|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
16.6.2010 9:08:47   
Mona Mohamed
Bilo je par posjeta, bezuspjesnih, kada su gosti navaljivali da mi sjede u obuci pa sam to morala rijesiti na svoj nacin..Poslije toga niko mi i ne dolazi.user posted image
Postar ne dolazi, komsije tihe, necujne..Idila.

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
16.6.2010 9:16:15   
Anoniman
Ah,kod nas je baš zeznuto...na ulaznim vratima staklo ono debelo,zamagljeno,s prozora ili balkona nema šanse da vidim kad je ulaz uvučen,tako da nikad ne znam jel neko poznat ili nepoznat...otvaram uvijek,pa ko god bio...nisam hvala Bogu imala nikakvih neugodnih iskustava dosad.

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
16.6.2010 14:52:13   
mala86
ja kad sam doselila u ovaj stan,nenaviknuta da dolaze na vrata otvarala bi svakome,poslije se malo naucila,pa pogledam kroz spijunku!kad ugledam nepoznato lice-ne otvaram,a zna nekad Leon sa hodalicom svirat,ja ne otvaram,oni zvone li ga zvone,i na kraju odustanu!

nedavno zvono u pola 6,ja kontam mm jer taman u to doba dolazi kuci,ja sva sretna,sa velikim osmijehom otvaram,govorim Leonu evo ga tajo,a ono neki prodavac user posted image user posted image user posted image ,ali poslije me bilo strah,otvori tako lako,mogo je bit bilo tko

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
16.6.2010 15:09:07   
Miau
Ja nema sanse da otvorim vrata, cak ni poznatima ako mi se nisu najavili (osim kad sam jako dobro raspolozena user posted image ). Jednom mi se dogodilo da sam se taman vracala kuci kad su iz susjednog stana izasla 2 dimnjacara. Susjed im platio ciscenje dimnjaka, pozdravio se s njima i usao u stan. A oni meni kazu da su obisli sve stanove u zgradi, jedino im je ostao jos moj. Ja onako sva smotana, uhvatili me na prepad, pustila ih u stan. Oni uzeli neku spravicu, setkali se oko dimnjaka i kazu: "Sve vam je u redu, to bi bilo 120kn!". Meni tek onda sine: "Boze mili tko su ovi ljudi koje sam ja pustila u stan???" user posted image   A bila sama doma, muz mi na putu. Pitam ja njih iz koje su firme, tko je njih uopce poslao. A oni da je to obavezno godisnje provjeravanje dimnjaka, sta ovdje doista postoji (ali se placa iz pricuve i stanari nemaju veze s tim). Vidim ja po njima koliko je sati i da izmisljaju. vjerujte mi od straha sam im dala novac, uredno oni meni vratili kusur, izdali racun i otisli. Kad su izasli brze bolje sam zakljucala vrata i isla nazvati tu firmu sta pise na racunu. Naravno firma ne postoji! Poslije sam pitala susjede, oni su vam fino obisli sve kuce u ulici i svima uzeli po 120 kn za ciscenje! hahaha Koji kraljevi! Poslije mi se svi smijali i pitali me treba li mi ocistiti dimnjak!

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
22.6.2010 21:19:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Miau

Ja nema sanse da otvorim vrata, cak ni poznatima ako mi se nisu najavili (osim kad sam jako dobro raspolozena user posted image ). Jednom mi se dogodilo da sam se taman vracala kuci kad su iz susjednog stana izasla 2 dimnjacara. Susjed im platio ciscenje dimnjaka, pozdravio se s njima i usao u stan. A oni meni kazu da su obisli sve stanove u zgradi, jedino im je ostao jos moj. Ja onako sva smotana, uhvatili me na prepad, pustila ih u stan. Oni uzeli neku spravicu, setkali se oko dimnjaka i kazu: "Sve vam je u redu, to bi bilo 120kn!". Meni tek onda sine: "Boze mili tko su ovi ljudi koje sam ja pustila u stan???" user posted image   A bila sama doma, muz mi na putu. Pitam ja njih iz koje su firme, tko je njih uopce poslao. A oni da je to obavezno godisnje provjeravanje dimnjaka, sta ovdje doista postoji (ali se placa iz pricuve i stanari nemaju veze s tim). Vidim ja po njima koliko je sati i da izmisljaju. vjerujte mi od straha sam im dala novac, uredno oni meni vratili kusur, izdali racun i otisli. Kad su izasli brze bolje sam zakljucala vrata i isla nazvati tu firmu sta pise na racunu. Naravno firma ne postoji! Poslije sam pitala susjede, oni su vam fino obisli sve kuce u ulici i svima uzeli po 120 kn za ciscenje! hahaha Koji kraljevi! Poslije mi se svi smijali i pitali me treba li mi ocistiti dimnjak!


Bože sačuvaj!Šta sve neće narodu pasti na pamet!
E ja doduše otvaram svima,ali ne pustam nepoznate u kuću kada sam sama,kažem da dođu poslije kada se muž vrati,sve je dobro dok još pitaju mogu li ući i poštuju moj odgovor...hehe!

(odgovor članu Miau)
  Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
22.6.2010 21:23:07   
acudesa
nam asu nadavno skupljali novac ispred nekog omladinskog portala z amalog ražanicuuser posted image , kao i povrdu dali mužu..on platio..
sutradan je komšiji obijena kuća, je li slučajno ili nije...za mene nije

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
22.6.2010 21:29:20   
koka i po
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

nam asu nadavno skupljali novac ispred nekog omladinskog portala z amalog ražanicuuser posted image , kao i povrdu dali mužu..on platio..
sutradan je komšiji obijena kuća, je li slučajno ili nije...za mene nije


Nešto slično se desilo i u mom komšiluku.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
22.6.2010 21:37:56   
Dida79
Kod mene je posteno naselje meni su po citav dan sirom otvorena ulazna vrata...a opet kazem sve do jednom

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
22.6.2010 21:51:07   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Dida79

Kod mene je posteno naselje meni su po citav dan sirom otvorena ulazna vrata...a opet kazem sve do jednom

Dido, u nasem naselju je usred bijela dana ona cigancica Brenda, mojoj mami opuhala zlatouser posted image . Znaci, mozda su komsije postene ali ne znas ko dolazi sa straneuser posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
23.6.2010 1:35:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dida79

Kod mene je posteno naselje meni su po citav dan sirom otvorena ulazna vrata...a opet kazem sve do jednom


A kod mene je zaključano non stop,u svako doba dana i kad sam sama,i kad je muž u kući,čak i kad imamo gostiju mi iz navike ključ okrenemo,narod nam se čudi...hahaha!
Ali to radim tako više iz razloga što ima nekulturnih osoba koje ne zvone već ih eto,ili pozvone i odmah ulaze,sad svi znaju da je zaključano i rahatluk,i ne diraju bravu dok ja ne otvorim.

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
23.6.2010 7:24:39   
Dida79
IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: Dida79

Kod mene je posteno naselje meni su po citav dan sirom otvorena ulazna vrata...a opet kazem sve do jednom

Dido, u nasem naselju je usred bijela dana ona cigancica Brenda, mojoj mami opuhala zlatouser posted image . Znaci, mozda su komsije postene ali ne znas ko dolazi sa straneuser posted image


Hej nema kod nas cigana ne smiju od Faruka da udju u ulicu user posted image user posted image ...nekad neki prosjak zaluta ali pravo rijetko...

< Poruku je uredio Dida79 -- 23.6.2010 7:25:27 >

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
23.6.2010 10:27:59   
Nedi
Kod nas je prije nekoliko godina dosao covjek,  majstor skuplja pare za krecenje haustora i trazi 15KM. Zgrada ima 12 spratova da mu je pola dalo njemu super 

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
23.6.2010 20:38:59   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Dida79

IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: Dida79

Kod mene je posteno naselje meni su po citav dan sirom otvorena ulazna vrata...a opet kazem sve do jednom

Dido, u nasem naselju je usred bijela dana ona cigancica Brenda, mojoj mami opuhala zlatouser posted image . Znaci, mozda su komsije postene ali ne znas ko dolazi sa straneuser posted image


Hej nema kod nas cigana ne smiju od Faruka da udju u ulicu user posted image user posted image ...nekad neki prosjak zaluta ali pravo rijetko...

Braco dragi nemoj da ti ja glavu otkinem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
23.6.2010 20:41:58   
Dida79

IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: Dida79

IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: Dida79

Kod mene je posteno naselje meni su po citav dan sirom otvorena ulazna vrata...a opet kazem sve do jednom

Dido, u nasem naselju je usred bijela dana ona cigancica Brenda, mojoj mami opuhala zlatouser posted image . Znaci, mozda su komsije postene ali ne znas ko dolazi sa straneuser posted image


Hej nema kod nas cigana ne smiju od Faruka da udju u ulicu user posted image user posted image ...nekad neki prosjak zaluta ali pravo rijetko...

Braco dragi nemoj da ti ja glavu otkinem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Skontala si o kome govorimuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
23.6.2010 20:45:41   
mamaajna
kada mi neko nepoznat pozvoni na vrata ja pitam KO JE

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
4.10.2011 13:43:03   
pipi_duga_capara
joj trasno sta mi se desilo user posted image
zvoni neko jutros na vrata, pogledam zena pokrivena stoji ispred kuce. otvorim kazem izvolite a ona sva pogubljena ne moze da sastavi recenicu, trese se prica ne povezano user posted image hajde umirim je nekako te konacno progovori.. ima curicu 4god. tumor na mozgu, skuplja pomoc, rekao joj Faris Gavrankapetanovic da donese ime i prezime onih koji su hitno reagovali user posted image user posted image nista ja ne kontam, odem probudim mm hajd reko bolje cemo skontati nas dvoje sta je u pitanju jer meni nije islo nikako.. kaze danas posti, lose joj je, malu u 13:45 izmjestaju vani a roditeljima nisu dali da idu, izgubila sina od 3 god u ratu.. hajde reko da odem s tobom do bolnice da je vidim pa cemo nesto organizovati, kaze ona nista od toga ona ide vani za koji sat user posted image jedva mi nekako da svoj br. mob. ode ne zna kuda ce.. joj ja nikakva, zao mi user posted image user posted image govori m kad je otisla da folira garant! nazovem ja djeciju neurohirurgiju, pitam za malenu, kazem sve.. nemaju takvu pacijenticu, pokusajte na intenzivnoj - ista stvar user posted image user posted image user posted image nazovem br. koji mi je dala neki covjek mi se javi, nidje veze user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   djubre jedno folirala me, joj trazicu je dok mi ne naleti i zapamtice me dobrouser posted image user posted image

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
4.10.2011 13:52:17   
henna ze
Bože. bože...u tim trenucima čojvek ne konta...
mene je jedna osoba prevarila više puta..fol skuplja za liječenje sin joj u bolniici boluje od leukemije..od nalaza mi pokazala otpusnicu iz bolnice gdje piše trombocitopenija...
ja skupila nešto para od raje s posla..pa opet...dodje kaže trebajoj 200 eura..pa na kraju 30 Km..za kartu do beograda..dok je nisam prokužila...nek zna...da joj nisam halalila ni jedan fening ...mutljarošica jedna bezobrazna...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
4.10.2011 13:52:36   
Medić*
Ah ljudi, svakakvih ima user posted image  Sigurno je folirarala, odkud znam. Ljudi su spremni svasta napricati i reci.... Razumijem kada se nema, zao mi je ljudi u takvim situacijama. Ali bolje reci istinu nego slagati u svakom slucaju.

Nepoznatim vrata ne otvaram, u stanu sam. 

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
4.10.2011 13:53:34   
M kao Mama
Draga Pipi ovotreba prijaviti policiji i dat u novine, zaista ovo je neka prevarantkinja.,pa neka policija traži zaista šokantno

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
4.10.2011 14:01:44   
ElmaB
IZVORNA PORUKA: pipi_duga_capara

joj trasno sta mi se desilo user posted image
zvoni neko jutros na vrata, pogledam zena pokrivena stoji ispred kuce. otvorim kazem izvolite a ona sva pogubljena ne moze da sastavi recenicu, trese se prica ne povezano user posted image hajde umirim je nekako te konacno progovori.. ima curicu 4god. tumor na mozgu, skuplja pomoc, rekao joj Faris Gavrankapetanovic da donese ime i prezime onih koji su hitno reagovali user posted image user posted image nista ja ne kontam, odem probudim mm hajd reko bolje cemo skontati nas dvoje sta je u pitanju jer meni nije islo nikako.. kaze danas posti, lose joj je, malu u 13:45 izmjestaju vani a roditeljima nisu dali da idu, izgubila sina od 3 god u ratu.. hajde reko da odem s tobom do bolnice da je vidim pa cemo nesto organizovati, kaze ona nista od toga ona ide vani za koji sat user posted image jedva mi nekako da svoj br. mob. ode ne zna kuda ce.. joj ja nikakva, zao mi user posted image user posted image govori m kad je otisla da folira garant! nazovem ja djeciju neurohirurgiju, pitam za malenu, kazem sve.. nemaju takvu pacijenticu, pokusajte na intenzivnoj - ista stvar user posted image user posted image user posted image nazovem br. koji mi je dala neki covjek mi se javi, nidje veze user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   djubre jedno folirala me, joj trazicu je dok mi ne naleti i zapamtice me dobrouser posted image user posted image



Draga Pipi takvih slučajeva ima koliko hoćeš. Ne brojeno puta su zvonili skupljaju fol za pomoć, liječenje, a u stvari nigdje veze. Bitno je da nisi nasjela na to.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
4.10.2011 14:05:31   
Nedi
IZVORNA PORUKA: henna ze

Bože. bože...u tim trenucima čojvek ne konta...
mene je jedna osoba prevarila više puta..fol skuplja za liječenje sin joj u bolniici boluje od leukemije..od nalaza mi pokazala otpusnicu iz bolnice gdje piše trombocitopenija...
ja skupila nešto para od raje s posla..pa opet...dodje kaže trebajoj 200 eura..pa na kraju 30 Km..za kartu do beograda..dok je nisam prokužila...nek zna...da joj nisam halalila ni jedan fening ...mutljarošica jedna bezobrazna...


I mene( i moje kolege sa posla) je prevarila ova ista osoba, Sabina se zove. I  dosla je kod nas kad smo se borili da kolegi spasimo zivot (dijagnosticirana mu je leukemija) i rekla da njen djecacic boluje od leukemije. Trazila, kumila, molila...user posted image

< Poruku je uredio Nedi -- 4.10.2011 14:06:16 >

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
4.10.2011 14:12:38   
reallove
Cini mi se da ih u Ze ima najvise,znam da su i nama stalno dolazili na vrata.Uvijek dodju sa onim papirima iz bolnice,sta ja znam,covjeku bude zao,ali vecina su prevarantiuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
4.10.2011 14:30:53   
ananas_ze
ja nikom pare u ruke ne dajem(naucila od mame)dosao joj ciko i kaze da skuplja za neku operaciju, mama mu zatrazila br.ziro racuna a on se samo okrenuo i otisao...

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
4.10.2011 14:45:20   
pipi_duga_capara
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Draga Pipi ovotreba prijaviti policiji i dat u novine, zaista ovo je neka prevarantkinja.,pa neka policija traži zaista šokantno


ma sokirana sam, nemam rijeci.. da ste samo vidjeli svu tu predstavu user posted image user posted image ma ja kontam neko je poslao meni, ono, raja zna da ja dajem i skupljam tako za neke ljude pa hajde reko da se sta uradi user posted image a i cula je to ona smijem se zakleti, ili je neko poslao, jer jos par nekih stvari na koje me je pokusala uzeti su me zatekle user posted image   sad kontam pa nju je neko poslao 100% nije mogla znati neke stvari tek tako user posted image   user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
4.10.2011 14:46:55   
Blue rose RR
A pitanje- zašto otvarate vrata nepoznatim? 

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *