|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se nosite sa istinom da je neko vama...
10.12.2009 14:51:32   
ziki
Proslo je godinu i 2 mjeseca a boli ko i prvog dana. Fali mi da se smijemo tome sto je Tarik prdnuo i probudio cak i mm, da ga se odusevljva maloj pricalici koja voli alat ali u kuhanje, bas kao i on....Posle godinu dana sam se nekako oporavila, malola sam sa smijeskom da ga se sjetim njegove paznje, nacina na koji nas je voljeo, kako su nas on i mama vaspitavali...mogla sam da cujem muziku a da mi to ne para usi....i onda bum- treceg dana Kurban Bajrama imali smo sudar. U kolima smo bili svo troje- ja,mm i Tarik. Hvala dragom Bogu, nikom ni dlaka sa glave nije falila ali smo se stravili. Sve se vratlo na staro, ja opet plcem, opet me boli sama pomisao na njega, opt se u zadnjem momentu ugrizem za jezik da ga ne trazim kad pricam telefonom sa mamom...

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako se nosite sa istinom da je neko vama...
11.12.2009 20:16:03   
Dida79
Jako teskouser posted image user posted image user posted image
Prije sedam dana od mog rodjaka zena je napustila ovaj svijet.Kratko vrijeme se je borila sa okrutnom bolesti raka dojke i kada smo svi pomislili da je u toj borbi ona pobjedila,bolest je pobjedila njuuser posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako se nosite sa istinom da je neko vama...
11.12.2009 23:23:17   
Hanady RR
Drage moje kako se nositi sa tolikim bolom?

moj tata je nas napustio kada je meni bilo 14 godina...a i danas evo suze ronim što ga više nema. da je bar ostao da sa nama podjeli dio radosti i njegovih želja što smo mu ih ispunile. fakulteti, porodice, nučad...eto ja imam dvije curice a on je curice jako volio...sad mi je i seka trudna i opet će kao i svaki dan naših radosti biti pomućen suzama koje su sa naših lica pale samo za tatu jer ga nema da sa nama to djeli.

i evo opet ja plačem, al sa svojim bolom lakše se nosim kako svoje curice imam...ama kad god mi tata naumpadne ja učim po drugom mevludu....kad je hazreti fatima za svojim babom plakala i htjela za njim poći a onda kad je stala svoju djecu češljati i spermati stane ponovo plakati ko će njih hraniti, ko će ih mirisati...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tuga je golema, al meni vjera snagu daje da idem dalje i da svojoj majci svaki dan vrata otvorim da joj se nađem i da mi djeca za svako dobro na dunjaluku znaju...a onih koje nema u srcu nosim i svaku ali baš svaku noć Ja sin im poklanjam.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako se nosite sa istinom da je neko vama...
11.12.2009 23:31:27   
Hanady RR
i kad ponehuh oca moh+ga moram i svoga brata od tetke...on je njoj jedinac bio, poginuo i iza njega ostalo dvoje djece od 3 i 6 godina...danas su to dvije zlatne jabuke...dva muzičara i još malo pa će akademije završit. Moga brata nema al njgova djeca mi daju volju da živim i dokažem da samo uz allahovu pomoć njima će ovaj svijet pružiti ljubav i otjerati strepnje to bez njega odrastaju. Moja tetka ( mamina sestra) sunce je grijalo jaka je žena i njen svaki dan života posvećen je njenom sinu koga više nema. Ona se moli i pjesme mu piše kao da će on sad doći po nju i biti joj zahvalan za to. Mi svake godine na godišnjicu pogibije tehvid i mevlud učimo kod nje, a ona svojom slabašnom glasnom žicom toga dana proizvede najljepši mekam kad mu mavlud uči.

Možda sam sad malo sa vjerom pretjerala, ali ja sam vam svoju dušu otvorila...tako je to kod mene i vjerujem da mi je zbog toga ovaj život mnogo lakši. Moja duša se očiti uz vjeru jer teško je gledati djecu kada bez roditelja odrastaju.

Evo jedna pjesma koju je moja tetka svome sinu posvetila
user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *