|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zivot u zajednici
27.1.2013 23:13:25   
ananas_ze
ninulina razumijem o cemu pricas i meni je puno lakse mojim roditeljima reci kad nesto nisu dobro razumjeli, ili jednostavno ja imam drukcije misljenje, nego to isto reci mm majci
a sto je nekima idealni bez majke, to je onda neki penzioner, pa ko voli nek izvoli

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Zivot u zajednici
27.1.2013 23:13:48   
Mirkica
ninulina ja nisam citala tvoj post nego nekoliko zadnjih.

Ova tema i treba da bude za zene u zajednici da eto jedna drugu tako reci posavjetuju i razgovore jer zivot u zajednici nije lagan to stoji .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Zivot u zajednici
27.1.2013 23:16:08   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: mama x3

idealan nema majku naravno

strasno,ovo mi je strasnouser posted image .moj muz nema zivu majku od svoje 9-e godine.a posle godinu dana mu je umrla i baba,tako da je odrastao bez zenska u kuci.uopste nije idealan zbog toga,cak mu nekad fali nekog razumijevanja za neke zenske stvari.

(odgovor članu mama x3)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Zivot u zajednici
27.1.2013 23:18:32   
lady_bubamara
znaš kako Mirkice ja ti čitav život pokušavam nešto objasniti a onda se totalno dobije neka druga poenta iz ugla onog ko čita ili sluša ili me gleda , ja sama sam pročitala svoje postove i tačno sam dobila osjećaj da sam pisala u temi o svekrvama , i baš sam se počela osjećati bezveze, a pošto se postovi ne mogu brisati jedino mi ostaje da se smaknem sa teme ( mada ide mi dobro, jel , još uvijek sam tu i kuckam ) user posted image Samo ne bih da me neko pogrešno shvati , a takva sam , kad vidim da bi do toga moglo doći ja pobjegnem...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Zivot u zajednici
27.1.2013 23:19:13   
ananas_ze




IZVORNA PORUKA: mama x3

idealan nema majku naravno



a idealna?

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Zivot u zajednici
27.1.2013 23:22:04   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: tinkivinki


IZVORNA PORUKA: mama x3

idealan nema majku naravno

strasno,ovo mi je strasnouser posted image .moj muz nema zivu majku od svoje 9-e godine.a posle godinu dana mu je umrla i baba,tako da je odrastao bez zenska u kuci.uopste nije idealan zbog toga,cak mu nekad fali nekog razumijevanja za neke zenske stvari.


znam kako mu je, i ja sam odrasla bez oca , i ne znam al zaista ne znam kako prema svekru da se ponašam šta da mu kažem jer nisam imala očinsku figuru u kući i iskreno uvijek mi je teško ostvariti konverzaciju sa muškarcima nego sa ženama... tako da razumijem kad kažeš za tvog muža da nekad nije idealan , jer ja najveće greške pravim sa muškarcima baš zbog toga što nisam imala muško u kući...

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 306
   [Obrisana poruka]
28.1.2013 0:15:17   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ananas_ze)
  Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Zivot u zajednici
28.1.2013 0:59:09   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: muaaa

NemRem verovati sta citam...dobijem p....ditis da prostiteuser posted image

Neznam sto ste se kog djavola udavale kad razmisljate ovako?


vala si upravu zgrozim se na pojedine osobe i njihovo misljenje .



ja ne znam šta je vama dvjema problemuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Zivot u zajednici
28.1.2013 3:26:24   
Galicia
Ima ih vise sto im smetamo na ovoj temi.
Valjda ovdje moras biti ZA zajednicu pa da pricas.


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Zivot u zajednici
28.1.2013 8:15:16   
muaaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: muaaa

NemRem verovati sta citam...dobijem p....ditis da prostiteuser posted image

Neznam sto ste se kog djavola udavale kad razmisljate ovako?


vala si upravu zgrozim se na pojedine osobe i njihovo misljenje .



ja ne znam šta je vama dvjema problemuser posted image


Ma nije problem....ali na izjavu o idealnom muzeku,koji btw nema majku se zgrozim...gnusno

Galinisam ni ja za zajednicu ako iole ima mogucnosti da se odvoji,ali vec kad su tu u njoj nek ne daju izjave svakojake...nek gledaju da izadju iz isteuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Zivot u zajednici
28.1.2013 8:39:37   
visnjica1
Svaka ima pravo na svoje misljenje,zasto uvijek, poklapa te,, jedna drugu ,
Zena je se salila za idealnog da nema majku pa idealni i ne postoji,
Nema osobe koja voli zajednicu, ali boze moj ako se nema drugih uslova to ti je privilegija da budes skupa,
Ja sam bila u zajednici godinu pa evo me sad samaa placam stan vise nego sto bih kredit placala, ali mi nije zao ni jednog eura za svoju slobodu i rahatluk moja misao je bolje pomazat krisku a zivit u harmoniji i rahatluku, nego jesti iz zlatne kasike a nemati svoju s lobodu....
Kad mi dodju strpim se ta 2,3 h docekam ih sa osmjehom i kada zalupim vrata moja pravila vladaju
Sretno svim zenama da se sto prije odsele u svoj raj user posted image

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Zivot u zajednici
28.1.2013 8:54:55   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ima ih vise sto im smetamo na ovoj temi.
Valjda ovdje moras biti ZA zajednicu pa da pricas.



daleko od toga da sam za zajednicu, lai postoje osobe koje su prinudjene biti u zajednici pa sa nekim savjetima im mozemo samo odmoci a ne pomoci , kao prvo a kao drugo zasto se uvjek upada onaj ko nije u zajednici JA BIH OVO JA BIH ONO , pa bolan svaka od njih da moze sad bi glavom bez obzira otisla iz zajednice i pristiremo zeni na muku .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Zivot u zajednici
28.1.2013 8:56:35   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: muaaa

NemRem verovati sta citam...dobijem p....ditis da prostiteuser posted image

Neznam sto ste se kog djavola udavale kad razmisljate ovako?


vala si upravu zgrozim se na pojedine osobe i njihovo misljenje .


pa eto da idealan nema majku gluho i daleko bilo toliko je jaka da to kaze na forumu a u svom zivotu slaba da ista ucini.

ja ne znam šta je vama dvjema problemuser posted image



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Zivot u zajednici
28.1.2013 9:14:17   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: ananas_ze





IZVORNA PORUKA: mama x3

idealan nema majku naravno



a idealna?


Joj, upravo o ovome razmišljam...da je obrnuto...pa mislim da bi mu to zadnja misao/rečenica koju bi izgovorio bilauser posted image
Kakva god da je...da me mrzi iz dna duše...ona je njemu majka, mama, rodila ga, hranila, pazila...sve što jeste danas je zahvaljujući Bogu pa njoj...

Bože sačuvaj...user posted image



Hmm, mislis...

Dok sam se vozila u taksiju jednom sa svekrvom taksista je razgovarao sa svojom mamom na tel. pa ga je svekrva kasnije nesto o tome upitala a on je rekao da mu mama trazi zenu, koja mora biti:

1.jetim- da nema NIKOG od familije,
2.da ne zna ni citati ni pisati, a pogotovo da na mobitel i kompjuter ne zna NISTA
3.da zna najmanje pola Kur'ana napamet
4. i naravno, da je lijepa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Zivot u zajednici
28.1.2013 9:21:38   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: mama x3


IZVORNA PORUKA: aida.


IZVORNA PORUKA: mama x3

idealan nema majku naravno

ako bi trebalo bit, stvarno nije smijesno... Procitaj, bona, sta napisa...


pa jel bas ... strasno....ok evo user posted image al ja to kao majka cerki ...





IZVORNA PORUKA: mama x3

joj bicu grozna punica



I ja sam mislila da se sali ali poslije ovog... hmmm... nije napisala da sse sali user posted image

Al eto ima jos vremena da kaze da se salila user posted image

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu mama x3)
Neposredna veza do poruke: 315
   [Obrisana poruka]
28.1.2013 9:26:57   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Zivot u zajednici
28.1.2013 9:35:19   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: Galicia

Ima ih vise sto im smetamo na ovoj temi.
Valjda ovdje moras biti ZA zajednicu pa da pricas.



Nisam ni ja ZA zajednicu, ali nisam ni PROTIV svekrva.
Svako svoja vrata i ključ i svi siti a ovce na broju user posted image


user posted image user posted image
I ne znam kako ste zakljucili da ste viska na temi,nervira vas sto dajemo konkretne savjete kako imati svoju privatnost i sto se zgrozavamo na brutalne definicije idealnog muskica user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Zivot u zajednici
28.1.2013 9:40:28   
Medić*
IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: Galicia

Ima ih vise sto im smetamo na ovoj temi.
Valjda ovdje moras biti ZA zajednicu pa da pricas.



Nisam ni ja ZA zajednicu, ali nisam ni PROTIV svekrva.
Svako svoja vrata i ključ i svi siti a ovce na broju user posted image


user posted image user posted image
I ne znam kako ste zakljucili da ste viska na temi,nervira vas sto dajemo konkretne savjete kako imati svoju privatnost i sto se zgrozavamo na brutalne definicije idealnog muskica user posted image .


I uopste mi nije jasno kako Galicia zakljuci da ovdje moras biti Za zajednicu da bi mogao pricati ???

Mislim da ne postoji jedna osoba koja je rekla da je bolje biti u zajednici. Ja to ne procitah. Svoja kucica svoja slobodica, medjutim nemaju svi tu srecu a ni uslove zivjeti sami.....



< Poruku je uredio medic slatki -- 28.1.2013 9:47:11 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Zivot u zajednici
28.1.2013 9:45:23   
mamabb
IZVORNA PORUKA: Dalia92


IZVORNA PORUKA: mama x3


IZVORNA PORUKA: aida.


IZVORNA PORUKA: mama x3

idealan nema majku naravno

ako bi trebalo bit, stvarno nije smijesno... Procitaj, bona, sta napisa...


pa jel bas ... strasno....ok evo user posted image al ja to kao majka cerki ...





IZVORNA PORUKA: mama x3

joj bicu grozna punica



I ja sam mislila da se sali ali poslije ovog... hmmm... nije napisala da sse sali user posted image

Al eto ima jos vremena da kaze da se salila user posted image


isto smo pomislile Dalila...
nije ni čudo što se ima problema kad se od malena odgaja da je svekrva neprijatelj user posted image

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Zivot u zajednici
28.1.2013 10:50:48   
jasmin
Ja se sve tjesim da se mama x3 salila ili da je,u najmanju ruku,mislila da se to `nemanje majke` odnosi na to da ne zive blizu jedni drugih.........user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Zivot u zajednici
28.1.2013 10:58:11   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: Galicia

Ima ih vise sto im smetamo na ovoj temi.
Valjda ovdje moras biti ZA zajednicu pa da pricas.



daleko od toga da sam za zajednicu, lai postoje osobe koje su prinudjene biti u zajednici pa sa nekim savjetima im mozemo samo odmoci a ne pomoci , kao prvo a kao drugo zasto se uvjek upada onaj ko nije u zajednici JA BIH OVO JA BIH ONO , pa bolan svaka od njih da moze sad bi glavom bez obzira otisla iz zajednice i pristiremo zeni na muku .

ne zivim trenutno u zajednici,a neko rece da najvise sole pamet oni koji ne zive u zajednici,ali ja sam nekad zivjela u zajednici porodicnoj koja mi nije odgovarala,gdje sam imala stambenu sigurnost tj. besplatan stan,ali sam imala i toliku sikiraciju.i radila sam na tome da odem iz te zajednice da budem podstanar,ja sam se tad preporodila.ne prihvatam ovo kukanje na zajednicu,ali brate lijepo kad ostane 300-400 km u dzepu,sto bi otislo na ratu za kredit ili stanarinu.i sve su to mladi ljudi koji sebi to mogu obezbjediti,tj zaraditi

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Zivot u zajednici
28.1.2013 11:39:04   
aazra
IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: Galicia

Ima ih vise sto im smetamo na ovoj temi.
Valjda ovdje moras biti ZA zajednicu pa da pricas.



Nisam ni ja ZA zajednicu, ali nisam ni PROTIV svekrva.
Svako svoja vrata i ključ i svi siti a ovce na broju user posted image


Nešto najpametnije što pročitah...kratko i jasno user posted image

A ova mama x 3 pa nije napisala da se šali...user posted image , za nju "idealan nema majku" i grozno je da neko tako razmišlja, ali zena je bar iskrena...Ja ne mogu da je osudjujem ili ne, meni je svekrva draza od mnogih drugih clanova porodice, tako je i dozivljavam, naravno na prvom mjestu moji roditelji i moja majka. Ali, valjda se podrazumijeva da su svi oni "naši" dakle ako je mm prihvatio moje, zasto ja ne bi njegove...?

Jos mi je gore da pomislim sta bi bilo da se moje dijete danas - sutra odluci odabrati neku takvu s takvim kako je neko rekao "brutalnim" stavovima...user posted image Ipak, u zivotu se sve vraca, i dobro i zlo, pa nikad se ne zna cija kcerka moze naletjeti i zaljubiti se do usiju u muskarca koji smatra da "idealna nema majku "...user posted image

< Poruku je uredio aazra -- 28.1.2013 11:41:43 >


_____________________________








(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Zivot u zajednici
28.1.2013 11:39:23   
bint
nisam za zajenicu al kad neko hoce praviti probleme džaba ti da si u drugom gradu...
moj babo kaze 'pa mora i on imati roditelje il trazi sebi iz epruvete' hheeh ma nek su svakom svaciji zivi zdravi samo nek nas ne zaHebavaju user posted image
vesela : koliko dugo si u braku???

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Zivot u zajednici
28.1.2013 13:52:39   
veeseelaa
vesela : koliko dugo si u braku???


5 godina

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bint)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Zivot u zajednici
28.1.2013 13:54:47   
veeseelaa
Ma nije problem....ali na izjavu o idealnom muzeku,koji btw nema majku se zgrozim...gnusno


ja sam to shvatila kao šalu, nikako ne mislim da je ozbiljno mislila


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *