|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
11.10.2012 11:53:46   
veeseelaa
joj ja neću te vrećaste stvari, ja bi nešto elegantno, lijepo, da ide za linijom tijela, jel ima user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 11.10.2012 12:00:39 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
11.10.2012 12:00:04   
mo girl
ma jesam ja iskreno nema skoro nista kao u katalogu ja sam nasla samo jednu tuniku kao tregeraca al mozes ispod neku majicu dugi rukav pa da moze zimus kostala je 35km na snizenju al saad im je dosla ko zimska kolekcija gdje je dzemper 90km i bas je preskupo nenormalno.majice ti dodju po 50-60km i tako uglavnom nisam nista vise uzela.
IZVORNA PORUKA: Just smile

Žene :D,
je li kupovao t. odjeću u "Prental" u Mostaru u Mepas Mall-u? Na netu izgleda odlična :) Kakve su cijene?


(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
11.10.2012 13:07:11   
Lejla Ka
U Importaneu se otvorila neka prodavnica za trudnice i bebe, ima trudničke odjeće i veša, i svega za bebe. Čini mi se Bambini kids ili nešto tako. Ja vidjela sinoć, ulazili i gledali šta ima user posted image Ali nisam baš obračala pažnju na cijene trudničkih stavri.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
11.10.2012 14:29:10   
magbi
super je radnja ja bila svasta ima jeste da su poskupi ali su super danas cu ici helanke da kupim jest da su 50 km ali su fenomenalne

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
11.10.2012 14:33:16   
I love youu
Mamice hajde mi recite gdje ima da se kupi pojas za trudnice, vidjela sam u dm-u bio je oko 22km,al je bio samo plavi,a meni da je crni.I jeli to prakticno,jel spada?Malo me zatezu moje farmerke,al nisam jos za onih pravih trudnickih farmerki pa reko da ovako rjesim problem.

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
11.10.2012 14:45:03   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

joj ja neću te vrećaste stvari, ja bi nešto elegantno, lijepo, da ide za linijom tijela, jel ima user posted image



Naravno da ima u LC Waikikiju,

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
11.10.2012 15:44:34   
magbi
ja bila prije dva tri sata ima jedna haljina siva,ljetne roze hlade dvije majice sa likom bebe,jedna vrsta tunika i lijep dzemperak sa tri pingvina to je sve sto imaju i helanke xs haha a uzela sam broj da zovem kad ce im doci roba jer kaze prodavacica da im u zadnje vrjeme bas slabo za trudnice dolazi,meni super bas super stavri ima u ovoj novoj radnji u importane centru

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
11.10.2012 15:57:17   
Arminaa
Tacno je da ima super stvari u novoj radnji u Importaneu, ali su i cijene paprene. Trudnicke gace-donji ves 50,00 KM! A ja pomislila da su im farmerke za trudnice koje kostaju 116,00 KM preskupe, u poredjenju sa gacama dodju i jeftine.

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
11.10.2012 16:26:39   
Jeca_Perec

IZVORNA PORUKA: magbi
danas cu ici helanke da kupim jest da su 50 km ali su fenomenalne


daj plz sliku da ih vidim, helanke od 50.. moze se kaput naci za te novce user posted image

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
11.10.2012 17:02:27   
magbi
nemam sliku nisma ih jos uzela kasnije cu deblje su gore imaju pojas vjeruj mi da su bas bas mocne

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
12.10.2012 8:50:59   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Arminaa

Tacno je da ima super stvari u novoj radnji u Importaneu, ali su i cijene paprene. Trudnicke gace-donji ves 50,00 KM! A ja pomislila da su im farmerke za trudnice koje kostaju 116,00 KM preskupe, u poredjenju sa gacama dodju i jeftine.


čuj to, e baš su blesavi
hB pa mi moje haljine još mogu, imam ih par koje mogu nositi
gore mi sve može, nisam dobila na kilaži
ma neću vala ništa ni kupovat, baš ludili s tim cijenama


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
12.10.2012 10:07:06   
Arminaa
Naprosto su poludili sa svojim cijenama''prihvatljivim za svaki dzep''.
Jedino sto sam do sad kupila namjenjeno za trudnice jesu 2 para pantalona-jedne farmerke, a druge bez boje ljetne. Kupila sam ih u maju, broj 38 i jos uvijek ih nosim, tako da cu jedino kupiti i jedne deblje od samta da imam kad zazimi. Sve svoje majice nosim, kao i ves.
Eventualno da mi zatreba neka jakna ili kaputic, jer mi je termin u januaru ako Bog da.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
12.10.2012 10:17:07   
veeseelaa
ja imam 6-7 pantalona i jedne crne i jedne smeđe helanke, valjda je dostauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
12.10.2012 11:31:00   
Arminaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja imam 6-7 pantalona i jedne crne i jedne smeđe helanke, valjda je dostauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
Kako nije dosta, u poredjenju sa mnom ti si user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
12.10.2012 11:49:53   
Pretty mamma
Pitanjce za one koje su kupile gaćice za trudnice u Alma Ras. Jeste li zadovoljne i koja im je cijena?
Hvala!

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
12.10.2012 11:51:14   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Arminaa


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja imam 6-7 pantalona i jedne crne i jedne smeđe helanke, valjda je dostauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
Kako nije dosta, u poredjenju sa mnom ti si user posted image user posted image


ma radim, pa mi je najviše zbog posla, kontam ne mogu u 1-2 pantalona stalno dolaziti na posao
da ne radim plafon bi mi bilo 2 pantalona i 2 helanki, ma šta će mi više
a ovako susrećem se sa strankama, imam sastanke i baš mi nekako bezbveze da sam uvijek u istom


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
12.10.2012 11:59:35   
Kviki

IZVORNA PORUKA: Pretty mamma

Pitanjce za one koje su kupile gaćice za trudnice u Alma Ras. Jeste li zadovoljne i koja im je cijena?
Hvala!

Sasvim su ok. Kostaju 6 km.

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
12.10.2012 12:01:17   
Pretty mamma
Hvala Kviki, trebale bi mi, stomak mi je baš veliki i sve gaćice mi se nekako "srolaju".
U prvoj trudnoći nisam kupovala.

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu Kviki)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
31.10.2012 10:05:13   
Just smile
Ženice,
kada ste počele kupovati trudničke pantole? Da li se mogu nositi/kupovati normalne pantole samo naravno broj veći :)

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
31.10.2012 10:07:49   
veeseelaa
sve dok je tebi ugodno možeš nositi, meni su počele hlače da stežu u predjelu struka i imala sam osjećaj da ne mogu disati i onda sam počela nositi trudničke pantalone i sve petuser posted image
inače nosim dosta garderobe koju nosim kad nisam trudna, al uglavnom se radi o haljinama, helankama i gornji dijelovima odjeće, tu se izgleda ne mrdam u širinu user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
31.10.2012 10:13:42   
Just smile
Sada ću tek aBd u četvrti, ali stomo je baš porastao, tako da nijedne hlače (niski stuk) ne mogu zakopčati. Kilu sam se samo udebljala, ali kako sma inače sitna valjda sam se u kukovima proširila+stomak. Pa sam stalno u haljinama i suknjama :D I sada sam mislila kupiti jedne hlače broj veći, pa onda trudničke nakon toga kad još malo tiba poraste :) Ali pogledat ću svakako i trudničke :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
31.10.2012 10:17:03   
veeseelaa
ma to si ti napuhana trenutno, znam taj osjećaj.... mislim da se još može bez hlača trudničkih....

al svakako nemoj da te stvari stišću i da osjećaš nelagodu, mora na tebi sve da bude ok, mislim udobno



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
31.10.2012 13:45:18   
zagy
Sve je individualno, u prvoj trudnoči trudničke hlaće sa 5 mjeseci uzela, sad već u 4 mjesecu user posted image  Bolje ti odmah uzmi trudničke, možeš ih nositi koji mjesec,  u zavisnosti od rasta user posted image , a te broje veće samo dok ti stomak ne počne rasti. Uostalom trudničke tvoj broj sa pojasom, će ti bolje stajati nego prevelike hlače samo da ti mogu preko stomaka.

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
31.10.2012 13:54:19   
Neca xxx
Nosi svoje stvari sve dok te ne stiscu i dok ti je u njima ugodno. Pri tome je nebitno u kojem si mjesecu trudnoce. Ja sam pocela nositi trudnicke hlace nekada u 6. mjesecu. Do tada sam nosila svoje regularne hlace (doduse, kod mene je uglavnom sve niski struk, pa mi nije smetalo). Jedno vrijeme sam nosila svoje hlace, samo raskopcane, a preko njih sam nosila neki improvizovani pojas (odrezala donji dio uske elasticne majice pa to navucem i spustim preko struka. Inace, samo sam kupila trudnicke hlace. Pidzame, trenerke, gacice sam nosila svoje redovne sve do poroda.

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
31.10.2012 14:01:21   
SREĆNA
Ja sam za to da se trudničke hlače nose i prije nego se stomak vidi, jako je opasno ako te steže bilo šta i prije ''vidljivog stomaka.

Vidjela sam dobrih i svakavih trudničkih pantolona u škafi onoj dole kod m.raskršća ima i boja i modela i raznih materijala , a cijene su oko 30-40, ima ih i na peglu i elegantnih stvarno velik izbor.

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *