|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vodopad-Kravica
31.7.2013 9:01:26   
teacher75
imas usput do etno sela dva- tri lijepa mjesta za sjesti i pojesti, neka pecina i ribnjak, vjerujem da je tamo ok. lijepa je priroda pa ne bi bilo lose svratiti

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Vodopad-Kravica
31.7.2013 9:17:47   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Hvala na osvrtu teacherko, taman sam htjela za vikend put Konjica, ali sad definitivno odustajem.
Po slikama sam vidjela da je lijepo, ali ovakav odnos prema gostima me ljuti i ne želim da me neko šiša ko ovcu.



baš ti hvala, mislila sam upovratku ranije s mora, sada mi ne pada na pamet

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Turističke destinacije u BiH
31.7.2013 9:20:15   
Hanady RR
Znači...ništa...
a bili su mi idejno u planu

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Turističke destinacije u BiH
31.7.2013 9:29:44   
veeseelaa
tako smo mi jednom nahebali u nekom restoranu kod Nikšića
cici mici a potrošismo oko 70 eura na glupost user posted image
kaže im moj buraz sad sam došao i nikad više user posted image
i sad kad god prolazimo tuda pokažemo našim suputnicima gdje ne trebaju ići user posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 31.7.2013 9:31:27 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Turističke destinacije u BiH
31.7.2013 9:35:39   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Znači...ništa...
a bili su mi idejno u planu

I meni.

Nego...znate za ona jezerca-ribnjake kod Fojnice, Lug...ono gdje pecaš pastrmku pa šta uloviš to ti izvagaju i platiš...baš simpa mjesto, ima šuma, hladovina, ima se gdje i roštilj baciti (ne naplaćuje se ulaz :)) nije neki fenseraj, ali moze se fin izlet napraviti


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Turističke destinacije u BiH
31.7.2013 9:42:00   
henna ze
meni je kolega neki dan poazivao snimak..
negdje kod vakufa..kaže oko 2 km..se ide

a evo nadjoh na fb

prelijepo https://www.facebook.com/RibnjakSemesnica

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Turističke destinacije u BiH
31.7.2013 9:56:51   
zeze

IZVORNA PORUKA: henna ze

meni je kolega neki dan poazivao snimak..
negdje kod vakufa..kaže oko 2 km..se ide

a evo nadjoh na fb

prelijepo https://www.facebook.com/RibnjakSemesnica


Bujrum user posted image Pa mozemo i kafu popiti user posted image

_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Turističke destinacije u BiH
31.7.2013 10:38:03   
EEDITH
preporučujem i ljeti i zimi
http://www.rekreacija.ba/index.php/portal/mjesto_za_rekreaciju/snjeznakucaruistemostar

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Turističke destinacije u BiH
31.7.2013 13:48:56   
Romali
IZVORNA PORUKA: teacher75

Anti reklama za etno selo Raj u raju kod celebica. kao prvo, traze 5 km ulaz- konzumaciju na jedno pice koji su uredno htjeli i alanu naplatiti (a selo jos nije u potpunosti izgradjeno i radovi na sve strane). na kraju se umalo ne posvadjah s njima jer kao ne placaju ulaz samo djeca u kolicima. rekoh: sad cu ja u auto po kolicauser posted image na kraju platismo 15 km nas troje. hocemo da jedemo kad na meniju nema nista ispod 15 km, znaci nema pure, ustipaka, graha i slicnog vec samo riba, snicle, bitek, i tako to. kafa 3 km! narucim oradu 18km i dodje mi polu ziva- pojela je pola i ostatak se ne moze skinuti sa kostiju. kad je konobarica dosla i pitala jel sve ok, rekla sam joj da je riba bila ziva sto je mogla vidjeti i na tanjiru a ona na to rece da nije to do nje i uredno sve naplati bez izvinjenja. spavanje tamo je 50 eura za dvije osobe u onim kucicama. uglavnom, ostali smo sat vremena, islikali se (lijepo izgleda ono sto su do sad napravili), potrosismo vise od 50 km, nit se najeli nit se napili...


Vec prije mjesec dana sam posla napisati slican post pa odustala, da eto ne budem prva s negativnim koment. Ipak su tek poceli raditi pa sam im htjela dati sansu da se poprave.Ocito nisu.
Bila sam tamo s kolektivom, nas oko 30 i niko nije bio zadovoljan.Cijene zara, a porcije siromasne, ukus nista posebno.



< Poruku je uredio Hanady RR -- 31.7.2013 13:52:16 >


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Turističke destinacije u BiH
4.8.2013 11:33:16   
škorpija
IZVORNA PORUKA: Romali

IZVORNA PORUKA: teacher75

Anti reklama za etno selo Raj u raju kod celebica. kao prvo, traze 5 km ulaz- konzumaciju na jedno pice koji su uredno htjeli i alanu naplatiti (a selo jos nije u potpunosti izgradjeno i radovi na sve strane). na kraju se umalo ne posvadjah s njima jer kao ne placaju ulaz samo djeca u kolicima. rekoh: sad cu ja u auto po kolicauser posted image na kraju platismo 15 km nas troje. hocemo da jedemo kad na meniju nema nista ispod 15 km, znaci nema pure, ustipaka, graha i slicnog vec samo riba, snicle, bitek, i tako to. kafa 3 km! narucim oradu 18km i dodje mi polu ziva- pojela je pola i ostatak se ne moze skinuti sa kostiju. kad je konobarica dosla i pitala jel sve ok, rekla sam joj da je riba bila ziva sto je mogla vidjeti i na tanjiru a ona na to rece da nije to do nje i uredno sve naplati bez izvinjenja. spavanje tamo je 50 eura za dvije osobe u onim kucicama. uglavnom, ostali smo sat vremena, islikali se (lijepo izgleda ono sto su do sad napravili), potrosismo vise od 50 km, nit se najeli nit se napili...


Vec prije mjesec dana sam posla napisati slican post pa odustala, da eto ne budem prva s negativnim koment. Ipak su tek poceli raditi pa sam im htjela dati sansu da se poprave.Ocito nisu.
Bila sam tamo s kolektivom, nas oko 30 i niko nije bio zadovoljan.Cijene zara, a porcije siromasne, ukus nista posebno.



ja sam čula potpuno dvije različite priče za ovo selo,znači sve im super bilo, vau, ali u pitanju su bili mladi parovi bez djece, e sad ta ista osoba mi reče da je vidjela da puuuuno ljudi s malim bebama nisu pustili uopšte u selo jer kao nisu se najavili, uglavnom izgleda mi da gazde nisu baby frendly, i da uopšte ne vole porodice s djecom da im dolaze, to je moj utisak, ali definitivno neću ići tamo

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Turističke destinacije u BiH
4.8.2013 13:45:44   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: henna ze

meni je kolega neki dan poazivao snimak..
negdje kod vakufa..kaže oko 2 km..se ide

a evo nadjoh na fb

prelijepo https://www.facebook.com/RibnjakSemesnica

Bili mi. Mjesto je kao mali raj. Ima koka, labudova, patki, guski, zeceva ponija...Ljulje za djecu, sadrvancici, ribnjaci...Cijene pristojen, usluga OK. Malo je samo ruzan put. Uzak i makadam...

(odgovor članu henna ze)
  Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Turističke destinacije u BiH
4.8.2013 14:10:17   
Anoniman
Evo i nasih slika Semesnice;

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 4.8.2013 14:20:41 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Turističke destinacije u BiH
4.8.2013 14:55:43   
megi
pahuljice
koliko treba iz sarajeva do semesnice
bas lijepo izgleda


sto se tice ovog Raja u raju ija sam svasta cule i ne vjerujem da cu otici
ali zato usput do ovog etno sela stzo kaze Ticerka ima pecina u kojoj ima odlicna hrana
e to svake godine po nekoliko puta odemo

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Turističke destinacije u BiH
5.8.2013 0:32:21   
Anoniman
Ima nekih 15ak minuta iz D. Vakufa. Do D. Vakufa iz Sa imas nekih 1.5h

(odgovor članu megi)
  Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Turističke destinacije u BiH
5.8.2013 0:37:54   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Ima nekih 15ak minuta iz D. Vakufa. Do D. Vakufa iz Sa imas nekih 1.5h



Aha sat i pol......jedino ako vozis pod rotacijama.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Turističke destinacije u BiH
5.8.2013 0:38:07   
Anoniman
Mislim, ne bih ja maksuz isla u Semesnicu iz Sa.
Mi smo isli iz Bu,a to je bas onda blizu.

Sto se tice Raja iz Idbra(selo kod Celebica), ja nisam razocarana. Platis kartu, istina 5KM, platis pice koliko i u Sa...sta je tu cudno? Jeli nismo...
A to je inace na prelijepoj rjecici, koja se zove Idbarcica...to je voda tako cista da se moze piti...Imaju divni vodopadi(na jednom velikom me mm zaprosio...user posted image ), ima super restoran Pecina, drzi ga nas covjek s kojim smo na neki nacin rodbinski vezani...Hrana je odlicna i cijene su kao i svugdje... A tu je u blizini i moje J. jezero, moja luka.

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 5.8.2013 0:46:39 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Turističke destinacije u BiH
5.8.2013 0:39:02   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: hanabanana


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Ima nekih 15ak minuta iz D. Vakufa. Do D. Vakufa iz Sa imas nekih 1.5h



Aha sat i pol......jedino ako vozis pod rotacijama.


Pa autoput je dobro skratio. Mi u Bu dodjemo za malo jace od 1.5h.

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Turističke destinacije u BiH
5.8.2013 0:42:03   
hanabanana
Onda kroz Lasvu ne vozite po ogranicenjima. Do Travnika se moze doci za 1,5 .....a gdje je Komar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Turističke destinacije u BiH
5.8.2013 0:43:59   
Anoniman
HB, mi smo svako dvije sedmice na putu za Bu, tako da bas govorim iz iskustva...Ne znam kako vi vozite i kakvo vam je auto, ali mi zaista dodjemo za toliko u Bu. Sad ti je AP haman do Lasveuser posted image

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 5.8.2013 0:44:59 >

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Turističke destinacije u BiH
5.8.2013 0:55:46   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

HB, mi smo svako dvije sedmice na putu za Bu, tako da bas govorim iz iskustva...Ne znam kako vi vozite i kakvo vam je auto, ali mi zaista dodjemo za toliko u Bu. Sad ti je AP haman do Lasveuser posted image


Znam...stalno sam na tockovima....user posted image
Od Sarajeva do Doboja znam svaku kucu i svakog seljaka, mogu im mahati iz auta.
Al do Tavnika ne mogu doci ispod 1 sata i 30 minuta.
Kroz Lasvu je ogranicenje 60 km/h.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Turističke destinacije u BiH
5.8.2013 9:27:06   
teacher75

IZVORNA PORUKA: škorpija

IZVORNA PORUKA: Romali

IZVORNA PORUKA: teacher75

Anti reklama za etno selo Raj u raju kod celebica. kao prvo, traze 5 km ulaz- konzumaciju na jedno pice koji su uredno htjeli i alanu naplatiti (a selo jos nije u potpunosti izgradjeno i radovi na sve strane). na kraju se umalo ne posvadjah s njima jer kao ne placaju ulaz samo djeca u kolicima. rekoh: sad cu ja u auto po kolicauser posted image na kraju platismo 15 km nas troje. hocemo da jedemo kad na meniju nema nista ispod 15 km, znaci nema pure, ustipaka, graha i slicnog vec samo riba, snicle, bitek, i tako to. kafa 3 km! narucim oradu 18km i dodje mi polu ziva- pojela je pola i ostatak se ne moze skinuti sa kostiju. kad je konobarica dosla i pitala jel sve ok, rekla sam joj da je riba bila ziva sto je mogla vidjeti i na tanjiru a ona na to rece da nije to do nje i uredno sve naplati bez izvinjenja. spavanje tamo je 50 eura za dvije osobe u onim kucicama. uglavnom, ostali smo sat vremena, islikali se (lijepo izgleda ono sto su do sad napravili), potrosismo vise od 50 km, nit se najeli nit se napili...


Vec prije mjesec dana sam posla napisati slican post pa odustala, da eto ne budem prva s negativnim koment. Ipak su tek poceli raditi pa sam im htjela dati sansu da se poprave.Ocito nisu.
Bila sam tamo s kolektivom, nas oko 30 i niko nije bio zadovoljan.Cijene zara, a porcije siromasne, ukus nista posebno.



ja sam čula potpuno dvije različite priče za ovo selo,znači sve im super bilo, vau, ali u pitanju su bili mladi parovi bez djece, e sad ta ista osoba mi reče da je vidjela da puuuuno ljudi s malim bebama nisu pustili uopšte u selo jer kao nisu se najavili, uglavnom izgleda mi da gazde nisu baby frendly, i da uopšte ne vole porodice s djecom da im dolaze, to je moj utisak, ali definitivno neću ići tamo

izgleda da je to u pitanju. evo prenosim komentare koje su postavile nezadovoljne musterije na njihovoj fb stranici:

"AKO JA PAAARE NEVOLIM KO IH ONDA VOLI" Ovo su riječi vlasnika sela ili se bar tako predstavio jedan deblji čovjek na ulazu vrata ovog sela. došli smo sa 2 djece oko ccca 15: vratio nas je uz obrazloženje nema mjesta , na šta sam ja odgovorila pa prošetaćemo dok neko ne ode, bio je kategoričan u tome da nema mjesta i pitao se kako ja to nesvatam a onda je ironično izjavio AKO JA PAAARE NEVOLIM KO IH ONDA VOLI, ostala sam pafff koje selo klasični privatnik nema tu ni trunke ničeg ni dragog ni milog žali bože truda onih maistora što sređuju kućice kad on u sebi nema ništa ljudsko GROZNO .

i jos jedan komentar:

Ma svaka cast , za to "VRATA SU VAM OTVORENA" u to smo se danas uvjerili . Nas 60 ljudi doslo , platilo po 5 km svi i vecina narucili rucak koi smo morali sa nogu pojesti jer naravno , vec pomenuta vrata su nam divni domacini pokazali da izadjemo !!! Jer moj boze dosli penzioneri . SRAMOTAAAA !!!


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Turističke destinacije u BiH
5.8.2013 9:28:59   
teacher75
sve na stranu, al meni je van svake pameti da mi donesu zivu ribu i bez izvinjenja da mi je na kraju fino naplate. to jos nigdje ne dozivjeh u svom zivotu

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Turističke destinacije u BiH
5.8.2013 9:34:16   
veeseelaa
ostala sam pafff koje selo klasični privatnik nema tu ni trunke ničeg ni dragog ni milog žali bože truda onih maistora što sređuju kućice kad on u sebi nema ništa ljudsko GROZNO .


pa ja, et negop je otvorio zbog nas, da nam ugodi
al neće ovaj dugo, nema taj šlifa za posao

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Turističke destinacije u BiH
5.8.2013 9:40:19   
Lulu_08
Mi po drugi put bili u Fojnici i prezadovoljni, milina, ljepota, vazduh, priroda, bazeni, ljudi i ugostiteljstvo, sve za 10!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Turističke destinacije u BiH
5.8.2013 9:41:25   
Emmy

IZVORNA PORUKA: Romali

IZVORNA PORUKA: teacher75

Anti reklama za etno selo Raj u raju kod celebica. kao prvo, traze 5 km ulaz- konzumaciju na jedno pice koji su uredno htjeli i alanu naplatiti (a selo jos nije u potpunosti izgradjeno i radovi na sve strane). na kraju se umalo ne posvadjah s njima jer kao ne placaju ulaz samo djeca u kolicima. rekoh: sad cu ja u auto po kolicauser posted image na kraju platismo 15 km nas troje. hocemo da jedemo kad na meniju nema nista ispod 15 km, znaci nema pure, ustipaka, graha i slicnog vec samo riba, snicle, bitek, i tako to. kafa 3 km! narucim oradu 18km i dodje mi polu ziva- pojela je pola i ostatak se ne moze skinuti sa kostiju. kad je konobarica dosla i pitala jel sve ok, rekla sam joj da je riba bila ziva sto je mogla vidjeti i na tanjiru a ona na to rece da nije to do nje i uredno sve naplati bez izvinjenja. spavanje tamo je 50 eura za dvije osobe u onim kucicama. uglavnom, ostali smo sat vremena, islikali se (lijepo izgleda ono sto su do sad napravili), potrosismo vise od 50 km, nit se najeli nit se napili...


Vec prije mjesec dana sam posla napisati slican post pa odustala, da eto ne budem prva s negativnim koment. Ipak su tek poceli raditi pa sam im htjela dati sansu da se poprave.Ocito nisu.
Bila sam tamo s kolektivom, nas oko 30 i niko nije bio zadovoljan.Cijene zara, a porcije siromasne, ukus nista posebno.



Moja zaova bila i isto iskustvo imala - negativno. Kaže gazda neki ters ne da djeci da trčkaraju okolo kao pogazit će cvijeće, uglavnom raj u raju, pogledam sličice, ali tamo ne idem, no-no......

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *