|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djecije igraonice
16.1.2011 0:05:37   
Anoniman
nisi ni ti jedinauser posted image user posted image
ja sam im zadnji put odrzala "predavanje" o frekvencijama koje djeca cuju a mi ne cujemouser posted image user posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 676
   RE: Djecije igraonice
16.1.2011 0:09:55   
škorpija
pa stvarno,  i ja sma im pričala o frekvencijama,  koliko ono što je nama normalno može oštetiti dječiji sluh, morat ću gazdi mail poslati u vez s tim, hoćeš se i ti potpisatiuser posted image , il pošlaji i ti jedan da mu bude jasnije koliko je to problem

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 677
   RE: Djecije igraonice
16.1.2011 0:11:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija

pa stvarno,  i ja sma im pričala o frekvencijama,  koliko ono što je nama normalno može oštetiti dječiji sluh, morat ću gazdi mail poslati u vez s tim, hoćeš se i ti potpisatiuser posted image , il pošlaji i ti jedan da mu bude jasnije koliko je to problem
ti napisi, ja cu poDApisatuser posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 678
   RE: Djecije igraonice
18.1.2011 11:26:24   
emina32
Meni je Zanzibar najsladji, doduse i najbliziuser posted image  Nedavno sam bila i u Merkurovoj igraonici i pravo mi je fina, sve je gumeno, slatko i neobicno tako da je toplo preporucujem. Iskreno, iznenadjena sam komentarima za Kiriki, ja do sada nisam imala negativno iskustvo, meni se one cure cine ok. Uvijek udjem sa malim, ali ga paze iako sam ja tu. Cak se jedna s njim popela na trampolinu sto mi je bilo presmjesno, ali razumljivo. Druga je uvijek kraj tobogana. Ocigledno da su i one svjesne da im igraonica i nije bas najsigurnija. Moji bas obozavaju ici iako ja s pocetka nisam bila za,ali eto malci pobjedjujuuser posted image  Sto se tice igracaka, i ja sam primjetila neke kineske (oni muzicki instrumenti) mada je ih je vise iz IKEE. A i ja sam par puta cula da "zagalame", pa sam se spremila ono da uzvratimuser posted image  ali muzika im je pravo glasna tako da me ne iznenadjuje kad povise ton, a druga stvar ima vala i djece koja te apsolutno ne registruju i ne paze sta rade ( bila sam svjedok bacanja stolica i instrumenata) a one su hladno pokupile i nastavile se igrati s tim istim djetetom... ma uglavnom nigdje nije bajno.
Da li je neko bio u Happy Town??

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 679
   RE: Djecije igraonice
1.2.2011 15:37:43   
majam
zna li neko ima li kod nas u igraonicama drugih animatora osim klauna? ja sam curicu vodila u Hrvatskoj rodici na rodjendan u neku igraonu i bila je dobra vila(balerina). Djeca su bila odusevljena user posted image Zna li neko ima li nesto slicno kod nas?

(odgovor članu emina32)
Neposredna veza do poruke: 680
   RE: Djecije igraonice
1.2.2011 15:41:39   
mama75
U igraonici u BBI centru mozes da biras izmedju par likova iz crtica. Znam sigurno da imaju Fifi, Bumbo, Winx i jos neke za djecake, nisam sigurna koje. A ima super igraonica za malo vecu djecu, otprilike od 5-6 godina. Tamo su djeca "animatori" tj oblace se u kostime po zelji, prave kao neku predstavu, karaoke... Igraonica je Alexen, potrazi na internetu ako te vise zanima. Cini mi se i da i u Crticu mozes birati kako ce animator biti obucen.

(odgovor članu majam)
Neposredna veza do poruke: 681
   RE: Djecije igraonice
1.2.2011 16:08:02   
majam
Za BBI centar i likove iz crtanih znam ali mi se mnogo vise svidja ovo sa plesom,nesto drugacije i interesantno,voljela bi tako organizovati rodjendan za curicu. Za Alexen nisam znala bas cu pogledati sta nude

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 682
   RE: Djecije igraonice
8.2.2011 15:51:49   
Nunu 08
Da li neko zna za neku igraonu gdje moze ici 2,5 godisnje dijete na par sati dnevno.Ima na C.Vili igraona u Centru za mlade, ali primaju djecu od 3,5 godina.Djeca ostaju po 4 sata.Ako neko zna da mi javi molim vas

_____________________________

25.07.2008........na ovaj svijet stigao je moj djecak....

(odgovor članu majam)
Neposredna veza do poruke: 683
   RE: Djecije igraonice
8.2.2011 16:04:14   
Adana
Pitaj u igraonici Crtić u Hrasnom.
Možda čak i Coco Loco u Pofalićima.
A možda se možeš nešto dogovoriti u Centru za mlade, otođi pitaj tete koje rade...
Moja malena ide u poludnevni boravak u državni vrtić. :)

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Nunu 08)
Neposredna veza do poruke: 684
   RE: Djecije igraonice
8.2.2011 16:08:40   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: majam

zna li neko ima li kod nas u igraonicama drugih animatora osim klauna? ja sam curicu vodila u Hrvatskoj rodici na rodjendan u neku igraonu i bila je dobra vila(balerina). Djeca su bila odusevljena user posted image Zna li neko ima li nesto slicno kod nas?


u čarobnom svjetu imašDoru i H Kitty
U Zanzibaru Vilu i PipiDuguČarapu

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu majam)
Neposredna veza do poruke: 685
   RE: Djecije igraonice
8.2.2011 16:17:54   
mama75
IZVORNA PORUKA: Nunu 08

Da li neko zna za neku igraonu gdje moze ici 2,5 godisnje dijete na par sati dnevno.Ima na C.Vili igraona u Centru za mlade, ali primaju djecu od 3,5 godina.Djeca ostaju po 4 sata.Ako neko zna da mi javi molim vas

Crtic u Hrasnom - igraona. U JU Djeca Sarajeva takodje mozes upisati dijete na poludnevni boravak, a mislim i u vecinu privatnih vrtica. Priv. vrtic u koji ide moje dijete prima sigurno, a ako te zanimaju detalji poslacu ti na pp.

(odgovor članu Nunu 08)
Neposredna veza do poruke: 686
   RE: Djecije igraonice
10.2.2011 22:46:19   
shejla
evo i mi smo u fazi trazenja igraonica za ordjendan. Vidjeh u BBI u One2Play da se isto organiziraju rodjendani. (U onoj pored igraonici, meni se cinila mala, ali nije, super je) Uglavnom ne mogu djeca ispod 3 godine, tako da cemo mi sacekati iduci rodjendan za to, ali ponuda mi se cini najbolja od svih... Evo poslali mi na mail, pa reko da podijelim sa vama:

imamo 3 paketa rodjendanskih proslava svi paketi ukljucuju maximalno 20 djece:
cool paket (250km): torta, grickalice, sokovi (negazirani),kostimirani lik iz crtanog filma koji djete izabere (1 sat), cjeli rodjendan je 2 sata, pozivnice i poklon za slavljenika u vrijednosti 60 km.
mrak paket (350 km):  torta, grickalice, sokovi (negazirani),kostimirani lik iz crtanog filma koji djete izabere (2 sata), cjeli rodjendan je 2 sata, pozivnice i poklon za slavljenika u vrijednosti 120 km.
super paket (450 km):torta, grickalice, sokovi (negazirani),kostimirani lik iz crtanog filma koji djete izabere (2 sata), cjeli rodjendan je 2 sata, pozivnice i poklon za slavljenika u vrijednosti 120 km, hrana (pizza, pita ili palacinke), zahvalnice za svako djete, poklon za mamu.

 
Torte koje mi narucujemo su iz torte i to, svoju tortu vi mozete donijeti (mora biti sa deklaracijom), ali to ne utice na cijenu jer ce te svakako opet dobiti nasu tortu.
Dobna za ulazak u nasu igraonu je od 3 do 10 godina, tako i za rodjendan. Djeca ispod 3 godine ne mogu biti na rodjendanu takodje ni roditelji.



Kad dodjete da rezerviset_e dobijete super pozivnice - prave kartonske, a ne one papirne i odmah odete u One2Play i proberete poklon za 60 (ili 120) KM. Meni je ovo super.... fakat ispadne taman koliko i vrijedi... user posted image

< Poruku je uredio shejla -- 10.2.2011 22:48:34 >


_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 687
   RE: Djecije igraonice
10.2.2011 23:25:03   
teacher75
bas je povoljno, mislim da je i ona nova igraona kod raguze povoljna, zaboravila sam ime. nismo bili al mi se ucinilo da svasta nesta nude u paketu a jeftiniji su od ostalih

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 688
   RE: Djecije igraonice
10.2.2011 23:26:06   
teacher75
bila sam na jednom rodjendanu u bambi igraoni, nije mi se svidjelo...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 689
   RE: Djecije igraonice
11.2.2011 10:42:04   
škorpija
shejla meni nešto nije jasno u ovoj ponudi, jel to znači da roditelji ostave djecu na proslavi  i razguleuser posted image , pa ja želim ds budem na rođendanu svog djeteta, a i da budi mame od malih gostiju jer su mi to sve drage osobe i prijateljice

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 690
   RE: Djecije igraonice
11.2.2011 10:57:04   
mamina princeza
da i ja sam ovako shavtila ... ni meni se to ne svidja. mada ksupljamo bodove u One to play pa nekad mozda 4 rodjendan ( za godinu i po ) kad nam bude dosta jeftiniji proslvimo tamo.
Maa ne mogu zamisliti ni djecu od 4 godine da slave rodj bez roditelja al eto.

igraonica u Ferhadiji se zove Tvornica rdaosti imate i na interentu njihovu stranicu. Super je igraonica, malo zna biti nezgodno ono par stepenica za manju djecu al nije strasno.

Da li je iko bio u igraonici u ALti  - Happy town se zove cini mi se. Kako vam se cini ako ste bili?

mi dugo nismo isli po igraonicam bas zbog ove gripe al uskoro cemo opet morati poceti bar pomalo.


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 691
   RE: Djecije igraonice
11.2.2011 11:01:09   
M kao Mama
Tiki što ti se Bambi nije svidio, mi smo slavili ročkas neki dan tamo i bilo nam je super, meni je najbitnije da za 250 KM dobijem igraonu na dva sata, naša je samo naša. Imala sam i BBi u opticaju, ali shejla nekako mi se čini malo, malo zagušljiva, neki dan kada sam bila vjeru mi čulo se ma mokraću. Odmah sam odustala, a i šta da rade dva sata sa djecom u onoj učionici. Zanzibar je super, ali da bi bila pod ključem dva sata treba 500 KM; i zaista igraoneniću ko gljive iza kiše.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 692
   RE: Djecije igraonice
11.2.2011 11:09:55   
muaaa
mogli bismo mi otvoriti RR igraonicu za RR djecicuuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 693
   RE: Djecije igraonice
11.2.2011 13:58:47   
teacher75
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Tiki što ti se Bambi nije svidio, mi smo slavili ročkas neki dan tamo i bilo nam je super, meni je najbitnije da za 250 KM dobijem igraonu na dva sata, naša je samo naša. Imala sam i BBi u opticaju, ali shejla nekako mi se čini malo, malo zagušljiva, neki dan kada sam bila vjeru mi čulo se ma mokraću. Odmah sam odustala, a i šta da rade dva sata sa djecom u onoj učionici. Zanzibar je super, ali da bi bila pod ključem dva sata treba 500 KM; i zaista igraoneniću ko gljive iza kiše.

nekako mi je mracna i hladna, smrzla sam se tamo, tj. noge mi se smrzle, nekako mi nije bas ambijent za rodjendan, a i vise mi je za vecu djecu da se iskacu po onim "skalamerijama", lani je bio podosadno, posto ne hoda, jedino se zabavila medju onim lopticama


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 694
   RE: Djecije igraonice
11.2.2011 14:37:35   
mama75
Mi smo 4. rodjendan slavili u One2play i bilo je super. Mame koje su htjele ostati sjedile su ispred, popile kafu, sok i pojele tortu koja je tada bila iz Kupa. Djeci je bilo odlicno. Prostor je veliki, djevojke ih lijepo zabavljaju, poklon odlican, dobili slike... Ma stvarno najbolja igraonica po meni, a obisli smo skoro sve u gradu. Moje misljenje je da je djeciji rodj bas za djecu, tako da to sto mame ne mogu biti unutra meni uopste ne smeta, naprotiv, ne pravi se nepotrebna guzva, djeca se lijepo igraju, mame "ne pametuju" user posted image
Bambi... hm... bila sam na rodjendanu kada je djevojcica slomila ruku u toj igraonici (Bambi pored vrtica Nur; djevojcica od 7 godina) user posted image Bamabi je zanimljiv, djeca se izigraju, ali uopste ne komuniciraju jedni s drugima, tako da je to po meni super igraonica da se dijete iskace, ali ne i za rodj proslavu. Isto mislim i za onu Cocoloco kod Interexa.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 695
   RE: Djecije igraonice
11.2.2011 14:39:41   
mama75
I mislim da je ovaj One2play dosta povoljan, obzirom da je to cijena za 20 djece. I kada dodje puno djece, ne primaju drugu djecu mimo rodjendana da se ne pravi guzva.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 696
   RE: Djecije igraonice
11.2.2011 15:21:11   
M kao Mama
Mama 75 ja kada sam išla u BBi za igraonu meni su rekli torta je klasična iz Torte i to, ovo me baš začudi za KUp,

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 697
   RE: Djecije igraonice
11.2.2011 15:25:36   
mama75
Ovo je bilo prosle godine. Torta je stvarno bila velika, za svu djecu i za mame. I izaberes sliku po zelji. Steta sto vise nije tako. Iskreno, Torte i to su mi ljepse ukusom, ali ove iz Kupa su bas super za djecije rodjendane.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 698
   RE: Djecije igraonice
11.2.2011 20:52:08   
shejla
i meni je Zanzibar najbolji... Ovu sam tek skontala, kazem vam, prije par dana user posted image
I sad kada vidim sta oni nude, fakat su onda svi ostali PRESKUPI.
U Zanzibaru platis ono sto ti sloze stolove ispred i donesu po komad pice - 200 i vise maraka user posted image user posted image user posted image  (racunam, koliko kostaju 2 sata po djetetu, pa za 15 djece....Znaci ostatak uplate je NIZASTA - jer nije zatvorenog tipa rodjendan)
Meni to nije problem sto ne mogu roditleji u One2play, jedino sto, pretpostavljam da se moze uci s vremena na vrijeme da se fotografise??? (Nista meni bez mojih fotki, super sve... CD sa slikama....ali ja znam sta mi treba biti uslikano  ) user posted image user posted image user posted image



_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 699
   RE: Djecije igraonice
11.2.2011 20:56:39   
teacher75

IZVORNA PORUKA: shejla

i meni je Zanzibar najbolji... Ovu sam tek skontala, kazem vam, prije par dana user posted image
I sad kada vidim sta oni nude, fakat su onda svi ostali PRESKUPI.
U Zanzibaru platis ono sto ti sloze stolove ispred i donesu po komad pice - 200 i vise maraka user posted image user posted image user posted image  (racunam, koliko kostaju 2 sata po djetetu, pa za 15 djece....Znaci ostatak uplate je NIZASTA - jer nije zatvorenog tipa rodjendan)
Meni to nije problem sto ne mogu roditleji u One2play, jedino sto, pretpostavljam da se moze uci s vremena na vrijeme da se fotografise??? (Nista meni bez mojih fotki, super sve... CD sa slikama....ali ja znam sta mi treba biti uslikano  ) user posted image user posted image user posted image



a jesi li vidjela ovu:
http://www.tvornicaradosti.ba/index.php?limitstart=14



_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *