|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krojac (krojacica)
21.7.2010 16:55:05   
emma.L
Zna li netko gdje je na Dobrinji III krojački salon Jenny?
Živim na Dobrinji III, svaku večer šetam, ali se ne mogu sjetiti da sam igdje to vidjela. Sad nađoh preporuku na Sarajevo X, ali je postano prije dvije godine, pa možda više i ne postoji?

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Radoznalica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Krojac (krojacica)
21.7.2010 16:58:49   
Atarka
I ja sam na Dobrinji III i ne sjecam se tog salona. Ima kod moje zgrade jedan, ali ti ne bih preporucila. Ja sam jednom nosila hlace mm da skrati (iako znam siti i imam masinu, ali nisam imala vremena) i zena ih je skoro upropastila. Ja sam morala iza nje parati i sama popravljati. A drugi imas tamo kod dezurne apoteke, kod one auto- skole u pasazu.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Krojac (krojacica)
22.7.2010 9:10:00   
idana_85
Ja znam kod katolickog skolskog centra, i sigurno mogu reci da je odlicna,pa kome treba neka se javi

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Krojac (krojacica)
22.7.2010 10:13:37   
emma.L
Teta u pasažu kod auto škole mi je šila par stvari i nisam prezadovoljna. Svejedno mi i dalje sve popravlja, ali ne zna shvatiti crtež, pa ispadne drugačije od onog što želim. Pa sam nosila kod one tete iza trgovine materijala na Dobrinji, salon Alma, šila mi je hlače, e ona je malo bolja, ali na oboje hlače razmak dugmadi i rupica nije isti user posted image , pa se to nabere.
Nisam peka, stvarno, ali kad bih jednom našla dobrog krojača, ostala bih pri njemu. I važno mi je da mi je blizu, jer sam uvijek s vremenom kratka, pa sve usluge tražim na bilo kojoj od Dobrinja samo da ne idem u grad.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Krojac (krojacica)
22.7.2010 11:54:01   
Atarka
Ako hoces bas da ti neko dobro sije, ima jedna koja mi je sila haljinu i ja sam zadovoljna kvalitetom. Ali nije na Dobrinji, vec kod velikog Drvoprometa i INA benzinske na glavnoj cesti. Ona ima nekoliko zena sto siju i bude brzo gotovo. Ako hoces detalje, na pp.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Krojac (krojacica)
22.7.2010 13:00:34   
emma.L
Imam već broj neke tete na Aerodromskom, pa mi je to bliže. Ali je stari broj, pa ako šta ne bude ok, tražit ću te na PP user posted image . Hvala ti.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Krojac (krojacica)
8.8.2010 20:26:18   
Anida2010
Je li sličajno neko zna broj telefona Samire Gagule da mi proslijedi.
Hvala!

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Krojac (krojacica)
20.8.2010 10:23:09   
kleoopatra
ima dobra krojacica u pofalicima kome je blizu super kje,zena radi u svojoj kuci....za informacije na privat

_____________________________

22.02.2010. Sara

(odgovor članu Anida2010)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Krojac (krojacica)
2.10.2010 14:15:25   
Borka2
A zna li neko broj telefona i ime krojačice u Zenici, u Srpskoj mahali... Mislim da je u pitanju "Modni salon" ili "Krojacki salon"....
Nisam trenutno u Zenici, a željela bih da se dogovorim da mi nešto sašiju... Odlični su...
Hvala!

(odgovor članu Radoznalica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Krojac (krojacica)
21.12.2010 14:00:54   
Blue rose RR
prenos postova:

IZVORNA PORUKA: amy09

vel poz ,mene zanima jel zna neko dobru snajdericu-krojacicu da joj dam skicu i crtez onoga sto zelim da mi se sasije,nekoga ko zna da sije mladalackuu i modernu garderobu za osobe za 26 godina....a da nije preskupa...hitno mi treba..

vel pozzzzzzzzzzzzzz


IZVORNA PORUKA: 10 mart 2009

amy, neznam u kojem si dijelu grada, ali znam da na Ilidži u Sari, na drugom spratu ima krojač, koji stvarno zna svoj posao. Ima i 2-3 zaposlenice, a posebno se ističe jedna  mlađa, koja ima fantastičnih ideja... što se tiče cijene, vrlo su povoljni... ako ti je to daleko, javi se...imam još dvije krojačice (bliže su gradu, Aerodromsko i Otoka)


IZVORNA PORUKA: amy09

ja sam u gradu....ali ako su dobree otisla bih maksuz...ali volila bi ako imas sta blize ...hvala na ovoj informaciji u sari....:-*


IZVORNA PORUKA: 10 mart 2009

Na otoci imaš krojačicu Enisu, žena super šije ali je žara, u Aerodromskom je Raska, žena ima mlađu kćerku pa ima smisla za mladalački stil a sa cijenom je prihvatljiva. Eto, javi kako da ti proslijedim kontakt tel. ako si zainteresovana. Mada, ja da sam na tvom mjestu, pokušala bih u Sari, isplati se sigurno... Ja sam sinoć otišla po kaput koji sam odnijela da ga pokrate... djevojka je od sebe sama uradila umjesto dugmeta mašnu koja se može skidati  i izgleda  prelijepo



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Borka2)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Krojac (krojacica)
28.1.2011 15:06:58   
Lejla Ka
Treba mi šnajderica kojoj nije mrsko raditi svoj posao i voli se potruditi, tj voli raditi i neke komplikovanije stvari, a radi negdje na širem području centra grada, npr potez Baščaršija - Predsjedništvo.
Da ne bi bilo reklamiranje, detalje mi možete poslati na pp. Hvala vam!


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Krojac (krojacica)
31.1.2011 10:32:55   
aada
zdravo cure
Ja sam nova na forumu user posted image vidim ovo je moja bolna tema posto ja uvijek volim sivene stvari nego kupovne "uniforme" naletila sam na pravo super krojacicu nalazi se kod vijecnice u kraculama ako zelis javise na pp dacu ti broj telefona pa je nazovi))Inace sam cjepidlaka a ona je stvarno super sto zelim to mi napravi))a ne moram joj plaho objasnjavati vidi sta nosim i sta mi se svidja))Pozz

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Krojac (krojacica)
17.3.2011 18:44:46   
SundaY
Izvini, ako mozes i meni poslati link njenog profila. Bas me intereuje kako radi...

(odgovor članu Radoznalica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Krojac (krojacica)
20.4.2011 14:36:28   
elifa
ako moze broj od ove krojačice samire gagule na pp ...molim vas
hvala

(odgovor članu Radoznalica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Krojac (krojacica)
25.8.2011 10:38:31   
nutellica
Nova sam, ovdje pa elifa, ukoliko nisi dobila br od samire javi se, inace djevojka super radi, meni je sila vjencanicu i haljinu za poslije extra radi...
Eto toliko lijep pozdrav svima!

(odgovor članu elifa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Krojac (krojacica)
22.2.2012 14:15:35   
NeAm
Molim Vas lijepo, da li neko od Vas ima broj telefona gdice. Samire Gagula?

Hvala

(odgovor članu nutellica)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Krojac (krojacica)
22.2.2012 15:03:24   
Neca xxx
IZVORNA PORUKA: NeAm

Molim Vas lijepo, da li neko od Vas ima broj telefona gdice. Samire Gagula?

Hvala
[/quosate]

Saljem ti pp.

(odgovor članu NeAm)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Krojac (krojacica)
17.5.2012 0:47:28   
Ilhana RR
Juhu... evo i mene na ovoj temi =)

Ove godine fakat mi treba krojacica dobra... ali mi treba neko ko bi mogao sasiti haljinu za jedno 6 dana...

Imate li prijedloga kod koga bi mogla?
Idana_85, mozes li mi biti stela da idem preko reda kod tvoje mame? =)))

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Krojac (krojacica)
17.5.2012 8:53:16   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: elifa

ako moze broj od ove krojačice samire gagule na pp ...molim vas
hvala



kako divan nick!!!! aaaaaaaaaaaaaauser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu elifa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Krojac (krojacica)
30.5.2012 22:06:38   
medela
Cao svima;)Nova sam na forumu i interesuje me da li neko zna krojacicu da se nalazi od dobrinje do alipasina polja,moze i vojnicko polje,posto ja tu u blizini i zivim,nek mi posalje br ili ime zene na pp.hitno mi je potrebo,imam nekog lijepog materijala pa bih nesto za ljeto da uradim sa istim.kada bi mi pomogli beskrajno bih vam bila zahvalna;)veliki pozz user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Krojac (krojacica)
30.5.2012 22:11:40   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: NeAm

Molim Vas lijepo, da li neko od Vas ima broj telefona gdice. Samire Gagula?

Hvala


Ja sam je dodala na Facebooku i dogovorila se preko PP =)




_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu NeAm)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Krojac (krojacica)
19.8.2012 18:38:33   
hapymum
treba mi neka dobra snajderica da mi prepravi haljinu,ja sam je nacrtala i ona mi je sasila,ali pametnica sasila bez rajfesluza,nego se navlacila odozdo,i sad meni naravno nemoze.user posted image user posted image

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Krojac (krojacica)
19.8.2012 20:02:44   
minie
IZVORNA PORUKA: hapymum

treba mi neka dobra snajderica da mi prepravi haljinu,ja sam je nacrtala i ona mi je sasila,ali pametnica sasila bez rajfesluza,nego se navlacila odozdo,i sad meni naravno nemoze.user posted image user posted image


Imas pravo dobru snajdericu u Butmiru, zove se Sehija, super sije, a pravo jeftino. Ako ti nije daleko, pravac Butmir user posted image Ona je meni sasila 20 haljina, pantalona ni sama ne znam koliko, a tek prepravila stvari...


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Krojac (krojacica)
19.8.2012 20:05:50   
minie
IZVORNA PORUKA: minie

IZVORNA PORUKA: hapymum

treba mi neka dobra snajderica da mi prepravi haljinu,ja sam je nacrtala i ona mi je sasila,ali pametnica sasila bez rajfesluza,nego se navlacila odozdo,i sad meni naravno nemoze.user posted image user posted image


Imas pravo dobru snajdericu u Butmiru, zove se Sehija, super sije, a pravo jeftino. Ako ti nije daleko, pravac Butmir user posted image Ona je meni sasila 20 haljina, pantalona ni sama ne znam koliko, a tek prepravila stvari...



I da, sila mi je vjencanicu i haljinu poslije, imas slika na FB pa vidi :)


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Krojac (krojacica)
19.8.2012 22:05:20   
hapymum

IZVORNA PORUKA: minie

IZVORNA PORUKA: hapymum

treba mi neka dobra snajderica da mi prepravi haljinu,ja sam je nacrtala i ona mi je sasila,ali pametnica sasila bez rajfesluza,nego se navlacila odozdo,i sad meni naravno nemoze.user posted image user posted image


Imas pravo dobru snajdericu u Butmiru, zove se Sehija, super sije, a pravo jeftino. Ako ti nije daleko, pravac Butmir user posted image Ona je meni sasila 20 haljina, pantalona ni sama ne znam koliko, a tek prepravila stvari...




ah draga znam ti za Sehiju,ali ni broja ni adrese ni nista,sad mi haljina tjesna nemoze preko kukova a oblaci se odozdo,a ave kontam da mi je ne uniste

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *