|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pozelila sam ...
6.2.2010 23:47:17   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady

evo ekipe teacher, vesela, hanady, new mama...hoćemo idući vikned subota u 21,00h na čeki.user posted image user posted image user posted image

molim lijepo drugaricu veeselu da nam rezerviše negdje dobro mjesto do 12,00  aiza 12,00 kad nas vide ima da nas mole da uđemo gdje nam je volja.user posted image user posted image user posted image



ama brate na tamburaše u Angolu, poslije na pićence u Che Guevaru
Hanady jel misliš na iza 12 popodne?user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Pozelila sam ...
6.2.2010 23:48:31   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Hanady

e dogovoreno teacher mi onda ovaj put bez tebe idemo da utvdimo teren user posted image user posted image user posted image

ima li kakav ljubomorni smjesko???user posted image


nema al ima ovaj user posted image  ja mislim da ni njemu nije dobrouser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Pozelila sam ...
6.2.2010 23:48:35   
new mama
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Hanady

evo ekipe teacher, vesela, hanady, new mama...hoćemo idući vikned subota u 21,00h na čeki.user posted image user posted image user posted image

molim lijepo drugaricu veeselu da nam rezerviše negdje dobro mjesto do 12,00  aiza 12,00 kad nas vide ima da nas mole da uđemo gdje nam je volja.user posted image user posted image user posted image



ama brate na tamburaše u Angolu, poslije na pićence u Che Guevaru
Hanady jel misliš na iza 12 popodne?user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image e poslije ovoga bi mi bilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Pozelila sam ...
6.2.2010 23:49:48   
Hanady RR
ma kakvih bona popodne tad ručak kuham, msilima sa 00.00 h user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Pozelila sam ...
6.2.2010 23:49:54   
veeseelaa
joj nije valjda new mama, pa snadji se, ja kažem mm odoh kod mame da noćim i onda u životuser posted image a ako i šta provali nek podnese zahtjev za razvod, razlog je fakat kul..... kafana i alkoholizamuser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 6.2.2010 23:51:26 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Pozelila sam ...
6.2.2010 23:49:57   
teacher75
e sto me nasmijaste, kraljice ste sve redomuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Pozelila sam ...
6.2.2010 23:50:55   
Hanady RR
joj angolo ...uh vala tamo je taman za mene...ako me se sjete konobari biće provala :) a i ako su isti tamburaši biće još većih user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Pozelila sam ...
6.2.2010 23:52:15   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady

joj angolo ...uh vala tamo je taman za mene...ako me se sjete konobari biće provala :) a i ako su isti tamburaši biće još većih user posted image user posted image user posted image


ja još tamo nisam upamćena user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Pozelila sam ...
6.2.2010 23:52:21   
teacher75
veeseelaa i hanady, ne znate ni vi sta valja!!! uh, jesam pozeljelaaaaaaa da zalomiiiiiim!!!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Pozelila sam ...
6.2.2010 23:53:37   
Ilhana RR
joj nesto mi naumpade... jesam se pozelila one pljeskavice kod taleta na Marin Dvoru sto je bio... uuuu njami njamii....

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Pozelila sam ...
6.2.2010 23:53:59   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

veeseelaa i hanady, ne znate ni vi sta valja!!! uh, jesam pozeljelaaaaaaa da zalomiiiiiim!!!


a poslije 12 idemo kod trovača na hamburgeruser posted image user posted image user posted image  onako stojimo uz kiosk jedemo i cerekamo se ko birvaktile, autići sviraju a ja ko u stara vremena dignem srednji prstuser posted image user posted image user posted image
Ma vidite da sam sve isplaniralauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Pozelila sam ...
6.2.2010 23:54:04   
new mama
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

joj nije valjda new mama, pa snadji se, ja kažem mm odoh kod mame da noćim i onda u životuser posted image a ako i šta provali nek podnese zahtjev za razvod, razlog je fakat kul..... kafana i alkoholizamuser posted image

Ma lako ribu u vodu natjeratiuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Pozelila sam ...
6.2.2010 23:54:36   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Ilhana

joj nesto mi naumpade... jesam se pozelila one pljeskavice kod taleta na Marin Dvoru sto je bio... uuuu njami njamii....


hahahahha pisale smo u isti vakat, eh koliko sam ih se ja najela iza 03 hahah

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Pozelila sam ...
6.2.2010 23:55:31   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Ilhana

joj nesto mi naumpade... jesam se pozelila one pljeskavice kod taleta na Marin Dvoru sto je bio... uuuu njami njamii....


hahahahha pisale smo u isti vakat, eh koliko sam ih se ja najela iza 03 hahah


Joj kad se sjetim... a u to doba uvijek guzva tuda... stara dobra vremena...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Pozelila sam ...
6.2.2010 23:56:16   
new mama
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

veeseelaa i hanady, ne znate ni vi sta valja!!! uh, jesam pozeljelaaaaaaa da zalomiiiiiim!!!


a poslije 12 idemo kod trovača na hamburgeruser posted image user posted image user posted image  onako stojimo uz kiosk jedemo i cerekamo se ko birvaktile, autići sviraju a ja ko u stara vremena dignem srednji prstuser posted image user posted image user posted image
Ma vidite da sam sve isplaniralauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kraljice,kakav bi to provod biouser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Pozelila sam ...
6.2.2010 23:57:06   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Hanady

joj angolo ...uh vala tamo je taman za mene...ako me se sjete konobari biće provala :) a i ako su isti tamburaši biće još većih user posted image user posted image user posted image


user posted image I ja nisam za ukazivanje tamo, buaaaaaa!!!!

Salu na stranu, vesela, super izbor!


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Pozelila sam ...
6.2.2010 23:57:52   
nikita
vec sam vas zamislila user posted image vece zemske i laku noc, evo ja sa sinom partijam

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Pozelila sam ...
6.2.2010 23:58:21   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: new mama

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

veeseelaa i hanady, ne znate ni vi sta valja!!! uh, jesam pozeljelaaaaaaa da zalomiiiiiim!!!


a poslije 12 idemo kod trovača na hamburgeruser posted image user posted image user posted image  onako stojimo uz kiosk jedemo i cerekamo se ko birvaktile, autići sviraju a ja ko u stara vremena dignem srednji prstuser posted image user posted image user posted image
Ma vidite da sam sve isplaniralauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kraljice,kakav bi to provod biouser posted image



vidim ostale cure ne podržavaju ovu ideju, ok pa ne moram dizati srednji prst ako je to problemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Pozelila sam ...
6.2.2010 23:58:40   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Ilhana


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Ilhana

joj nesto mi naumpade... jesam se pozelila one pljeskavice kod taleta na Marin Dvoru sto je bio... uuuu njami njamii....


hahahahha pisale smo u isti vakat, eh koliko sam ih se ja najela iza 03 hahah


Joj kad se sjetim... a u to doba uvijek guzva tuda... stara dobra vremena...

kad se svega necega sjetim.... bilo je stvarno ludo i nezaboravno. nekad bilo a sad se spominjalo, a najbolja su mi bila ljetovanja sa prijateljicama, kadgod se nadjemo evociramo uspomene i pricamo o provalama iz turske, s jadrana itd...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Pozelila sam ...
6.2.2010 23:59:35   
Sonja
jagode i lubenicuuser posted image
a o time da se bas bas bas naspavam...necu da pricam..user posted image



_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Pozelila sam ...
7.2.2010 0:00:28   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Sonja

jagode i lubenicuuser posted image
a o time da se bas bas bas naspavam...necu da pricam..user posted image



sonja je partybreaker!

< Poruku je uredio teacher75 -- 7.2.2010 0:01:01 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Pozelila sam ...
7.2.2010 0:02:12   
Hanady RR
veesela ja sam za nego seka me na fb spopala dans joj profesor palčića stigao u sarajevo pa me ubi sa sjećanjima na ratna dešavanja a ja već osjećam miris trovača u nosu....veesela nema odustajanja ja u 21,00 u suboru iduću dolazim na čeku ...sve zainteresirane molim lijepo prijave kod veesela na PP do petka da rezervišemo angolo, ja nema kad za to radi rođkasa al nakon rođkasa kad se mama opusti user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Pozelila sam ...
9.2.2010 15:01:01   
ivana st
Poželila sam opet ugledati pozitivan test user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Pozelila sam ...
9.2.2010 15:04:10   
salmy
Pozelila sam poštarauser posted image user posted image user posted image user posted image auuuuuuu otkad se nismo vidjeliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Pozelila sam ...
9.2.2010 15:05:38   
acudesa
poištara kao poštara ili lovuuser posted image  mora da ti je mlad poštaruser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *