|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Administratori i moderatori upomoc!
6.3.2012 22:28:10   
neki x

IZVORNA PORUKA: Iman83

user posted image

Evo ga user posted image

Joooooooj otkad je ovo kod mene ovako,ja se vec i naviklauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Administratori i moderatori upomoc!
6.3.2012 22:30:39   
mama75
Ovaj novi prozor za pisanje se meni pojavljuje na laptopu i na comp na poslu, a na kucnom comp mi je onaj stari. Ja mislila da je to do windowsa koji je instaliran, jer su mi u laptopu i na poslu ovi "moderniji" user posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Administratori i moderatori upomoc!
6.3.2012 22:31:40   
draguljče
I kod mene je osto tako odavnoooo......user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 178
   [Obrisana poruka]
12.3.2012 21:57:44   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu draguljče)
  Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Administratori i moderatori upomoc!
12.3.2012 21:58:43   
Skvo RR
Probaj uci preko google chroma..ja sam tako rijesila problem.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Administratori i moderatori upomoc!
12.3.2012 21:59:57   
bebacha

IZVORNA PORUKA: Iman83

Molim raju da stave avatare i potpise jer počinjem da ih gubim...sve više i više ljudi neprepoznajem po nicku, već po slici s avatara ili potpisu...pa one koji nemaju ni jedno ni drugo...za mene su anonimusi...user posted image user posted image

Hoće li meni ko popraviti ovaj problem, ili da ja bacam u grah kad se s nekim dopisujem ko jeuser posted image user posted image


isto i kod mene jos uvijek

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Administratori i moderatori upomoc!
12.3.2012 23:03:47   
milenium
IZVORNA PORUKA: Iman83

user posted image

Evo ga user posted image



pa kod mene je ovako godinama user posted image zar postoji drugačijeuser posted image

< Poruku je uredio milenium -- 12.3.2012 23:04:21 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Administratori i moderatori upomoc!
30.3.2012 20:00:14   
vjestica

IZVORNA PORUKA: neki x


IZVORNA PORUKA: Iman83

user posted image

Evo ga user posted image

Joooooooj otkad je ovo kod mene ovako,ja se vec i naviklauser posted image user posted image user posted image

samo da kažem da mi je još uvijek ovako i ne da se nisam navikla, nego msilim da se neću nikada ni navići
smeta mi dok kucam, pogotovo veći post, ne pregledno, a kako imam puno grešaka u postu, kad naknadno ispravljam, jedva se snađem
i maloprije sam otkrila još jedan problem - ne mogu nikako staviti sliku u post, samo link
uradim sve kako sma i prije radila, dok je bio normalan prozor za post, ali ne mogu zaijepiti sliku
ima li nade da se vrati na staro?

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Administratori i moderatori upomoc!
30.3.2012 23:52:42   
esmina i bebina mam
Potpisujem

_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Administratori i moderatori upomoc!
30.3.2012 23:55:18   
Honey3
isto i kod mene,i jos ne mogu zalijepiti sliku u post,samo mogu linkuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Administratori i moderatori upomoc!
30.3.2012 23:59:34   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: Iman83

user posted image

Evo ga user posted image



pa kod mene je ovako godinama user posted image zar postoji drugačijeuser posted image


Ja ne razumijem u čemu je problem u ovom prozoru za pisanje posta user posted image
Meni je na chrome-u uvijek ovako bilo.
I na njemu nema smajlija već samo kod u zagradi.


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Administratori i moderatori upomoc!
31.3.2012 0:00:57   
Dida79
Ja kako sam na rr uvijek mi je ovakav prozor za poruke.Hajde neka neko postavi taj drugi da vidimo u cemu je kvaka

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Administratori i moderatori upomoc!
31.3.2012 11:15:02   
Hanady RR
I kod mene je oduvijek ovakav porzor...
da mi je sadad znati kakav je taj drugi, hajde slikajte nam i rugi

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Administratori i moderatori upomoc!
31.3.2012 11:47:58   
R&T@
Posto sam ja dugo koristila samo IE, navikla sam na ovakav prozor...

user posted image

i "tamo" je jos uvijek istiuser posted image

U ostalim programima je ovaj koji vam se ne svidja, a ni meni jer ne vidim smajlije i ne mogu (ili ne znam) nalijepiti sliku vec samo link...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Administratori i moderatori upomoc!
31.3.2012 12:01:49   
Visnja RR
sto se tice samog prozora ja se ne sjecam da je bio drugi ...user posted image
sto se tice smajlija tesko da ce se problem lako tj brzo rjesiti iz razloga sto svi imamo nove verzije browsera a forum je podesen po starim user posted image
Ja sam taj problm vec dala programerima ali on se plase ako nesto pokusaju da promjene da bi se forum poprilicno zbrckao.. Ali jos uvjek razmatraju sta se moze uraditi...
dok sam bila na windox xp meni je bilo sve ok sad kad imam novi windows i meni je isto (bez smajlija)
I nama pravi problme jer ne mozemo azurirati neke liste sa smajlijima...ali do daljnjeg cemo morati cekati...

e sad apsurd je taj da se ovo desava samo na RR.ba a ne na drugim RR a logika je da i drugi imaju nove programe
Iskreno se nadam nekom rjesenju koji ce nam vratiti nase smajlije

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Administratori i moderatori upomoc!
21.4.2012 14:46:08   
Lulu_08
Nakon nekoliko neuspjesnih pokusaja da privucem paznju na temi Trudnicka RR Lista 2012 sa molbom za azuriranje iste obracam se ovdje administratorima i moderatorima sa molbom da se trudnicka rr lista za 2012tu godinu azurira.

Unaprijed hvala user posted image .

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Administratori i moderatori upomoc!
21.4.2012 15:06:05   
Skvo RR
Ja ne mogu da je azuriram, radi ovog problema sa smajlijima..jedno vrijeme sam mogla preko googla chroma, ali sada ne mogu...Vidjet cemo jos sa drugim moderatorom na tom pdf-u. Razmisljam cak i o tome da pise samo nick i termin.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Administratori i moderatori upomoc!
21.4.2012 20:12:02   
Visnja RR
na zalost programeri jos uvje nisu rjesikli taj problem...jednostavno 60% nasih korisnika ima taj problem sa smajlijima... i nemoguce je azuriranti listu za sada... oni pokusavaju naci neko rjesenje a svako koje su imali je dovodilo u uposnost cijeli forum ... pa ... moracemo cekati...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Administratori i moderatori upomoc!
1.5.2012 13:36:53   
reallove
Zasto je zakljucana vecina starih tema,jutros trazim "Porucite nekom nesto",zakljucana,odem na "Kritike,sugestije,pohvale",zakljucano,pa nema se vise gdje pisati..Hanuma zakljucana,ovaj chat je uzas,ne mozes se snaci..Ima toliko tema koje su visak,a vi ste izbrisali ove koje su bile najvise aktivne...

< Poruku je uredio reallove -- 1.5.2012 13:37:43 >


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Administratori i moderatori upomoc!
1.5.2012 17:47:57   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: reallove

Zasto je zakljucana vecina starih tema,jutros trazim "Porucite nekom nesto",zakljucana,odem na "Kritike,sugestije,pohvale",zakljucano,pa nema se vise gdje pisati..Hanuma zakljucana,ovaj chat je uzas,ne mozes se snaci..Ima toliko tema koje su visak,a vi ste izbrisali ove koje su bile najvise aktivne...


Nisi dobro potrazila
Tema" Pitanja, sugestije, kritike" nije zakljucana
Porucite nekom nesto je chaterska tema koja je cesto izazivala samo "problem" ma forumu pa je zakljucena...
Ovo nije chat nego forum...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Administratori i moderatori upomoc!
1.5.2012 23:12:04   
reallove

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: reallove

Zasto je zakljucana vecina starih tema,jutros trazim "Porucite nekom nesto",zakljucana,odem na "Kritike,sugestije,pohvale",zakljucano,pa nema se vise gdje pisati..Hanuma zakljucana,ovaj chat je uzas,ne mozes se snaci..Ima toliko tema koje su visak,a vi ste izbrisali ove koje su bile najvise aktivne...


Nisi dobro potrazila
Tema" Pitanja, sugestije, kritike" nije zakljucana
Porucite nekom nesto je chaterska tema koja je cesto izazivala samo "problem" ma forumu pa je zakljucena...
Ovo nije chat nego forum...

govorim za temu RR razgovori/chat koju ste ubacili na mjesto hanume...Koliko znam prije su bile "Kritike,sugestije,pohvale" ja sam na pretrazivac tako ukucala i evo sta je izbacilo na pretrazivacu http://www.ringeraja.ba/forum/m_359285/mpage_1/key_/tm.htm#568872

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Administratori i moderatori upomoc!
1.5.2012 23:23:02   
Hanady RR
reallove, ovauser posted image
http://www.ringeraja.ba/forum/pitanja-sugestije-i-kritike/m_1224401/mpage_2/tm.htm#1292102

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Administratori i moderatori upomoc!
1.5.2012 23:30:19   
reallove

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

reallove, ovauser posted image
http://www.ringeraja.ba/forum/pitanja-sugestije-i-kritike/m_1224401/mpage_2/tm.htm#1292102

hvala milauser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Administratori i moderatori upomoc!
11.5.2012 22:47:53   
Lejla Ka
Već odavno imam problem sa PP. Mogu poslati nekom PP samo ako kliknem na ikonu PP ispod avatara na nekoj od tema. Kad želim poslati tako da odem na Moje privatne poruke u Moja Ringeraja ne da mi da upišem nick članice. Nakon dva slova svega nestane. Nekad mi je već od prvog slova nudio nickove kao pop up, a sad mi briše slova.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Administratori i moderatori upomoc!
11.5.2012 22:53:42   
Medić*
I meni se isto desava. Tako da poruke saljem klikom na pp ispod avatara. Kada odem na Moja rr i udjem u privatne poruke cim ukucam prva dva slova nicka kome hocu polsati odmah se brise.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *