|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnička odjeća
28.9.2008 1:44:48   
neki
Ja sam neki dan na pijaci na Ilidzi kupila jedne crne trudnicke pantalone,pravo lijepe i to za samo 30KM,a gledala sam prekjucer u Azelu na Dobrinji smedje,pravo slatke pantalonice,20KM,ali mi nisu mogle user posted image user posted image user posted image Doduse ovih zimskih trudnickih stvari bas i nema toliko,ali eto nadje se ponesto.

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Trudnička odjeća
29.9.2008 23:24:43   
neki
Evo najnovijih vijesti za nasu odjecu...Oviesse u Interexu...Farmerke(bas su cool) 85KM,bluzice i dzemperi(pravo slatki) 50 i 60KM.Ja danas bila...Pozz

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Trudnička odjeća
16.10.2008 8:58:33   
Arijana2
I ja sam bila u Oviesse i kupila farmerice,super su,pa svakako otidjite vidjeti mozda to bude to.

p.s odjeca im je pravo slatka.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Trudnička odjeća
16.10.2008 19:26:26   
mamabb
Ja, baš maksuz, od trudničke odjeće nisam ništa kupovala osim  tunikica i haljinica, sveki šila, hlače moje od ranije samo ih lijepo prilagodila stomaku user posted image , šila mi i suknje i tako.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Trudnička odjeća
5.5.2010 16:27:26   
rose
ima li kakvih novih mjesta gdje se moze nabaviti lijepa trudnicka odjeca u sarajevu...pisite ako znate :)

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Trudnička odjeća
1.6.2010 20:03:47   
Miau
Ja sam bas trudnicko kupila samo donje rublje, a ostalu garderobu kupujem u normalnim ducanima samo uzmem veci broj. U trudnickim ducanima mi je ogranicen izbor i uglavnom budu neke demode stvari. Nekidan sam uzela 2 kombinezona sad za ljeto i super su mi. Jedino problem mogu biti hlace, ako bas inzistiras na njima. Ali sad ti ionako ide ljeto i lagane haljinice, a njih mozes kupiti bilo gdje.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Trudnička odjeća
2.6.2010 11:09:26   
rose
u mango dosle hlace, bermude i sorcevi (vruce hlacice) user posted image

(odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Trudnička odjeća
2.6.2010 12:49:18   
nemo
rose dobra si user posted image . od tebe cujem gdje sta kupiti. posto ti ja vecinom mirujem, pa mi ove informacije super dodju user posted image . jesu to trudnicke hlace, jesu za ljeto? cijene kakve su? pozdrav

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Trudnička odjeća
2.6.2010 13:05:29   
sara.at
IZVORNA PORUKA: Miau

Ja sam bas trudnicko kupila samo donje rublje, a ostalu garderobu kupujem u normalnim ducanima samo uzmem veci broj. U trudnickim ducanima mi je ogranicen izbor i uglavnom budu neke demode stvari. Nekidan sam uzela 2 kombinezona sad za ljeto i super su mi. Jedino problem mogu biti hlace, ako bas inzistiras na njima. Ali sad ti ionako ide ljeto i lagane haljinice, a njih mozes kupiti bilo gdje.


i ja sam neki dan u Zari kupila takav kombinezon i super je user posted image  samo zeznuto kad moras cesto piskiti onda moras sve skidati al nema veze pretrpi se i to user posted image  moram vidjeti da kupim jos 1-2 druge boje u Zari bio samo zeleni a ja bi jos koju boju user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Trudnička odjeća
2.6.2010 16:52:17   
rose
IZVORNA PORUKA: nemo

rose dobra si user posted image . od tebe cujem gdje sta kupiti. posto ti ja vecinom mirujem, pa mi ove informacije super dodju user posted image . jesu to trudnicke hlace, jesu za ljeto? cijene kakve su? pozdrav


jesu trudnicke, sa pamucnim pojasom...koliko vidjeh ima u bijeloj, teget i nekoj boji pijeska sva tri modela, ljetne su...materijal poput lana...a koliko se sjecam cijena mislim da su od 50-70 km...sad se bas i ne sjecam user posted image

(odgovor članu nemo)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Trudnička odjeća
5.6.2010 15:08:17   
Miau
IZVORNA PORUKA: sara.at

i ja sam neki dan u Zari kupila takav kombinezon i super je user posted image  samo zeznuto kad moras cesto piskiti onda moras sve skidati al nema veze pretrpi se i to user posted image  moram vidjeti da kupim jos 1-2 druge boje u Zari bio samo zeleni a ja bi jos koju boju user posted image


Mi smo moderne trudnice!user posted image Ja isto volim kupovati u Zari, a prekjucer sam isla na djecji odjel. Joooooooj kakvih cipelica imaju. Ma ja bi ih najrade sve kupila!

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Trudnička odjeća
5.6.2010 21:18:47   
rose
vi imate pravu zaru i pravi h&m a mi sta nam stigne user posted image

(odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Trudnička odjeća
22.6.2010 12:00:17   
rose
ja u siranu juce kupih fine hlace...imaju duge, capri i suknje...od hlaca ima casual i poslovna varijanta (stofane sive na peglu)...ovo ostalo u bijeloj, crnoj i bez boji...udobne su i sve je po 30 KM...a kada sam se malo prije toga umorila od trazenja hlaca s pristupacnijim cijenama, odem u orsay i kupim dvije haljine kratke...dvaka po cca 40 km...i uz helanke super...dobra je stvar da je moda kako neko rece trudnicka svakako pa ima izbora user posted image   

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Trudnička odjeća
23.9.2010 14:59:39   
Lejla Ka
Prodajem trudničke hlače kupljene u Zagrebu, C&A, potpuno nove, sa etiketom. Od tamnije bež samta, veličina 46 (ako je potrebno mogu izmjeriti potrebne dimenzije). Kupila ih za jednu trudnicu kojoj su malene.
Cijena 60KM. Možete me kontaktirati na pp.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Trudnička odjeća
24.12.2010 12:45:19   
Emmy
Drage user posted image , s obzirom da sam i sama do skoro bila user posted image user posted image , znam da je u Sarajevu tesko naci odjecu za trudnice.  Sinoc sam nesto kupovala u Azel France radnji na Dobrinji (ona kod Aerodromskog naselja) i vidjela sam medju haljinama da ima nekoliko prelijepih haljina linije Zara for Mum, cijena 20 KM. Bile su tri sive velicine M koje se mogu nositi na helanke, ali i bez njih je OK, duzina do koljena i jedna je marke Stereo Maman br. 38 crna, mozda za novogodisnju noc :-). Nadam se da sam barem nekome pomogla.

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Trudnička odjeća
24.12.2010 13:08:12   
tukica
ej mene zanima gdje mogu da kupim helanke... bila sam u zari, j. azel france-u i nasla sam neke koje mi nisu mogle ni kad sam mrsava bila, tj.netrudna user posted image  ne znam da uopste i imaju trudnicke helanke, uzela bih neke samo da mogu nekad i po ovoj zimi obuci haljinicu, a da se ne smrznem...

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Trudnička odjeća
24.12.2010 13:15:23   
maja78 RR
ja mislim da nema posebnih trudnickih helanki, vec samo obicne jer su one rastezljive gore



_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu tukica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Trudnička odjeća
24.12.2010 13:22:03   
colito
IZVORNA PORUKA: tukica

ej mene zanima gdje mogu da kupim helanke... bila sam u zari, j. azel france-u i nasla sam neke koje mi nisu mogle ni kad sam mrsava bila, tj.netrudna user posted image  ne znam da uopste i imaju trudnicke helanke, uzela bih neke samo da mogu nekad i po ovoj zimi obuci haljinicu, a da se ne smrznem...



imaju ti helanke ,ja sam  imala(nanosala ih se ihhhhhh  bilo mi ljetoo super su nagodnee) ,ali ja sam ih dobila od zaove kupila mi ona u austriji,p

(odgovor članu tukica)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Trudnička odjeća
2.5.2012 16:06:13   
Dark Angel
Cao drage moje!
Ja neznam da li je vama tesko pronaći trudničku odjeću? Ja sto nađem il mi se ne sviđa ili mi je preskupo,a opet da dajem nešto pretjerano novca, nedaje mi se. Međutim, slučajno odem u onaj novi outlet u Importane centru i kupim sebi predivnu tuniku za 29km, ljetne bijele hlače za 38km i majicu za 26 km i to sve Benetton. user posted image Na kraju sam jefinje sam prošla nego u Azelu.
Eto.. ako kome bude usput,preporučujem toplo da ode..

Kisss

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Trudnička odjeća
21.3.2014 15:20:04   
Mostarka*
Kakva je sada situacija s trudnicom odjecom u SA?

_____________________________

Najvazniji dani u zivotu 11.01.2009. god- rodjenje mog prvog malog bebaca i drugog bebaca 31.07.2014, god,

(odgovor članu Dark Angel)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Trudnička odjeća
21.3.2014 17:20:43   
Just smile
Mostarko,Ima ova tema sa svježijim informacijama:

http://www.ringeraja.ba/forum/m_5012/mpage_19/key_/tm.htm

(odgovor članu Mostarka*)
Neposredna veza do poruke: 46
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *