser posted image


Škorpija, škorpija...nego šta nego za platu stvarno volim tvoje duhovite komentareuser posted image

Ma ne znam šta ste se svi navadili tih igraona, evo nam proljeća treba djecu izvesti i van'ka na zrakuser posted image

_____________________________








(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 408
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
6.4.2010 13:13:28   
Animo
Pozdrav,

Na Mrin Dvoru se otvorila nova igraona "Bajka"...kod tramvajske stanice prema Ilidzi.
Igraona je super...user posted image

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
6.4.2010 14:34:38   
DZANINI

IZVORNA PORUKA: Animo

Pozdrav,

Na Mrin Dvoru se otvorila nova igraona "Bajka"...kod tramvajske stanice prema Ilidzi.
Igraona je super...user posted image



oprilike za koju uzrast je taj vrtic prikladan nije za manju raju 13..14 mjeseci

(odgovor članu Animo)
Neposredna veza do poruke: 410
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
6.4.2010 14:45:28   
mummy
A u "Bajci" dok se djete igra mama može malo oblikovati svoje tijelo (čitaj skidati kile). To i može samo u bajci.

< Poruku je uredio mummy -- 6.4.2010 14:46:13 >

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
7.4.2010 10:04:19   
Animo
oprilike za koju uzrast je taj vrtic prikladan nije za manju raju 13..14 mjeseci


Igraona je za malo stariju raju :), negdje od 3god ja mislim...
Al' super je to sto ima i sportski studio (aerobic i pilates) za mame... (mummy)

Imam i broj telefona ako vam treba!?





(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 412
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
7.4.2010 10:07:02   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Animo

oprilike za koju uzrast je taj vrtic prikladan nije za manju raju 13..14 mjeseci


Igraona je za malo stariju raju :), negdje od 3god ja mislim...
Al' super je to sto ima i sportski studio (aerobic i pilates) za mame... (mummy)

Imam i broj telefona ako vam treba!?






čuj ove varijante areobik i pilates a djete u igraonicu...pošalji mi broj telefona molim te kako bi mi ovo odgovaralo da sebi 1 dan nakon posla posvetim...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Animo)
Neposredna veza do poruke: 413
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
7.4.2010 10:16:21   
veeseelaa
pa ja kod odem kod Suzi nikog ne sretnem user posted image  samo Hanady i Shee
Hanady vodiš li ti mladju malenu u igraonice? ja sam Ajšu počela voditi od njenog 9 mjeseca i baš je uzivalauser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 7.4.2010 10:17:27 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 414
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
7.4.2010 10:18:32   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa ja kod odem kod Suzi nikog ne sretnem user posted image  samo Hanady i Shee


e čuj samo zar smo ti nas dvije samo...pa bona volka žena i nije za igraonice zausimam puno prostorauser posted image user posted image user posted image user posted image

al šalu na stranu ja zaista nema kad djecu u igraonice da vodim...ovu malu još nikada nisma ni odvelauser posted image user posted image sram me bilo mrzit će me djete dok bude znalo kontat.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 415
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
7.4.2010 10:38:37   
veeseelaa
imal kakva igraonica gdje dijete čuvaju a majka da može prileći

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Animo)
Neposredna veza do poruke: 416
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
7.4.2010 10:39:36   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

imal kakva igraonica gdje dijete čuvaju a majka da može prileći

ima kod nane user posted image user posted image user posted image user posted image

ja odem kod mame njih stavim u sobu za igranje nana čuva a ja spavam.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 417
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
7.4.2010 10:43:13   
veeseelaa
šta ima veze, ja da otvoram igraonicu ja bi vas sve obavijestila a ko ne dodje bio bi mrtav za mene

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 418
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
7.4.2010 10:43:18   
taurus
Opet greška pri citiranju.

Animo dobro ti je ovaj forum poslužio kao reklama. Član od juče, 3-4 objave a sve u vezi igraonica. Baš ptovidno

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 419
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
7.4.2010 10:45:12   
taurus
Moja Vesela drugo smo mi koje smo ovdje od prije i koje se nismo učlanile readi reklame, ali ovo je očito samo radi propagande igraonice.
a ako ti otvoriš igraonicu ja bih kod tebe visila i morala bi me tjeratiuser posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 420
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
7.4.2010 10:48:23   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: taurus

Opet greška pri citiranju.

Animo dobro ti je ovaj forum poslužio kao reklama. Član od juče, 3-4 objave a sve u vezi igraonica. Baš ptovidno


pa sta ako se radi toga uclanila, pa mora se nekako reklamirati i privuci ljude, to mi je skroz razumljivo

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 421
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
7.4.2010 10:49:39   
taurus
Da draga moja ali ima varijanta da se reklamira na forumu i to se naravno plača pa nek to vidi sa Višnjom a ne ovako

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 422
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
7.4.2010 10:51:51   
veeseelaa
taurususer posted image user posted image user posted image  evo meni mušterijeuser posted image
a šta te bona briga što Animo reklamira svoju igraonicu, ne zamaraj se tim

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 423
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
7.4.2010 10:56:27   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: taurus

Da draga moja ali ima varijanta da se reklamira na forumu i to se naravno plača pa nek to vidi sa Višnjom a ne ovako


ma nesto mi glupo da ja ovdje pravdam nekog ne poznatog :)
slazem se ja sa tobom da bi bilo bolje da placa
ali razumijem je, jer kad ulozis sve sto imas (tako sam ja) onda ti svaki fening znaci (mozda je neka lovatorka user posted image user posted image ) a i ovdje se svakako svasta reklamira samim pominjanjem toga

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 424
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
7.4.2010 10:57:16   
mamine oci
ma kakve veze ima jel reklama i onako je stranica sa djecijim igraonama kamo srece da na svakom cosku ima jedna igraona toga nikad dosta a na danasnje vrijeme djete je najsigurnije u igraonu nego u nekom parkicu gdje se svasta desava od pucnjave itd...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *