|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djecije igraonice
10.1.2011 13:03:06   
veeseelaa
ostavljatel vi same dvogodišnjake u igraonici da ih tete paze??
ja nešto ne bi smjelauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 651
   RE: Djecije igraonice
10.1.2011 13:08:33   
emi7908
¸Ppotpisujem Škorpiju, ali moram reći da je igraona u Wisi užas. Prostor jeste velik ali uz sve nedostatke koje imaju moram reći da su djevojke ili tetice koje rade tamo jako neljubazne. Bila sam tri puta sa malenim i stvarno zadnji put mi se zgadilo od njihovih razgovora sa dvogodišnjakom i načinom obraćanja prema djetetu od dvije godine još sam ja bila s njim. Mogu misliti šta bi bilo da nisam bila tu ? Samo još da kažem kad su prisutna djeca od njihovih frendica, ostali moraju da paze kako da hodaju a kamoli da slučajno nedaj Bože gurnu dotično djete. Nemam stvarno ništa protiv nikog, ali zar ne bi sva djeca na ovom svijetu trebala biti ravnopravna? Na kraju krajeva, gdje im je ostao osmjeh onog momenta kad su počele da tu rade? Razumijem da su djeca ponekad naporana ali ako su već odabrali da otvore igraonu onda su trebali malo bolje da razmisle o tome i onom koga će zaposliti...

(odgovor članu bambini)
Neposredna veza do poruke: 652
   RE: Djecije igraonice
10.1.2011 13:10:29   
emi7908
Ja svog ne ostavljam, ali pored toga opet čujem po koju ružnu..user posted image

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 653
   RE: Djecije igraonice
10.1.2011 13:13:43   
Ilhana RR
Nebi ja mogla ostaviti dijete kod teta sto rade u igraonicama... jedno je ostaviti dijete u vrticu gdje su tete zavrsile pedagogiku a drugo kod neki nepoznati teta koliko god da su one ljubazne...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 654
   RE: Djecije igraonice
10.1.2011 13:20:28   
škorpija


¸Ppotpisujem Škorpiju, ali moram reći da je igraona u Wisi užas. Prostor jeste velik ali uz sve nedostatke koje imaju moram reći da su djevojke ili tetice koje rade tamo jako neljubazne. Bila sam tri puta sa malenim i stvarno zadnji put mi se zgadilo od njihovih razgovora sa dvogodišnjakom i načinom obraćanja prema djetetu od dvije godine još sam ja bila s njim. Mogu misliti šta bi bilo da nisam bila tu ? Samo još da kažem kad su prisutna djeca od njihovih frendica, ostali moraju da paze kako da hodaju a kamoli da slučajno nedaj Bože gurnu dotično djete. Nemam stvarno ništa protiv nikog, ali zar ne bi sva djeca na ovom svijetu trebala biti ravnopravna? Na kraju krajeva, gdje im je ostao osmjeh onog momenta kad su počele da tu rade? Razumijem da su djeca ponekad naporana ali ako su već odabrali da otvore igraonu onda su trebali malo bolje da razmisle o tome i onom koga će zaposliti...


emi7908 sad ja tebe debelo POTPISUJEMuser posted image

igraonica jeste lijepa i uređena na drugačiji  fazon nego druge , ali je sve ostalouser posted image
djevojke su bezobrazne, deru se na djecu, ja sam cijelo vjijeme bila sa svojim malcem ( i inače ga nikad ne ostavljam samog pa ne znam da je kakva teta u igraonici, ipak ona ne poznaje moje dijete i on može pasti i teško se ozlijediti a da ona apsolutno nije kriva za to)

uglavnom u kirikiju najgore prođu djeca koju roditelji same ostave u igraoni i baš ružno se prema njima ophode, otimaju im igračke da ih kao ne pokvare, stalno čuješ, siđi, ostavi , ne diraj, ma užaaaas.user posted image user posted image user posted image
ja nisma mogla vjerovati sa čuđenjem ih gledam, ali baš njih zaboli, nisu nešto sekirliuser posted image



_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 655
   RE: Djecije igraonice
10.1.2011 13:20:37   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: emi7908

Ja svog ne ostavljam, ali pored toga opet čujem po koju ružnu..user posted image


šta ima ružnu??? ja bi im ...... uh

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Nebi ja mogla ostaviti dijete kod teta sto rade u igraonicama... jedno je ostaviti dijete u vrticu gdje su tete zavrsile pedagogiku a drugo kod neki nepoznati teta koliko god da su one ljubazne...


nisam mislila na cjelodnevno čuvanje nego na sat-dva, vidim dosta mama ostavlja a ja ne bi mogla... pa kontam da nije do mene ?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 656
   RE: Djecije igraonice
10.1.2011 13:23:04   
Ilhana RR
ja sam samo draga uporedila... kad ostavis kod pedagoga i kod ovi teta na kojima se vide da su tu sto moraju a ne sto vole dijecu...

nebi mogla nit bi razmisljala o tome...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 657
   RE: Djecije igraonice
10.1.2011 13:23:11   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: škorpija


emi7908 sad ja tebe debelo POTPISUJEMuser posted image

igraonica jeste lijepa i uređena na drugačiji  fazon nego druge , ali je sve ostalouser posted image
djevojke su bezobrazne, deru se na djecu, ja sam cijelo vjijeme bila sa svojim malcem ( i inače ga nikad ne ostavljam samog pa ne znam da je kakva teta u igraonici, ipak ona ne poznaje moje dijete i on može pasti i teško se ozlijediti a da ona apsolutno nije kriva za to)

uglavnom u kirikiju najgore prođu djeca koju roditelji same ostave u igraoni i baš ružno se prema njima ophode, otimaju im igračke da ih kao ne pokvare, stalno čuješ, siđi, ostavi , ne diraj, ma užaaaas.user posted image user posted image user posted image
ja nisma mogla vjerovati sa čuđenjem ih gledam, ali baš njih zaboli, nisu nešto sekirliuser posted image




užaš!!!! ovdje trebam ja otići i haos napraviti, majke mi da ovako postupe prema mom djetetu samo bi zovnula mm da pokupi dijete a ja bi ih prostrla

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 658
   RE: Djecije igraonice
10.1.2011 13:24:40   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Nebi ja mogla ostaviti dijete kod teta sto rade u igraonicama... jedno je ostaviti dijete u vrticu gdje su tete zavrsile pedagogiku a drugo kod neki nepoznati teta koliko god da su one ljubazne...


ma to što su završile pedagogiju nije mi bitno za čuvanje od 1-2 sata, u biti razmišljam samo o sigurnosti.... tako da ne bi ni ja smjela ostaviti malenu

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 659
   RE: Djecije igraonice
10.1.2011 13:24:44   
škorpija
i da igračke u kirikiju su 100 posto kineske, one najgore vrste,  ako laže koza ne laže roguser posted image , rekla sam da neću nika tamo više otići ali sad bih otišla samo da ih uslikam.
i nije fazon samo što su kineske, pa sve se u kini pravi već su to igračke koje su pune malih, oštrih dijelova koja djeca mogu progutati ili se ozlijediti. meni bi bilo drago da ove ktiike prošita neko iz uprave kirikija i da popravi nedostake pa d aimamo još jendo lijepo i sigurno mjesto za mališane

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 660
   RE: Djecije igraonice
10.1.2011 13:27:46   
emi7908
Moj  je maleni u ovom slučaju ostao nekih 40 min. jer sam vidjela da su  stavrno bezobrazne, i ne znam šta mi bi da ih ne upitam kako one misle da se dječica igraju a da ništa ne diraju ili ti Bože sačuvaj pokvare????? Škorpijo u pravu si potpuno! I ja sam slušala iste stvari. Mom malcu je nakon pet minuta bukvalno iščupala autobus  iz ruke kojim se je igrao na zidiću jer se njoj nije sviđalo da se tu igra a njemu je to bio kao putić po kojem vozi autobus. MM i ja bljedo smo je gledali i pustila sam samo da vidim dokle će taj bezobrazluk ići? A djete stvarno nikad ne ostavljam samo, bez obzira koliko to vremenski bilo.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 661
   RE: Djecije igraonice
10.1.2011 13:28:42   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: škorpija

i da igračke u kirikiju su 100 posto kineske, one najgore vrste,  ako laže koza ne laže roguser posted image , rekla sam da neću nika tamo više otići ali sad bih otišla samo da ih uslikam.
i nije fazon samo što su kineske, pa sve se u kini pravi već su to igračke koje su pune malih, oštrih dijelova koja djeca mogu progutati ili se ozlijediti. meni bi bilo drago da ove ktiike prošita neko iz uprave kirikija i da popravi nedostake pa d aimamo još jendo lijepo i sigurno mjesto za mališane


Zar nemaju uvjeti za otvaranje igraonice u nasoj lijepoj drzavi?

Ovdje nemoze svak ni otovoriti ni raditi u igraonici i naravno sve igracke, nebitno odakle su, moraju biti provjerene dal se mogu najmanja djeca igrati sa njima... ima spravica jedna sto je napravljena (tu spravicu mi roditelji isto dobivamo kad se dijete rodi) u nju stavis igracku i ako igracka moze stati u nju moze i djetetu u grlo...

Uzas je to...


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 662
   RE: Djecije igraonice
10.1.2011 13:29:49   
emi7908
Debelo,debelo potpisujem Škorpiju..user posted image  Za igračke nemam komentara. Made in China.

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 663
   RE: Djecije igraonice
10.1.2011 13:30:19   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: škorpija

i da igračke u kirikiju su 100 posto kineske, one najgore vrste,  ako laže koza ne laže roguser posted image , rekla sam da neću nika tamo više otići ali sad bih otišla samo da ih uslikam.
i nije fazon samo što su kineske, pa sve se u kini pravi već su to igračke koje su pune malih, oštrih dijelova koja djeca mogu progutati ili se ozlijediti. meni bi bilo drago da ove ktiike prošita neko iz uprave kirikija i da popravi nedostake pa d aimamo još jendo lijepo i sigurno mjesto za mališane


Zar nemaju uvjeti za otvaranje igraonice u nasoj lijepoj drzavi?

Ovdje nemoze svak ni otovoriti ni raditi u igraonici i naravno sve igracke, nebitno odakle su, moraju biti provjerene dal se mogu najmanja djeca igrati sa njima... ima spravica jedna sto je napravljena (tu spravicu mi roditelji isto dobivamo kad se dijete rodi) u nju stavis igracku i ako igracka moze stati u nju moze i djetetu u grlo...

Uzas je to...



Ilha draga pa ovo je BiH, nije Švedska, ovdje sve može
Mi dok se poradjamo i nakon poroda uglavnom možemo dobiti degenek a ne spravicu kakvu ti navodiš user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 664
   RE: Djecije igraonice
10.1.2011 13:31:12   
Blue rose RR
Mi smo prvi put počeli da ostavljao kikicu sa četiri godine. Dovoljno svjesna da može reći ako joj nešto nije bilo potaman.
Ali sa dvije godine mi nije padalo na pamet da je ostavim samu.
Hem nisam vjerovala u tete, hem u onu bezobraznu djecu koja bi preko mrtvih gazila da bi se popeli na tobogan, ili uzeli igračku user posted image .


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 665
   RE: Djecije igraonice
10.1.2011 13:35:45   
škorpija

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Mi smo prvi put počeli da ostavljao kikicu sa četiri godine. Dovoljno svjesna da može reći ako joj nešto nije bilo potaman.
Ali sa dvije godine mi nije padalo na pamet da je ostavim samu.
Hem nisam vjerovala u tete, hem u onu bezobraznu djecu koja bi preko mrtvih gazila da bi se popeli na tobogan, ili uzeli igračku user posted image .


i ovo poptisujem, nedavno sam u zanzibaru imala priliku vijdeti kako se troje đilkoša od 12-13 godina,(što kaže jend amoja prijateljica već brucaliuser posted image ) kako se penju preko male djece na onaj dio sa toboganom i lopticama. Šta će oni u igraonici nije mi jasnouser posted image . a s ajdinom uvijek budemo mm ili ja i kolikog do pazili bogami uvijek fasuje od strije djece barem jedan udarac, šta bi tek bilo d aostane sam

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 666
   RE: Djecije igraonice
10.1.2011 13:36:24   
veeseelaa
u pravu si Blue, i ja tako mislim, al sam više puta vidjela da raja ostavlja malu dječicu u igraonicu, pa sam malo začudjena user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 667
   RE: Djecije igraonice
10.1.2011 13:37:40   
Medić*
Mi jedino idemo u Zanzibar, nekako nam je prostrano, osvijetljeno, toplo i bas se maleni lijepo izigra...

Ne ostavljamo ga samog ni na pet min ili je muz unutra sa njim ili ja, vjerujem samo svojim ocima kakve god tete bile

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 668
   RE: Djecije igraonice
10.1.2011 13:42:16   
emi7908
Ja moram reći da su se u Sa igraonice počele otvarati kao gljive poslije kiše.. Nadam se da razumijete o čemu govorim. Otvara ih svako, kome padne na pamet  i to bez ikakve kontrole. Ne znam jeste li čitale ili čule za onaj slučaj u Hrvatskoj? Strašno je i savjetujem svakoj majci da dobro drži oči otvorene kad je sa djetetom u igraoni i ni slučajno ostavljanje kod " teta" ili kako već da ih nazovem. Čast izuzetcima ali oprez !!!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 669
   RE: Djecije igraonice
10.1.2011 13:58:59   
Blue rose RR
Mi idemo u Zanzibar, i tamo je ostavim bez problema, jer su tete tu da paze djecu. Ponekad odemo do Robota u Rajlovcu, ni tamo nije loše, doduše rijetko smo tamo.
I česti smo u Wogolendu, tamo smo haman kao inventar, sve je tete znaju, i ona se osjeća prijatno.

Sve dok je tako, mi smo redovni u tim igraonicama, čim prvi put čujem iz njenih usta (ma koliko mlada bila) da joj nešto nije kako treba, i Bog nalaže - arivedeRči .


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 670
   RE: Djecije igraonice
10.1.2011 14:28:33   
Dida79
Vildan voli igraonice i baš se ne njemu vidi da uživakad je tamo.Obišli smo dosta igraonica ali trenutno Sara nam je favorit.
Prvi put su me zvali iz igraonice u Robotu Rajlovac kao djete neće više a nije bio ni pola satauser posted image od tada je više ne posjećujemo

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 671
   RE: Djecije igraonice
15.1.2011 11:36:30   
Anoniman
Da vas pitam nesto...mame koje imaju mladju djecu...posto je u igraonicama, skoro pa svim, pravilo da se djeca do 3 god. ne mogu ostaviti tetama...da neko od roditelja mora biti tu...e posto je moj Andrej stvarno nagodan i drustven...nikad nije zaplakao...one mi cure u zanzibaru uvijek, stvarno, izadju u susret, pa ga preuzmu dok ja popijem kafu i ispusim kojuuser posted image ...da li je obicaj ostaviti koju markicu tim curama ili? Mislim, na curu koja ga preuzme...jer ga stvarno prate u stopu

ja prvi put nista nisam ostavila...a onda sam kontala da je to zaista njihova dobra volja...da me mogu odbiti...pa sam im pocela ostavljati "za kafe"...ono...1 km...pa rekoh da vidim je li to i vi radite ili se ja ponasam ko dzohauser posted image ...jer to ne bih voljela

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 672
   RE: Djecije igraonice
15.1.2011 23:46:22   
škorpija
dadada to je fakat njihova dobra volja da paze andreja jer je on ipak mali, a one tu više dođu kao neki redari a ne tete čuvalice,, pošto je igraonica ogromna trebalo bi njih pet da radi da mogu sve pokriti. e zato mislim da je fino što im ostaviš markicu, ma ja bih ostavila 5-10 samo da smijem ajdina ostaviti , ali baš je neoprezan i zato se ne smijem još usuditi

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 673
   RE: Djecije igraonice
15.1.2011 23:58:13   
Anoniman
ma to i ja kontam...5 bi mi bilo previseuser posted image ...ipak je 4 km sat...a ja onda to zaokruzim na 5...znam da ta marka nije puno...a opet ne zelim ni da dam pogresan utisak...tipa da mi je ta marka svejedna (ono ko da zaokruzim...ne volim svijet koji se ophodi prema novcu nonsalantno) ili da sam skrta...prvo sam mislila da im kupim cokoladu...pa onda kontam...nisu ni one djecauser posted image ...bolje da ima za kafe

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 674
   RE: Djecije igraonice
16.1.2011 0:03:54   
škorpija
ma znaš šta, ne vjerujem ja da si ti jedina koja njih počasti markicom, nakupi se tuuser posted image , ali neka,  stvarno su fine djevojke u zanzibaru, nemam promjedbi, osim što nekad previše pojačaju muziku i onda moram da interveniram kao prava penzionerkauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *