|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: moje dijete, tvoje dijete
15.4.2010 17:09:04   
Anoniman
kad je Bajram ona obidje svu familiju a mojoj mami ne dodje... a nekada kada i dodje mama djeci njenoj hoće da da bajramluk a ona živa ne da
Kad smo joj skoro išli na naselje mama jadnica skupila od penzije 500 KM da joj da a polusestra neće da uzme nikako u sve kletve se kune i vrati joj pare
Toliko ju je puta povrijedila
Samo ima Bog a dženet je pod nogama majke
Evo već par mjeseci je ne zove nikako, zar tako okrutna može biti????
A još ovo kad mi je otac umro nije na tehvid došla, rekla je da nema vremena, da radiuser posted image user posted image user posted image  užas, bilo me stid ljudi.... pa moje sve prijateljice su došle.... a moja sestra nije, sramota... još tada sam trebaa prekinuti komunikaciju s njom al sad sam se zaklela nikada više je njena sestra tražiti neće, ako joj je tako ljepše i ugodnije neka je, hairli joj bilo
Ja je više i ne spominjem, nije mi trebalo ni ovo da u rane diram

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 101
   RE: moje dijete, tvoje dijete
15.4.2010 17:32:07   
Jasnap.
Zaista ne znam šta bih reka na sve ovo ...pa ovo je užasno .....voliš muža a sve što je njegovo ne voliš .....pa groooooozn oooo !!!!

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 9:06:23   
vjestica
skorpija meni je ovo prestrašno što čitam user posted image
potpisujem sve cure, znala si za koga se udaješ, tm se nije rodio pa tebe upoznao (kao ni mm, ni ičiji m) ali da mrziš dijete, to mi je grozno
isto tako mi je grozno kad pročitam  to je pisala Anonimna user posted image
mene nimalo ne čudi što se tvoja sestra tako osjeća (i šta je čudno što žena od 44 g ne može da prežali što je odrasla bez majke - moja baka koja ima 90 g još ne može da prežali što je odrasla bez majke, a uz maćehu, koja je prava maćeha kao škoprija user posted image user posted image user posted image ) i zaista ne vidim razlog zašto je tvoja mama ostavila svojim roditeljma da je odgajaju
ne vjerujem da bih i ja to svojoj majci oprostila kad bi mi to uradila (a i ja sam sigurno u nekim godinama govorila da bi radije živjela s bakom koja mi više popušta ili s petim, desetim - meni to uopšte nisu razlozi da se dijete ostavi drugima da ga odgajaju, tako da skroz razumijem bijes tvoje polusestre)


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Jasnap.)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 9:29:42   
Mirkica
Anonimna ja mislim da je tvoja sestra dovoljno patila kada je bila mala nisam procitala sve sto si pisala vjeruj nisam imala zivaca na sabahu ali vidim nalazis neke izgovore za ovo i ono , grijeh ti je, ja tvoju seku u potpunosti razumijem i ne znam kako bih se ja osjecala na njenom mjestu , ali samim tvojim postom vijdela sam da VI ustavri imate lose misljenje o njoj nekako puno predrasuda a ona prica nisu dali djed i nana ovo niti ono user posted image , ja poznajem dosta zena koje su dovele djecu u brak jer kad su trazile drugogo muza trazile su prvo covjeka koji ce da prihvati to dijete pa sve dalje.
ZA kraj u mojim ocima tvoja seka je jadna tacno tako NEdao Bog nikome , i meni je je zao, nemoras pokusavati dalje da je ocrnis jer mi ovdje sto nas ima BOgu hvala vidim sve imamo razuma i duse pa cemo svatiti tvoju seku, a sit se gladnom ne vjruje . Nemozes ti o njoj suditi ti nisi odrasla bez majke ti nisi gledala kako druga djeca rastu i savijaju se oko tvoje majke ti nisi nego je ona i za mene nepostoji novac koji mi moze ljubav moje majke zamjeniti ne znam sta dami je placala ako nije bila tu boli dusa boli posljedice ostaju a sve ono sto nas prati kroz zivot akvi smo i ko smo i sta smo sve su to poslednice dobrog ili loseg djetinjstva.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 9:36:26   
salmy

IZVORNA PORUKA: Anoniman

kad je Bajram ona obidje svu familiju a mojoj mami ne dodje... a nekada kada i dodje mama djeci njenoj hoće da da bajramluk a ona živa ne da
Kad smo joj skoro išli na naselje mama jadnica skupila od penzije 500 KM da joj da a polusestra neće da uzme nikako u sve kletve se kune i vrati joj pare
Toliko ju je puta povrijedila
Samo ima Bog a dženet je pod nogama majke
Evo već par mjeseci je ne zove nikako, zar tako okrutna može biti????
A još ovo kad mi je otac umro nije na tehvid došla, rekla je da nema vremena, da radiuser posted image user posted image user posted image  užas, bilo me stid ljudi.... pa moje sve prijateljice su došle.... a moja sestra nije, sramota... još tada sam trebaa prekinuti komunikaciju s njom al sad sam se zaklela nikada više je njena sestra tražiti neće, ako joj je tako ljepše i ugodnije neka je, hairli joj bilo
Ja je više i ne spominjem, nije mi trebalo ni ovo da u rane diram

Fakat te ne kontam! ili prestani biti Anoniman -a ili nemoj zahebavti ovdje ove zenice! haman na svakoj temi si ti! ili si ista osoba ili nas zahebavas!Kao sto rece na pocetku ove teme:pocelo ti je smetati NJEGOVO djete iz prvog braka! a mislis da njemu ne smeta tvoje!
Meni je samo zao jadne DJECE koja nisu NIZASTA kriva,u ovim ebenim pricama!
A VAS mi nije ZAO sekunde........ko VAS je tjerao da se zenite kad vec imate SVOJU djecu!

JADNA djeca sa kim imaju posla! user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 9:38:08   
tea lana
Anonimna ja podrzavam tvoju sestru i vjerovatno bi se isto ponasala i ja mozda i gore.Jer sama kazes mama se udala ona zivjela kod nane,ma ko to moje dijete moze uzeti i natjerati da zivi kod nekoga nego samo ako ga ja odbacim a oni uzmu brigu da brinu,
NE KRIVIM JE JER ISKRENO TVOJA MAJKA JESTE PRAVILA RAZLIKU SAMIM TIM STO SVOJU SVU DJECU NIJE ZAJEDNO ODGAJALA.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 9:38:17   
vjestica
salmy pa nisu ovo iste osobe
koliko ja znam svako od nas može objaviti post kao anoniman


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 9:41:42   
salmy

IZVORNA PORUKA: vjestica

salmy pa nisu ovo iste osobe
koliko ja znam svako od nas može objaviti post kao anoniman


E vala nema sanse da nisu! procitaj pocetak price! dok je ona anonimna to je neka zahebancija! user posted image user posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 9:43:59   
Mirkica
Dzenet jeste pod majcinim nogama ali zans sta pod Majcinim , u njenom slucaju njena nana je njena majka . Nemoj te ba Boga uzimati u sve jos vi nasli  nju da kunete oooooj mjako moja Stice nju sta ce je stici dosta joj je sto je odrasla bez roditelja TO je KAZNA draga moja za svako dijete i dok si ziv zivotom nisi kompletan jer to fali.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 9:45:12   
vjestica
ma mrsko mi čitati početak, kad je tema započeta prošle ili pretprošle godine
a ovu opciju anoniman bi trebalo ukinuti



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 9:48:59   
shejla
Boze sacuvaj ovdje svakakvih prica i razmisljanja... nevjerovatno skorpija7 user posted image
 
mm ima sina iz prvog baka, 8 mu je godina i uvijek je dobrodosao kod nas. Gledam ga kao svoje dijete i nikada ne bih pomislila nesto ruzno njemu ili njegovoj mami. To dijete je sin od mog muza i brat od moje Lamije i tako cu je uvijek uciti - da ga voli kao brata. Posto sam sad u fazi kad mislim da necu imati vise djece (mozda se pormijenim, ali za sada je tako) - upravo je to jedan od razloga. Jer da nije malog H, htjela bih imati jos, da Lamija ne bude sama. Ovako ima brata i uopce ne osjecam da nije pravi brat.

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 10:01:27   
Private
Moje misljenje je da osoba pod nicom Anoniman ima dovoljno maste,da takve teme otvara da to mozemo samo u filmovima zamisliti.Najbolje je da se ukine opcija anoniman,i razmisliti da li ili ne otvarati neku temu.

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 10:18:14   
salmy

IZVORNA PORUKA: Private

Moje misljenje je da osoba pod nicom Anoniman ima dovoljno maste,da takve teme otvara da to mozemo samo u filmovima zamisliti.Najbolje je da se ukine opcija anoniman,i razmisliti da li ili ne otvarati neku temu.

hahahahha nakraju ce biti da je Anoniman sama sebi mama od tetkine setreuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 10:22:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Private

Moje misljenje je da osoba pod nicom Anoniman ima dovoljno maste,da takve teme otvara da to mozemo samo u filmovima zamisliti.Najbolje je da se ukine opcija anoniman,i razmisliti da li ili ne otvarati neku temu.

potpuno se slažem

(odgovor članu Private)
  Neposredna veza do poruke: 114
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 10:29:14   
SailorMoon
Dorbo zene, ja mislim da je ok ako neko nesta isnosi kao anonimno.
Jer mnogo se zena ovde poznaje i nece mozda svako da svoje bas intimno iznese na javnost.
Na temi "Dali se vas brat promjenio zenidbom" vidjeli smo sta moze biti ako se neke stvari javno pricaju. Jadna Neutjesna bas se zahebala s time. Tako da nam je to svima skola. A sada koliko je ova prica istinita to je druga stvar.
Ja samo znam da je bilo mnogo zena koje su ostavljali svoju djecu kod roditelja.
moja strina je svog sina ostavila kod moje nena da ga odgaja a ona i amidza su otisli 70. godina u njemacku da rade. Taj moj rodjak je gotovo 10 godina bio bez njih. Tek onda su se vratili.
Tako isto je bilo sa rodjakom mm. I njega je mama ostavila kod svog brata u SA a ona i njen muz otisli za Njemacku.
I opet obadvocija imaju neki normalan odnos s  roditeljima. Nije idealan kao sto bi bio da su odrasli s njima, ali je opet posten. Znaci zna se za praznike, rodjendane i take stvari!
Svako ima svoj smisao zivota a isto tako znam da su prije roditelji imali veliki uticaj na djecu. Pa tako i na mamu od Anonimne. I ako ona nije mozda htjela svoje djete ostaviti. Nismo bili tu da to osudimo.
samo mislim da nije fer da samo mamu krivi a oca ne. I nije trebala primati poklone od Anonimne i njenog brata. Ako nemoze mami oprostiti trebala se nje skroz odreci i te porodice i gotovo. Zvuci radikalno ali bolje nego sto se ovo sad provodi.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 10:53:26   
vjestica
mislim da je veliki problem upravo u tome što je mama od Anonimne ostavila stariju kćerku da bi stvorila novu porodicu sa novim čovjekom i drugom djecom
lakše je imati normalan odnos sa roditeljima koju se te ostavili nani i dedi i otišli da rade, a ne da žive s drugom djecom, jer Anonimnai njen brat su imali mamu, a polusestra nije i naravno da se osjeća izdanom


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 10:55:16   
vjestica
a što se tiče oca, Anonimna nije navela kakve osjećaje gaji njena sestra prema ocu, pa ne možemo o tome komentarisati

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 11:03:49   
noaa
SaliorMoon prije je bilo dosta slucajeva da ljudi idu trbuhom za kruhom po Njemackoj i zivjeli su u neuslovnim barakama itd pa znam dosta ovakvih slucajeva o kojim ti pricas pa donekle ih i shvatamuser posted image Moj djed je dobio premjestaj iz hercegovine u bosnu a moj tata i tetka su isli u skolu a stric mi je imao 3 godine pa su baka i djed poveli njih dvoje da se smjeste i da ih upisu u skolu i onda ce se vratiti po strica,kad su nakon 15 dana dosli baka mu je rekla dodji mami a on je pobjegao od njeuser posted image user posted image Ona nam je pricala da je tad mislila da ce joj srce puknuti i kad je umirala molila ga je da joj to oprosti a on se uopce toga nije sjecao.

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 11:04:45   
Nedi
Ostavljanje djeteta bilo gdje i nije važno kod koga osuđujem iz bilo kojeg razloga, ne kontam kako neko ide raditi 10 godina, uda se, hoda...a ostavi djete. Meni je to jednostavno neshvatljivo i gotovo. Čuj dijete hoće da živi negdje, a da hoće da se baci pod voz i to treba dopustiti? Uh...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 11:07:21   
SailorMoon
Dobro sto se tice te moje strine i aidze, nisu morali ici za hljebom. Jer su i prije ljepo zivjeli. Tako da neznam bas razlog zasto su otisli.
A sto vjetica kaze, ja ali naprimjer moja strina je u Njemackoj onda rodila jos jednog sina koji je bio uz njih. Pa tako su mogli i drugog dovesti sebi. Ali svako zna najbolje zasto je neke postrupke uradio kako jeste.
U svakom slucaju je tesko bez majke. To stoji i nemoze se opravdati.
Te rane nikad nece zarasti!

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 11:33:43   
Hanady RR
ja bih vas samo zamolila da ipak pazite na činjenicu da neko želi biti anoniman i molim vas ako je nekome rješen problem tako što mu je nick izmjenjen malo je glupo da sada svi pričamo ko je to bio tada a ko je sada. Pominjanje bivših nikova u vezi sa pričom koju je tada pričala je baš bezveze, zar ne?



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 11:55:18   
Anoniman
eh evo mene, ja sam anonimna ona koja ima loš odnos sa sestrom i sa drugim anonimnim nemam veze
Ja mogu svoju sestru shvatiti da joj je krivo i teško što je odrasla bez majke al ne mogu shvatiti da zbog toga ne podnosi mene i mog brata, da nas ne posjećuje, ne zove i sl i ako mi idemo kod nje, zovemo je itd.... o tome ja govorim.....
prosto se pitam kako bi se postavile da se javila neka majka koja je dijete ostavila u domu i nakon izvjesnog perioda se srela s djetetom????? garant bi je sve pljuvale a vi imate savršene brakove, niste nikada i nećete biti razvedene niti u situacijama u kakvim je bila moja majka, nikad neću skontat ljude koji osudjuju druge a tom stazom nikada išli nisuuser posted image
ZNam samo da rješenje nije da moja polusestra svakodnevno pljuje po mojoj majci jer je odrasla bez nje, onda je bolje ako je toliko povrijeđena da s njom prekine kontakte.... a ne da muči i sebe i nju
Imam rodjaka kojeg je majka ostavila sa tri mjeseca i nikada je nije vidio, otac ga je odgojio i stalno je bio uz njega... kad je rodjak odrastao tražio je da upozna majku i sad samo drvlje i kamenje na oca a majka mu je svetica sad a nikad mu čokoladu nije poslala
Izgleda da je gori onaj roditelj koji preuzme brigu o djetetu a onaj što te nikad potražio nije sad je idol i nikad se ne spominje u lošem kontekstu
Ja sam rekla svojoj majci trebala si polusestru ostaviti kod oca, nek je pijan mlati pa bi te sada nakon toliko godina našla i više cijenila

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 122
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 11:56:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady

ja bih vas samo zamolila da ipak pazite na činjenicu da neko želi biti anoniman i molim vas ako je nekome rješen problem tako što mu je nick izmjenjen malo je glupo da sada svi pričamo ko je to bio tada a ko je sada. Pominjanje bivših nikova u vezi sa pričom koju je tada pričala je baš bezveze, zar ne?




baš tako Hanady, pametno moje! ako je neko anoniman nije razlog da pljujete po njemu i da kontate da je anoniman da bi vas isprovocirao i sl a osobito ne izradio, za šta? molim lijepo Žene, žene

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 123
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 11:57:42   
tea lana
ona je vjerovatno ljuta i na vas jer ste vi plod te ljbavi radi koje je ona nju napustila.
A draga moja upravu si da bi je licno prva ja tu koja je ostavila dijete u domu popljuvala na forumu a bas bih voljela i u zivo.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: moje dijete, tvoje dijete
16.4.2010 12:00:48   
Anoniman
da naglasim da je moja polusestra uvijek na raspustima školskim bila kod nas, da ju je moja mama finansirala u cjelosti, posjećivala, oblačila itd
Nije je ona rodila i pljus kod nane, svakih 15 dana joj je išla u posjetu ( živjela je s nanom u drugom gradu).... Platila joj je fax koji je ona željela završiti u drugom gradu, kupovala joj poklone kad se udala, išla na babine i slično, tako da nije bila loša majka

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *