|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 17:02:30   
Crvena
IZVORNA PORUKA: tea lana

Ja ne otvaram nikome,meni mora pozvoniti na interfon da mu ulazna vrata otvorim.Ja se ne javljam nikome sem ako ranije nisi javio da ces doci.A ako se ko zaista poznat zadesi sva sreca na mob pa me zvrcnu i kazu da su oni ispred vrata.


Potpisujemuser posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 19:39:55   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

Prije nego Romali umreš traži majstora da ponese štemajzl i čekić da razvali vrata, da možeš ući. user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
ma kakv majstor to bi lulu rjesila po kratkom postupku
user posted image
ha sa i nema ih vise
jedino ako su blindiranauser posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 19:46:30   
neki
Mi u avliji imamo cukucu,ali bas cukica...Donedavno postar nije smio ni uci u avliju od njega,ja ga zezala,pa rekoh covjece nije lavuser posted image user posted image user posted image Helem,cim se bilo ko priblizi avliji,nasa Fida laje ko da je vojska pred vratimauser posted image user posted image user posted image Tako da nemamo brige,jedino ako Fidu ko ne srediuser posted image

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 19:52:30   
ledy blue
IZVORNA PORUKA: mišur

Ja nikada ne otvaram!
Nema šanse! Provirim kroz špijunku i ako vidim nepoznatu facu, samo se okrenem i odem, a on/ona neka nastavi zvoniti..
Ja lagano kuliramuser posted image

Pa ne znam koliko je to bas dobar potez, mislim da se bolje javiti, ali naglasiti da ne zelis otvoriti, ili pojacati ton na tv..jer kada nweko kuca na vrata mozda samo ispituje da li ima neko u kuci, a ako se niko ne javi, pokusat ce provaliti...a da..ni ''protuprovalna''vrata vise nisu bas sigurna, na d.malti u jednom haustoru bilo je obavjestenje o masovnom ''nenasilnom'' otvaranju  tih vrata..... samo oprez.... ja sam za verziju uvjek zakljucanih vrata, pa i kuci..jer ima zvono i zasto da mi neko tek tako ulazi u dvoriste,,,,

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 20:56:22   
Anoniman
interfon, špijunka, blindirana vrata, jedino što im preostaje je da zvone i dalje.user posted image
A što se tiče ovog ostajanja pred vratima... mojom krivicom:) je muž dva puta morao od komšije da preskače na naš balkon ko spider man, sreća pa su jednom vrata balkona ostala otvorena a dr.put prozor na kipu, pa je četkom koja se tu zadesila kroz taj otvor otvorio vrata iznutra.user posted image Ma avanture samo takve.:)))

(odgovor članu ledy blue)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 21:05:25   
mamy Sabina
IZVORNA PORUKA: Shee

i
A što se tiče ovog ostajanja pred vratima... mojom krivicom:) je muž dva puta morao od komšije da preskače na naš balkon ko spider man, sreća pa su jednom vrata balkona ostala otvorena a dr.put prozor na kipu, pa je četkom koja se tu zadesila kroz taj otvor otvorio vrata iznutra.user posted image Ma avanture samo takve.:)))



Znači nije moj m jedini spider manuser posted image user posted image
Moj je s terase uskakao na balkonuser posted image
Nepozantima u principu ne otvaram niti se trudim biti tiha u stanu ,briga me što čuju da je neko u stanu a ne otvara.
Blindo vrata imamo,nemaju šteku s vanjske strane tako da nema ni tih egzibicija hvatanja za steku naslobodno.



_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 21:11:54   
Anoniman
I ja cooliram...Samo otvaram jednoj zeni sto mi dolazi vec 2. godine da prosi. Ostale nit' cujem nit' vidimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamy Sabina)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 21:13:19   
_mamica_10
IZVORNA PORUKA: Chuchi

mozda ce biti smjesno, ali meni do vrata niko i ne moze doci od moje sveki!user posted image user posted image
A ni ja ne bih otvarala nikome, nego paliju kraj vrata, pa ako i ne daj Boze provali docekam ga na forhend! user posted image
user posted image user posted image user posted image e ova ti je dobra,niko i nemoze doci od moje sveki!!!user posted image user posted image user posted image a i kod mene je isto tako!Ja inace zivim u vikend naselju tako da lopova ima iza svakog coska,jednom mi se desilo da sam bila u kuhinji i da je nekakav momak virio u sobu i kad je vidio mene otisao brzinom svjetlosti,bila sam sama sa svojim bebicama i noge su mi se bile odsjekle!Od tada kad god sam sama ostave mi pistolj za svaki slucaj! Pa nek stisne ko smije,ja bi ga odmah upucalauser posted image user posted image


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 21:16:12   
_mamica_10
IZVORNA PORUKA: neki

Mi u avliji imamo cukucu,ali bas cukica...Donedavno postar nije smio ni uci u avliju od njega,ja ga zezala,pa rekoh covjece nije lavuser posted image user posted image user posted image Helem,cim se bilo ko priblizi avliji,nasa Fida laje ko da je vojska pred vratimauser posted image user posted image user posted image Tako da nemamo brige,jedino ako Fidu ko ne srediuser posted image
user posted image user posted image tooooo Fido


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 21:33:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamy RR

IZVORNA PORUKA: Shee

i
A što se tiče ovog ostajanja pred vratima... mojom krivicom:) je muž dva puta morao od komšije da preskače na naš balkon ko spider man, sreća pa su jednom vrata balkona ostala otvorena a dr.put prozor na kipu, pa je četkom koja se tu zadesila kroz taj otvor otvorio vrata iznutra.user posted image Ma avanture samo takve.:)))



Znači nije moj m jedini spider manuser posted image user posted image
Moj je s terase uskakao na balkonuser posted image

Nepozantima u principu ne otvaram niti se trudim biti tiha u stanu ,briga me što čuju da je neko u stanu a ne otvara.
Blindo vrata imamo,nemaju šteku s vanjske strane tako da nema ni tih egzibicija hvatanja za steku naslobodno.



a da ti ne kažem koja je visina i kako nas je komšija gledao!user posted image

(odgovor članu mamy Sabina)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 22:01:33   
mamy Sabina

Šta da ti kazem,mi zivimo na zadnjem spratuuser posted image user posted image


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 23:07:34   
Okarica
Ne otvaram nikome!

< Poruku je uredio Okarica -- 2.7.2009 23:08:19 >


_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
5.7.2009 19:41:48   
asia_26
Ja sam imala jedno neugodno iskustvo sa neopreznim otvaranjem vrata tako da sada ne otvaram nikom nepoznatom, a i broj brava na vratima sam povećala, opreza nikad dostauser posted image

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
26.8.2009 13:26:02   
Anoniman
Meni neki dan neko zvoni. Dok se priblizavam vratima, pitam ko je, kad ce ti meni nepoznat glas s duge strane vrata:"Ja!!
Kroz spijunku ugledah nekog "bradonju".
Okrnem se za 180* i kazem da ne ovaram nepoznatim....
Al' bas me huja ufatila...Odakle njemu pravo da mi kuca na vrata i kaze da je on "JA".

(odgovor članu asia_26)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
26.8.2009 13:28:41   
Hanady RR
meni počesto dođe da neotvorim i poznatima akamoli nepoznatom.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
26.8.2009 13:29:19   
meli
kod nas zvono ne radi......

_____________________________

Wenn aus Liebe Leben wird, dann bekommt das Glueck einen Namen : EMAN!!!!!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
26.8.2009 13:29:27   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Hanady

meni počesto dođe da neotvorim i poznatima akamoli nepoznatom.user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
26.8.2009 13:30:11   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: Hanady

meni počesto dođe da neotvorim i poznatima akamoli nepoznatom.user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lijepi prozor,ili balkon ...prije nego sidjem izadjem na balkon pitam ko je..


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
26.8.2009 13:35:24   
Latinka
E,pa kad je neko nepoznat- ne otvaram!
Lijepa spijunka i prozor! user posted image

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
26.8.2009 13:42:19   
sarisari
Ja nikada nikome ne otvaram vrata osim ako se neko nije najavio, ne zanima me i ako me taj neko cuje da sam u kuci, imam blind vrata bez vanjske steke i nista mi ne moze:)

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
11.9.2009 23:27:18   
SdZ
Kod nas inace ima prozor u kuhinji koji gleda na ulazna vrata,pa ja imam naviku da prvo otvorim prozor i vidim koje i nekad pricam tako preko prozora...vrata su uvijek zakljucanauser posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
14.9.2009 20:41:13   
*Seve*
Meni prvo mora da pozvoni dole na interfon, da bi mogao uci u zgradu...
Dakle samo ako je prije podne znam da je postar...A inace ne otvaram,jer uvijek
ima ti nekih dosadni,reklamiraju ovo ono...A ako mi neko dolazi on se lijepo najavi,
i u koliko sati tako znam...

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
14.9.2009 21:42:54   
leona81
ne otvaram nikome ako ne znam ko je, ili se ne javi ako pitam...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
14.9.2009 21:56:35   
veeseelaa
ja ne otvaram ni onima koje poznajem a ne nepoznatimuser posted image user posted image user posted image
danas je zvonila jedna osoba koju poznajem, ovak izgledauser posted image , Neki zna ko je, ja joj nisam otvorila, mrsko mi bilo ustati user posted image user posted image user posted image  
najava brate je zakon, ne kontam ljude koji bez najave nekom dođu, meni je to tako primitivno, ja kod svoje mame kad krenem nazovem pa pitam kako je, šta radi i jel raspoložena da joj dodjem
Zaista ne kontam kako neko ima obraza doći na vrata ne najavljen, ajde put te nanese al opet zovneš i kažeš eto me za npr 5 min, pa da bar mogu skloniti dječije igračke
Od mm familija ima običaj tako samo bahnutiuser posted image user posted image , jednom me je njegova tetka zamalo nagu uhvatila u hodnikuuser posted image , vrata zaboravila zaključati a ona za šteku, ja u hodniku taman pregrćem ogrtač
Ma trebala sam ga skinuti nek se crveniuser posted image
Ma što volim gradsku raju samo zbog šlifa, fuj ne pristojni ljudiuser posted image
Al  ja odoh offuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
14.9.2009 22:34:34   
leli§
ja milion puta odem na posao ne zakljucam...otkuljam kucu, kljuc u tasnicu i samo vrata zatvorim...a coek spava,..njega neko moze iznijeti iz kuceuser posted image user posted image ja sam ga jednom zakljucala a ostao i njegov kljuc kod mene... kad sam skontala da je tako samo sto nisam siznula...sve kontala da mu nesto ne bude nece moci ni izaci iz kuce... kod nas mora na kapiji od naselja da se prijavi a sve ostalo je otvoreno...ako se ne prijavi na kapiji jedina opcija mu je da preskace 10-15m visok zid oko naseljauser posted image user posted image user posted image mora ostaviti broj licne broj tablica...pjehe ne moze niko ni uci u naselje. a radnici svako jutro ciste haustor i milion puta me vide da ostavim vrata otkljucana niko se nije ni nasalio da krene...

a u bosni...moji nemaju protiv provalna... kod nas je prethodnik zakljucan tako da milion puta i oni sto iscitavaju struju poljube vrata...ja se uvijek javim ali nekad ni ne otvaram...sve kontam ako se ne javim mislice da nema nikoga a u ja u kuci... ma sto se mene tice neka nose sta hoce, samo neka kraj mene prodju mirnouser posted image

< Poruku je uredio leli§ -- 14.9.2009 22:36:08 >


_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *