|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djecije igraonice
25.2.2011 14:12:45   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: škorpija

mi smo sinoć bili u čarobnom svijetu, bilo nam je ješ raje sa RR (drug rafo), ah te dragosti i veselja, ma kakvi virusi i ostalo, ajidn je vrištao od sreće što napokon vidi djecu iako idemo u igraonu barem jednom sedmično.

info za dadadu, ajdine je haman sve one loptice oblizao u č, svijetuuser posted image

u nedjelju smo akobogda opet u bambiju, nadam se da će ispred biri razvijanja i oklagijanja, Gvendy, nadam se da ćemo i vas vidjeti


nadam se da cemo i mi moci doci,bilo bi super da imenjaci zajedno pitu razvijajuuser posted image



_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 751
   RE: Djecije igraonice
26.2.2011 18:56:59   
sabinos
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Mi smo jučer malo virnuli u novootvorenu igraonu Bongo u prodajnom centru Škafa u Halilovićima. Mogu kazati da je igraona predobra, velika je sigurno nekih 400 kvadratnih metara, imaju dva ili tri bazena sa toboganima, dva dušeka ona velika kao dvorci, puno klackalica onih sa amortizerima, ljulje su posebne iz kojih djeca ne mogu ispasti, kutak za dječake, veliki poligon za fudbal, odvojen mrežom da ne bi bilo udaraca loptom, kutac za crtanje, TV sa igricama, kutak za djevojčice, šminkernica, kuhinja i slično, te one standardne kućiće. Zaista me igraona oduševila, šteta što nije bila otvorena za proslavu ročkasa našeg,jer imaju najpovoljnije cijene što se tiče proslava, i svi koji budu slavili u ovommjesecu imaju 20 popusta. Samo nemojte ići prije 24. 2. jer je ulaz slobodan, i opšti je haos.

e mi smo danas bili,extra je.Ajdin je zaista uzivaouser posted image


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 752
   RE: Djecije igraonice
7.3.2011 19:58:37   
shejla
a kako  izgleda vani....mislim za roditelje ima li se gdje sjesti, popiti kafa.... Jer nece nam biti sve mala djeca na rodjendanu, pa bi neko sjeo, jeo, pio, pusio user posted image
Mislim je li neki ciganluk ili.... ?
Meni taj Skafa izgleda isto buvljak neki....nisam nikad bila, vec po onim reklamam iz novina... A nije mi bas usput, pa da odem samo da bih vidjela (bez preporuke sa RR user posted image )

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 753
   RE: Djecije igraonice
7.3.2011 20:29:48   
sabinos
znam da skafa izgleda sumnjivo,ali...meni je ok.odmah na ulazu ima picerija a igraona je na 3.spratu.u sklopu igraone imaju stolovi stolice.tek je otvoreno pa sigurno nisu se jos ni snasli.neces se pokajati.igraona je odlica,3 km sat.a zaista je velika.

< Poruku je uredio mama alma RR -- 7.3.2011 21:57:12 >


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 754
   RE: Djecije igraonice
7.3.2011 21:18:17   
Džanolino
Mi smo nedavno slavili rođendan u  Bongu. Igraona je odlicna. U februaru je bila neka acija, pa me ne rođendan dosao samo 160 KM, u tu cijenu ulazi i torta, 15-ero djece. Odlicno je bilo, jer ima dovoljno sadrzaja za svaki uzrast. Moram reci da je Džan uzivao. Torta nije bila cemu, tj. nije nesto ukusna i nemate mogucnost izbora likova na torti i sl., ali smo mi zato donjeli svoju.  

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 755
   RE: Djecije igraonice
7.3.2011 21:58:31   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: shejla

a kako  izgleda vani....mislim za roditelje ima li se gdje sjesti, popiti kafa.... Jer nece nam biti sve mala djeca na rodjendanu, pa bi neko sjeo, jeo, pio, pusio user posted image
Mislim je li neki ciganluk ili.... ?
Meni taj Skafa izgleda isto buvljak neki....nisam nikad bila, vec po onim reklamam iz novina... A nije mi bas usput, pa da odem samo da bih vidjela (bez preporuke sa RR user posted image )



Odi i uvjeri se, kamo sreće da su otvorili ranije pa da sam L ročkas dole slavila, hel je prostrana, hem sve novo, hem puno sadržaja i baš za male prilagođeno. Meni je zaista odlična.

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 756
   RE: Djecije igraonice
16.3.2011 9:09:33   
H...
jel imate neku ideju za uredjenje djecije sobe kao igraone??? osim onih ideja tepiha sa stazama tobogana kucica bazen s lopticama ljuljacka polica sa igrackama...to je vec tu...imal jos neka ideja???????

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 757
   RE: Djecije igraonice
16.3.2011 12:18:10   
R&T@
IZVORNA PORUKA: H...

jel imate neku ideju za uredjenje djecije sobe kao igraone??? osim onih ideja tepiha sa stazama tobogana kucica bazen s lopticama ljuljacka polica sa igrackama...to je vec tu...imal jos neka ideja???????


zar ti nismo davale savjete na temi Djecije sobiceuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu H...)
Neposredna veza do poruke: 758
   RE: Djecije igraonice
16.3.2011 12:49:05   
babina beba
Igraona Bongo u Skafi, utorkom je besplatna za djecu!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 759
   RE: Djecije igraonice
16.3.2011 13:11:07   
škorpija
bili smo u igraonici u škafi i ne vjerujem da ćemo više ikad otići, meni nešto nije sjela, prvo što nismo znali da je utorkom besplatno, pa je bio haos, drugo rekli su nam da smijemo ostati samo sat u igraonici zato što je besplatno, pitali da doplatimo, kaže ne možeuser posted image

e znači poslije sat ajdin je plakao jer smo morali izaću, drugo čitava igraonica smrdi na kinesku robu kao i čitava škafa, nažalsot nisu odvojene prostorije.

što se tiče sama igaaonice, igračke su lijepe i kvalitetne, prilagođene maloj djeci, pod je malo hladan ali ok je


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 760
   RE: Djecije igraonice
31.3.2011 11:30:20   
Kivac
Da li ima neka igraonica na C Vili ili Otoci?


_____________________________

Nora - Jan 13, 2009
Jan - Apr 14, 2011

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 761
   RE: Djecije igraonice
31.3.2011 11:48:08   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Kivac

Da li ima neka igraonica na C Vili ili Otoci?



Ima na Otoci u Mekuru igraona, velika je ali meni se nekako nije svidjela, jednom smo bili samo

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Kivac)
Neposredna veza do poruke: 762
   RE: Djecije igraonice
5.4.2011 14:36:34   
Amani12
Ima li neka fina igraona na Dobrinji ili u blizini user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 763
   RE: Djecije igraonice
16.4.2011 15:56:54   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Mi smo jučer malo virnuli u novootvorenu igraonu Bongo u prodajnom centru Škafa u Halilovićima. Mogu kazati da je igraona predobra, velika je sigurno nekih 400 kvadratnih metara, imaju dva ili tri bazena sa toboganima, dva dušeka ona velika kao dvorci, puno klackalica onih sa amortizerima, ljulje su posebne iz kojih djeca ne mogu ispasti, kutak za dječake, veliki poligon za fudbal, odvojen mrežom da ne bi bilo udaraca loptom, kutac za crtanje, TV sa igricama, kutak za djevojčice, šminkernica, kuhinja i slično, te one standardne kućiće. Zaista me igraona oduševila, šteta što nije bila otvorena za proslavu ročkasa našeg,jer imaju najpovoljnije cijene što se tiče proslava, i svi koji budu slavili u ovommjesecu imaju 20 popusta. Samo nemojte ići prije 24. 2. jer je ulaz slobodan, i opšti je haos.

bas mi je danas kolegica pricala o ovoj igraoni i odusevljena je. ona je rezervisala igraonu za rodjendan svog malog iduci vikend i kosta samo 150km za 15 djece, a i torta je uracunata, kao i cijela pizza za svako dijete a ne samo komadic kao inace. to je akcija koja vazi samo ovaj mjesec, prejeftino je zaista...


teacher mozes li mi reci kakvi su utisci prijateljice za rockasuser posted image
danas smo bili u igraonici prvi put i bas nam se svidjelo,super je sadrzaj.Mislili smo mozad da rezervisemo za rodjendan,a ponuda je extra povoljna...u cijenu su ukljucene grickalice,sokovi i torta...e ono sto mene zanima jeste kvalitet sokova i torte,je li bila OK ako je neko slavio ili bio na rodjendanu u ovoj igraonici neka nam javi utiske pliiizuser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 764
   RE: Djecije igraonice
18.4.2011 21:39:55   
teacher75
IZVORNA PORUKA: gvendolina

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Mi smo jučer malo virnuli u novootvorenu igraonu Bongo u prodajnom centru Škafa u Halilovićima. Mogu kazati da je igraona predobra, velika je sigurno nekih 400 kvadratnih metara, imaju dva ili tri bazena sa toboganima, dva dušeka ona velika kao dvorci, puno klackalica onih sa amortizerima, ljulje su posebne iz kojih djeca ne mogu ispasti, kutak za dječake, veliki poligon za fudbal, odvojen mrežom da ne bi bilo udaraca loptom, kutac za crtanje, TV sa igricama, kutak za djevojčice, šminkernica, kuhinja i slično, te one standardne kućiće. Zaista me igraona oduševila, šteta što nije bila otvorena za proslavu ročkasa našeg,jer imaju najpovoljnije cijene što se tiče proslava, i svi koji budu slavili u ovommjesecu imaju 20 popusta. Samo nemojte ići prije 24. 2. jer je ulaz slobodan, i opšti je haos.

bas mi je danas kolegica pricala o ovoj igraoni i odusevljena je. ona je rezervisala igraonu za rodjendan svog malog iduci vikend i kosta samo 150km za 15 djece, a i torta je uracunata, kao i cijela pizza za svako dijete a ne samo komadic kao inace. to je akcija koja vazi samo ovaj mjesec, prejeftino je zaista...


teacher mozes li mi reci kakvi su utisci prijateljice za rockasuser posted image
danas smo bili u igraonici prvi put i bas nam se svidjelo,super je sadrzaj.Mislili smo mozad da rezervisemo za rodjendan,a ponuda je extra povoljna...u cijenu su ukljucene grickalice,sokovi i torta...e ono sto mene zanima jeste kvalitet sokova i torte,je li bila OK ako je neko slavio ili bio na rodjendanu u ovoj igraonici neka nam javi utiske pliiizuser posted image


kaze da je bila grozna i hljebasta ali su oni imali i njihovu tako da su dobro prosli. ostalo je prva liga, ogoman prostor za djecu tako da je to super bilo jer nisu imali vremena ni da se posvađaju, djeca dobiju pice koliko zele, cak su i roditelji dobili 2 pice, dobiju nekoliko flasa sokova, sto znaci niko nije zedan bio,grickalica puno,bas nisu stedili jedino torta nije valjala

< Poruku je uredio teacher75 -- 18.4.2011 21:41:13 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 765
   RE: Djecije igraonice
12.5.2011 10:39:32   
škorpija
Mi smo bili jučer u igraoni tvronica radosti u ferhadiji, igraona je super, tete divne, zeke još divnije, ajdin se sam igrao dok sam ja pila kafu sa prijateljicama u prostoriji pored igraone, jedina zamjerka je da je grozno HLADNO, ja sma se smrzla, noge pogotovo, sreća, ajdinu sma ponijela debelu duksericu i rezervne čarape pa mu nije bilo hladno, znači ko ide neka dobro dijete obuče

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 766
   RE: Djecije igraonice
27.6.2011 1:05:41   
veeseelaa
jedno pitanjce
Imali neka igraonica, vrtić i sl koji bi poslije 17 sati čuvao dvogodišnje dijete na par sati?


< Poruku je uredio veeseelaa -- 27.6.2011 1:06:11 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 767
   RE: Djecije igraonice
27.6.2011 1:09:41   
Visnja RR
ne vjerujem...dvogodisnje djete ne moze samo ostajati u igraonici...
ali imas tete koje cuvaju na par sati preko ove agencije Mediana

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 768
   RE: Djecije igraonice
27.6.2011 1:11:18   
veeseelaa
hvala na odgovoru, al mene više zanima nešto kao igraonica ili radionica i sl

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 769
   RE: Djecije igraonice
27.6.2011 1:19:52   
Visnja RR
to je tesko jer obicno pise da djeca do 3 g treba da budu u pratnji roditelja...ali znam da i Zanzibar i Tvornica radosti mogu "pricuvati" djecu par sati... ali samo ako je samostalno djete

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 770
   RE: Djecije igraonice
23.7.2011 13:32:20   
bebolin
vesela u igraonici dzungla imas produzeni boravaka za malisane i cuvaju i djecu od 2 godine ja ostavljam svoju curicu vikendom na 4 sata i super je zadovoljna sam pravo i djevojcica uziva dole ni nakon 4 sata nezeli da ide kuci.....tete su super,strucne su i poklanjaju veliku paznju djeci tako da mozes pogledati dole ako ti odgovara

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 771
   RE: Djecije igraonice
13.9.2011 13:32:55   
leona81
prenosim s druge teme

Pinokio, bilo je ok, s tim da smo imali samo 6 djece razlicite dobi. njima je bilo super a i roditeljima, zvali smo i nase prijatelje bez djece i najuzu rodbinu. minimalno je da se plati ja mislim 140 za 10 djece, a ako ima vise djece ide 14 KM po broju djece. mi smo donijeli svoju tortu, i platili kafe i sokove oko 150.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu bebolin)
Neposredna veza do poruke: 772
   RE: Djecije igraonice
13.9.2011 13:34:01   
leona81
mene interesuje za igraonicu crtic ovaj mini paket 8 djece plus pice za roditelje 175 KM...?



_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 773
   RE: Djecije igraonice
13.9.2011 19:21:00   
teacher75
IZVORNA PORUKA: leona81

prenosim s druge teme

Pinokio, bilo je ok, s tim da smo imali samo 6 djece razlicite dobi. njima je bilo super a i roditeljima, zvali smo i nase prijatelje bez djece i najuzu rodbinu. minimalno je da se plati ja mislim 140 za 10 djece, a ako ima vise djece ide 14 KM po broju djece. mi smo donijeli svoju tortu, i platili kafe i sokove oko 150.

gdje roditelji sjede  dok se djeca igraju, vide li djecu ili su odvojeni? mogu li se donijeti i svoji sokovi ili se tamo pije i placa na principu kafane?


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 774
   RE: Djecije igraonice
13.9.2011 20:17:36   
leona81
2 su prostorije, u jednoj djeca u drugoj roditelji, vidis djecu, imas na webu kako izgleda prostor, sokovi na principu kafane mislim da su 2,5 km a kafe 1 km.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *