|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ggje su vam muževi dok ste vi na rr
17.10.2009 14:23:22   
reallove

IZVORNA PORUKA: dana3

Raja u bosni i jordanu da saceka malo:pa valjda prvog do sebe da podmiriuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

haj bona dano vi ste blizu moze se uvijek napraviti a mi malo dalje imamo prednostuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: ggje su vam muževi dok ste vi na rr
17.10.2009 14:24:55   
reallove

IZVORNA PORUKA: Azure

Aha evo pronasla reallove. U kojem si gradu? Bila sm tamo dva puta. Posljednji put 7 mjeseci.

hajmo mi malo u otuser posted image ..ja sam u Ammanu

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: ggje su vam muževi dok ste vi na rr
17.10.2009 14:29:17   
reallove
a gdje si ti bila,jesi dolazila kod nekog ili.....

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: ggje su vam muževi dok ste vi na rr
17.10.2009 14:30:37   
Azure
Moj suprug je pola Bosanac pola Jordanac. Bili smo u posjeti kod njegovih, i da ja vidim da li bih mogla tamo zivjeti. Od kada si ti tamo?? U kojem si gradu??

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: ggje su vam muževi dok ste vi na rr
17.10.2009 14:31:07   
Azure
Zaboravih reci njegovi su iz Irbida.

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: ggje su vam muževi dok ste vi na rr
17.10.2009 14:35:04   
reallove
i kako ti se svidjelo tamo..ja dosla ovdje prije 2 god i jos nesto malo

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: ggje su vam muževi dok ste vi na rr
17.10.2009 14:39:49   
Mirkica
reallove i ja bih rado da zivim u Ammanu :) izgleda prelijepo...

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: ggje su vam muževi dok ste vi na rr
17.10.2009 14:41:51   
bebica89
ja kad sam na rr,on je na poslu,posto nijedno ne letimo racunar,kad smo zajedno u kuci,posvetimo se jedno drugom,malkice gledamo tv,setnja,itd

_____________________________

joj necu da razmisljam o simptomima,borim se,al sta cu to je jace od mene,pobjeđuje me zelja za bebom......

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: ggje su vam muževi dok ste vi na rr
17.10.2009 14:42:14   
reallove
ma jest lijepo,super,samo ja nisam u centru ammana malo dalje al da vam ne objasnjavam previse napisala sam amman tako cete bolje razumjetiuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: ggje su vam muževi dok ste vi na rr
17.10.2009 14:49:00   
Azure
Meni se dopada da dodjem na odmor, ali ne i da zivim tamo. Iskreno, pazili su me ko bubreg u loju. Ali ono sto meni nedostaje, to su parkovi za djecu, zelenilo, Mjesto gdje mogu s muzem izaci i provesti se, a ne samo na brzinu rucati ili pojesti kolac i slicno. Ubili su me visoki trotoariuser posted image user posted image A najvise mi je smetalo sto su svi buljili u mene gdje god bih posla. Mada mi svi ovdje kazu da se mogu provuci i kao Arapkinja, i Talijanka i Spanjolka... (samo ne Bosanka). Ovdje u Sarajevu, ako sretnemo nekog od arapa iz Jordana odmah pocnu samnom na arapskom pricati misle da me doveo otamo user posted image user posted image user posted image . Ljudi mi se inace svidjaj, topli su i pristupacni. Nego da ne tusim. Jel ostajes tamo da zivis?

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: ggje su vam muževi dok ste vi na rr
17.10.2009 14:53:04   
reallove
sta znam meni je lijepo mada jos uvijek se nisu navikli na mene sto kazes prate me ja im neobicna plave oci i kosa,pa pitaju jesi li ruskinjauser posted image udata sam ovdje i planiram ostati,bila sam u irbidu i tamo mi se nesto nesvidja puno star grad

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: ggje su vam muževi dok ste vi na rr
17.10.2009 14:55:11   
reallove
savladala sam ja arapski ali mensaf nevolim heheheehe

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: ggje su vam muževi dok ste vi na rr
17.10.2009 14:56:08   
Azure
Evo pronasla sam nam Dijasporu pa da se prebacimo tamo 

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 138
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *