|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
26.6.2009 17:01:13   
tea lana
http://www.index.hr/xmag/clanak/video-pregled-glazbenog-rada-pop-kralja-michaela-jacksona/439337.aspx



Video: Pregled glazbenog rada pop kralja Michaela Jacksona

(odgovor članu A Iman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
26.6.2009 18:18:49   
Chuchi
Cula jutros uz jutarnju kaficu... zao mi je, Michael je stvarno bio kralj popa! Nisam
ga nesto posebno gotivila, ali postujem njegov rad, njegov humanitarni karakter,
njegovu popularnost! Tesko da ce neko moci dostici i postici ono sto je on uspio!
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
26.6.2009 18:21:39   
mynxlee
Pocivao u miru!

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
27.6.2009 0:20:12   
Ivona

IZVORNA PORUKA: A Iman

Ivona, mislim da je prije par mejseci MJ presao na islam (bar je tako pisalo i govorilo se u medijima), pa to sto su te gospodje pricale mozda i ima smisla.


Akcenat uopste nije bio na njegovoj vjeri,a cak i da je presao na islam prije par mjeseci,mislim da te bakice ne bi bile upoznate s tim (mozda ako im je MTV glavni izvor informacija user posted image ) Svejedno je bilo presmijesno cuti da one pricaju o njemu i da se raspituju kada je sahrana user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu A Iman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
27.6.2009 16:25:37   
mala curica
Nikada nisam slusala njegovu muziku(pjesme)
ali evo od 9 sati pa i sada na MTV-u slusam njegove pjesme.
Mnogo mi ga je zao i neka pociva u miru.
Lahka mu zemlja.
Bas iz srca zalim za njim.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
27.6.2009 16:36:26   
ElmaB
user posted image


Michael Jackson - život u slikamaTokom četiri decenije koje proveo na sceni, Michael Jackson nije samo slovio za kralja popa, već i za kralja kontroverzi. Karijeru je započeo sa 11 godina sa grupom Jackson 5, doživio planetarnu slavu i uspjeh, da bi posljednje godine svoga života proveo daleko od očiju javnosti, narušenog fizičkog i psihičkog zdravlja. Osim popularnosti i bogatstva, njegov život su obilježile nebrojni skandali. Guranje šestomjesečne bebe preko ograde balkona, suđenje za seksualno zlostavljanje djece, ovisnost o tabletama, plastične operacije samo su jedni od njih. Pogledajte najznačajnije trenutke u životu preminule muzičke legende.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image











_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
27.6.2009 16:37:31   
ElmaB
Uzrok smrti Michaela Jacksona još nije utvrđen Rezultati obdukcije tijela jedne od najslavnijih muzičkih zvijezda svih vremena Michaela Jacksona koji je preminuo u 50-toj godini života jasno su pokazali da nije bilo tragova nasilja ili vanjske traume. user posted image Glasnogovornik Ureda mrtvozornika u Los Angelesu Craig Harvey objavio je da su potrebna dodatna testiranja kako bi se tačno utvrdio uzrok smrti kralja popa.

Milioni fanova širom svijeta koji oplakuju njegovu smrt i cjelokupna javnost imat će više informacija o okolnostima koji su doveli do smrti pjevača tek poslije šest sedmica, koliko će trajati ova testiranja.

Harvey je izjavio da je obdukcija tijela preminulog pjevača trajala tri sata, ali da uzrok smrti još nije poznat. Jedino je pouzdano da njegova smrt nije nastala kao posljedica nasilja i vanjske traume.

"Medicinski vještaci naredili su dodatna testiranja kao što su toksikološka i druga ispitivanja", kazao je on, a prenosi američka štampa.

U međuvremenu, brojne slavne ličnosti ostale su šokirane nakon smrti muzičke zvijezde. Madonna i Justin Timberlake odali su počast njegovom velikom talentu, dok ga je američki predsjednik Barack Obama nazvao 'muzičkom ikonom'.

Michael Jackson umro je svome domu u Holmby Hillsu, nakon čega je njegov brat Jermaine objavio da je pjevač pretrpio zastoj srca. U javnosti je objavljen i telefonski poziv koji je napravljen iz njegovog doma kobne noći kada je Jackson prestao disati.

Jacksonov lični doktor koji je bio svjedok njegovog kolapsa i nakon niza pokušaja nije ga uspio oživjeti. U julu je Michael trebao početi svoju povratničku karijeru nizom koncerata u Londonu.

Porodica je zamolila medije da poštuju njihovu privatnost u ovom teškom periodu.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
27.6.2009 17:01:50   
tikica_69
Po mom misljenju, cijeli njegov zivot je bio jedan TRILLER - no o mrtvima najbolje!

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
27.6.2009 17:10:21   
plava72
MJ sam slušala od malih nogu i jako sam user posted image user posted image user posted image
nekako još nevjerujem da je istina
ipak 40 plastičnih operacija i isto toliko narkoza moralo je ostaviti
traga na njegovo zdravlje
nije znao prestati na vrijeme i ostati slatki crnac user posted image  user posted image

_____________________________

Ako si usamljen kad si sam u lošem si društvu..

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
29.6.2009 21:34:13   
Miau
Michael Jackson je bio veliki pjevački i plesački talent. Malo je ljudi koji su toliko talentirani. Jako mi je žao što je tako relativno mlad umro i žalost me kad vidim kakvih sve ljudi ima, pa komentiraju kako im je njegova smrt smiješna.
R.I.P. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu plava72)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
30.6.2009 9:09:55   
tea lana
Michael Jackson uzalud skrivao djecu, majci Katherine privremeno skrbništvo
user posted image
NTERNETSKI tabloid TMZ objavio je intimne fotografije Princa Michaela Juniora, Paris Catherine i Princea Michaela II. samo četiri dana nakon smrti Kralja popa. Lica koja je Michael Jackson godinama skrivao ispod različitih burki, maski i velova zbog straha da će mu netko oteti djecu, objavljuju se u svim medijima kao da se ne radi o maloljetnicima.
O njihovoj je sudbini za prvu ruku danas odlučio sud. CNN javlja da je pjevačeva 79-godišnja majka izborila privremeno skrbništvo nad njima jer sud smatra da u slučaju Michaela Josepha Jacksona Jr. (12) i Paris-Michael Katherine Jackson (11)  "maloljetnici nemaju nikakvu vezu sa svojom biološkom majkom", Debbie Rowe. Za najmlađeg, u kućici formulara gdje bi trebala pisati ime majke, piše - "none", odnosno, "nema je" jer je njega rodila surogat majka kojoj nikada nije otkriven identitet. Debbie Rowe se 2001. godine odrekla roditeljskih prava nad svojom djecom, a danas je izjavila da Michael Jackson nije njihov biološki otac. Fotografije djece idu toj njezinoj tvrdnji u prilog. Sva mu djeca imaju tamnu kosu, ali i za mulate atipično svijetle oči i put. Sa slika je vidljivo da je  Michael Jackson svom starijem sinu bojao kosu u plavo. Na fotografijama koje su rijedak uvid u njegov kućni život, Michael ostavlja dojam smirenosti i opuštenosti.

user posted image

Danas su objavljene i fotografije Jacksonovih proba za turneju koje je TMZ-u ustupio organizator velikog povratničkog koncerta u londonskoj "O2" Areni, AEG. Snimljene su samo 48 sati prije njegove smrti i vidi se da je stravično mršav, ali nasmijan i u žaru priprema. O Jacksonovoj imovini se danas nije raspravljalo s obzirom da još nije utvrđena. U zahtjevu za raspravom roditelji Michaela Jacksona naveli su da je umro "bez oporuke", premda njegov odvjetnik John Branca tvrdi drugačije. Nagađa se i da ima više oporuka. Konačna odluka o skrbništvu nad djecom najavljena je za 3. kolovoza. Izlazeći iz sudnice, Michaelov otac Joseph izjavio je da njegova djeca pripadaju s djedom i bakom te da Debbie Rowe nema ništa s njima.


(odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
30.6.2009 10:43:01   
dana3
Tezio citavih 50 kg ,ali zadnji snimci koji su se pojavili na youtube i u svedskim tabloidima, pokazuju da Michaelov les se pomijera i ustaje u helikopteru koji ga je prevozio.Pitanje je da li je on stvarno umro ili je svoju smrt lazirao.
Ovo su najnovije vijesti vezane za njegovu smrt.
Izgleda da ce biti ko sa Elvisom i Merilin.....

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
30.6.2009 10:49:55   
dana3
http://www.aftonbladet.se/webbtv/noje/article5447370.ab




eto kazu da je vagao 50 kg,da su ga umotali u bijelu vrecu iako je crna ono,uobicajena.ovdje se kratko vidi da se tijelo podiglo zamotano u bijelo.

ne daju covjeku da umre pa eto

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
30.6.2009 10:55:35   
Anoniman
ma sve je moguce

(odgovor članu dana3)
  Neposredna veza do poruke: 64
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
30.6.2009 18:38:55   
NANICA
IZVORNA PORUKA: Miau

Michael Jackson je bio veliki pjevački i plesački talent. Malo je ljudi koji su toliko talentirani.



Bio je dio odrastanja nekoliko generacijauser posted image user posted image

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
3.7.2009 18:22:19   
Anoniman
CNN je izvjestio kako se porodica Michaela Jacksona sastaje sa imamom radi dogovora oko obavljanja dženaze-namaza Michaela Jacksona.

"Molim Allaha da se smiluje njegovoj duši i da podari njegovoj porodici malo privatnosti dok pripremaju čin dženaze. Tražim od muslimana da se suzdrže od izricanja svojih sudova i da se mole za njega i njegovu porodicu. Ne znam kad i gdje će se održati dženaza-namaz. Vjerujem da će mesdžid u koji dolazi Jermaine Jackson obaviti pripreme i dženazu", kazao je imam.

Saučešće porodici Michaela Jacksona

"Kao imam u zajednici šaljem iskrenu sućut porodici Jackson. Našeg brata u islamu Jermaine Jacksona, molim da prenese ostalim članovima porodice Jackson da se milioni muslimana mole za njih u trenutku ovog neočekivanog gubitka. Poslanik Muhammed a.s, nakon smrti neke osobe govorio bi ove riječi iz Kur'ana: 'Mi smo Allahovi i Allahu se vraćamo'.

Rođen sam 1956. godine i odrastao sam s Jackson 5. Bio sam inspiriran muzikom, TV nastupima i TV serijama crtanog filma u kojem su Jackson 5. Ti i tvoja braća bili ste heroji i osvajali medalje za crnu djecu prije Cosby Showa. The Jacksons i Michael Jackson slomili su rasne barijere i stereotip o crncima kod bijelih Amerikanaca i u svijetu. Na porodičnim okupljanjima djeca bi plesala i stariji crni narod bi im davao novac, ako bi uspjeli napraviti Michael Jacksonov pokret. Porodica Jackson donijela je radost i nade u naš život i naše domove tokom vremena velikog stresa u Americi.

Prije nekoliko mjeseci svijet je dobio vjerodostojno izvješće da je Michael Jackson prihvatio islam. Allah vodi putem mira i zato smo Mu zahvalni. Izražavam žaljenje činjenicom da se toliko umjetnika obratilo vjeri, ali muslimanske zajednice i njihovo vodstvo nisu im uspjeli uzvratiti. Možda zid njihove slave može objasniti nešto od toga. Također to govori i nešto drugo, imami u Americi moraju raditi bolji posao prezentiranja Allahove ljubav.

Brate Jermaine, ne mislim da smo bili uz tebe, tvog brata i tvoju porodicu i za to mi je stvarno žao. Danas, 28. juna 2009. godine, nakon smrti vašeg brata, sam sebi kažem da ću doprijeti do više ljudi koji se bave umjetnošću i biti im duhovna podrška, bez fanfara, ne tražeći ništa zauzvrat, osim da njeguju svoju vjeru i molim ostale da učine isto. Muslimanski umjetnici poput Mustaqiim Sahira, Dawwud Wharnsbya, Yusufa Islama i milioni drugi u Velikoj Britaniji iznijeli su visoko mišljenje o vašoj duhovnosti...

Molimo Allaha da Vam olakša gubitak vašeg brata i neka ga Allah nagradi svojom milošću... Znamo da smrt može doći svakom u bilo koje vrijeme, nastavimo se pripremati prije nego Allah zatvori naše oči zadnji put".

Tvoj brat u Islamu, Imam Johari Abdul-Malik

rijaset.ba/radiosarajevo.ba

(odgovor članu NANICA)
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
3.7.2009 19:53:20   
poetesa
Ja sam negdje pročitala da M.Jackson nije prešao na islam nego njegov brat Jermaine. A pokojnik da je bio Jehovin svjedok. v

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
3.7.2009 22:55:36   
dana3
Moguc je uzrok smrti je prevelika kolicina anestezije koju je sam uzimao.Imao je i tajnu djevojku ciji identitet jos nije otkriven, navodno ni porodica za nju ne zna

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu poetesa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
7.7.2009 15:47:13   
Lulu_
jojjjjj starsno
cijeli dan pratim na tv-u
pretuzna sam
isplakala sam more suzaaaa

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
7.7.2009 15:50:19   
bebana27
ja cu se uvijek sijecati tog dana kad je umro jer to je bilo na moj rodjendan
a na kojem programu gledas?

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
7.7.2009 16:01:56   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: tea lana

Michael Jackson uzalud skrivao djecu, majci Katherine privremeno skrbništvo
user posted image  
Fotografije djece idu toj njezinoj tvrdnji u prilog. Sva mu djeca imaju tamnu kosu, ali i za mulate atipično svijetle oči i put. Sa slika je vidljivo da je  Michael Jackson svom starijem sinu bojao kosu u plavo

fuj kako neki ljudi nemaju skrupela izmisljati bilo sto, samo da im se novine prodaju.fuj,fuj,fuj

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
7.7.2009 16:02:22   
Lulu_
mtv...

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
7.7.2009 16:05:45   
tea lana
ma ja imam mtv adrija i tu nema prenosa samo tribute 

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
7.7.2009 16:17:52   
Lulu_
prenos je tek od 19 sati a sada postaju samo njegove pjesme

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
7.7.2009 16:20:53   
tea lana
a valjda cu bar malo pogledati jer sad odo.Hvala Lulu

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *