|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: glasajte za vaše porodilište
15.7.2008 0:36:30   
norah
Opca bolnica je katastrofa, osoblje neljubazno i neprofesionalno, posebno babice. Deru se na porodilje, pustaju ih da idu same do sale i da se vracaju same, nisu ni od kakve pomoci. O dojenju niko da ti da savjet a bolnica ko' fol "baby friendly". Jeste, ali malo sutra! Moraju oni jos puno toga da nauce. Porodilje se muce i stenju po hodnicima, niko ni da ih pogleda. Bebe dohranjuju, a niko vam to i ne kaze. I ne mijenjaju posteljinu vec svo vrijeme zene leze u krvavoj posteljini. Stede na svemu, ma nemaju ni aspirin ako zatreba. Sobe su ok., kreveti neprilagodjeni porodiljama, previse visoki. Sve najgore. Ne znam kako je na Kosevu, ali ono sto sam tamo vidjela me je bas potreslo.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: glasajte za vaše porodilište
15.7.2008 17:22:14   
nikka
Glasam za privatno porodilište Feldbach,Austrija,neplaniram imati više djece ako bi se slučajno desilo idem tamo.

(odgovor članu norah)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: glasajte za vaše porodilište
15.7.2008 17:54:49   
emina_h
U potpunosti bih se slozila s Norah.Imala sam prije cetiri godine jako lose iskustvo u Opcoj bolnici.Glavni razlog nisam imala stelu,dva dana sam lezala u krvavoj posteljini.Osoblje neljubazno,poslije poroda su mi donijeli dijete,dijete je vristalo a ja nisam imala snage da se podignem,niko nije za shodno nasao ni da se pojavi.
Imala sam nesrecu da sam bila sama u sobi.A o higijeni se zaista ne moze pricati jedino se podovi  brisu,tus je bio uljepljen krvlju,umivaonici,vc skoljke ma sve prljavo ,tad je bio kraj aprila zohari su lazali po podu.Ja zaista ne znam kako je na Kosevo,stoga o tome ne mogu komentirati,ali kad cujem da neko prica o higijeni u Opcoj bolnici ja se stvarno iznenadim.
Jedino ako se u medjuvremenu nije sta promjenilo.
Uglavnom vise nigdje ne idem bez stele,jer u ovoj nasoj jadnoj drzavi nazalost sve tako funkcionira.
Nek nam je dragi Bog na pomoci.

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: glasajte za vaše porodilište
15.7.2008 22:22:28   
Visnja RR
Porodila sam se u Opcoj... kao i sve moje prijateljice , sem jedne koju su iskasapili na Kosevu (prije dva mjeseca)...
Za Opcu imam samo rijeci hvale... od doktora do sestara... cak ako su nekad i malo grubi to je uvjek bilo za dobro pacijentice (mada one to u tom trenutku ne kontaju)...
Sobe su ciste.... posteljina je bila promjenjena kad je bila krvava... lezala sam 7 dana (dva dana prije carskog i jos 5 dana nakon)...
Nisam za Kosevo iz prostog razloga sto kad sam bila par puta gore imala sam osjecaj kao da je sve u predproslom vjeku... a da ne govorim oni hodnici i cekaona kad sam radila amniocintezu (kao mrtvacnica)... mada moram priznati da je dr. Boris genijalan lik i starija sestra koja s njim radi)...
Moja komsinica radi gore kao med. sestra... i rekla mi je da ako se zelim poroditi izdvojim novac ako zelim "dobar" tretman ( u suprotnom da se molim Bogu da porod ide normalno)... postoji i tarifa 300 km obicni porod... 500km carski... ako se doktor zove na porod kad nije dezurni onda je 1000 km...

I u jedna i druga bolnica imaji dobre i manje dobre doktore...svi uzimaju novac sem jednog a to je dr. Masic iz Opce...

A sto se beba u Opcoj tice...sestre ih zaista paze... pamtim jednu Aidu (svjetle duze kose) i jednu s kratkom crnom...tako su njezne s bebama...
Kada sam nakon cetrvrtog dana bila jako umorna jedna sestra mi je uzela Asju da bude s njom cijelu noc da se ja naspavam...

Glas za Opcu...



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu emina_h)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: glasajte za vaše porodilište
15.7.2008 22:49:57   
ja
IZVORNA PORUKA: Visnja

Porodila sam se u Opcoj... kao i sve moje prijateljice , sem jedne koju su iskasapili na Kosevu (prije dva mjeseca)...
Za Opcu imam samo rijeci hvale... od doktora do sestara... cak ako su nekad i malo grubi to je uvjek bilo za dobro pacijentice (mada one to u tom trenutku ne kontaju)...
Sobe su ciste.... posteljina je bila promjenjena kad je bila krvava... lezala sam 7 dana (dva dana prije carskog i jos 5 dana nakon)...
Nisam za Kosevo iz prostog razloga sto kad sam bila par puta gore imala sam osjecaj kao da je sve u predproslom vjeku... a da ne govorim oni hodnici i cekaona kad sam radila amniocintezu (kao mrtvacnica)... mada moram priznati da je dr. Boris genijalan lik i starija sestra koja s njim radi)...
Moja komsinica radi gore kao med. sestra... i rekla mi je da ako se zelim poroditi izdvojim novac ako zelim "dobar" tretman ( u suprotnom da se molim Bogu da porod ide normalno)... postoji i tarifa 300 km obicni porod... 500km carski... ako se doktor zove na porod kad nije dezurni onda je 1000 km...

I u jedna i druga bolnica imaji dobre i manje dobre doktore...svi uzimaju novac sem jednog a to je dr. Masic iz Opce...

A sto se beba u Opcoj tice...sestre ih zaista paze... pamtim jednu Aidu (svjetle duze kose) i jednu s kratkom crnom...tako su njezne s bebama...
Kada sam nakon cetrvrtog dana bila jako umorna jedna sestra mi je uzela Asju da bude s njom cijelu noc da se ja naspavam...

Glas za Opcu...
sve se slazem sa visnjom i ja sam se porodila u opcoj na carski ,samo sto ja imam hvale za dr Beciragica i dr Nakasa a sestre su sve ok i ja licno kazem nikom nista nisam platila jedino je moj muz taj dan kad sam se porodila pocastio sestre i to je sve bilo tako da opet kazem glas za OPCU BOLNICU




_____________________________

emman 17.5.2007

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: glasajte za vaše porodilište
16.7.2008 13:05:40   
NANICA
Drage moje,
Najtužnije je to što se u obe bolnice koje imamo u Sarajevu mora imati štela i još k tome i platiti sa ili bez nje. Postoje tarife. Sve su to mesare. Ja sam se porodila 2003 i ako Bog da porodit ću se 2009. Prvi put sam imala štelu i još platila a i drugi put ću imati štelu a plaćanje je ovaj put upitno. Za što da im plaćamo? Za njihov posao za koji su ionako plaćeni? Tužno je sve to jer trudnica je ipak nešto posebno bez obzira porađa li se prvi ili ko zna koji put. Osim toga na Koševo nemam primjedbu, za 24h su mi promijenili 3 posteljine. Sestra me odvela na tuširanje i ona me istuširala jer sam se prvi put onesvijestila. (je li zbog štele ili...). Sve u svemu sve će se ovo dešavati dok plaćanja njihovih ionako plaćenih poslova ne prestanu a oni kao Bogom dani.user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: glasajte za vaše porodilište
16.7.2008 13:09:43   
Visnja RR
Ja se samo nadam kad bude otvorena bolnica na jezeru (zar nisu rekli krajem godine - hmmm al koje user posted image  ) ...da se ovakve stvari nece desavati i da ce svaka trudnica imati adekvatan komfor... ipak mi donosimo nove zivote na svjet...
jbt gledam kako nicu ona staklena cudovista i gomia drugih ne tako vaznih objekata po Sarajevu a niko da izgradi adekvatnu bolnicu... sramotno...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: glasajte za vaše porodilište
16.7.2008 13:17:32   
NANICA
Višnja,
100% si u pravu ali to nam je za sada tako.
Osim toga ponekad pogledam na RTL-u u 10 ujutro emisiju "moja beba". Sobe u našim hotelima sa ne znam koliko zvjezdica nisu kao u njihovim bolnicama za porodilje. So saduser posted image  

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: glasajte za vaše porodilište
16.7.2008 14:40:13   
neki
Visnja svaka ti cast,potpuno se slazem s tobom.Ma hej ljudi pa znate li vi citati,ja NISAM imala stelu i nisam mogla vjerovati kako su divni gore u opstoj.Ma kakvi zohari,Boze sacuvaj!Neko rece da mu je sestrica pomogla pri tusiranju na kosevu,pa sta,placeni su da se brinu za bilo koga ko se nadje tu,i oni na kosevu i oni u opstoj.Meni je sestrica mijenjala uloske,svako sat vremena,plakala zajedno sa mnom iz noci u noc.....Ne mogu da vjerujem ni za tu krvavu posteljinu,pa nije brate 1993,niti je kakva muciona gore...Ali eto svi mi imamo neka svoja iskustva,pozitivna ili negativna.Bitno je da smo zdrave i da su nase bebe takodje zdrave.Pozdrav svimauser posted image

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: glasajte za vaše porodilište
16.7.2008 22:16:43   
emina_h
Neki,ne znam sta zelis sa svojim komentarom moje iskustvo je iz aprila 2004 i sve je ziva istina.Porodila sam se u petak navecer a do podne u nedjelju sam lezala u krvi,niko mi tu cijelu noc poslije poroda nije niti usao sobu a o pomoci s tusiranjem da ne govorim.Za zohare je ziva istina,jer sam poslije porodjaja bila jako uzbudjena i cijelu noc nisam spavala.Cinjenica je da sam ja vjerojatno bila lose sreca pa me losa smjena potrefila to je bio dr.Miseljic ljubazan ali bez autoriteta nad osobljem,sjecam se da je babica bila Sabaheta,sestre se vise ne sjecam imena.
Draga Neki to je sa mene bilo strasno iskustvo i razocarenje da se mogu ljudi koji su se odlucili da obavljaju human posao tako odnositi prema pacijentima.
Cinjenica je da svako ima svoje iskustvo neka su dobra ili losa,i ja vjerujem da su mnogi odlicno prosli ali ja sam zaista imala grozan tretman.Samo steta sto kad je covjek u takvom stanju ne moze odgovoriti na adekvatan nacin tim idiotima i oni to zloupotrebljavaju.Takodjer imam pohvalu za Dr.Masica koji je divna osoba kao i cijela njegova ekipa,ali nisam imala srece da me potrefi njegova smjena.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: glasajte za vaše porodilište
16.7.2008 23:30:46   
enna
Rodila sam u drzavnoj bolnici u Italiji (Treviso)i prezadovoljna sam imam samo rijeci hvale porodio me muska babica neznam kako da ga nazovem heheheh doktor nije bio tu nie bilo potrebe proslo bez komplikacija a za Matea(tako se zove med. brat) imam samo rijeci hvale dao mi je snagu i volju da to sve iizdrzim a ima samo 30 godina i zasiat to lice cu pamtiti dok sam ziva sve naj naj o bolnici higijeni osoblju nemam primjedbe!!!

(odgovor članu emina_h)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: glasajte za vaše porodilište
16.7.2008 23:33:09   
ziki
Na drugoj temi sam vec napisala ali sad na pravom mjestu. Porodiliste u Gracanici je super, babice su super, pazljive i fine. Nema dranja ili nekog prekornog tona, sve hoce da objasne i pokazu... Bebe donose cim se sidje sa stola, ja sam sa Tarikom spavala cijelu noc. Jedino im je oprema malo starija

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu emina_h)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: glasajte za vaše porodilište
16.8.2008 9:40:51   
mamyca
Ja sam se porodila u Mostaru u Brankovcu,i cim se Hamza rodio,samo su ga oprali i obukli i odmah su mi ga donijeli,znaci nisam cekala ni 15 minuta,i odmah su mi pokazali kako da ga dojim i tada je odmah prihvatio sisu i dojio.Bili smo u radjaoni 2 sata i on kraj mene i onda smo otisli u sobu,samo se razdvajao od mene kad su ga presvlacili,nije plakao,jer srecom nismo imali problema s dojenjem,vecinu vremena je spavao,doktoru i babici smo dali za kafe i to je to.Oni su bili predivni,ali ostale sestre su bile kriza,normala jer nisu ni marke vidili,i niti bi im dala.

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: glasajte za vaše porodilište
16.8.2008 9:42:56   
mamyca
I jos da kazem da me je porodio dr.Ademovic,a dr.Saric je bio isto prisutan jer mi je on vodio trudnocu,i vjerujem da u Mostaru nema boljih ginekologa od  njih dvojice.

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: glasajte za vaše porodilište
16.8.2008 11:57:43   
Romali
Hajde da malo nastavimo hvaliti Porodilište Mostar . Spomenut  ću samo one koji zaslužuju da budu pohvaljeni. Porodila me dr.Alma Vila- Humačkić, mlada dr. ( '74.godište ), divna žena koja me je ohrabrivala od prvog momenta kad sam došla to jutro u bolnicu. Čitavo vrijeme razgovarale o nekim laganim temama, nisam imala osjećaj da rađam. Takođe se pokazala sasvim ljubazna i odgovorna sestra Sadeta ..., ne znam joj prezime. Najviše mi je pomogla, posebno fizički user posted image kad je trebalo pogurati, sestra Emira Žujo, a za psihičku podršku zahvaljujem svojoj dragoj Ajli, koja je cijelo vrijeme bodrila me i na kraju snimila prvi plač i kupanje mog user posted image . Hvala svima .
Inače bebu sam dobila odmah nakon što su ga okupali. Omar je proveo i noć kraj mene, ali u svom krevetiću. Pokazali su nam kako dojiti, ali taj kratki kurs nije bio dovoljan pa smo kući imali dugi.
Sve u svemu, pošto mi je prva beba ne znam za drugačiji tretman, ali ovaj je dobio pozitivne ocjene. Ako vam se potrefi ovaj sastav na porodu, nema zime user posted image .



_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: glasajte za vaše porodilište
18.8.2008 12:00:02   
belmac
drage moje, želim i ja da vam isprićam svoja iskustva. imam dvoje djece i čekamo treću bebaru. obadvoje moje djece je rođeno u Općoj bolnici. toliko ružnih i loših iskustava s koševa od mjih prijateljica bilo mi je dovoljno da i ne pomislim na odlazak gore.u obavda slučaja mojih poroda ja imam sve najljepše  za reći. higijena je na extra nivou, a osoblje tako ljubazno da se to samo može  poželjeti. naravno bri prijemu na porod obavještena sam da u slučaju nekih komplikacija postoji mogučnost da budem prebačena na koševo, ali mislim da su do dana mnoge stvari što se tiće i tog segmenta sigurnosti drugačije. ipak je to bilo 97.
sigurna sam da će , ako Bog da, i moja treća bebara biti rođena u Općoj bolnici.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: glasajte za vaše porodilište
18.8.2008 12:20:09   
idana_85
Uh nisam sve citala, ne mogu. Moj je savjet svakoj koja ima dilemu neka procita price s poroda i zakljuci. I ja sam tako slusala sve naj o Opstoj, moja teta se tamo porodila i kaze tretman je super. Pa njoj je i bio jer je i sama zdravstveni radnik. Ja licno sam najgroznije price s poroda procitala upravo iz opste. Na pocetku sam se malo predomisljala za opstu, iako vodim trudnocu na gak-u,ali nakon svega sto sam cula.....Ja sam se odlucila za GAK. Samo molim jos Boga da moj dr bude gore i da me on porodi jer jedino njemu vjerujem 100%. Sto se tice placanja nije istina, znam ljudi koji nisu nista dali pa super prosli i koji su dobro platili pa nadrljali. Iskreno, moja svekrva radi na klinickom pa me gotive zbog nje, rodica muzeva je gore babica, komsinca (koja je komsinca kod moje mame,prije i meni bila) isto radi gore, pa valjda je to dosta. A ako mi je sudjeno da se napatim i bude porod sam od sebe tezak,bice to ili gore ili dole. I kao sto neko rece sebicno je otici u opstu ako idete samo zbog komfora, mislim da je tu bebica najvaznija. Puno vise doktora ima na gaku,strucnijih nego dole, te pedijatar,inkubatori itd. Uostalom svaku bebicu iz opste zbog bilo kakve sitnice salju gore na gak. Muzeva rodica isto radi na pedijatriji na intenzivnoj i istina je kao sto je neko vec rekao i ona kaze, najtezi slucajevi bebica im dolaze bas iz opste. Tako da prostite zaboli me za komfor i cistocu, nece mi za 24h nista biti,samo da moja bebica bude dobro i onda cemo mi kuci, nije bitno gdje ce se roditi. Eto,tako ja razmisljam.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu belmac)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: glasajte za vaše porodilište
18.8.2008 23:23:31   
aazra
IZVORNA PORUKA: idana_85

... moja svekrva radi na klinickom pa me gotive zbog nje, rodica muzeva je gore babica, komsinca (koja je komsinca kod moje mame,prije i meni bila) isto radi gore, pa valjda je to dosta.

Draga Idana,

Ne moras se brinuti, mislim da ti je ovo sto si nabrojala vise  nego dostauser posted image ... Sretno tebi, a i nama ostalima koje nemamo steluuser posted image !

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: glasajte za vaše porodilište
18.8.2008 23:43:38   
mariposa
ja definitivno glasam za opcu bolnicu,imam super iskustva sa dva poroda,prvi 2001 veoma tezak porod koji je trajao dvadeset sest sati rodila se sara teska 3.450 duga 56cm i drugi porod 2007 porod koji zelim pozeliti svim zenama svijeta,trajao sat i po a rodio se super teskas toni 4400 i 57 dug ja imala tri konca za dva dana bila kao nova,oba poroda obavio dr.Masic bez stele baz novaca znaci cisto ljudski radio svoj posao i stvarno imam samo rijeci hvale za tog dr.sestre su bile super vodile me u vc tusirale tri puta bebu presvlacile preda mnom u sobi znaci kada sam se porodila niko mi nigdje vise nije vodio bebu a kamoli je hranio ad mlijekom,ja sam dojila oboje sa onim sto mi je bilo u grudima a da li je to kolostrum ili vec zrelo mlijeko to nije ni bitno bitno je to da mi bebace vise niko nije uzimao,ja imam samo rijeci hvale za opcu bol.i komplet osoblje i napominjem da nisam imala stelu ni na jednom porodu niti sam dala ikome feninga za porode i da jos dodam da su mi oba puta presvukli potelinu odmah po porodu

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: glasajte za vaše porodilište
18.8.2008 23:47:01   
aazra
... Lijepo je cuti nesto ovako ohabrujuce. mozda si imala srece s masicem i njegovom smjenom, koliko dugo si ostala tamo poslije poroda? Kakvi su bili ostali doktori?

(odgovor članu mariposa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: glasajte za vaše porodilište
19.8.2008 8:32:06   
haida
Ja moram podržati Višnju jer za Opću bolnicu imama samo riječi hvale....

Kada sam prvi put bila trudna ležala sam u petom mjesecu trudnoće 5 dana i stvarno se ne mogu požaliti ni na koga sem na jednu sestru koja je mala balavica tek počela da radi i ponaša se kao neki doktor....čak ni doktor se nije ponašao tako .....ali sam je ja u jednom momentu spustila na zemlju i od tad je bila ljubazna prema meni.
Takođe sam se tu i porodila....nisam imala štele čak doktorica koja me vodila nije bila taj dan tu.
Imala sam komplikovan porod jer je beba sjedila u kanalu....porodili su me dr. Nakaš (sin Abdulaha) i dr. Bećiragić....tako su bili fini i ljubazni i vidjeli su valjda da sam se i prepala pa su me i zezali i pričali viceve samo da se opustim.....a prvi put sam ih sve vidjela.
Drugu trudnoću sam nastavila da vodim od dr. Bećiragića jer je i moja sestra u međuvremenu bila kod njega i super je pazio.
Ja sam prezadovoljna. Bila sam kod dr. Puzića jednom jer je moj dr bio na GO i on me je takođe super primio i bio je jako ljubazan.

Što se tiče higijene....stvarno nisam vidjela ništa prljavo i nečisto.
Kada sam se trebala poroditi....uključili su mi infuziju i ja sam dva puta povratila po jastuku i po podu....sestra je odmah došla i to očistila i promijenila.
Uvijek ima neljubaznog osoblja....bilo gdje da dođeš....ali ja tako šta u mom prisustvu nisam čula u Općoj bolnici.

Tako da je Opća bolnica za mene na prvom mjestu i sigurno ne bi nigdje drugo išla da se porađam...

_____________________________

ALINA 29.06.2004.

ARMIN 13.11.2008

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: glasajte za vaše porodilište
19.8.2008 22:26:02   
dacy
ja cu roditi u bolnici u Novoj Biloj, ima li neko kakvih iskustava sa njom?

(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: glasajte za vaše porodilište
20.8.2008 0:19:48   
anitaMO
definitivno klinicki centar mostar .za osoblje nemam rijeci hvale i na ginekologiji i na porodjajnom odjelu.posebno za moju pokojnu DR.VESNA JURIC.moram pohvaliti i u brankovcu Dr.sarica.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: glasajte za vaše porodilište
21.8.2008 1:51:10   
mariposa
aazra sa sarom sam ostala tri dana,znaci svi su se izredali na meniuser posted image istvarno su bili super.Trudnocu mi je vodio Puzic i svih devet mjeseci smo se na pregledima zezali i smijali,znaci nije onaj klasicni doktor skini sa da te pregledam i dovidjenja,a svi cete se sloziti sa mnom kada kazem da trudnicama treba na pregledu malo smijeha i zeze jer se uvijek pitamo da li ce sve biti o.k.Igrom slucaja me je porodio dr.Masic jer kada je vec bio kraj poroda on je preuzeo smjenu.Sa Tonijem je bila skroz druga prica,trudnocu vodio Masic i bio dezurni kada sam dosla sa krvarenjem i skroz laganim bolovima i porodio me za sat i po.Sutra sam izasla kuci a to jutro je dosao dr.Nakas i dok nisam otpustena tri puta mi je usao u sobu da me pita kako se osjecam a sestra mi dva puta mjerila pritisak i temperaturu jer sam kako dr Nakas kaze rodila malog teskasa pa moramo biti na oprezu i nista prepustati slucaju.Opet kazem sve bez stele i cista desetka opcoj bolnici

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: glasajte za vaše porodilište
21.8.2008 23:21:49   
aazra
Mariposa,

Ma mene je strah jer nemam stelu i ne mislim potplacivati nikoguser posted image .
Znam da u opcoj nije sve idealno, mislim da puno toga ovisi o "sreci" dakle na koga ces naletjeti, ali eto ja ipak i pored nekih negativnih prica ostajem pri opcoj.

Gore sam stvari ipak cula za Kosevo, od doktora kojima placas svaki pregled, da bi za tvoj porod otisli na "godisnji"user posted image , i puno toga, a "najfriskiji" primjer je jedna zena koja radi s mojom mamom, i nedavno su je porodili na Kosevu. kaze da je sva "iskasapljena" od reza i da su doktori bili jako neljubazni, a cim je porod zavrsio doktor je izasao na hodnik i trazio njenog muza "za mustuluk"user posted image . Nemam rijeci, stvarno fuuuuuj, a to za "mustuluk" na Kosevu opet nije prvi put da cujem.
Ne znam sta je s tim doktorima, kakvi su ja i da do oktobra proradi porodiliste na Jezeru ne bi otisla gore poradjati se, ako bi tamo bili doktori s Koseva.
Mozda je sto neko kaze bolje otici "u Zambiju" poroditi se, ali ja na Kosevo ni za zivu glavu!

(odgovor članu mariposa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *