|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djecije igraonice
11.2.2011 21:09:58   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: shejla

i meni je Zanzibar najbolji... Ovu sam tek skontala, kazem vam, prije par dana user posted image
I sad kada vidim sta oni nude, fakat su onda svi ostali PRESKUPI.
U Zanzibaru platis ono sto ti sloze stolove ispred i donesu po komad pice - 200 i vise maraka user posted image user posted image user posted image  (racunam, koliko kostaju 2 sata po djetetu, pa za 15 djece....Znaci ostatak uplate je NIZASTA - jer nije zatvorenog tipa rodjendan)
Meni to nije problem sto ne mogu roditleji u One2play, jedino sto, pretpostavljam da se moze uci s vremena na vrijeme da se fotografise??? (Nista meni bez mojih fotki, super sve... CD sa slikama....ali ja znam sta mi treba biti uslikano  ) user posted image user posted image user posted image



a jesi li vidjela ovu:
http://www.tvornicaradosti.ba/index.php?limitstart=14




ja sam htjela sutrašnji rođkas u tvornici radoszti i kontaktirala sma ih...
ono što ulazi u vjenu nije loše...samo meni se ne doapad puno sitnih igrački...
i stepenice na koje se baš paziti mora da se dijac pofataju...

e da a cjena je meni sa izabcivanjem torte bila potpuno ista tačnije 1Km viša nego u bambiju gdje ćemo sutra biti...

Doduše glavni presudnik je bilo ono kino u bambiju koje napušu pa se djete može skakati to je moju farah oduševilouser posted image
a rođendan je njenuser posted image

Eh pored ovoga djecu do godinu dana u tvornici radosti broje u paket od 15 djece...dok u bambiju ne...tako ja pored paketa od 15 djece imam još dvije bebe koje uostalon neće niti jesti niti piti niti na stolici sjediti onoga što nudi igraonica.

Uglavnom mi smo se dolučili za Bambi ja sma prbvi put bila na lajlinom rođkasu tamo...i dejac sa mnom...njih je oduševila...svaka je imala svoj kutak za igru....
to mi se doapda jer ne moram misliti hoće li mi farah neko starije dijete u onom centru za igru srušitiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 701
   RE: Djecije igraonice
11.2.2011 21:14:36   
Visnja RR
ja bih da dodam za igraonicu Tvornica radosti koja pruža jako lijepo slavlje i činjenicu da su tamo uključene animatorke ...djeca nisu prepustena sebi nego im tete pripreme igirce koje igraju kolektivno...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 702
   RE: Djecije igraonice
11.2.2011 21:17:10   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ja bih da dodam za igraonicu Tvornica radosti koja pruža jako lijepo slavlje i činjenicu da su tamo uključene animatorke ...djeca nisu prepustena sebi nego im tete pripreme igirce koje igraju kolektivno...



e da ima animatore....
to je bitno...
samo ja nikako nisma mogla da se skontam s animatorima...nema mi temu...gdje mi ima temu olešiše param...i skontam neš ni imat animatorauser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 703
   RE: Djecije igraonice
11.2.2011 21:41:14   
Visnja RR
dijana animoatori su u sklopu regularne cjene ...to su djevojke koje rade tamo i kojim je zadatak da se igraju nekih kolektivnih igrica sa djecompola rođedana...druga polovina je rezervisna za klopu, tortu i jos malo igrice po želji djece...bila sam dva puta tamo za vrijeme rođendana i djeca bas uživaju... nisam mislila na animatore u vidu nekih likova iz crtanih...

btw zamolila bih neku našu forumasicu koja odluči da slavi rođendan u Tvornici radosti da mi javi da navratim da npravim reportazu za PR tekst...Hvala! user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 704
   RE: Djecije igraonice
11.2.2011 21:46:42   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

dijana animoatori su u sklopu regularne cjene ...to su djevojke koje rade tamo i kojim je zadatak da se igraju nekih kolektivnih igrica sa djecompola rođedana...druga polovina je rezervisna za klopu, tortu i jos malo igrice po želji djece...bila sam dva puta tamo za vrijeme rođendana i djeca bas uživaju... nisam mislila na animatore u vidu nekih likova iz crtanih...

btw zamolila bih neku našu forumasicu koja odluči da slavi rođendan u Tvornici radosti da mi javi da navratim da npravim reportazu za PR tekst...Hvala! user posted image

u crticu isto imaju tete koje animiraju, meni se bas to svidjelo, tamo nema onih velikih harabatija za skakanje koje su mozda mnogoj djeci interesantna, ali je jako lijepa i ugodna atmosfera. osim laninog rodjendana, bila sam tamo jos na jednom rodjendanu i bilo nam je bas lijepo

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 705
   RE: Djecije igraonice
11.2.2011 21:49:00   
teacher75
visnja, ako slucajno poznajes vlasnike tvornice radosti, reci im malo da obrate paznju na web stranicu, ima jako puno pravopisnih gresaka kao i tip felera, bas upada u oci, steta i sramota. bilo bi dobro da to isprave jer mi izgleda stvarno lijepa igraona, pa da budu malo profesionalniji i po tom pitanjuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 706
   RE: Djecije igraonice
11.2.2011 21:49:49   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

dijana animoatori su u sklopu regularne cjene ...to su djevojke koje rade tamo i kojim je zadatak da se igraju nekih kolektivnih igrica sa djecompola rođedana...druga polovina je rezervisna za klopu, tortu i jos malo igrice po želji djece...bila sam dva puta tamo za vrijeme rođendana i djeca bas uživaju... nisam mislila na animatore u vidu nekih likova iz crtanih...

btw zamolila bih neku našu forumasicu koja odluči da slavi rođendan u Tvornici radosti da mi javi da navratim da npravim reportazu za PR tekst...Hvala! user posted image

u crticu isto imaju tete koje animiraju, meni se bas to svidjelo, tamo nema onih velikih harabatija za skakanje koje su mozda mnogoj djeci interesantna, ali je jako lijepa i ugodna atmosfera. osim laninog rodjendana, bila sam tamo jos na jednom rodjendanu i bilo nam je bas lijepo


a meni crtić ko kod mene kućiuser posted image
ja sam bila na rođendanu jednom tamo...nisma s ebaš nešto posebno lijepo osjećala...
haman ko kod mene u kućiuser posted image
al hajd jednom sam bila...možda je do meneuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 707
   RE: Djecije igraonice
11.2.2011 21:50:16   
M kao Mama
Vala tičerko nemoj da me pogrešno shvatiš, i da ispadne kao kontriranje, ali Crtić, ako mislimo na Crtić u Hrasnom je meni beze, soba malo veća, šareni tepih, jedan mali tobogan i poneka lopta. Tako je bilo prije dvije godine kada smo slavili rođendan malog Affana, beze pravo, ne sviđa mi se ona fizička odvojenost, mama i djece, meni je idealna kombinacija kada su mame u igraoni, kada ima širine, i ako mame i sjednu, opet su tu i djeca ih vide, igraone Zanzibar, Bambi veliki, Tvornica Radosti, Suzin Čarobni svjet meni su super, i to su igraone da nude neki sadržaj i da su široke. Coco Lolo mi se ne sviđa jer roditelji puše na trimetra od igraonei sav dim ulazi djeci

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 708
   RE: Djecije igraonice
11.2.2011 21:50:42   
Visnja RR
crtic je samo soba s dva tobogana (moj dnevni boravak je veci mada ima jedan tobogan kod mene user posted image )...bili smo u decembru...
i to sa tetom koja animira djecu je super... djeca zaista uzivaju...čak i moja tvrdoglavica user posted image
to bi trebala svaka igraonica za rođendan da daje...
jer nasa djeca mogu ici kad hoce u igraonicu da se sama igraju al kolektivne zezancije su bas za party...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 709
   RE: Djecije igraonice
11.2.2011 21:51:45   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

crtic je samo soba s dva tobogana (moj dnevni boravak je veci mada ima jedan tobogan kod mene user posted image )...bili smo u decembru...
i to sa tetom koja animira djecu je super... djeca zaista uzivaju...čak i moja tvrdoglavica user posted image
to bi trebala svaka igraonica za rođendan da daje...
jer nasa djeca mogu ici kad hoce u igraonicu da se sama igraju al kolektivne zezancije su bas za party...


e pa na to sam bas pomislila kad sam rekla da mi se bambi nije svidjela kao mjesto za rodjendan...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 710
   RE: Djecije igraonice
11.2.2011 21:59:58   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: dadada

koji je ovo biznis postao

jest da nije tema ove temeuser posted image

ali fakat brate, ljudi, zene...primjetite li vi to



ogroman...
i može pirčati ko šta hoće...al svaka proslava rođendana u svakoj od ponuđenih igraonica skupa je...
zaista za 225 Km mogla sma napravit zabavu smao takvu za veći broj djece kod sebe kući....

No zimski period i eventualno padanje snjegana me odvartilo...ali zato lijepo ljeto...za ovu lovu ima da napravim zabavu i po za more djeceuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 711
   RE: Djecije igraonice
11.2.2011 22:08:00   
Visnja RR
igraonice su veliki biznis...al moraju stalno nesto mjenjati i dodavati u svom programu što većina ne radi...al svaka igraonica ima neku malu ili vliku manu...

za sada je meni Suzina igraonica najdraža... Zanzibar najraznovrsnija.... Tvornicu radosti najvise edukativnosti daje jer to nije igraonica za skakanje vec za razne koletivne igre i učenja koroz igice i bla bla  ali za djecu iznad 3 g.... uskoro ce imati jedan super program za bebe user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 712
   RE: Djecije igraonice
11.2.2011 22:10:16   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

igraonice su veliki biznis...al moraju stalno nesto mjenjati i dodavati u svom programu što većina ne radi...al svaka igraonica ima neku malu ili vliku manu...

za sada je meni Suzina igraonica najdraža... Zanzibar najraznovrsnija.... Tvornicu radosti najvise edukativnosti daje jer to nije igraonica za skakanje vec za razne koletivne igre i učenja koroz igice i bla bla  ali za djecu iznad 3 g.... uskoro ce imati jedan super program za bebe user posted image

super, taman da iduci rodjendan tamo slavimouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 713
   RE: Djecije igraonice
11.2.2011 22:11:47   
Anoniman
a kako oni ciste ono...mislim na loptice recimo...prvi moj Andrej oblize svakuuser posted image user posted image

ja i meni pitanjauser posted image user posted image user posted image ...al' me fakat interesuje...evo sad kad su ove gripe...ja ih se klonim...a otvorili su nekakvu i u mimsu...na drugom spratu...nismo jos bili...izgleda mi ko i mimsuser posted image user posted image ...bezze..al eto

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 714
   RE: Djecije igraonice
11.2.2011 22:21:10   
Visnja RR
Program za bebe do 1 g user posted image user posted image

< Poruku je uredio mama alma RR -- 11.2.2011 22:22:35 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 715
   RE: Djecije igraonice
11.2.2011 22:30:17   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Program za bebe do 1 g user posted image user posted image

aha, a za ove od 2 godine nema nistauser posted image


to je do tebe...ja ni 1. ni 2. nisam slavila u igraonicijer mom djetetu nije značilo ništa...tek ću treci kod Suze

meni je zelja bila da lana ima za uspomenu slike sa svom malom rajom na okupu a u svom stancicu od 48 kvadrata to bi bilo prosto nemoguce, tako da planiram i ubuduce slaviti u igraonama, osim ako ne dobijemo na lotu pa kupimo veci stanuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 716
   RE: Djecije igraonice
11.2.2011 23:14:08   
shejla
joj sta svasta napisah....i ne proddje user posted image

Bili smo u tvornici radosti i bilo nam je super, samo sto dijete malo ne smijete pustiti jer ima stepenica, tobogana, pragova, prozora....
Sto se tice cijena, sve je preskupo, po mom misljenju.... Toliko se otvorilo tih igraonica, a svaka sve skuplja i skuplja (zato me odusevila ponuda One2play)...

Uglavnom i mi cemo negdje praviti party, ali samo zato sto smo i mi isli na rodjendane djecici, sto po familiji, prijateljima, kolegama.... Pa, eto da i nama dodju.... Inace, ja ne bih do 4...5-te godine user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 717
   RE: Djecije igraonice
12.2.2011 10:59:33   
caramela
Meni hvali neka igraonica gdje nema TV, glupost je da navodim razloge.Tvornica radosti ima dobar koncept ali je pravo mracna i hladna.user posted image
One 2 play je odlican ali cesto mi se desi da moram cekati ili upisati se na spisak kad su slobodni,a moje slobodno vrijeme leti.

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 718
   RE: Djecije igraonice
12.2.2011 11:37:13   
škorpija
slažem se, zanzibar me enrvira najviše zbog onog TV u koji dosta djece bulji i preglasne muzike,
a što neko reče, znač šta ja mogu za 200-300 Km napraviti kod kučćeuser posted image , tako da ćemo mi i 2. roćkas aBd proslaviti kući, a onda kad bude veći i kad bude nešto znao idemo u igraonicu

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu caramela)
Neposredna veza do poruke: 719
   RE: Djecije igraonice
12.2.2011 11:41:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija

slažem se, zanzibar me enrvira najviše zbog onog TV u koji dosta djece bulji i preglasne muzike,
a što neko reče, znač šta ja mogu za 200-300 Km napraviti kod kučćeuser posted image , tako da ćemo mi i 2. roćkas aBd proslaviti kući, a onda kad bude veći i kad bude nešto znao idemo u igraonicu
ma grehota majkemi...kad skontas...mozes tortu napraviti/kupiti...pozvati svu raju...i jos svma po poklon lego kupiti za te pareuser posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 720
   RE: Djecije igraonice
12.2.2011 20:11:25   
shejla
pa bas tako... Mozes obuci dijete za narendih godinu dana za to sto platis 2 sata....Jer su oni jos uvijek mali da bi se sjecali, a lijepo ce im biti svugdje sa 10-15 djece... I u parku bi se isto zabavili kao i u igraonici user posted image

Mi idemo sutra u Importane...tamo ima svake nedjelje od 12-17 sati igraonica dole na -1. spratu (besplatna, izbace svega dole gdje su stolovi). Mi bili prosle sedmice i Lamija pravila pitu - donesu im na stolove po malo tijesta (pravog) i male oklagijice i tepsije i ima mala rerna...ma super :) Bude jos i auta, kolica, kuhinja, bojica i blokova..... Pa eto, hajte i vi user posted image
OT: otisli mi poslije te nedjelje, par dana, do Importanea na kafu nako, i parkirali se dole u garazi, izasli iz auta, kad Lamija: "Ope beba pavi pitu...bude puno dece...." - skontala ona po garazi gdje je dosla, nevjerovatno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 721
   RE: Djecije igraonice
12.2.2011 20:18:17   
škorpija
ee mogli bi i mi doći sutra da malo oklagijamo, ajdin to baš voliuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 722
   RE: Djecije igraonice
15.2.2011 18:03:09   
majam
U nedjelju sam bila na rodjendanu u tvornici radosti,u sklopu rodjendana djeca su imala priredbu u kojoj je ucestvovala vila i nestasna djevojcica.bilo je divno,djevojke su odradile predstavu i poslije toga desetak minuta ostale sa djecom da se slikaju i pricaju.sad sve djevojcice s rodjendana hoce da budu balerine kao sto je vila user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 723
   RE: Djecije igraonice
15.2.2011 21:53:10   
Nunichi
Info za malu raju iz Tz, u Babilonu je otvorena igraonica.
Zara je danas bila, doduse sa djedom i nenom, a oni kazu da je fina igraonica.
U nedostatku istih u ovom selu kakva god da je dobra je. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majam)
Neposredna veza do poruke: 724
   RE: Djecije igraonice
15.2.2011 23:02:43   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: shejla

pa bas tako... Mozes obuci dijete za narendih godinu dana za to sto platis 2 sata....Jer su oni jos uvijek mali da bi se sjecali, a lijepo ce im biti svugdje sa 10-15 djece... I u parku bi se isto zabavili kao i u igraonici user posted image

Mi idemo sutra u Importane...tamo ima svake nedjelje od 12-17 sati igraonica dole na -1. spratu (besplatna, izbace svega dole gdje su stolovi). Mi bili prosle sedmice i Lamija pravila pitu - donesu im na stolove po malo tijesta (pravog) i male oklagijice i tepsije i ima mala rerna...ma super :) Bude jos i auta, kolica, kuhinja, bojica i blokova..... Pa eto, hajte i vi user posted image



Mi svratili u nedjelju u importane ali nije bilo nista od toga,bila 2 klauna bojili lice djecici i pravili zivotinje od balonauser posted image   Ajdin se bas razocarao sto nije mogao praviti piticuuser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *