|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako da ocepim kanalizaciju???!!!!!
14.10.2009 16:26:44   
DM
E da hoćeš samo otčepiti !!!
A kad fino otčepiš nabavi si onu rešetkicu da ti ne ide "trunje" u odvod!
P.S.Bolje spriječiti nego liječiti!
P.P.S.A povremeno zalij i hemijom,prije novog belaja!


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kako da ocepim kanalizaciju???!!!!!
14.10.2009 16:31:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: dadada

pogledaj da negdje nemas ovo cudo za otcepljivanje...plunger...ne znam u opste kako se na nasem kaze a na eng znamuser posted image user posted image

čuj kako se kaže pa "dadina sisaljka"user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ma bilo bi fino da se barem nesto po meni zove...pa makar i plungeruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kako da ocepim kanalizaciju???!!!!!
14.10.2009 16:32:23   
acudesa
sad pročitah da si pustila vrelu vodu, ja naspem u nešto veeeeeeeeliko ključale vode i onda odjednom saspem, a ne samo sa česme, treba malo vakumauser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kako da ocepim kanalizaciju???!!!!!
14.10.2009 16:34:07   
acudesa
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: dadada

pogledaj da negdje nemas ovo cudo za otcepljivanje...plunger...ne znam u opste kako se na nasem kaze a na eng znamuser posted image user posted image

čuj kako se kaže pa "dadina sisaljka"user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ma bilo bi fino da se barem nesto po meni zove...pa makar i plungeruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


joj što me nasmija ovim svojim "rugalicama"
mila, nisi ti to zaslužila-čuj plunger da se zove po tebi, naći ćemo mi nešto suptilnijeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kako da ocepim kanalizaciju???!!!!!
14.10.2009 16:36:08   
fatimica09
E i mene ste uspjele nasmijati

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kako da ocepim kanalizaciju???!!!!!
14.10.2009 16:36:31   
Alma_27
ja sam koristila otcepljivac za odvode u granulama. bijela plasticna boca sa narandzastim poklopcem. nije skupo, stoji obicno sa ostalim otcepljivacima u samoposlugama (ja kupovala u intrexu al mislim da ima svugdje). naspes tih granula (ja stavim stvarno puno :)) i malo zalijes vodom. otapa sve sto je organskog porijekla (i u kuhinji i u kupatilu). znaci, nece otopiti jedino ako je sta mehanicki zacepilo. samo otvori prozor jer zna da smrdi i da neka para izlazi iz odvoda. valjda smrdi sve sto senatalozilo unutra

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kako da ocepim kanalizaciju???!!!!!
14.10.2009 16:37:47   
MELLI
dadadauser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

elkina mala sretnouser posted image

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kako da ocepim kanalizaciju???!!!!!
14.10.2009 16:39:00   
acudesa
IZVORNA PORUKA: fatimica09

E i mene ste uspjele nasmijati

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kako da ocepim kanalizaciju???!!!!!
14.10.2009 16:42:31   
elkina_mala
MELLi pa de si dragaaaaa,aj odkad nismo pricaleee:)
evo zeMske moje,ostavila sam ga,nako hoce nek se ocepi ako ne boli me uvo vise;iznerivrala sam se,i plus mi sada rana krvari,ovaj moj kad doddze nek radi sta zna,ja cu sebi sad film pustit da se smirirm ehhehe,nevjerovatno kako te nesto moze iznerivratttt grrr ljubkam vas sveeeeee adios amigos hehehehe:)

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kako da ocepim kanalizaciju???!!!!!
14.10.2009 16:46:58   
acudesa
-de ti očisti tu ranu da ti se ne inficira

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kako da ocepim kanalizaciju???!!!!!
14.10.2009 17:00:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: dadada

pogledaj da negdje nemas ovo cudo za otcepljivanje...plunger...ne znam u opste kako se na nasem kaze a na eng znamuser posted image user posted image

čuj kako se kaže pa "dadina sisaljka"user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ma bilo bi fino da se barem nesto po meni zove...pa makar i plungeruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


joj što me nasmija ovim svojim "rugalicama"
mila, nisi ti to zaslužila-čuj plunger da se zove po tebi, naći ćemo mi nešto suptilnijeuser posted image user posted image user posted image


ma kud ces suptilnije od plungerauser posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kako da ocepim kanalizaciju???!!!!!
13.11.2009 10:02:22   
Anoniman
U pomooooć!!!

Kad sam pustila vodu iz vodokotlića otišao i miris za šolju,ali kad je otišao ja tek vidjela.
Sigurno je negdje stao,u ovom slučaju nikakva sredstva ne pomažu samo sajle ili nešto drugo.
Pa ako znate gdje ima kupiti ovu sajlu ili nešto slično-JAVLJAJ TE

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 62
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *