|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
4.10.2011 14:49:00   
Nedi
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

A pitanje- zašto otvarate vrata nepoznatim? 


Ova prevarantica je dolazila kod nas na posao a i kod hene koliko znam. Oni su bolje organizirani oni obilaze preduzeća, institucije itd.

Kad sam kući nema šanse da otvorim bilo kome

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
4.10.2011 14:50:15   
Anoniman
ja  pitam "koooooooo jeeee"
ako kaze ja sam...otvorim vratauser posted image

ma ja svakom otvaram

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
4.10.2011 14:51:10   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Nedi

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

A pitanje- zašto otvarate vrata nepoznatim? 


Ova prevarantica je dolazila kod nas na posao a i kod hene koliko znam. Oni su bolje organizirani oni obilaze preduzeća, institucije itd.

Kad sam kući nema šanse da otvorim bilo kome


kod nas ni na poslu ne može ući .


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
4.10.2011 14:51:47   
vjestica
ako mi se niko nije najavio, ja ni ne priđem vratima da viidm ko zvoni user posted image user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
4.10.2011 14:53:11   
Medić*
IZVORNA PORUKA: dadada

ja  pitam "koooooooo jeeee"
ako kaze ja sam...otvorim vratauser posted image

ma ja svakom otvaram



Ja sam inace jako plasljiva tako da stvarno ne otvaram, vec jos plus kazem idi ne cekaj mi pre vratima i ne zvoni muz mi spava user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
4.10.2011 14:53:31   
Dalil@
IZVORNA PORUKA: vjestica

ako mi se niko nije najavio, ja ni ne priđem vratima da viidm ko zvoni user posted image user posted image


Cesto ovako user posted image


_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
4.10.2011 14:55:33   
Nedi
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: Nedi

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

A pitanje- zašto otvarate vrata nepoznatim? 


Ova prevarantica je dolazila kod nas na posao a i kod hene koliko znam. Oni su bolje organizirani oni obilaze preduzeća, institucije itd.

Kad sam kući nema šanse da otvorim bilo kome


kod nas ni na poslu ne može ući .



Jest fazon kod tebe na posluuser posted image

Ma da je vidi bilo ko pustio bi je. Fina, tiha, mila, plačljiva ženica koja nosi papire sa sličicom malenog bolesnog dječaka. Meni se steglo maleni gdoina skoro kao i moj. Mi smo tad liječili naseg kolegu Kenu pa smo se istrosili a da nismo izvukla bi ona nama finu cifru. Al i onako smo joj dali. Sta ces kad smo merhametli kolektivuser posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
4.10.2011 14:57:58   
pipi_duga_capara
IZVORNA PORUKA: dadada

ja  pitam "koooooooo jeeee"
ako kaze ja sam...otvorim vratauser posted image

ma ja svakom otvaram



user posted image user posted image user posted image user posted image  
salu na stranu, mene je sad strah pravo user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
4.10.2011 15:00:42   
Anoniman
u vrme u koje ne ocekujem nikoga , iz znatizelje provirim na spijunki i  iza zatvorenih vrati kazem izvoli i onda obicno traze pare ili nesto pa ako imam dadnem po nesto al prethodno stavim rezu t.e sindzir jer od filmova mi odtalo ono jedan na vrata a iza njega jos petorica sa palicama user posted image user posted image user posted image tako da sve iza reze , raznih psihopata ima a i u novine citam da najjvise preko dana ono kako kad su zene i deca sama u kuci pa se nadaju da ce im deca otvorit jer normalno polete prvi al onda im ispricam pricu "jarici kozici " i ono ne lete za vratima jer smatraju da ce losi vuk napast ako ne pitamo prethodno ko je  i sta zeli user posted image

< Poruku je uredio triputmama -- 4.10.2011 15:13:55 >

(odgovor članu Nedi)
  Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
4.10.2011 15:01:47   
snijeg
Ja otvorim kad je mm kući i kad su žene pred vratima, a kad sam sama a muško ispred ne smijem. Otvorim jer razmišljam da nije lako pokucati na tuđa vrata i tražiti pomoć, bojim se da se ne ogriješim. Ima prevaranata znam, ali ja kad sa dobrim nijetom i halalom darujem na njima je ostalo. Onda nekako uvijek više volim ove što kucaju nego one što obijaju, pa pomislim hajd bolje da otvorim i halalim, nego da vrata stana nađem širom otvorena kao da je samoposluga user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
4.10.2011 15:05:03   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Nedi

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: Nedi

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

A pitanje- zašto otvarate vrata nepoznatim? 


Ova prevarantica je dolazila kod nas na posao a i kod hene koliko znam. Oni su bolje organizirani oni obilaze preduzeća, institucije itd.

Kad sam kući nema šanse da otvorim bilo kome


kod nas ni na poslu ne može ući .



Jest fazon kod tebe na posluuser posted image

Ma da je vidi bilo ko pustio bi je. Fina, tiha, mila, plačljiva ženica koja nosi papire sa sličicom malenog bolesnog dječaka. Meni se steglo maleni gdoina skoro kao i moj. Mi smo tad liječili naseg kolegu Kenu pa smo se istrosili a da nismo izvukla bi ona nama finu cifru. Al i onako smo joj dali. Sta ces kad smo merhametli kolektivuser posted image



Dok ja uđem u zgradu treba da prođem i "kuntu i pantu" :)

I mi smo u organizaciji merhametli, ali kad nam dođe papir da se traži pomoć.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
4.10.2011 15:08:36   
pipi_duga_capara
IZVORNA PORUKA: snijeg

Ja otvorim kad je mm kući i kad su žene pred vratima, a kad sam sama a muško ispred ne smijem. Otvorim jer razmišljam da nije lako pokucati na tuđa vrata i tražiti pomoć, bojim se da se ne ogriješim. Ima prevaranata znam, ali ja kad sa dobrim nijetom i halalom darujem na njima je ostalo. Onda nekako uvijek više volim ove što kucaju nego one što obijaju, pa pomislim hajd bolje da otvorim i halalim, nego da vrata stana nađem širom otvorena kao da je samoposluga user posted image


ovo je moj jedini razlog zasto otvorim vrata! kada vidim da je neko nepoznat okrenem se i odem od vrata, ignorisem, ali se uvijek vratim i otvorim user posted image samo zamislim sebe isto tako ispred necijih vrata user posted image user posted image

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
4.10.2011 15:15:03   
Blue rose RR
Naravno uzimajući u obzir da to nisu ljudi kao što je ova što je pokucala na vrata pipi_ , i kao što je njih veliki broj.

S obzirom na ono što znam i sa čim sam (na moju žalost u ovom slučaju) predobro upoznata - strancima ne otvaram vrata, bilesi i ne pitam :Ko je?


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
4.10.2011 15:16:04   
Nedi
Ne otvaram zato što se bojim i neću da mislim da li će me neko mlatnuti po glavi i nauditi meni ili ne daj Bože djetetu.Kad je mm kući on uvijek otvara vrata. I na poslu se cesto zakljucam ako je većina kolega na terenu.
Kad vidim zdravog pravog muskarca k'o stijena a prosi zlo mi je. Idi hvataj se lopate pa zaradi. Komsije prepoznaju ljude i kazu da su 2-3 osobe sto su dolazile u nasu zgradu imale posao(u proizvodnji) i da im je bilo "teško" i da su dali otkaz nakon par dana. Lakse je traziti

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
4.10.2011 15:24:33   
Anoniman
aaaaa
izgleda da jedino ja otvaram vratauser posted image
Mene fakat nije strahuser posted image ..valjda kako sam u zgradi...losa nam je izolacija pa sve komsije sve cujuuser posted image ...i obicno kad prose, sve komsije u isto vrijeme otvore vrata...mi se siti ispricamo...a prosijaci oduuser posted image

Naravno, da mi neko zvoni kasno uvece, ne bih otvorila..poslala bih muzauser posted image ...al ovo prekodana...fakat me nije strah

(odgovor članu Nedi)
  Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
4.10.2011 15:24:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedi

Ne otvaram zato što se bojim i neću da mislim da li će me neko mlatnuti po glavi i nauditi meni ili ne daj Bože djetetu.Kad je mm kući on uvijek otvara vrata. I na poslu se cesto zakljucam ako je većina kolega na terenu.
Kad vidim zdravog pravog muskarca k'o stijena a prosi zlo mi je. Idi hvataj se lopate pa zaradi. Komsije prepoznaju ljude i kazu da su 2-3 osobe sto su dolazile u nasu zgradu imale posao(u proizvodnji) i da im je bilo "teško" i da su dali otkaz nakon par dana. Lakse je traziti



Citiram i potpisujem!

(odgovor članu Nedi)
  Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
13.12.2011 23:35:38   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

ja  pitam "koooooooo jeeee"
ako kaze ja sam...otvorim vratauser posted image

ma ja svakom otvaram




otvaram i ja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
13.12.2011 23:44:37   
Anoniman
Ma ja ne otvaram nikome, ko treba uci ima kljuc ili me prozove na mob, ma ja cak i auto zakljucavam kad vozimuser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
13.12.2011 23:49:45   
Dida79
Joj Saharauser posted image

Kod mene je kuca i ova doba otkljucanauser posted image sad cu je zakljucati
Ja kad cujem zvono znam da je postar nepoznati ljudi tesko mogu naci ulaz u moju kucu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
14.12.2011 9:44:08   
Nedi
IZVORNA PORUKA: sahara

Ma ja ne otvaram nikome, ko treba uci ima kljuc ili me prozove na mob, ma ja cak i auto zakljucavam kad vozimuser posted image


Isto sam i ja radilauser posted image
Ali mi je prijateljica skrenula pažnju da, ne daj Bože, u slučaju udesa brava se zaglavi i teže i sporije ćeš izaći iz auta. Opet kažem ne daj Bože, al ja se više ne zaključavam. Mnogo mi nedostaje zaključavanje auta. Jednom mi je cigić na raskrsnici dok sam čekala zeleno pokušao otvoriti vrata, vjerovatno da mazne torbu koja je bila na suvozačevom sjedištuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
14.12.2011 9:49:18   
shpagica
Na vangradskim relacijama ne zakljucavam auto bas iz istog razloga kako kazu ne daj Boze nesrece, teze je otvoriti auto i gubi se vrijeme, ali se po gradu OBAVEZNO vozim zakljucana. Sto se nesrece tice (ne daj Boze) nek razbijaju stakla, a i bolnica je blize (pu pu pu gluho bilo).

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
14.12.2011 9:52:03   
emma.L
Ja bi tako rado sad otvorila poštaru user posted image  samo kad bi mi donio naknadu.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 122
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Gde bi ste volele da zivite - gradovi?
VVVV

U kakvom naselju biste najvise volele da zivite?

U velikom gradu (56%)

U predgradju velikog grada (27%)

U manjem gradu (10%)

U velikom selu (3%)

U malom selu (3%)

U usamljenoj kuci izmedju dva naselja (3%)


Broj svih glasova: 79

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *