|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
1.10.2013 11:39:28   
Just smile
Pogledajte i u Azelu, zna biti i trudničkih i netrudničkih koje se mogu iskoristiti :)) Ja sam također naručivala preko fb H&M. Ne znam ja nekako se volim uvijek srediti a u trudnoći sam to posebno voljela <3. I šta sma kupila fino zapakovala i aBd trebat će mi za drugu trudnoću. Tek prošlo par mjeseci od poroda a ja bih opet :)) stvarno je to stanje posebno. uživajte!

(odgovor članu shej)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
1.10.2013 11:46:25   
Just smile
Također da dodam i Prenatal radnju u Meppas Mallu u Mostaru. Malo su skuplji ali kada je sniženje standardne su cijene. I za majičice Bambini mondo u Importane mi je isto bio ok, a hlaču su im preskupe..Eto dosta od mene :)user posted image user posted image

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
25.10.2013 14:58:50   
anagloria
pogledaj onlajn na http://www.nena-beauty.com/ imaji i za trudnice i bebe po nesto ,mozda nadjes za sebe ,imaju pantalone sa dubokim pasom nekako produzenim

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 453
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *