|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
26.6.2009 7:31:57   
adannn
Nikada ga nisam slušala,ali nekako mi žao....user posted image

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
26.6.2009 8:34:33   
ena23
Meni nijje uopste zao, kao sto mi nije bilo zao ni princeze dijane, toseta itd.... ljudi moji smrt je sastavni dio zivota, umrijeti se mora i samo zato sto je neko poznat ne planiram ga oplakivati i zalit za njim... koliko mladih ljudi i djece danas umre a niko o tome ni rjeci ne pise, samo zato sto nisu poznati... To me malo ljuti, znaci njegova smrt je vaznija od smrti, recimo, 1000 djece sto su umrli od gladi danas u Africi? uh odo ja u filozofiranje, halalite.

Naravno, uz sve ovo stoji postovanje, rest in peace king of pop...

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
26.6.2009 8:40:08   
dina_89
R.I.P.

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
26.6.2009 9:02:38   
Crvena
IZVORNA PORUKA: dina_89

R.I.P.

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
26.6.2009 9:04:37   
Blue rose RR
R.I.P user posted image
Neka njegove pjesme traju.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
26.6.2009 9:07:15   
tea lana
IZVORNA PORUKA: ena23

Meni nijje uopste zao, kao sto mi nije bilo zao ni princeze dijane, toseta itd.... ljudi moji smrt je sastavni dio zivota, umrijeti se mora i samo zato sto je neko poznat ne planiram ga oplakivati i zalit za njim... koliko mladih ljudi i djece danas umre a niko o tome ni rjeci ne pise, samo zato sto nisu poznati... To me malo ljuti, znaci njegova smrt je vaznija od smrti, recimo, 1000 djece sto su umrli od gladi danas u Africi? uh odo ja u filozofiranje, halalite.

Naravno, uz sve ovo stoji postovanje, rest in peace king of pop...



Mislim da ovdje nisu tema djeca u Africi,nego bas Michael Jackson,
Licno moj najdrazi strani pjevac,od malih nogu.Imam daidju uz kojeg sam odrasla a on je bio zaludjen njime pa je i na mene dio te ludosti presao.
Nadam se da ce se njegove pjesme jos dugo slusati a njemu R.I.P

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
26.6.2009 9:15:16   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image
bas me docekala tuzna vijest jutros http://www.index.hr/vijesti/clanak/preminuo-kralj-popa-michael-jackson/439266.aspx
RIP MIchael user posted image


http://www.youtube.com/watch?v=wVmBa7SVPrM
user posted image

< Poruku je uredio Dina RR -- 26.6.2009 9:16:30 >

(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
26.6.2009 9:33:20   
nanika
user posted image ja sam vidjela nocas na CNN-u. Nisam mogla da spavamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
26.6.2009 9:44:07   
Amelaa RR
R.I.P 

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
26.6.2009 9:46:25   
Lady26
Mozda sad pronadje svoj mir.... user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
26.6.2009 10:26:21   
manuela RR
Meni je baš žaouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nisam bila njegov fan,ali mi je bio draguser posted image user posted image user posted image user posted image
MM je u tinejdžerskim danima prosto obožavao Michaela,i sad čuva svesku punu njegovih slika i pjesama
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
26.6.2009 10:29:40   
bebana27
zao mi ga je

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
26.6.2009 10:34:14   
aida84
Zao mi je...R.I.P...
Bez obzira sta radio i sta se o njemu pisalo ostat ce i uvijek ce biti Kralj popa...
U svoje vrijeme je bio nenadmasan i jos dugo,dugo je mogao trajati i snimati spotove i nove pjesme da nije radio sve one silne operacije i skandale...

Zao mi je sto se nije uspio oprostiti od obozavalaca, jer je umro pred samu oprostajnu turnejuuser posted image



_____________________________

28.09.2009. si nam uljepšala život svojim dolaskom!

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
26.6.2009 10:43:03   
TonkicaPalonkica
Iako je izvjesno da je on svoj vrhunac davno prevazišao i da je sve kvalitetno sto je napravio ostavio iza sebe, žao mi ga je kao čovjeka koji je osvojio svijet i bio na vrhu, pa bar i za kratko vrijeme, te potaknuo mnoge snove i nade.
Nadam se da će nakon ovoga da ga ostave na miru i da će se sjećati samo dobrih stvari.

RIP Mike..




_____________________________

već te volim više od svega :)

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
26.6.2009 10:56:14   
Anoniman
Nekako mi je sve to nestvarno, kao i sve smrti za koje cujem....
Zao mi je...
R.I.P.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
26.6.2009 11:54:54   
Anoniman
R.I.P.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
26.6.2009 12:11:09   
Blue rose RR
Mali podsjetnik za njegova velika djela prema Sarajevu:

http://www.sarajevo-x.com/clanak/090626012

user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
26.6.2009 12:15:45   
Anoniman
Svaka cast, MaryamAmina na podsjecanju!!!!

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
26.6.2009 14:38:25   
tea lana
Michael Jackson: Od tamnoputog dječaka do bijelog čudaka

PROMJENA boje kože, plastične operacije, otpadajući nos i tabletomanija, tek su neke od kontroverzi koje se pišu uz ime Michaela Jacksona. Wacko Jacko, kako ga je javnost zvala, ili Petar pan, kako je nazvao sam sebe, uistinu je imao neuobičajen, zabavan, ali često i težak život.
Zdravstveni problemi kralja popa započeli su početkom 80-ih kada su mu liječnici navodno dijagnosticirali kožnu bolesti vitiligo i lupus, autoimunu bolest koja zahvaća razne dijelove tijela, od kože do živčanog sustava. Pored toga, snimajući 1984. reklamu za Pepsi Colu u Los Angelesu, spletom nesretnih okolnosti u glavu ga je pogodila raketa za specijalne efekte i spalila mu kožu lica i glave. Teška i komplicirana operacija ostavila je posljedice, natjerala je kralja popa da počne piti analgetike kako bi ublažio bol. Uskoro je njegova prava i najveća ovisnost postala upravo estetska kirurgija. Njegova je tamna boja kože postajala sve svjetlija i svjetlija, a javnosti je 1993. objavljeno kako Jacko boluje od leukodermije, rijetke kožne bolesti, zbog koje koža gubi melanin, pigment koji joj daje boju. Kako je vrijeme odmicalo, Jackson je sve češće posjećivao estetske kirurge. Korigirao je nos, zatezao lice, u bradu i obraze ugradio je implantate, ali niti jedan zahvat nikada nije javno priznao. "Zašto jednostavno ljudima ne kažemo da sam izvanzemaljac s Marsa" Burnih 90-ih Jackson je nekoliko puta otkazivao koncerte zbog visokog krvnog tlaka i dehidracije. Njegova ovisnost o analgeticima postajala je sve jača, a 1993. godine natjerala ga je da otkaže turneju. Ubrzo su u javnost procurile i optužbe za zlostavljanje djece pa je zbog stresa počeo piti veće količine lijekove za smirenje, što ga je gurnulo u novu ovisnost. Nedugo nakon toga i njegovo se lice počelo raspadati. Cijela priča oko Jacksonovog tjelesnog raspadanja praćena je i psihičkim krizama. Mnogi su ga osuđivali zbog njegove ekscentričnosti, odnosa s djecom, kako svojom, tako i tuđom koja je vrijeme provodila na njegovom ranču Neverland. No, istinski obožavatelji su ga cijelo to vrijeme voljeli i pružali mu podršku do posljednjeg trenutka. "Zašto jednostavno ljudima ne kažemo da sam izvanzemaljac s Marsa. Recite im da jedem živu piletinu i plešem voodoo ples po noći. Ionako će sve povjerovati jer smatraju da sam totalni čudak", izjavio je jednom prilikom Michael Jackson.
user posted image


user posted image



user posted image
poslijednja fotografija u kolima hitne pomoci



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
26.6.2009 14:43:31   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: tea lana




user posted image



pretuzna sam...i nemam rjeciuser posted image user posted image user posted image user posted image
poslijednja fotografija u kolima hitne pomoci





_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
26.6.2009 14:47:46   
jasmina_mm
vljela sam slusati njegove pjesme dok sam bila mala i zao mi ga jeste, jer znam koliko je pomogao ljudima sirom svijeta a i nama. Ipak on ce uvijek zivjeti kroz svoja djela i to je ono sto cini jednu legendu

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
26.6.2009 14:56:44   
Ivona
Maloprije pijem kafu u jednoj "bastici" i cujem kako dvije starije gospodje pricaju nesto kao:"...bio je plah,nek' mu dragi Alah podari lijepi dzenet..." i hajd' ja kontam pricaju o nekom nasem sugradjaninu,koji je umro...,kad cujem nastavak price:"...mozda je od onih silnih plasticnih operacija umro...,kad li mu je sahrana?" user posted image user posted image user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
26.6.2009 15:04:26   
travnik
kao i mnogi i ja sam voljela slusati njegove pjesme.cula sam sinoc oko 12h i bas mi bi zao.user posted image

_____________________________

farah ceza moja 09.06.98
arman mali princ 01.05.09

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
26.6.2009 15:55:12   
majamaca
Veliki ljudi ostaju uvijek u nasim srcima...
Veliki humanitarac, covjek koji je pomogao hiljadama djece da se izbore sa bolestima. Sve isprazne price o pedofiliji, pljuvanja na njega neka ostanu na sramotu onome ko ga je blatio.
Imao je izuzetno tesko djetinjstvo, zelio je da osmijeh krasi djecija lica i zbog toga je opljuvan na najgori moguci nacin...

Pocivaj u miru...

(odgovor članu travnik)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
26.6.2009 16:42:32   
A Iman
Ivona, mislim da je prije par mejseci MJ presao na islam (bar je tako pisalo i govorilo se u medijima), pa to sto su te gospodje pricale mozda i ima smisla.

(odgovor članu majamaca)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *