|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr.Lejla Imširija
21.2.2013 12:44:12   
ihsan
Nisam mislila da cu pisati na ovom forumu i pod ovom temom, ali jednostavno moram... danas sam bila na komisiji za carski rez ciji je clan bila i doticna doktorica... e sad cinjenica je da su bila jos tri doktora sa njom, ali je ona ta koja je pricala i donijela odluku a od njih trojice niko se nije ni oglasio... naime, moja doktorica je privatno mi vodila trudnocu visokorizicnu, jer sam prethodne cetiri izgubila, kako ,sta manje je bitno... ova trudnoca se hvala Allahu odrzala uz terapiju i dogurali smo do 36 sedmice... prosle sedmice na redovnoj kontroli kod svoje dr.. prepustila sam njoj odluku o nacinu poroda i kako da se okonca najsigurnije za moju bebu i komplikacije trudnoce... dala mi je preporuku za carski i rekla da ranije izadjem na komisiju upravo ovim rijecima" ako te ranije zaboli da znaju sta ce sa tobom, jer ti nisi ni za kakvo eksperimentisanje.." uputila na Gak kod dr. koji je takodje dao svoje misljenje i preporuku za carski rez... danas, doktorica Lejla nije ni pogledala moje nalaze, nije procitala preporuku mog doktora sa gaka a jos manje doktorice iz privatne prakse, samo se nasmijala kad je uzela nalaz u ruku i rekla "...aaa, sta ti je ovo doktor svasta napisao" ... kao da je on sve izmislio eto samo da bih ja izasla na carski.. bila je jako arogantna, nadobudna, ne znam ni kako bih opisala njen stav...lose sam se osjecala i dovela me do suza... carski je odbila rekavsi da moja trudnoca nije patoloska(nije uzela nalaze na uvid u kojima je biljezen tok trudnoce) rekla je da sam zdrava trudnica i sve sto je ranije bilo da to nije nista, da zaboravim jer zaboga to nisu bile bebe, nego fetusi od par cantimetara... jako sam iznenadjena bila i stavom ostalih clanova komisije, nalaze takodje niko od njih nije pogledao niti je sta rekao, niti za, niti protiv, kao da su (i jesu) bili reda radi tu, a ne radi interesa trudnica i nerodjenih beba... toliko o doktorici Lejli... ne znam kakva je prema svojim pacijenticama kojima vodi trudnocu, ali oholost isakazivati i dokazivati "nesto" na ustrb zdravlja trudnice i njene bebe, samo zato jer privatno da se tako izrazim ne podnosi doktoricu koja mi je vodila trudnocu( priznati je strucnjak za patoloske trudnoce) ne bi smjelo biti u opisu jednog zdravstvenog radnika kojem povjeravamo svoje trudnoce i zivot nerodjenog dijeteta... na cas_t joj ...

< Poruku je uredio ihsan -- 21.2.2013 12:54:37 >


_____________________________

Tvoj život u meni cvate u bezimeni izdanak, šireći u zemlji svoje korijenje i ljubeći nebo...

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Dr.Lejla Imširija
21.2.2013 12:57:33   
Leena
Ja bih na tvom mjestu otisla u Vojnu i vidjela sta oni misle! Stvarno nemam rijeci!!!

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu ihsan)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Dr.Lejla Imširija
21.2.2013 13:08:39   
bebaa

IZVORNA PORUKA: ihsan

Nisam mislila da cu pisati na ovom forumu i pod ovom temom, ali jednostavno moram... danas sam bila na komisiji za carski rez ciji je clan bila i doticna doktorica... e sad cinjenica je da su bila jos tri doktora sa njom, ali je ona ta koja je pricala i donijela odluku a od njih trojice niko se nije ni oglasio... naime, moja doktorica je privatno mi vodila trudnocu visokorizicnu, jer sam prethodne cetiri izgubila, kako ,sta manje je bitno... ova trudnoca se hvala Allahu odrzala uz terapiju i dogurali smo do 36 sedmice... prosle sedmice na redovnoj kontroli kod svoje dr.. prepustila sam njoj odluku o nacinu poroda i kako da se okonca najsigurnije za moju bebu i komplikacije trudnoce... dala mi je preporuku za carski i rekla da ranije izadjem na komisiju upravo ovim rijecima" ako te ranije zaboli da znaju sta ce sa tobom, jer ti nisi ni za kakvo eksperimentisanje.." uputila na Gak kod dr. koji je takodje dao svoje misljenje i preporuku za carski rez... danas, doktorica Lejla nije ni pogledala moje nalaze, nije procitala preporuku mog doktora sa gaka a jos manje doktorice iz privatne prakse, samo se nasmijala kad je uzela nalaz u ruku i rekla "...aaa, sta ti je ovo doktor svasta napisao" ... kao da je on sve izmislio eto samo da bih ja izasla na carski.. bila je jako arogantna, nadobudna, ne znam ni kako bih opisala njen stav...lose sam se osjecala i dovela me do suza... carski je odbila rekavsi da moja trudnoca nije patoloska(nije uzela nalaze na uvid u kojima je biljezen tok trudnoce) rekla je da sam zdrava trudnica i sve sto je ranije bilo da to nije nista, da zaboravim jer zaboga to nisu bile bebe, nego fetusi od par cantimetara... jako sam iznenadjena bila i stavom ostalih clanova komisije, nalaze takodje niko od njih nije pogledao niti je sta rekao, niti za, niti protiv, kao da su (i jesu) bili reda radi tu, a ne radi interesa trudnica i nerodjenih beba... toliko o doktorici Lejli... ne znam kakva je prema svojim pacijenticama kojima vodi trudnocu, ali oholost isakazivati i dokazivati "nesto" na ustrb zdravlja trudnice i njene bebe, samo zato jer privatno da se tako izrazim ne podnosi doktoricu koja mi je vodila trudnocu( priznati je strucnjak za patoloske trudnoce) ne bi smjelo biti u opisu jednog zdravstvenog radnika kojem povjeravamo svoje trudnoce i zivot nerodjenog dijeteta... na cas_t joj ...

potpisujem i isto mislim i na njenu sestru Naimu koja me porodila na carski posle 16 sati patnje i kad je doveden u pitanje zivoz onda me hitno poslala u salu...zaista su kao mesari a ne ljekari...ne znam sta da ti kazem nego kao i prethodna idi ti u vojnu bolnicu...ili trazi stelu majke mi covjek bez nje izgleda nista ne moze...sretno...

(odgovor članu ihsan)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Dr.Lejla Imširija
21.2.2013 13:12:58   
ihsan

IZVORNA PORUKA: Leena

Ja bih na tvom mjestu otisla u Vojnu i vidjela sta oni misle! Stvarno nemam rijeci!!!



Nemam ni ja... mogla sam ocekivati i odbijanje i svasta nesto, ali nacin na koji mi je to predoceno, uz ponizavajuce ismijavanje mog bola(govorim o ranijim izgubljenim trudnocama gdje je ona naglasila da se radilo o fetusima a ne o bebama) te podsmjehivanje nalazima i misljenju vrsnog strucnjaka... to nisam ocekivala... ali nek sam i to vidjela i dozivjela, jer tesko je na sve biti spreman... meni je najbitnije da moja beba dodje na ovaj svijet ziva i zdrava ako Bog da... ali zbog ovakvih situacija ljudi stradaju, jer ne daj Boze da se sta iskomplikuje do mog termina poroda a ona me odbila (kazem ona, jer drugi clanovi komisije kao da i nisu bili prisutni) pitanje je kakve bi reakcije najblizih clanova porodice to izazvalo.. jer dozivjeti petu trudnocu i uz Boziju pomoc je odrzati, a onda naidjete na stav doktora koji s e ponasa kao da vam je prva trudnoca u pitanju i nikad nije bilo nikakvih komplikacija i kao da sam ja tu dosla iz neke svoje zelje a ne popreporuci ljekara... e to je bilo iznenadjenje..i jos Zena... ali dobro, kao sto rece ima i Vojna bolnica imaju i drugi doktori pa vidjet cemo... ali eto, nek se zna, jednostavno sam morala ovdje da pisem jer nikako da dodjem sebi i smirim se..

_____________________________

Tvoj život u meni cvate u bezimeni izdanak, šireći u zemlji svoje korijenje i ljubeći nebo...

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Dr.Lejla Imširija
21.2.2013 13:49:30   
ajla86

IZVORNA PORUKA: ihsan

Nisam mislila da cu pisati na ovom forumu i pod ovom temom, ali jednostavno moram... danas sam bila na komisiji za carski rez ciji je clan bila i doticna doktorica... e sad cinjenica je da su bila jos tri doktora sa njom, ali je ona ta koja je pricala i donijela odluku a od njih trojice niko se nije ni oglasio... naime, moja doktorica je privatno mi vodila trudnocu visokorizicnu, jer sam prethodne cetiri izgubila, kako ,sta manje je bitno... ova trudnoca se hvala Allahu odrzala uz terapiju i dogurali smo do 36 sedmice... prosle sedmice na redovnoj kontroli kod svoje dr.. prepustila sam njoj odluku o nacinu poroda i kako da se okonca najsigurnije za moju bebu i komplikacije trudnoce... dala mi je preporuku za carski i rekla da ranije izadjem na komisiju upravo ovim rijecima" ako te ranije zaboli da znaju sta ce sa tobom, jer ti nisi ni za kakvo eksperimentisanje.." uputila na Gak kod dr. koji je takodje dao svoje misljenje i preporuku za carski rez... danas, doktorica Lejla nije ni pogledala moje nalaze, nije procitala preporuku mog doktora sa gaka a jos manje doktorice iz privatne prakse, samo se nasmijala kad je uzela nalaz u ruku i rekla "...aaa, sta ti je ovo doktor svasta napisao" ... kao da je on sve izmislio eto samo da bih ja izasla na carski.. bila je jako arogantna, nadobudna, ne znam ni kako bih opisala njen stav...lose sam se osjecala i dovela me do suza... carski je odbila rekavsi da moja trudnoca nije patoloska(nije uzela nalaze na uvid u kojima je biljezen tok trudnoce) rekla je da sam zdrava trudnica i sve sto je ranije bilo da to nije nista, da zaboravim jer zaboga to nisu bile bebe, nego fetusi od par cantimetara... jako sam iznenadjena bila i stavom ostalih clanova komisije, nalaze takodje niko od njih nije pogledao niti je sta rekao, niti za, niti protiv, kao da su (i jesu) bili reda radi tu, a ne radi interesa trudnica i nerodjenih beba... toliko o doktorici Lejli... ne znam kakva je prema svojim pacijenticama kojima vodi trudnocu, ali oholost isakazivati i dokazivati "nesto" na ustrb zdravlja trudnice i njene bebe, samo zato jer privatno da se tako izrazim ne podnosi doktoricu koja mi je vodila trudnocu( priznati je strucnjak za patoloske trudnoce) ne bi smjelo biti u opisu jednog zdravstvenog radnika kojem povjeravamo svoje trudnoce i zivot nerodjenog dijeteta... na cas_t joj ...





ona je vjestica tipicna...mamicu joj.....
moja trudnoca je bila rizicna,vodio me Nikulin.zbog silne terapije nakon 42 sedmice trudnoce,manjka plodne vode i pre pre stare possteljice ja nisam ni prst otvorena dr me upusti na komisiju.on je bio u komisiji i dr Sanjin.
kad me vidjela pocela ironicno kao kakava sekcija vidi je kolika je (beba rodzena 4200) ima snage nek gura,danas svi hoce djecu a nece niko da se namuci.i govori moj dr za svo stanje..pregleda ona mene kaze stvarno ni grlic se nije skratio ali ima gel,drip..kakav carski....3 puta isla na komisiju i moj dr dodze u sukob sa njom ali njoj to nista nije vazno.zato predpostavljam da vise nece da se trude jer je ona sefica patologije i njena je zadnja....
dosla na patologiju u 8,gel stavili puko vodenja oko 9...ja se neotvaram,kontrakcije,neotvaram se,drip nista moj dr govori da nema kud djete izvuci samo moze kroz nos a ona kaze da me sjece i prije cu roditi....tako su me mucili do 18 h,muke isusove kad je vise doslo da je problem sa bebom bio hajmo na sto....2 dana djete u inkubatoru kao namucena i napacena beba....
samnom u intenzivnoj bile jos 3 zene koje su isto prosle.sve su nas bezveze patile zbog nje.
ona se digla silu prosipa nesto....bezveze.
trazi stelu,kupi joj nesto kurva hoce poklone.....

(odgovor članu ihsan)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Dr.Lejla Imširija
21.2.2013 14:05:17   
ihsan
necu nista kupovati ajla86, nisma znala da je ona sefica patologije, znaci kako god njena je zadnja...ali sad mi je jos jasnije zasto me odbila, jer je moja doktorica privatno bila njena sefica..a onolika oholost i arogancija ne nicu tek tako... ozbiljno cu razmisliti da odem u vojnu bolnicu i zamolila bih od forumasica ako neko zaista zna strucnog doktora i Covjeka u toj bolnici jer ja nikada nisam bila u vojnoj, i ove ranije trudnoce tretirane su na gaku..da mi preporuci- koga da potrazim i kakva je procedura, treba li uputnica? rodjenje dijeteta kako rece moja dr.je svecani cin i treba biti radost, a ne ovako da vam se smuci i sama pomisao na to i to ne zbog poroda i onoga sto vas ocekuje jer tolike majke su rodile svoju djecu, nego zbog doktora kojima je preca vlastita oholost nego razuman ishod komlikovanih trudnoca... citam da ovdje ima i pozitivnog misljenja o dr Lejli... ne znam... jedino ako ima i neka druga Lejla ili ona ima dva lica pa kako kome...

_____________________________

Tvoj život u meni cvate u bezimeni izdanak, šireći u zemlji svoje korijenje i ljubeći nebo...

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Dr.Lejla Imširija
21.2.2013 14:07:05   
ada_
Strasno user posted image ,nikako ih ne kontam pa sta je s tim doktorima i carskim rezom pa kakav je to postao bauk da se ide mucit i zena i beba samo da se njihova guzica ne podigne i uradi nesto konkretno,dokle smo to dosli ljudi moji da se zene tretiraju ko stoka i nemaju nikakavih prava...jel ona uvijek bude u komisliji?ne vjerujem da smo zapeli s takvim doktorima i da se nista ne moze uraditi,ogorcena sam fuj...

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Dr.Lejla Imširija
21.2.2013 14:35:06   
Leena

IZVORNA PORUKA: ihsan

necu nista kupovati ajla86, nisma znala da je ona sefica patologije, znaci kako god njena je zadnja...ali sad mi je jos jasnije zasto me odbila, jer je moja doktorica privatno bila njena sefica..a onolika oholost i arogancija ne nicu tek tako... ozbiljno cu razmisliti da odem u vojnu bolnicu i zamolila bih od forumasica ako neko zaista zna strucnog doktora i Covjeka u toj bolnici jer ja nikada nisam bila u vojnoj, i ove ranije trudnoce tretirane su na gaku..da mi preporuci- koga da potrazim i kakva je procedura, treba li uputnica? rodjenje dijeteta kako rece moja dr.je svecani cin i treba biti radost, a ne ovako da vam se smuci i sama pomisao na to i to ne zbog poroda i onoga sto vas ocekuje jer tolike majke su rodile svoju djecu, nego zbog doktora kojima je preca vlastita oholost nego razuman ishod komlikovanih trudnoca... citam da ovdje ima i pozitivnog misljenja o dr Lejli... ne znam... jedino ako ima i neka druga Lejla ili ona ima dva lica pa kako kome...


Nedzad Nakaš. Topla preporuka, odličan stručnjak, prije svega veliki čovjek! Osjetila na vlastitoj koži. I da, ne prima mito, poklone, i sl.

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu ihsan)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Dr.Lejla Imširija
21.2.2013 14:57:06   
ajla86
lejla je uzela fursad jer joj je muz posto hmm slagat cu primarijus cini mi se,sestra je isto neka fela gore a ona sefica patologije.bukvalno sam cula dok sam lezala gore da su se toliko digli nemoze im niko nista

(odgovor članu ihsan)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Dr.Lejla Imširija
22.2.2013 8:30:23   
Ramona11

IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: ihsan

Nisam mislila da cu pisati na ovom forumu i pod ovom temom, ali jednostavno moram... danas sam bila na komisiji za carski rez ciji je clan bila i doticna doktorica... e sad cinjenica je da su bila jos tri doktora sa njom, ali je ona ta koja je pricala i donijela odluku a od njih trojice niko se nije ni oglasio... naime, moja doktorica je privatno mi vodila trudnocu visokorizicnu, jer sam prethodne cetiri izgubila, kako ,sta manje je bitno... ova trudnoca se hvala Allahu odrzala uz terapiju i dogurali smo do 36 sedmice... prosle sedmice na redovnoj kontroli kod svoje dr.. prepustila sam njoj odluku o nacinu poroda i kako da se okonca najsigurnije za moju bebu i komplikacije trudnoce... dala mi je preporuku za carski i rekla da ranije izadjem na komisiju upravo ovim rijecima" ako te ranije zaboli da znaju sta ce sa tobom, jer ti nisi ni za kakvo eksperimentisanje.." uputila na Gak kod dr. koji je takodje dao svoje misljenje i preporuku za carski rez... danas, doktorica Lejla nije ni pogledala moje nalaze, nije procitala preporuku mog doktora sa gaka a jos manje doktorice iz privatne prakse, samo se nasmijala kad je uzela nalaz u ruku i rekla "...aaa, sta ti je ovo doktor svasta napisao" ... kao da je on sve izmislio eto samo da bih ja izasla na carski.. bila je jako arogantna, nadobudna, ne znam ni kako bih opisala njen stav...lose sam se osjecala i dovela me do suza... carski je odbila rekavsi da moja trudnoca nije patoloska(nije uzela nalaze na uvid u kojima je biljezen tok trudnoce) rekla je da sam zdrava trudnica i sve sto je ranije bilo da to nije nista, da zaboravim jer zaboga to nisu bile bebe, nego fetusi od par cantimetara... jako sam iznenadjena bila i stavom ostalih clanova komisije, nalaze takodje niko od njih nije pogledao niti je sta rekao, niti za, niti protiv, kao da su (i jesu) bili reda radi tu, a ne radi interesa trudnica i nerodjenih beba... toliko o doktorici Lejli... ne znam kakva je prema svojim pacijenticama kojima vodi trudnocu, ali oholost isakazivati i dokazivati "nesto" na ustrb zdravlja trudnice i njene bebe, samo zato jer privatno da se tako izrazim ne podnosi doktoricu koja mi je vodila trudnocu( priznati je strucnjak za patoloske trudnoce) ne bi smjelo biti u opisu jednog zdravstvenog radnika kojem povjeravamo svoje trudnoce i zivot nerodjenog dijeteta... na cas_t joj ...

potpisujem i isto mislim i na njenu sestru Naimu koja me porodila na carski posle 16 sati patnje i kad je doveden u pitanje zivoz onda me hitno poslala u salu...zaista su kao mesari a ne ljekari...ne znam sta da ti kazem nego kao i prethodna idi ti u vojnu bolnicu...ili trazi stelu majke mi covjek bez nje izgleda nista ne moze...sretno...


Evo ja samo da se osvrnem na komentar za dr. Naimu. Nije mi vodila trudnocu. Zadesila se u dezuri kad sam se ja poradjala i imam samo rijeci hvale za nju. Mozda je do mog slucaja jer je sve uredno i brzo proslo. Prvorotka sam bila i imala milion buba u glavi i strahova. Niti sam je ikad prije vidjela niti sam joj dala novac ili poklone. Odnosila se prema meni divno.

_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Dr.Lejla Imširija
22.2.2013 8:33:45   
Ramona11

IZVORNA PORUKA: Leena


IZVORNA PORUKA: ihsan

necu nista kupovati ajla86, nisma znala da je ona sefica patologije, znaci kako god njena je zadnja...ali sad mi je jos jasnije zasto me odbila, jer je moja doktorica privatno bila njena sefica..a onolika oholost i arogancija ne nicu tek tako... ozbiljno cu razmisliti da odem u vojnu bolnicu i zamolila bih od forumasica ako neko zaista zna strucnog doktora i Covjeka u toj bolnici jer ja nikada nisam bila u vojnoj, i ove ranije trudnoce tretirane su na gaku..da mi preporuci- koga da potrazim i kakva je procedura, treba li uputnica? rodjenje dijeteta kako rece moja dr.je svecani cin i treba biti radost, a ne ovako da vam se smuci i sama pomisao na to i to ne zbog poroda i onoga sto vas ocekuje jer tolike majke su rodile svoju djecu, nego zbog doktora kojima je preca vlastita oholost nego razuman ishod komlikovanih trudnoca... citam da ovdje ima i pozitivnog misljenja o dr Lejli... ne znam... jedino ako ima i neka druga Lejla ili ona ima dva lica pa kako kome...


Nedzad Nakaš. Topla preporuka, odličan stručnjak, prije svega veliki čovjek! Osjetila na vlastitoj koži. I da, ne prima mito, poklone, i sl.


Potpisat cu takodjer ovo za dr. Nakasa. Nekoliko mojih prijateljica je porodio i sve su prezadovoljne.

_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Dr.Lejla Imširija
22.2.2013 12:41:00   
ihsan

IZVORNA PORUKA: Ramona11


IZVORNA PORUKA: Leena


IZVORNA PORUKA: ihsan

necu nista kupovati ajla86, nisma znala da je ona sefica patologije, znaci kako god njena je zadnja...ali sad mi je jos jasnije zasto me odbila, jer je moja doktorica privatno bila njena sefica..a onolika oholost i arogancija ne nicu tek tako... ozbiljno cu razmisliti da odem u vojnu bolnicu i zamolila bih od forumasica ako neko zaista zna strucnog doktora i Covjeka u toj bolnici jer ja nikada nisam bila u vojnoj, i ove ranije trudnoce tretirane su na gaku..da mi preporuci- koga da potrazim i kakva je procedura, treba li uputnica? rodjenje dijeteta kako rece moja dr.je svecani cin i treba biti radost, a ne ovako da vam se smuci i sama pomisao na to i to ne zbog poroda i onoga sto vas ocekuje jer tolike majke su rodile svoju djecu, nego zbog doktora kojima je preca vlastita oholost nego razuman ishod komlikovanih trudnoca... citam da ovdje ima i pozitivnog misljenja o dr Lejli... ne znam... jedino ako ima i neka druga Lejla ili ona ima dva lica pa kako kome...


Nedzad Nakaš. Topla preporuka, odličan stručnjak, prije svega veliki čovjek! Osjetila na vlastitoj koži. I da, ne prima mito, poklone, i sl.


Potpisat cu takodjer ovo za dr. Nakasa. Nekoliko mojih prijateljica je porodio i sve su prezadovoljne.



Hvala, vidjet cu sa muzem da u narednoj sedmici odemo do vojne... hvala Bogu pa ima i drugi izbor... hvala puno zenice user posted image

_____________________________

Tvoj život u meni cvate u bezimeni izdanak, šireći u zemlji svoje korijenje i ljubeći nebo...

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Dr.Lejla Imširija
25.2.2013 10:59:49   
Vinetu
Žao mi je što su neke od vas imale neugodno iskustvo sa dr. Lejlom Imširijom.
Ipak, ja imam samo riječi hvale za nju.
Prvi put sam je srela na hodniku, kad sam je zaustavila i ukratko joj ispričala svoju priču. Iako je žurila na operaciju, izdvojila je dovoljno vremena da me sasluša i pristane mi voditi trudnoću te me i poroditi. Na kontrolama je uvijek bila draga, optimistična i uvijek spremna da me bodri i ohrabri, jer je i ta trudnoća bila rizična. Dok sam ležala na Patologiji, 8 dana pred zakazan carski, nastavila je biti takva. Ležala sam 8 dana tamo, iako nisam primala nikakvu terapiju niti sam imala komplikacija... ali eto, ona je htjela da sam pod njihovom kontrolom ako bi se nešto desilo. Operacija je protekla uredno, a i postoperativni period. Na kontroli poslije otpusta, opet je bila korektna, dala mi potrebne savjete i interesovala se za moje stanje.
Iako sam o njoj, prije našeg prvog susreta, čula da "voli da joj se da para", nikad joj nisam ništa dala ni poklonila. Nisam imala nikakvu štelu kod nje, te je njen korektni odnos bio stvar njenog karaktera i profesionalnosti.

(odgovor članu ihsan)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Dr.Lejla Imširija
25.2.2013 12:20:26   
ihsan
IZVORNA PORUKA: Vinetu

Žao mi je što su neke od vas imale neugodno iskustvo sa dr. Lejlom Imširijom.
Ipak, ja imam samo riječi hvale za nju.
Prvi put sam je srela na hodniku, kad sam je zaustavila i ukratko joj ispričala svoju priču. Iako je žurila na operaciju, izdvojila je dovoljno vremena da me sasluša i pristane mi voditi trudnoću te me i poroditi. Na kontrolama je uvijek bila draga, optimistična i uvijek spremna da me bodri i ohrabri, jer je i ta trudnoća bila rizična. Dok sam ležala na Patologiji, 8 dana pred zakazan carski, nastavila je biti takva. Ležala sam 8 dana tamo, iako nisam primala nikakvu terapiju niti sam imala komplikacija... ali eto, ona je htjela da sam pod njihovom kontrolom ako bi se nešto desilo. Operacija je protekla uredno, a i postoperativni period. Na kontroli poslije otpusta, opet je bila korektna, dala mi potrebne savjete i interesovala se za moje stanje.
Iako sam o njoj, prije našeg prvog susreta, čula da "voli da joj se da para", nikad joj nisam ništa dala ni poklonila. Nisam imala nikakvu štelu kod nje, te je njen korektni odnos bio stvar njenog karaktera i profesionalnosti.



Neugoda je kada pacijent trpi zbog medjusobnih licnih odnosa ljekara... to bi takodje trebao biti odraz karaktera i profesionalnosti.. njenu strucnost ne dovodim u pitanje, eto prema svojim pacijenticama je i fina i pazljiva... ja sam vidjela drugu stranu, aroganciju i odbijanje... i to samo zato jer mi je nalaze potisala x doktorica i doktor... osjecala sam se kao da lazem, kada mi kaze "ti bi sada trebala ici kroz Ferhadiju i pjevati, ti si zdrava trudnica, ne vidim ovdje nikakvu patologiju (trudnoca svakako nije bolest, ali postoje trudnoce "skolske" i trudnoce koje su se jedva odrzale uz terapiju nakon x pokusaja, svakako evo i ja kao laik i bez ikakvog medicinskog znanja umjela bih napraviti razliku izmedju to dvoje..) , a nalaze je ovlas uzela u ruke a onda se dala na usmena pitanja i odgovore... a svakako nisam na komisiju izasla igre radi obzirom da i moje prijasnje komplikacije takodje su indikacija za carski rez, a da ne pricam o dijastazi simfize zbog koje sam od treceg mjeseca trud. skoro pa nepokretna, a ona mi kaze " ma hajde, to je dobro za vas.." naravno svaki covjek ima dvije strane svog karaktera, ali ipak mislim da svi ovi ljekari koji brinu o zdravlju trudnica i nerodjenih beba ne bi trebali praviti "diobu" svojih i tudjih pacijenata, pa se prema toj podijeli ophoditi sa istim...

< Poruku je uredio ihsan -- 25.2.2013 12:22:32 >


_____________________________

Tvoj život u meni cvate u bezimeni izdanak, šireći u zemlji svoje korijenje i ljubeći nebo...

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Dr.Lejla Imširija
26.2.2013 9:38:57   
Vinetu
IZVORNA PORUKA: ihsan
Neugoda je kada pacijent trpi zbog medjusobnih licnih odnosa ljekara... to bi takodje trebao biti odraz karaktera i profesionalnosti.. njenu strucnost ne dovodim u pitanje, eto prema svojim pacijenticama je i fina i pazljiva... ja sam vidjela drugu stranu, aroganciju i odbijanje... i to samo zato jer mi je nalaze potisala x doktorica i doktor... osjecala sam se kao da lazem, kada mi kaze "ti bi sada trebala ici kroz Ferhadiju i pjevati, ti si zdrava trudnica, ne vidim ovdje nikakvu patologiju (trudnoca svakako nije bolest, ali postoje trudnoce "skolske" i trudnoce koje su se jedva odrzale uz terapiju nakon x pokusaja, svakako evo i ja kao laik i bez ikakvog medicinskog znanja umjela bih napraviti razliku izmedju to dvoje..) , a nalaze je ovlas uzela u ruke a onda se dala na usmena pitanja i odgovore... a svakako nisam na komisiju izasla igre radi obzirom da i moje prijasnje komplikacije takodje su indikacija za carski rez, a da ne pricam o dijastazi simfize zbog koje sam od treceg mjeseca trud. skoro pa nepokretna, a ona mi kaze " ma hajde, to je dobro za vas.." naravno svaki covjek ima dvije strane svog karaktera, ali ipak mislim da svi ovi ljekari koji brinu o zdravlju trudnica i nerodjenih beba ne bi trebali praviti "diobu" svojih i tudjih pacijenata, pa se prema toj podijeli ophoditi sa istim...

Ja nisam bila "njen" pacijent kad sam je zaustavila na hodniku i prvi put razgovarala sa njom.

(odgovor članu ihsan)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Dr.Lejla Imširija
26.2.2013 9:59:53   
aya 05
Sve pohvale za dr.Lejlu i od mene.Ja dva puta bila prezadovoljna sa njom.Novac joj nisam dala.

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Dr.Lejla Imširija
13.3.2013 10:41:21   
ivanab
dr. Lejla Imširija je vodila moju rizicnu trudnocu,imala sam rijetku bolest,koja zadesi 1 od 1000 trudnica..samo rijeci hvale imam za nju. Jedina je uspjela dati pravu dijagnozu i terapije..ona je definitivno najbolji strucnjak u oblasti kompliciranih trudnoca.

(odgovor članu aya 05)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Dr.Lejla Imširija
12.4.2013 13:05:12   
ihsan
blago li se svima koji su imali pozitivno iskustvo sa dr. lejlom.. bijah 15 dana na patologiji, vidjela svega i svasta i Ego doticne koji namjerno pisem velikim slovom... o njenoj (ne)ljudskosti nadam se da ce se javiti i druge clanice i iznijeti svoje misljenje... necu komentarisati, nemam vremena beban se elhamdulillah rodio i o tome kad i kako odlucuje dragi Allah... ali svima onima koji je podrzavaju u njenom (ne)profesionalizmu doktorskom kazem Aferim... sretno vam bilo sa njom i druga vodjenja trudnoce... o sebi mogu reci samo ovo Gak i Lejla - nikad vise ... pozdrav svima

_____________________________

Tvoj život u meni cvate u bezimeni izdanak, šireći u zemlji svoje korijenje i ljubeći nebo...

(odgovor članu ivanab)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Dr.Lejla Imširija
10.6.2013 10:18:11   
mallena09
Da li iko od vas zna kada je dr. Lejla u UZ kabinetu? I da li neko zna kada je ove godine na odmoru, termin mi je u avgustu a do sada sam privatno vodila trudnocu pa bi trebala sad preci na Jezero....

(odgovor članu ihsan)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Dr.Lejla Imširija
10.6.2013 11:43:50   
Vinetu
Najbolje ti je da zovneš i pitaš. Telefon je 250-285.
Prošle godine je čitav avgust bila na odmoru. Možda možeš dobiti i tu informaciju na ovaj broj.

(odgovor članu mallena09)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Dr.Lejla Imširija
10.6.2013 12:07:29   
Bebica11
Ihsan koja te dr vodi privatno???


Eh ovako ja sam imala dvojako iskustvo sa njom. Prvo na patologiji u 17. nedjelji kad je prokomentarisala da bezveze lezim tu a primio me dr Rovcanin zbog jakih kontrakcija. Spomenula sam joj dvije prije izgubljene trudnoce takodjer je rekla da je to NISTA jer su izgubljene u prvom trimestru. Mene je to pogodilo bils je malo I drska al mislim da joj je takav temperament...

Drugo iskustvo je na porodu...docekah ja inducirani porod prerizicne trudnoce I porodih se nskon 10h muka al me moja dr nije zasila dobro I fasujem hematom....moja se dr nije vise pojavila al dosla je ONA dr Lejla I rekli su mi da ce me ona operisati tj rasiti I zasiti sve...nisam jos zaspala iz uzsne bolove vuhem kako govori "dajte mi nesto da joj skinem ove konce" u tom trenu gubim svijest od narkoze I budim se na intenzivnoj...iskrvarila puno...dolazi ona pita kako sam preljubazno...mene ne boli doslo mi da je ljubim:))) I otad narednih 15dana SVAKI DAN DOLAZILA JE DA ME PREGLEDA I VIDI KAKO SAM...PRELJUBAZNA JE BILA...I konce nakon poroda mu je skidala:) a moja dr....eh ona se u tih petnaest dana samo jednom pojavila iako sam joj se privatno nadavala a lejli nisam ni km


Tako da s ove instance oni su oguglali na spontane pogotivo rane...ja sam na patologijom gledala zenu koja place gubi bebu u sedmon mj a oni je moraju odraditi...ili zenu koja na svakoj trudnoci dozivi eklampsiju I gubila je petero djece udrugonm trecem trimestru onda razumijem njihovonerazumijecvanje nasih ranih pobacaja iako su nama jednako bolni....al zaboravimo da su I oni ljudi I imaju dane kad su nasmijani I dane kad u rukama drze mrtvu djecicu pa nase panicenje skinu s nokta I sl ako me kontate....

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Dr.Lejla Imširija
10.6.2013 12:35:32   
CombatKitten
Bebice u pravu si, ko je barem 1-2 dana ležao na patologiji mogao je primjetiti kako doktori imaju svojih dobrih i loših dana, kako im kontrakcije ne predstavljaju neki poseban razlog za ležanje u bolnici i da se sa spontanim i mrtvorođenčadima susreću svaki dan (rutina).
Koliko sam primjetila svoje pacijente dr. Lejla fino pazi, ostali su joj samo čisti posao.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Dr.Lejla Imširija
10.6.2013 12:48:47   
Bebica11
Zaboravila sam napisati da mi je bila I na komisiji pred indukciju poroda...isto posteljica otisla beba se nije razvijala nije bilo vode...ovlas su pogledali I moje nalaze bio je nikulin ona I ne znam jos ko ugl ona je I tad glavnu rijec vodila I pregledala me vaginalno:)))


Ck ja sam lezala par puta na patologiji...zadnji put u osmom mj tako da kad sam vidjela sta sve ima puno bolje ih razumijem. ...


A generalno smo mi odraz jedni drugih....svugdje gdje dodjes neko je nadrndan ceka se lova...mi pravimo takvo drustvo pa se bunimo...kakvi smo dobro nam je

Ugl da ne duzim ako bi mi zatrebao dr na gaku nju bih potrazila iako nisam imala uvijek sjajno iskustvo s njom JAKO JE CIJENIM jer kad dodje 5 do 12 I nestane price na djelu se pokazala kao majstor

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Dr.Lejla Imširija
1.7.2013 12:24:33   
Leva
Cijela tri dana sam se uspjevala suzdrzati da ne komentiram i vise mi ne ide!
Nakon svega iscitanog mogu samo reci da sam imala nevjerovatnu srecu da nisam uspjela procitati temu prije nego sto sam prvi put zaglavila u bolnici u suprotnom bih dobila spontani pobacaj od straha nafilovana vasim nebulozama.
Prvi moj posjet bolnici je bio pocetkom aprila, zaglavila sam sa strahovitim krvarenjem i hematomom ravno sa ceste u 22h u samo 9. sedmici trudnoce. Nisam na Jezeru imala svog ljekara. Na prijemu su me zbrinuli i ucinili za mene i bebe sve sto su mogli. Dr. Lejlu sam prvi put u zivotu vidjela u jutarnjoj viziti kada je i trazila da mi napravi UZ i vidi stanje hematoma. Na pregledu je bila divna i uspjela me umiriti vec u prvih par minuta pregleda rekavsi mi da su moje bebe jos uvjek zive. Nije migovorila detalje, iskreno nisu mi bili pretjerano ni bitni jer su tufne kuckale kao da se nista nije ni dogodilo, sto se na kraju pokazalo kao bolja opcija jer bih vjerovatno umirala od straha svaki put kada moram u toalet. Nakon izlaska iz bolnice moj hematom je na UZ izgledao kao treci plod a jedna beba je dobro bila odvojena od maternice. Dobila sam instrukciju za strogo mirovanje kojih sam se slijepo pridrzavala sto je pomoglo i tufnama i meni.
Bez obzira sta forumasice pisale ja vam odgovorno tvrdim da jednu takvu nebulozu kao sto je da dr. Imsirija ne obraca paznju na sve pacijentice podjednako moze reci samo zena koja nije imala tesku i komplikovanu trudnocu i koja na Patologiji trudnoce nije lezala neko vrijeme cak i u vise intervala. Istina kod nje nema gubljenja vremena i ako ste ocekivale da ce vas drzati za rucicu i ispijati kafice s vama onda ste se grdno prevarile. Na konkretna pitanja cete dobiti konkretan odgovor, na jutarnjoj viziti cete vidjeti da ce ostatku ekipe biti receno koja pacijentica mora vaditi nalaze, koja mora posjetiti internistu, koja ide kuci itd. E sada, neke ce se zaliti da su za 5 dana lezanja pregledane samo jednom ili da im se ne mjeri pritisak svaka dva sata kao npr. zeni u krevetu do (za koju ce puci prica da je platila da je se pripazi od strane tih ugrozenih zenica kojima hrana nije dovoljno dobra, posteljina nedovoljno popeglana a odsustvo TV je vec atak na njihovo bivstvovanje) user posted image . Ja cu vam samo reci da ako ste takav slucaj koga ne gledaju svako par sati ustanite i zahvalite Bogu na tome! Ova koja ne silazi sa UZ sirotica ne zna hoce li do sutra uspjeti zadrzati bebu u maternici i da li ce 56. flasa tokolize i dalje djelovati nakon sto sest mjeseci nije promolila nos iz bolnice ili sto vise i ne zna kako joj ruke izgledaju bez braunile. Ova kojoj mjere pritisak svaka dva sata i dizu je iz kreveta dva puta u toku noci da urade CTG samo Boga moli da se stanje stabilizuje i da ona ili beba ne dobiju infarkt u medjuvremenu... Istina cula sam da pokusava da ukine turisticki trend CR na koji su u dogovoru sa svojim privatnim ljekarima isle zene koje se valjda boje bola ili ne znam cega li vec bez ikakve medicinske potrebe. Medicinsku potrebu niste imale ako je porod prosao prilicno uredno i ako nije zavrsen sekcijom vjerujte mi. CR je operacija a ne vrsta poroda! Ako se bojite bola trazite epidural. Bice i vama i ljekarima lakse a i puno jeftinije ce vas izaci od onih pominjanih 500 KM koje ste nosile u koverticama, osim toga bicete potpuno oporavljene nakon 15 dana a ne sjediti i plakati zato sto vam rana curi dijete place a vi niste u stanju da ga podignete kako ne biste dobile herniju cak ni mjesec dana nakon poroda. Slazem se da se treba boriti za svoja prava i borite se! Ali to znaci da jako dobro morate poznavati svoje tijelo i biti spremne na ono sto nosi porod, tek tada mozete insistirati na porodu bez gela, dripa ili cega li vec ( ovu temu jos nisam apsolvirala). Zahtjevanje CR bez potrebe je isto kao doci hirurgu kada imate virozu i zahtjevati da vam izvadi krajnike. Ukoliko zelite da vidite kakvom riziku se svojevoljno izlazete nece mi biti tesko da vam postavim snimak sa youtubea.
Post od 5 km cu zavrsiti konstatacijom da sam prosle sedmice opet bila u bolnici i najvjerovatnije cu morati jos neki put prije poroda... Ukoliko budem mogla birati rado bih da dr. Lejla pomogne tufnama da dodju na svijet. Ja joj vjerujem jer vidim da zna sta radi ( mislim da sam kompetentna za ovakvu tvrdnju ipak mi je ona 20. ginekolog od pocetka lijecenja steriliteta), sigurna sam da bi bez razmisljanja donijela ispravnu odluku ukoliko bi se nesto iskomplikovalo i da bi ucinila i za bebe i za mene sve ono sto medicina moze.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Dr.Lejla Imširija
1.7.2013 12:28:49   
budućamama
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *