|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djecije igraonice
5.12.2010 14:44:00   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Adana

Znam gdje je Ragusa bila, jeli igraonica sada tu ili? Zar se nisu neke cipele ili ovako nesto tu prodavale? Ili je u onom dijelu gdje se prodavala odjeca pored obucarske radnje?

Kakve su cijene? Kakav je sadrzaj? Radno vrijeme? :) I ima li ogranicenje u godinama za djecu?

Sorry na ovoliko pitanja i hvala na odgovoru!


5 KM sat, svaki naredni 4KM..otvorena od 10-21 00h.... Sadrzaj kucica, satora, tobogana, da se razumijemo,sve nisko...cini mi se da je izuzetno sigurna....Moju Umu primili bez problema...user posted image , sa tim zato sto joj je dvije godine, dobila je tetu...kao pratnju....ma super....

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 626
   RE: Djecije igraonice
5.12.2010 14:44:08   
neki
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Bili, danas  u ovoj igraoni u Ferhadiji. Odusevljena sam....Tri tete...maximalno posvecene djecici..Jedna teta je "zaduzila" Umicu...ovo je prvi put da sam je ostavila SAMUUuu....izvrsno...prvo sam je curila iz malog "kafica" koji je staklom odvojen...a onda se i mama opustila....sve pohvale....i naravno...dopali su mi se zecevi, ribice.....user posted image user posted image user posted image


Superuser posted image user posted image user posted image
A gdje je tacno ta igraona?

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 627
   RE: Djecije igraonice
5.12.2010 14:47:30   
Skvo RR
Onaj prolaz gdje je bila Ragusa....user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 628
   RE: Djecije igraonice
5.12.2010 14:49:21   
neki
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Onaj prolaz gdje je bila Ragusa....user posted image


Evo procitah sad u Adaninom postuuser posted image
Hvalauser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 629
   RE: Djecije igraonice
5.12.2010 17:30:28   
leona81
primaju li djecu od godinu?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 630
   RE: Djecije igraonice
5.12.2010 19:34:37   
Skvo RR
Ja mislim da primaju, bitno je samo da bebe hoda....:)

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 631
   RE: Djecije igraonice
5.12.2010 22:02:08   
Hanady RR
Joj Skvo ja moram u tu igraonu...čuj ribice ....moja hanadi moli već mjesecima za akvarijum...niije me još izmolila al znam da bi se oduševila gdje ima ribicauser posted image
Hvala za info...baš si me obradovala i da ti kažem ta nam je i blizuuser posted image
Eh fino vodiš nas ubrzouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 632
   RE: Djecije igraonice
6.12.2010 20:05:05   
leona81
moja jos ne hoda, ali nam je jako blizu pa bih je odvela da se malo igra:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 633
   RE: Djecije igraonice
8.12.2010 14:21:00   
gvendolina
Kako se inace krecu cijene u igraonicama? Mi smo prije neku vece bili u igaonici kod interexa na pofalicima i tamo je 1h 5 KM i roditelji moraju sami paziti na dijeteuser posted image Mislim da je to ipak previse za ono sto nude. Bas sam se razocarala,tamo vise necemo otici. 

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 634
   RE: Djecije igraonice
8.12.2010 14:34:19   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: gvendolina

Kako se inace krecu cijene u igraonicama? Mi smo prije neku vece bili u igaonici kod interexa na pofalicima i tamo je 1h 5 KM i roditelji moraju sami paziti na dijeteuser posted image Mislim da je to ipak previse za ono sto nude. Bas sam se razocarala,tamo vise necemo otici. 

zavisi kako gdje od 3-5km u Sara Centar na Ilidzi je fino dok ti pijes kafu ima teta cuva djete i blizu je kafic ako bas zagusti nije daleko da uzmes djete isto Zanzibar 4km imaju tete ti mozes piti kafu u kafic ili sta vec onda kod Suze carobni svijet sve su to pristupacne igraone u Sari recimo ako ostane djete pola sat onda bude upala cjene dok ja sam neki dan bila u Zanzibar i usli smo i mali nije nesto hteo plako je samo 15min naplatila mi je cjeli satuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 635
   RE: Djecije igraonice
11.12.2010 19:12:27   
škorpija
Bili danas u novoj igraonici Kiriki u Wisi na Stupu, lijepo je sređena, ali ima puuuuno nedostataka: pod hladan, neki linoleum obavezno ponijeti pokućnice ili deblje pape, nije za djecu ispod tri godien, nema baš sadržaja za njih, muzika je bila preglasna i sve pop hitovi nisu uopšte bile pjesmice za djecu (možda što je bilo otvorenje pa zatouser posted image ), poneka od djevojak što radi neljubazna, jedna ima nokte duge najmanje 5 cm, samo sam gledala kako će nekom oko iskopatiuser posted image , ( i da, tamo radi ona selma krfica sa OBN-auser posted image )

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 636
   RE: Djecije igraonice
12.12.2010 10:53:03   
Hurma
Kiriki, bili juce, ocjena jedna fina 8-ca... user posted image  jako fina ideja za podjelu prostorija po zanimanjima/zanimljivostima... za kuhare, za pjevace, za skakace, za školarce... neobicno jeste... i jako fino dekorativno urađeno... pape treba ponijeti ali pod nije uopće hladan, cak naprotiv... mi smo juce uzivali, iako ce biti puno bolje kad se pocne placati i kad se nađe neka kontrola... juce je dosta toga unisteno... nažalost, pa su se morali (da se ne izražavam nazivima za tu djecu) razdvajati zbog tuce... sve u svemu, tete koje su juce bile nece biti zaposlene sve, neke su bile kao ispomoc... (nokti i to)...
hocu da kazem... TOPLO PREPORUCUJEM IGRAONICU... ovo je jedina igraonica gdje cu fakat smjeti da ostavim svog mališu od 15 mj i odem popiti crnu ribizlu odmah do igraonice :))))
ps. licno ne poznajem vlasnike, tako da nije marketing...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 637
   RE: Djecije igraonice
12.12.2010 13:36:36   
babina beba
Bila juce u Kirikiju u Wisi i iskreno nit sam ja nit djete odusevljeni!

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 638
   RE: Djecije igraonice
12.12.2010 13:37:28   
škorpija
bogami hurma možda je tebi puno bolja cirkualcija nego meni, ali meni su se noge smrzle u debelim čarapama u kirikiju

i da zaboravih dodati, u Kirikuju ima puno kineskih igračaka, svi kamiončići i one male kutkice su od one najeftinije plastike što smrdi, a zar ne bi trebala biit u igraonici igračke certificirane, ne moraju biti markirane, ali barem da smo sigurni da nisu otrovne.
eto jedva čekam da se javi još neka forumašica ko je tamo bila, pa da vidim jel ja možda fakat pretjerujem ili...

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 639
   RE: Djecije igraonice
15.12.2010 10:32:20   
kleoopatra
dali postoji neka igraonice u kojoj mozete da ostavite dijete tj.bebu pa da dodete po nju

sarajevo


_____________________________

22.02.2010. Sara

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 640
   RE: Djecije igraonice
15.12.2010 10:37:45   
škorpija
koliko ja znam niti u jednoj igraoni to nije moguće, uglavnom traže da uz djecu do tri godien bude pristuan i roditelj, ili uopšte ne primaju djecu do tri godien. ustvari možda primaju u ovoj novoj u Wisi ali s obzirom kakave su one djevojek što rade, to ti ne bih preporučila

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 641
   RE: Djecije igraonice
15.12.2010 10:41:34   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: kleoopatra

dali postoji neka igraonice u kojoj mozete da ostavite dijete tj.bebu pa da dodete po nju

sarajevo


postoji igraonica Dvorac podatke ti posaljem na pp ustvari to je vise kao vrtic ali mozes da ostavis na sat dva koliko tebi trebauser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 642
   RE: Djecije igraonice
15.12.2010 10:57:30   
kleoopatra
jer mi se ne daje u vrtici jer mi ne treba non stop mama mi ide na operaciju pa mi treba max.mjesec dana


hitnooooooooooooooooo


_____________________________

22.02.2010. Sara

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 643
   RE: Djecije igraonice
15.12.2010 11:12:09   
veeseelaa
možeš to sa njima dogovoriti, žene su extra

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 644
   RE: Djecije igraonice
8.1.2011 22:40:23   
shejla
je li neko bio u novoj igraonici u "Alti"???
(shoping centar na Marijin Dvoru) user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 645
   RE: Djecije igraonice
8.1.2011 22:45:56   
neki
IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: gvendolina

Kako se inace krecu cijene u igraonicama? Mi smo prije neku vece bili u igaonici kod interexa na pofalicima i tamo je 1h 5 KM i roditelji moraju sami paziti na dijeteuser posted image Mislim da je to ipak previse za ono sto nude. Bas sam se razocarala,tamo vise necemo otici. 

zavisi kako gdje od 3-5km u Sara Centar na Ilidzi je fino dok ti pijes kafu ima teta cuva djete i blizu je kafic ako bas zagusti nije daleko da uzmes djete isto Zanzibar 4km imaju tete ti mozes piti kafu u kafic ili sta vec onda kod Suze carobni svijet sve su to pristupacne igraone u Sari recimo ako ostane djete pola sat onda bude upala cjene dok ja sam neki dan bila u Zanzibar i usli smo i mali nije nesto hteo plako je samo 15min naplatila mi je cjeli satuser posted image

Ma cijene su uopste grozne,ali eto...
Cula sam za neku igraonu na Ilidzi u Orange-u nekakvomuser posted image user posted image kazu sat je 1,5KM,pa Wogoland u Vogosci sat 2 ili 3KM,to mi je pristupacno,ali eto dalekouser posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 646
   RE: Djecije igraonice
10.1.2011 12:35:06   
bambini
Ja sam otkrila super igraonu. Nedavno je otvorena, nalazi se u Wisa shopping centru na stupu. Moj mali je odusevljen! Cure su pravo ljubazne, animiraju malisane. Pravo je cisto i nije zagusljivo, sto je meni jako bitno. Cesto odem dole, iako mi nije usput. Mogu opusteno popiti kafu ili pojesti nesto sa prijateljicom, dok se mail odlicno zabavlja. user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 647
   RE: Djecije igraonice
10.1.2011 12:40:19   
Blue rose RR
Bambini dobrodošla na forum.
Zar nije bio komentar da je upravo u toj igraonici strahovito hladno, i da djeca hodaju po hladnom linoleumu, i da uopšte nema rekvizita za djecu?


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu bambini)
Neposredna veza do poruke: 648
   RE: Djecije igraonice
10.1.2011 12:49:41   
bambini
Igracke nisu kineske! Ja bas pazim sta cu kupiti svom malom, iako u vecini slucajeva bude propala investicija. Doduse nekad mi se muz vise igra nego mali, pa eto ne razvali se odma. Hocu reci, vecinom kupujemo igracke u One2Play i bas sam primjetila da su ima kvalitetne igracke, imam iste kuci. Ako ima neko neku bolju, bila bi mu jako zahvalna user posted image ?! Samo nemojte KOKOLOKO igrano je super sto se tice sadrzaja, ali je uzasno zagusljivo i prljavo.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 649
   RE: Djecije igraonice
10.1.2011 13:00:39   
veeseelaa
ta u Vizi igraonica je mala ako se ne varam al prijatno mi djeluje, mada nisam vodila malenu

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bambini)
Neposredna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *