|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
5.7.2009 17:36:21   
Ela78
Drage zene ja ne mogu da vjerujem da se svekrve mogu tako ponašati, pogotovo me šokirala priča forumašice Repka73 i Misica84. Svaka Vam čast žene prije svega što ste to izdržale u životu. Odakle im samo PRAVO da misle da se mogu tako ponašati...nevjerovatno!!

Ja sa svojom svekrvom uopšte nemam problema. Ona ima još jednog sina pored mog supruga i vjerujte više komunicira sa mnom nego sa njima dvojicom. Oni su uvijek u nekim frkama trkama, tako da ona mene stalno zivka na kafe, pravi ručkove, donosi uvijek neke poklončiće. Kad hoće da mi uputi neku primjedbu rečenicu počne sa: ¨Molim te nemoj se uvrijediti ali moje mišljenje se razlikuje od tvog ako možeš da me saslušas ne moraš prihvatiti ..... ¸¸
Čak kad ima priliku uvijek mog supruga kritikuje ako neće nešto da mi pomogne u kući da mi uradi, UVIJEK je na mojoj strani ...¸¸Marko moraš joj pomoći ona je žensko nježnija, osjećajnija, ima puno oabveza....¸¸ i onda moj suprug poludi na nju pa joj prebaci da mene više voli nego njegauser posted image
I to je pametna svekrva,  po meni, jer ona zna da kad njoj bilo šta bude potrebno da ću joj pomoći kao i svojoj majci i biti tu za nju!
Pozdrav za moju svekr(i)vu Gordanu user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
5.7.2009 23:14:39   
asia_26
Drage moje, svi smo mi različiti i hvala Bogu da je tako. Nitko nema pravo nekoga vrijeđati i nitko ne treba ničije frustacije trpjeti, bez obzira od koga dolazile. Kada ovo sve čitam jednostavno ne mogu doći sebi, ja ne živim sa svojom svekrvom ali i da živim mislima da ne bi bilo nikakvih problema jer je ta žena divna, brižna kako to samo majka može biti i hvala Bogu na tome. Sve vi koje imate malo "drugačije" svekrve moj vam je savjet da se ne spuštate na njihov nivo i da zadržite svoje dostojanstvo, a svako će se jednom stidjeti svojih ružnih djela. Ja sam za odvojen život i povremeno viđanje jer svatko ima pravo da živi svoj život onako kako želi ali naravno da postoji međusobno poštovanje! Smireno, dostojanstveno glavu gore i na sve provokacije uzvratite smiješkom ali ne dopustite da vam netko psuje i da vas vrijeđa.

(odgovor članu Ela78)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
6.7.2009 11:15:56   
Anoniman
user posted image  za svekrvu Gordanu,malo je takvih žena vjeruj.

Draga Ela78 nisi doživila i neznaš kako je to,moraš znati da je većina svekrva loših nego takvih kao što je tvoja,a ja ne mogu vjerovati da ima tako finih žena.

(odgovor članu Ela78)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
6.7.2009 11:28:39   
Misica84
Eh drage moje zene, dok se nisam udala znala sam da Svekrva nemoze nikad biti toliko fina kako smo mi sve zasluzile, ali da mogu tako lose biti kao moja i mnoge druge, to ni u snu nisam mogla zamisliti.
A najveca tuga je u tome jer kao i uvjek ako imaju samo sinove, da ce mo mi biti te koje ce ih gledati kada padnu na postelju, nece njihovo dragi sinovi!
I opet mi nevaljamo. user posted image
Svaka cast Gordani i drugim Svekrvama, koje snahe gledaju kao svoje krcerke.
Ali nikad nedajte na sebe, a posebno ne nekim starim seljankama, koje neznaju sta ce s svojim vremenom neko da terorisu snahe!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
6.7.2009 11:36:19   
Ela78
Draga NEUTJESNA bas sam sad pocitala i tvoj problem sa tom ženom. Ne mogu vjerovati zaista. Pa boji li se ona sta ce biti kad ostari, kad se ne bude mogla brinuti o sebi ko ce joj pomoci?!...Kod tebe to nije zasluzila!!!user posted image

A moj ti je savjet draga, posto vidim da zivis u zajednici, bjezi glavom bez obzira odatle. Digni kredit izradi sobu jednu za pocetak ili idi u podstanare. Nema novaca kojima se mir moze platiti.
P.S. Ne znam da li sam dobro shvatila iz postova ovdje ali i ti si jedna od trudilica bas kao i ja. Mozda bas ta napetost i nezdrava atmosfera u kojoj zivite dodatno vas opterecuje i ne moze doci do zacecauser posted image

< Poruku je uredio MaryamAmina RR -- 6.7.2009 13:03:02 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
6.7.2009 11:47:53   
bebana27
nikome nije savrseno
ja imam svekrvu nije kod mene zivi daleko ali kad dodje to su dani pakla jednostavno se zapitam kako bi se ona osjecala da se prema njenoj cerki tako neko obraca kao ona prema meni
ja sam prije mjesec dana imala prijeteci spontani u 6 mjesecu trudnoce
krv ide iz mene placem po kuci ne znam sta da radi sve mi je kroz glavu proslo mm me vodi u ambulantu da uzmem uputnicu za bolnicu a ona govori "Izlazite mi iz stana meni ovdje ne trebate"zivot mog djeteta je u pitanju bolove imam ne znam covjek ne moze da razumije nekog drugog dok to ne dozivi
ali nema veze moja je djete hb dobro jos malo pa ce nam se roditi ali ja to nikad necu zaboraviti jer te rijeci bole.

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Ela78)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
6.7.2009 11:56:04   
Misica84
Eh draga bebana,

tako ti je to! A da je njena kcerka u pitanju nebih se tako ponasala.
Sta bi me interesovalo, kako je tvoj muz u toj situaciji reagovo prema njoj?

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
6.7.2009 11:56:21   
Anoniman
"Izlazite mi iz stana meni ovdje ne trebate"


bebana27
, izvini sto se mijesam, ali evo mog misljenja, meni da ovo kaze i rodjena majka, a kamoli neko drugi, ja se ne bih mirila sa njomuser posted image , ja jednostavno biram rijeci za svakoga i kad sam najljuca pa tako i ocekujem da mi se vrati, i hvala Bogu da dosad nisam imala nikakve svadje sa muzevim roditeljima, dajem im ljubavi stvarno puno a jos vise dobijam



(odgovor članu bebana27)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
6.7.2009 12:02:16   
bebana27
IZVORNA PORUKA: Misica84

Eh draga bebana,

tako ti je to! A da je njena kcerka u pitanju nebih se tako ponasala.
Sta bi me interesovalo, kako je tvoj muz u toj situaciji reagovo prema njoj?


mi smo izasli iz stana ja placem niz stepenice idem prema autu ne znam kako hodam sve boli a kroz glavu mi je samo prolazilo nemoj boze dopustiti da mi djete umreuser posted image user posted image user posted image otisla sam digla uputnicu dosla sam kuci pocela se pripremati za bolnice i onda je tek nastupila svadja izmedju njih svoje on je njoj svasta izgovorio nikad ga nisam vidjela tako ljutog ona je zanimila ne progovara ni rijeci.
nazvao je moju dr i ona mu je rekla kako sam ja dosla njoj potresena i da meni treba psihicki odmor
onda je on jos vise poceo da galami.
ali sve se je smirilo ali ja ne mogu zaboraviti taj dan kad sam se borila za zivot svog djeteta nikad joj necu oprostiti nikad

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
6.7.2009 12:05:10   
Anoniman
ela78 imaš pp

(odgovor članu Ela78)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
6.7.2009 12:07:31   
Misica84
Bebana, hvala bogu da je sa tvom djetetom sve uredo, da je zdravo i zivo!
A hvala Bogu isto da tvoj mm tada nije bio sljep prema mami, kako znaju biti. Moj isti je tako, kada je ona u pitanju nista nevidi.
Ali kada je djete u pitanju, oda je samo to vazno, hvala bogu! A za takvu stvar nema oprastaja, nikad za nikad!!!

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
6.7.2009 12:11:30   
bebana27
mi smo ti imali nekih komplikacija i nisam mogla da zatrudnim 11 mjeseci i nakon toga sam ostala trudna i imala sam rizicnu trudnocu
sto se tice toga on je super za mene ali njegovi nisu ali ja kazem svakom svoje ne diram nikoga pustite me da uzivam u ovim prekrasnim danima koje imam
ona nikad nije pitala kako sam ja sta mi je dr rekla nju to nije zanimalo jer ona samo gleda svoje cerke a sin kao da i ne postoji i tako i snaha

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
6.7.2009 12:15:01   
Ela78
NEUTJESNA meni nista nije stiglo na ppuser posted image user posted image

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
6.7.2009 12:15:11   
Anoniman
Po ko zna koji put ponavljam,sve su iste,možda ima koji izuzetak ali rijetko.Nek je bebica dobro a nju ko šljivi.

< Poruku je uredio MaryamAmina RR -- 6.7.2009 13:15:01 >

(odgovor članu bebana27)
  Neposredna veza do poruke: 64
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
6.7.2009 12:18:37   
bebana27
IZVORNA PORUKA: NEUTJEŠNA

Po ko zna koji put ponavljam,sve su iste,možda ima koji izuzetak ali rijetko.Nek je bebica dobro a nju ko šljivi.


slazem se sa tobomuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio MaryamAmina RR -- 6.7.2009 13:15:13 >


_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
7.7.2009 11:51:13   
Anoniman
Vidi imaš li sad pp

(odgovor članu Ela78)
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
7.7.2009 12:03:51   
simba
Ja mislim da se trebas pomiriti.....njoj je vjerovatno bilo zao djeteta a sigurno je to rekla u ljutnji i sigurno sse kaje zbog ttoga ali ti to nebi priznala ko i svaka svekrva.
Pametniji popusta...Bit ce joj sigurno drago da se pomirite....


_____________________________

Moj sin RIAD, Moj zivot novi!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Da li da se pomirim sa svekrvom?
7.7.2009 16:20:56   
Anoniman
Hej draga jesi li se pomirila sa svekrvom,kako je bilo kad si krenula na odmor ?

(odgovor članu emy24)
  Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Da li da se pomirim sa svekrvom?
12.7.2009 0:05:13   
emy24
kada sam krenula usla da se pozdravim svekar odgovorio ona nije,sedam dana bili na moru nije ni nazvala da upita za svog unuka kojeg toliko voli,jos dijete bilo bolesno imao temperaturu ipak prvi put na moru,kada samo se vratili pozdravila sam se sa svekrom a prema njoj kao da je Bog nije ni dao,sad samo prođem pored nje kao da ne postoji...

_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Da li da se pomirim sa svekrvom?
13.7.2009 9:47:00   
Anoniman
Tako treba draga moja,same traže da budu ignorisane,slažem se s tobom kako si postupila

(odgovor članu emy24)
  Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Da li da se pomirim sa svekrvom?
13.7.2009 9:50:27   
bebana27
ne znam cure kakve su to zene
u mene se je svekrva noc prije sa mnom toliko isvadjala a ujutru ustala i napravila kafu da pijemo
ali eto sad se je situacija popravila i drago mi je zbog toga nema vise svadje sad je sve dobro i to me jako raduje jer nisam zlopamtilo i nikome ne zelim ono najgore jer ipak svi cemo mi za sebe odgovarati pa tako u one

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Da li da se pomirim sa svekrvom?
22.7.2009 14:24:16   
emma.L
Drage moje,

ja sebi ne mogu doći. Mislim emy24 da se ja ne bih ispričavala ni trudila baš puno. Bih pokušala, kao što si ti, za muževu ljubav, ali s tim rastankom prije mora bismo završile, sigurno.
I mislim da je poštovanje prema starijima precijenjeno i da ne zaslužuju svi stariji poštovanje (shvatite me ako možete). Psovati nitko ne bi trebao nikoga, nikada, ni u kojoj situaciji. Isto mislim i za vikanje.
Emy24, super si to sve odradila, sad samo još malo poravni i ako već trebaš tako živjeti, ne daj da te puno dotiče. Iako mogu misliti kako je mučno, jer ti voliš tog čovjeka, ali ne i nekoga tko njemu puno znači user posted image .
Ja recimo nemam mamu i ne daj Bože da je tko spomene u psovkama user posted image - te osobe odmah križam zauvijek.
A druga stvar koja je meni strašna je da je ona tako vrisnula na tebe pred tvojim djetetom. Pa kakav primjer mu daje i kakvu atmosferu stvara oko njega?! Je li se tako dijete uči da poštuje druge ljude, posebno svoju majku?
A netko je još napisao da kao na mamu ne bi bila ljuta da je isto to rekla. Kako rekoh, imam samo oca, ali on nema prava  i ne dozvoljavam da se miješa u odgoj mog djeteta. On se ljuti, ali nema... Ne dam i gotovo. Ako netko ima pravo što reći, to je jedino moja svekrva koja Emu čuva i provodi s njom dosta vremena. Ali i tu smo rekli da kad smo mi prisutni, mi smo i odgovorni, i samo mi. Distanca je zakon, i respekt prema svima, ali na daljinu.
Želim ti svu smirenost svijeta, mada vidim da si ti jedna dosta prisebna osoba i divim ti se, stvarno. A i TM bi trebao uvidjeti to.
Ne zamjerite ako sam preopširna.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Da li da se pomirim sa svekrvom?
23.7.2009 14:46:00   
emy24
Prije svega hvala na savjetima,sto se mene tice ja i ona smo zavrsile sve do onog trenutka dok ona meni ne uđe u kucu i ne uputi mi rijec.Sto se tice mog muza on je na mojoj strani,ali vidim da mu je krivo na mater zbog toga sto nije se pozdravila samnom kada sam htjela na more,ona sad svakom prica kako joj je zao sto nepricamo ali nikom ne kaze da sam ja ulazila joj u kucu a da se ona ponijela krajnje nekulturno,govorila je muzevoj rodici da ona ocekuje od mene da joj uđem u kucu i da joj se izvinem_ali zasto molim te lijepo sto me je zatjerala u pm,pa nek ceka i pocekace.
p.s ah da ocekuje da je oslovljavam sa Gospođo Zlate,ma molim te lijepo kakva si mi ti gospođa nemas pet razreda osnovne skole


_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Da li da se pomirim sa svekrvom?
23.7.2009 15:36:09   
Anoniman
Tvoja hoće da je gospođa,a moja hoće da je "mama" zovem,da Bog sačuva,nemože shvatiti da ja samo jednu mamu imam koja me rodila naravno.
Grozne su sestro mila,grozne

(odgovor članu emy24)
  Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Da li da se pomirim sa svekrvom?
23.7.2009 16:06:38   
Misica84
I moja hoce da je zovem mamom, a svekra babom. Ja sam odma rekla ja to nemogu, ja imam samo jendu mamu i jedno baba. Kaze ona pa iz postovanja. Reko nije postovanje ako ja to necu i nasilu govorim. Hvala bogu pa se mm meni pridruzi o kaze on njoj. Ma de majko suti, sta hoces da budes ona jedna od onih koja govori mama, a iza ledja jeb... mater!

I nepada mi napamet. Ja je zovem imenom! A sto kaze EMY, da je gospodjam a ona nije zavrsila 5 razreda ne dolazi u obzir! Jasta

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *