|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Turističke destinacije u BiH
20.4.2012 22:32:00   
Hanady RR
e hvala draga...našla sma nekoliko opcja...al smo svakako za ovak vikend zakansili...sad odoh porggolta i ovu tvoju preporukuuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Turističke destinacije u BiH
20.4.2012 22:37:01   
balasgirl
Nema na čemu, vidi na netu njihovu stranicu, ima više ponuda, mi smo uzimali tzv, Anti-stres vikend, cijena 200 km po osobi (ne znam da li je i sad ista cijena). Al isplati se svakog feninga.

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Turističke destinacije u BiH
20.4.2012 22:42:22   
Hanady RR
hej upravo gledam antistres čarolijauser posted image
sa boravišnom taman dođe 100 Km po osobiuser posted image user posted image user posted image

al imaju finu prvomajku ponuduuser posted image user posted image

hvala...evo i suprug mađe lavom to je touser posted image

mi smo inače kontali ovaj vikend...
no može i naredni...
samo zaista smo skontali d anam povrmeno treba bježanija vikendom od svegauser posted image
godilo nam je u konjicu pa i nova godina ven grada...
polako s evraćamo iz mrtvih...porasla nam djecauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Turističke destinacije u BiH
20.4.2012 22:43:45   
M kao Mama
Evo vidjeh ima i na Maldivima za prvi maj 16.000 KM, ?user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Turističke destinacije u BiH
20.4.2012 22:44:55   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Evo vidjeh ima i na Maldivima za prvi maj 16.000 KM, ?user posted image

user posted image user posted image user posted image

ti si lodaaaaaaaaaaaaaaaa...
nemam sitno za maldivauser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Turističke destinacije u BiH
20.4.2012 22:46:16   
M kao Mama
E, vala ne može Vam se ugoditi, pa ja se satrah tražeći ponude, a ti meni tako, hahahahah

jel tamo treba viza, možda je to problem,

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Turističke destinacije u BiH
20.4.2012 22:46:36   
balasgirl
eto super, samo kontaj da ste gore od petka do nedjelje popodne, to su dva noćenja, znači 200 km po osobi, vas dvoje 400. Nije baš ni jeftino, al ja ti kažem da vrijedi. Nama je isto tako baš trebao jedan takav vikend s masažama i ostalim čudima i baš smo uživali. A i apartmansko naselje je baš extra uređeno. Šta god da odlučite, lijep provod vam želim. Uživajte maksimalno.

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Turističke destinacije u BiH
20.4.2012 22:52:20   
neki x

IZVORNA PORUKA: teacher75

a jeste li bili ovdje?
http://www.ecofutura.ba/
ja nisam ali sam cula da je jako lijepo. jedini nedostatak za one koji vole meso, meni je vegetarijanski

Je li ovo cijena po osobiuser posted image

Kako god,al divno izgledauser posted image


I ja upravo kontam o jednom mirnom vikendu udvoje...Nigdje posebno,samo da se ususkamo negdje u tisini,sami...user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Turističke destinacije u BiH
20.4.2012 22:54:50   
neki x

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

godilo nam je u konjicu


Gdje,sta,kako???user posted image Neki hotelcic,motelcic,ili??user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Turističke destinacije u BiH
20.4.2012 23:04:00   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: neki x


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

godilo nam je u konjicu


Gdje,sta,kako???user posted image Neki hotelcic,motelcic,ili??user posted image


Hotel garden city u konjicu...imaju i oni stranicu
isto ovako vikend ponuda za dvoje...masaže, bazen, itd...itddduser posted image

tada sma išla us petembru...naletim na e-kuponu na neku ponudu i super nam bilo...
sad sma htjela tamo al ovaj vikend bi popunjen...onda reko naredni ćemo sad već porširih i potragu da ispitam i druge destinacijeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Turisti�ke destinacije u BiH
20.4.2012 23:05:46   
Hanady RR
evo nekiuser posted image
http://www.gardencity.ba/loc/images/stories/katalozi/Relax%20weekend_GC.pdf

http://www.gardencity.ba/loc/images/stories/katalozi/Oasis%20of%20pleasure_GC.pdf

< Poruku je uredio Hanady RR -- 20.4.2012 23:06:58 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Turisti�ke destinacije u BiH
20.4.2012 23:07:42   
neki x
Blagodarim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Turisti�ke destinacije u BiH
28.4.2012 22:55:43   
Ilhana RR
Evo mene na ovoj temi =)

Posto ove godine nam je godisnji odmor u znaku ljubavi =) Imamo dosta svadbi necemo imati kad da se ode na more a bili smo mislili...

zato sada trazimo gdje bi mogli otici na par dana, mozda neko etno selo =) Bili smo 3 puta u Bijeljini u etno selu i bilo nam je lijepo pa bi mozda moglo nesto tako al pod uslovom da se ima i gdje nociti tu.

Gledali smo slike razni ali voljela bih da cujem vasa iskustva... slika je jedno a reality je nesto drugo ;)

hvala unaprijed ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Turisti�ke destinacije u BiH
19.6.2012 15:36:47   
Halimaa
Pozdrav! Nisam čitala sve postove na ovoj temi, interesuje me neka destinacija u našoj BiH kamo bih mogla otici sa suprugom i djetetom. Nisam baš upućena gdje šta ima, željeli bismo se odmoriti u prirodi, malo rijeke ili jezerceta da se mali može brćčkati a opet da nije predaleko od civiilizacije :) Pa, molim ako ima prijedloga i iskustava, pišite!

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Turisti�ke destinacije u BiH
19.6.2012 15:43:17   
mama75

IZVORNA PORUKA: Halimaa

Pozdrav! Nisam čitala sve postove na ovoj temi, interesuje me neka destinacija u našoj BiH kamo bih mogla otici sa suprugom i djetetom. Nisam baš upućena gdje šta ima, željeli bismo se odmoriti u prirodi, malo rijeke ili jezerceta da se mali može brćčkati a opet da nije predaleko od civiilizacije :) Pa, molim ako ima prijedloga i iskustava, pišite!

Konjic user posted image

(odgovor članu Halimaa)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Turisti�ke destinacije u BiH
24.6.2012 23:31:58   
d.dita
Čitam na nekim drugim forumima da ženice idu na panonsko jezero. E sada me interesuje, da li je pogodno za dijete od 3,4 godine? Znam da su gužve ali prijateljice hoće da idemo pa meni neprijatno da ih odbijem.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Turisti�ke destinacije u BiH
24.6.2012 23:46:03   
niki83
Super tema, da i ovdje pitam..Idu li zenice na Bijambare, kako vam se tamo svidja? Moze li provesti cijeli dan, moze li se rostiljati, ili ne smijete paliti vatru? Hvala

_____________________________

N&N

(odgovor članu d.dita)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Turisti�ke destinacije u BiH
25.6.2012 8:05:09   
azra I ADI
Panonsko je super, za dijecu idealno-voda je konstantno topla, moj ima 3 god. i ne bi izlazio iz vode. Štimung je baš kao na moru- suncobrani, slamarice, ležaljke...Čak pored jezera sjede članovi obezbijeđenja koji ne daju divljati u vodi i sl. Ma iskoristi priliku i dođi nam..

(odgovor članu d.dita)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Turisti�ke destinacije u BiH
25.6.2012 8:46:48   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: d.dita

Čitam na nekim drugim forumima da ženice idu na panonsko jezero. E sada me interesuje, da li je pogodno za dijete od 3,4 godine? Znam da su gužve ali prijateljice hoće da idemo pa meni neprijatno da ih odbijem.


Ja sam isla sa svojom djevojcicom od kada je imala 13 mjeseci, svako ljeto obavezno idemo i super je!


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu d.dita)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Turisti�ke destinacije u BiH
25.6.2012 13:32:26   
niki83

IZVORNA PORUKA: niki83

Super tema, da i ovdje pitam..Idu li zenice na Bijambare, kako vam se tamo svidja? Moze li provesti cijeli dan, moze li se rostiljati, ili ne smijete paliti vatru? Hvala

Da se citiram, ne bi li dobila neku info?user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Turisti�ke destinacije u BiH
25.6.2012 14:12:50   
Blue rose RR
Ja sam često na Bijambarama, ali idemo gore na doručak (ponesemo od kuće termosicu sa čajem, sendviče, sokove...) i onda u vožnju rolama (kikica) i šetnju ( ja i mm) do Planinskog doma na kahvu.
A što se tiče roštiljanja - nisam sigurna da može, mada ne mogu tvrditi 100 % da je zabranjeno.
Nazovi pa pitaj. Vjerujem da imaju kontakt telefon.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Turisti�ke destinacije u BiH
28.6.2012 8:45:27   
niki83
Hvala Blue roseuser posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Vodopad-Kravica
22.2.2013 12:50:57   
rainman
Ispravak, ovo za uzbrdicu. Mi smo išli autobusom, đački izlet, zato nismo mogli sići dole do vodopada.
Vi ćete autom pa možete prići bliže.
Pardon, profesionalna deformacija .


__________________
RS Gold|Diablo 3 Gold|GW2 gold|WoW Gold

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Vodopad-Kravica
31.7.2013 8:52:10   
teacher75
Anti reklama za etno selo Raj u raju kod celebica. kao prvo, traze 5 km ulaz- konzumaciju na jedno pice koji su uredno htjeli i alanu naplatiti (a selo jos nije u potpunosti izgradjeno i radovi na sve strane). na kraju se umalo ne posvadjah s njima jer kao ne placaju ulaz samo djeca u kolicima. rekoh: sad cu ja u auto po kolicauser posted image na kraju platismo 15 km nas troje. hocemo da jedemo kad na meniju nema nista ispod 15 km, znaci nema pure, ustipaka, graha i slicnog vec samo riba, snicle, bitek, i tako to. kafa 3 km! narucim oradu 18km i dodje mi polu ziva- pojela je pola i ostatak se ne moze skinuti sa kostiju. kad je konobarica dosla i pitala jel sve ok, rekla sam joj da je riba bila ziva sto je mogla vidjeti i na tanjiru a ona na to rece da nije to do nje i uredno sve naplati bez izvinjenja. spavanje tamo je 50 eura za dvije osobe u onim kucicama. uglavnom, ostali smo sat vremena, islikali se (lijepo izgleda ono sto su do sad napravili), potrosismo vise od 50 km, nit se najeli nit se napili...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu rainman)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Vodopad-Kravica
31.7.2013 8:59:51   
hanabanana
Hvala na osvrtu teacherko, taman sam htjela za vikend put Konjica, ali sad definitivno odustajem.
Po slikama sam vidjela da je lijepo, ali ovakav odnos prema gostima me ljuti i ne želim da me neko šiša ko ovcu.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *