|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Durex vibrirajuci prsten
18.8.2008 13:33:43   
ja
kupila u dm i odlican je ......kostao je mislim 12 km

_____________________________

emman 17.5.2007

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Durex vibrirajuci prsten
27.8.2008 9:37:26   
Anoniman
user posted image user posted image dragi sejo prsten uopste nije nesto mislim da je mom suprugu vise prijao nego meni iritirajuce je sto stalno cujes kako zuji mene je licno dekoncentrisao al radi zabave zasto ne mada neki efekat na orgazam ako te to zanima nema meni je bolje bez tog prstna a 12km bih radje iskoristila za kafu i sok u gradu pusa 

(odgovor članu Happy)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Durex vibrirajuci prsten
17.9.2008 23:39:56   
nikka
On liječi sve psihičke poremećaje i bolesti,frustracije najučinkovitijeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Durex vibrirajuci prsten
25.9.2008 9:13:02   
sexi sejo
Cao moje drugarice, hvala vam na iskrenim odgovorima i sto ste me prosvijetlili, sve vas puno voli i pozdravlja vas
SEXI SEJO user posted image

_____________________________

Sexi Sejo kralj R'N'R

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Durex vibrirajuci prsten
25.9.2008 9:43:33   
Amelaa RR
Ma ne mogu da vjerujem ko se to javio.....

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Durex vibrirajuci prsten
25.9.2008 9:49:01   
Bosanka
sejo,pa da nisi u haremu negdje zavrsio???auu gdje si ti?jel se zena malo zagrijala za tebe il je i dalje hladna???

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Durex vibrirajuci prsten
25.9.2008 9:52:59   
sexi sejo
Cao moje drugarcice, znam da me nije dugo bilo ali imao sam nekih neodloznih poslova isao sam na kurs za deminera, koji na zalost nisam uspjesno zavrsio, tako da nisam imao mogucnost pristupa internetu. Sad sam tu i ako vam mogu pomoci sa kakvim savjetima stojim vam na raspolaganju, a znam da i vi meni uvijek stojite kao sto ste i uvijek. Sve vas voli vas
SEXI SEJO user posted image

_____________________________

Sexi Sejo kralj R'N'R

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Durex vibrirajuci prsten
15.10.2008 11:22:18   
Kaktus
user posted image user posted image user posted image user posted image  oprobano , lično iskustvo meni je bilo super a i gospođa mama je prokomentarisala gdje je do sad bio taj prstenčiććććććććććććććććććććććććć  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ja)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Durex vibrirajuci prsten
23.10.2008 17:35:49   
Amelaa RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Durex vibrirajuci prsten
23.10.2008 17:43:42   
andji
nikad koristila niti imam namjeru,možda posle 20god. braka kad više ne budemo znali kud ćemo i šta ćemo,a naizgled mi izgleda ljigavo fuj,opet to je samo moje mišljenje,mi se 'zabavimo' ovako prirodnije puno bolje

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Durex vibrirajuci prsten
23.10.2008 17:46:02   
Amelaa RR
Inovacija u krevetu nikad nije na odmet....


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Durex vibrirajuci prsten
24.10.2008 0:32:06   
neki
Bas tako Amela...Meni je licno odlicanuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Durex vibrirajuci prsten
27.10.2008 9:49:50   
Kaktus
i meni je O.K. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Durex vibrirajuci prsten
16.11.2008 0:57:51   
mace malo
ja sam probala i ostala sam trudnauser posted image user posted image user posted image user posted image ,  nije neka pljacka, bar meni. ali mom muzu jeste, kaze da je jako ugodno. njemu ugodno a ja zatrudnila. salim se nije lose

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Durex vibrirajuci prsten
21.1.2009 17:52:08   
gerberka
Boga mi Sejo, sta ti vremena izgubi kontajuci se oko ucinka tog prstena..bolje bi ti bilo otici, kupiti, probati! Pa ja, sta se 2 stranice peglas valjal i valja..pa djevojke, zene moraju trositi vrijeme na odgovor. Jel ovo tvoja slika sexi sejo???? ccccc

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Durex vibrirajuci prsten
26.1.2009 8:54:06   
sexi sejo
Cao moje drugarice. Prije svega jedan veliki pozdrav za sve. Moja greberka jednostavnije mi je bilo pitati kako je to jer me je bilo sramota kupiti i odnijeti to svojoj dragoj. Ali uz pomoc svojih prijateljica uvidio sam da to nije sramota. Kupio sam ga i probao. Nije bilo bas kao sto sam ocekivao. Ali opet sam zadovoljan. Ovo je slika iz mladjih dana moja greberka. Sve vas voli i pozdravlja vas
SEXI SEJO user posted image

_____________________________

Sexi Sejo kralj R'N'R

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Durex vibrirajuci prsten
26.1.2009 10:17:16   
merimaa
probalauser posted image zadovoljnauser posted image preporucujemuser posted image

_____________________________

Vedad 11.05.2007 najljepsi dan u mom zivotu!

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Durex vibrirajuci prsten
26.1.2009 10:18:14   
merimaa
IZVORNA PORUKA: mace malo

ja sam probala i ostala sam trudnauser posted image user posted image user posted image user posted image ,  nije neka pljacka, bar meni. ali mom muzu jeste, kaze da je jako ugodno. njemu ugodno a ja zatrudnila. salim se nije lose



kod nas bas obrnuto meni je bilo ugodno njemu bas i neuser posted image


_____________________________

Vedad 11.05.2007 najljepsi dan u mom zivotu!

(odgovor članu mace malo)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Durex vibrirajuci prsten
26.1.2009 10:42:29   
merimaa

IZVORNA PORUKA: almic

user posted image

cao raja

javnite gdje se moze kupiti i koliko kosta

hvala


e draga kod nas toga ima na svakoj trafici u bingu u dm u omegi merkatoru ma gdje god krenes...heheh cijena u bingu i na trafici 10 km a u merkatoru omegi dm 12 km....kupi neces se pokajatuser posted image user posted image


_____________________________

Vedad 11.05.2007 najljepsi dan u mom zivotu!

(odgovor članu almic)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Durex vibrirajuci prsten
26.1.2009 10:51:57   
dina_89
nama je bio bezveze,bar nije ispunilo moja ocekivanja, ugodnije je kad samo mm vibrira user posted image user posted image

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu merimaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Durex vibrirajuci prsten
26.1.2009 16:28:45   
batterfly
Molim i mene prosvjetlile na ovu temu....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vidim da je vecina ocjenila user posted image ...
Pa ,eto,ako nije problem....Mislim nije da nam treba...jos uvijekuser posted image .....ali kako gore neko rece...Inovacija u krevetu nikad nije na odmet....

Mene interesuje sve...user posted image user posted image user posted image user posted image
Prvi pu vidim "spravicu"user posted image ...ranije sam cula za nju,ali nisam nikad razmisljala da kupim....




(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Durex vibrirajuci prsten
19.3.2009 23:58:18   
veeseelaa
ma vise je godila mom suprugu nego meni, nataknes na .... spravica vibrira i par bi trebao biti u misionarskom polozaju da bi spravica nadrazivala klitoris tokom sexa. medjutim meni se ta poza bas i ne dopada a spravica za drugu ne posluzuje zeni.

(odgovor članu ja)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Durex vibrirajuci prsten
20.3.2009 1:06:32   
lely
Prsten nije los,on je kao za povecanje uzitka kod zene,mada mislim da djeluje vise na muskarceuser posted image ,bar u mom slucajuuser posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Durex vibrirajuci prsten
17.10.2009 22:34:19   
neki
Kupljen neki dan opetuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Durex vibrirajuci prsten
18.10.2009 16:20:25   
Hocu bebu

IZVORNA PORUKA: sexi sejo

Cao moje drugarice. Prije svega jedan veliki pozdrav za sve. Moja greberka jednostavnije mi je bilo pitati kako je to jer me je bilo sramota kupiti i odnijeti to svojoj dragoj. Ali uz pomoc svojih prijateljica uvidio sam da to nije sramota. Kupio sam ga i probao. Nije bilo bas kao sto sam ocekivao. Ali opet sam zadovoljan. Ovo je slika iz mladjih dana moja greberka. Sve vas voli i pozdravlja vas
SEXI SEJO user posted image



Sejo ti si jedan obican troll...ti si osoba koja nema drugog posla nego staviti drugi, lazni , glupi Nick , imisliti da si zabavan!
Samod a ti kazem da ti je zivot ocito jadan kad ovako provodis vrijeme!!!
Zato moderatori ignoriraju ovog ocitog trolla na forumu????user posted image

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *