|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
25.3.2013 15:06:33   
bookah
Waikiki je dobio par majica sa slikom bebe ili stopala (15-18km), kao i neke tunike/kosulje (ovo je malo skuplje 45km). Imaju krem tanke hlace (plitki struk ili sa gumom preko stomaka oko 50km), sive i crne trenerke. Bambino Mondo ima pamucne majice sa slikom bebe ali su duplo skuplje (dugi i kratki rukav).

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
26.3.2013 9:52:18   
sanjaa
I ja sam ih vidjela, ima preslatkih :)

(odgovor članu bookah)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
27.3.2013 17:03:39   
CombatKitten
Na poklon sam dobila sam čitavu kolekciju iz Alme Ras za trudnice i to od moje svekrve.
Najviše sam se obradovala gačicama, koje su tako udobne, predivan pamuk i fino upakujem pupu u njih. Cijena 9.90.
Pidžama isto sa dubokim pojasom, gornji dio se širi ispod grudi cijena čini mi se 39.90
spavačica, ogrtač, i pokošulja su isto super. Potkošulja je i za dojilje. ima jaku gumu pa drži sve na mjestu i bez grudnjaka. Cijena se ne sjećam.
Proće i ovo ružno vrijeme, za čas će otopliti i tad mislim da ja nama trudnicama najbitnije kvalitetan pamuk nositi.

(odgovor članu sanjaa)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
27.3.2013 22:15:12   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: CombatKitten

Na poklon sam dobila sam čitavu kolekciju iz Alme Ras za trudnice i to od moje svekrve.
Najviše sam se obradovala gačicama, koje su tako udobne, predivan pamuk i fino upakujem pupu u njih. Cijena 9.90.
Pidžama isto sa dubokim pojasom, gornji dio se širi ispod grudi cijena čini mi se 39.90
spavačica, ogrtač, i pokošulja su isto super. Potkošulja je i za dojilje. ima jaku gumu pa drži sve na mjestu i bez grudnjaka. Cijena se ne sjećam.
Proće i ovo ružno vrijeme, za čas će otopliti i tad mislim da ja nama trudnicama najbitnije kvalitetan pamuk nositi.



da se nadovežem i ja sam u trudnoći imala tu kolekciju, mada od svega najviše su mi se pidžame pokazale rentabilnim, nij i danas nosim, jer volim da mi je komotno, zaista su odličnog kvaliteta

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
27.3.2013 23:30:51   
Neca xxx
IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: CombatKitten

Na poklon sam dobila sam čitavu kolekciju iz Alme Ras za trudnice i to od moje svekrve.
Najviše sam se obradovala gačicama, koje su tako udobne, predivan pamuk i fino upakujem pupu u njih. Cijena 9.90.
Pidžama isto sa dubokim pojasom, gornji dio se širi ispod grudi cijena čini mi se 39.90
spavačica, ogrtač, i pokošulja su isto super. Potkošulja je i za dojilje. ima jaku gumu pa drži sve na mjestu i bez grudnjaka. Cijena se ne sjećam.
Proće i ovo ružno vrijeme, za čas će otopliti i tad mislim da ja nama trudnicama najbitnije kvalitetan pamuk nositi.



da se nadovežem i ja sam u trudnoći imala tu kolekciju, mada od svega najviše su mi se pidžame pokazale rentabilnim, nij i danas nosim, jer volim da mi je komotno, zaista su odličnog kvaliteta



Meni su se takodje dopale te trudnicke potkosulje i gacice, ali su mi bile malo poskupe. Trebale bi mi najmanje 2-3 potkosulje i barem 7 komada gacica, a to mi nesto puno kupovati za nekoliko mjeseci trudnoce. user posted image
Ja nosim svoje uobicajene gacice koje su svakako niske i muzeve potkosulje po kuci i na spavanju. user posted image

Ja sam juce kupila u Mercatoru u hipermarketu 2 Alma Ras spavacice, kratkih rukava sa kopcanjem naprijed. Mogu trudnicama. Kostaju 18 KM. Ja ih planiram nositi u porodiliste. Mislim da je cijena povoljna, jer sam gledala u Alma Ras prodavnicama trudnicke spavacice i kostale su oko 38 KM.

< Poruku je uredio Neca xxx -- 27.3.2013 23:32:51 >


_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
27.3.2013 23:34:30   
vjestica
ja saam u prošloj trudnoći kupovala trudničke gaće alma ras puno jeftinije, ja mislim da nisu bile ni 4 km user posted image
kupila upravo 7 komada, mjera
i sačuvala ih za ovu trudonoću
prezadovoljna sam s njima

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
27.3.2013 23:38:41   
Neca xxx
Vjestice, ta cijena mi je ok. Ali nesto mi je puno dati 10 KM za trudnicke gacice. user posted image Hajde da mi trebaju jedne, ali treba mi najmanje 7 komada. A potkosulje su, cini mi se, oko 30 KM. Jesu lijepe i cini mi se da je fin pamuk, ali nesto mi se nije isplatilo.

Meni je inace zao dati veliku lovu za trudnicke stvari. Svakako ih nosim 4-5 mjeseci.
U ovoj trudnoci sam kupila farmerke u C&A i super su mi i tri majice kratkih rukava. I ne namjeravam kupovati nista vise.

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
27.3.2013 23:50:22   
vjestica
i ja sma rijetko šta baš trudničko kupila
recimo potkošulje nosim alma ras, ali ovaj model (prva slika)
http://www.alma-ras.com/pdf/kolekcija%20proljece%20ljeto%202008.pdf
odgovara mi u trudnoći, super su mi bile tokom dojenja, jer sma ih nsoila bez grudnjaka (nisma podnosila grudnjak, osim ako baš morama)a i inače nisu loše
pantole i trenerke sam još u prošloj trudnoći našla modele u new yorkeru i teranovi, a da nisu trudničke , nego na širu gumu koja se presavije inače, a u trudnoći samo navečem preko stomaka , a ne steže


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
28.3.2013 8:50:16   
Medić*
I ja isto nosim potkosulje i ves alma ras, iz prve trudnoce. Samo sam jedne pantalone kupila za trudnice, i dvije tunikice u azelu. Jos nosim garderobu prije trudnoce, s tim da pantalone ne zakopcavam, stavim gumicu user posted image Bez veze mi da bacam pare bez potrebe, svakako ide ljetnji period imam par haljina koje ce mi do kraja moci.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
28.3.2013 9:02:54   
CombatKitten
ja se slažem s vama da je Alma ras skupa. Ja sam prije nego sam dobila to sve, otišla na pijacu (sirano )i kupila pamučne gaće 2XL i dobro su duboke pa mogu ih na stomak navući, 2.50 KM. Planiram još takvih kupiti, iako mi mogu moje standardne samo onda uzmem muževu potkošulju. Da hoće više toplije vrijeme, haljine i kratke legings da nosim, i čizama da se riješim.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
29.3.2013 16:01:10   
Simpatija
stigla je nova kolekcija za trudnice u waikiki...među njom i majice sa "trudničkim natpisima" 17,90 KM -> čula sam da one pravo brzo nestanu; hlače su im 39,90 KM

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
29.3.2013 18:31:14   
cipi
meni nesto zao dati pare na neku odjecu koju cu malo nositi i gotovo, od prosle trudnoce mi je ostao samo jedan komplet, ali sam u polovnoj radnji nasla super hlaca i uzela do sad ukupno cetvere i jos mi prijateljica dala cetvere tako da ih imam i previse user posted image
sto se tice majica i prije trudnoce sam voljela tunike pa su mi neke od njih sad dobro dosle , a sad ih kupujem samo ako mislim da cu ih nositi i poslije poroda
za potkosulje i gacice sada mi je vazno samo da je pamuk, a za to mi je dobar i povoljan dević :)

(odgovor članu Simpatija)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
7.4.2013 15:57:31   
ada_
i danas u waikikiu majice sa slikicama beba i natpisima,ima raznih boja i natpisa user posted image

(odgovor članu cipi)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
15.4.2013 12:40:32   
CombatKitten
evo mali shopping report.
shopping mjesto : CIGLANE

jeans hlače, veoma elastične i udobne, ne puštaju boju, uske nogavice 50 KM, imaju i jeftinije šireg kroja od 35 i 40 KM
jeans suknje 30 KM, Pamučne crne suknje 30 KM - imaju umetak za stomak.
tunika raznih po 15 KM nisu za trudnice, ali krojem odgovaraju jer se šire ispod grudi.
grudnjaci za dojilje, obični pamučni (posebno otkopčavanje se ispod bretela) 5 KM
grudnjaci sa jačom postavom (push up - posebno otkopčavanje između grudi) 6 KM
spavačice za dojilje, duboko kopčanje, ili prorezi na grudima sa preslatkim motivima (bebe, rode) 15 KM

user posted image

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
16.4.2013 14:27:36   
Simpatija
Ciglane pijaca?

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
16.4.2013 19:39:58   
CombatKitten

IZVORNA PORUKA: Simpatija

Ciglane pijaca?


dauser posted image

(odgovor članu Simpatija)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
24.4.2013 9:25:17   
sanjaa
gdje imaju kupiti obicne bijele majice za trudnice? naravno da nije preskupo, jer mi se ne daju pare za neke marke / obzirom da cu nositi kratko...

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
2.7.2013 12:24:43   
deset_a
ova tema je zamrzla :-)
i ne cudi me...u sarajevu se odavno nema sta kupiti za trudnice :-(
waikiki, bambini mondo i pijaca..... ja ne znam ima li jos igdje ista....
ja sam u potrazi za nekom finom tunikom, al nista ...

(odgovor članu sanjaa)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
5.7.2013 12:14:13   
entinte
Ja sam kod jedne tete na otoci kupila jedne farmerke i jedne crne hlace, obje trudnicke mada sam imala stvari i od prve trudnoce samo sto mi sezona nije ista user posted image a dosta sam dobila majcica kratkih rukava sa natpisom oko 5-6 (waikiki) tako da sam obezbjedila garderobu za trudnocu, imam i nekih ljetnih haljina a sve svakako prosljeđujem dalje jer imam dosta trudnica oko sebe tako da nije trosak.

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu deset_a)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
5.7.2013 13:21:06   
raja_ringe
Ja sam minimalno kupovala trudničku odjkeću, a da sam bila ljetna trdnica, ne bi ni ovoloko :).

Po nešto sam kupila u wikiki-u i azel francu i tifaniju :)

< Poruku je uredio raja_ringe -- 5.7.2013 13:22:18 >


_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
12.9.2013 15:48:03   
Rio_de_Janeiro
Meni treba odjeća za jesen i zimu a nigdje konkretne odjeće za trudnice. HELP!

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
18.9.2013 16:25:12   
ena0002

IZVORNA PORUKA: Rio_de_Janeiro

Meni treba odjeća za jesen i zimu a nigdje konkretne odjeće za trudnice. HELP!

Ima wikiki i na pijacama bude i hlaca i maica, cak i kaputica...iskreno ne isplati se puno nista kupovati, bas ono osnovno

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Rio_de_Janeiro)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
18.9.2013 16:59:12   
grozđe

IZVORNA PORUKA: ena0002


IZVORNA PORUKA: Rio_de_Janeiro

Meni treba odjeća za jesen i zimu a nigdje konkretne odjeće za trudnice. HELP!

Ima wikiki i na pijacama bude i hlaca i maica, cak i kaputica...iskreno ne isplati se puno nista kupovati, bas ono osnovno


Bas kako ena kaze ne isplati se kupovati..brzo proleti vrijeme i puno se ne nosi...jedino ostaviti za iducu trudnocu abd...

uzimala sam u Waikikiju( Alta)...planiram opet otici tamo...

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
19.9.2013 19:33:22   
Rio_de_Janeiro
Kupila sam farmerke i majice u Waikikiju. Trebaju mi toplije hlače, majice dugih rukava i džemperak, do januara ću se smrznuti u trenerkama. Jaknu imam. Jel im došla nova roba, jesen/zima?

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
19.9.2013 20:06:05   
shej
Majice iz Waikikija su odlicne, samo pazite sa svijetlijim bojama, ja sam prala na 30 zajedno sa stvarima iste boje i pustila je boju sa one slikice user posted image
Danas sam u Tiffaniju gledala samtane hlace, toplije su ali nema neki izbor brojeva i boja, i traje im snizenje od 30% na helanke, hlace i trenerke

< Poruku je uredio shej -- 19.9.2013 20:07:25 >

(odgovor članu Rio_de_Janeiro)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *