|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mali problemčić sa tetom čuvalicom!
7.8.2009 9:40:47   
Anoniman
Gigana ako ti je providno da joj pokloniš dezodorans mislim  da je najbolje porazgovarati otvoreno,iskren i otvoren razgovor ne može nikome da naškodi,pohvali je kako lijepo održava kuću,kuha,kako je pedantna što se tiče kuće,hrane,lijepo čuva Vedada i voli ga,i sve je to više nego lijepo,ali poslije toga reci da postoji jedan maaaali problemčić,više mana,mislim da je otvoren i iskren razgovor ne može pokvariti vašu lijepu komunikaciju ali može da pomogne. sretno!!!!

(odgovor članu Adana)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Mali problemčić sa tetom čuvalicom!
7.8.2009 9:59:10   
Gigana
Drage moje hvala vam puno, od srca.

Definitivno cu pokušati prvo okolokole i molim Boga da to upali, da ne moram biti direktna.

Evo jutros je bila ista stvar.  Došla mi je u 8 sati, ja kad nisam u nesvijest pala.  Pitam se kako će biti kad dođem danas u 5 s posla.  Ovo kod nje je 100% od klimaksa i hormona.  MM isto misli da joj je najbolje nekako indirektno reći, ali ni on ne zna kako bismo to izveli, a da je ne uvrijedimo.



_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Mali problemčić sa tetom čuvalicom!
7.8.2009 10:02:08   
seli
Koliko ti je dijete?Šta misliš da joj ono kažeuser posted image ?

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Mali problemčić sa tetom čuvalicom!
7.8.2009 10:03:16   
Anoniman
Gigana najbolje da se i ti dobro oznojiš i malo više "mirišeš" na znoj pa sjedi pored nje nek je zapahne pa vidi hoće li joj zasmetati i kako će se ponašati....joj izvini mene evo suze obliše os smijeha dok ti ovo pišem stvarno imaš nezgodan problem...sretno draga!!!!

(odgovor članu Gigana)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Mali problemčić sa tetom čuvalicom!
7.8.2009 10:05:07   
M kao Mama
Gigana, ja imam rješenje za tvoje probleme, pošaljem ti moju Laju na par sati ita teta će se procvjetati. Moja Lajla ne može nikakve mirise da podnese( da ne kažem smradove), pa čak i lubenicu moramonapolu jesti, jednostavno takva je osjetljiva. I ako neko tako se čuje znojem ona to odmah direktno kaže: Što nešto midi", pa možda da pokušaš sa Vedom, da mu kažeš kao ko fol tvom mužu da tata ili babo smrdi, pa ga malo fordsiraj, pa će možda i teti kazatai. Šalu na stranu.

Sitiacija je veoma mućna, znam kako je to, ali jednostavno ima ljudi koji misle da oni samo osjete taj znoj , koji misle da su majce od sintetike super, kojima je "hajde bogati šta ima veze" šuma ispod pazuha i slično.

Ne znam kakava je ta tvoja teta, sama procjeni da li ćeš i kakav efekat dobiti da joj direktno, odnosno indirektno staviš do znanja da ima problem sa znojenjem.

To bi ti najbolje bilo da joj kaže, da je zamoliš da nosi pamućne maje, reci mužmi je skrenuo u nekoliko navrata da se u kući osjeti znoj i slično. Znači pokušaj iznaći neki najbezbolniji način.

Sretno kako god

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Mali problemčić sa tetom čuvalicom!
7.8.2009 10:08:19   
Gigana
IZVORNA PORUKA: meme27

svasta.....
ja bi cutila ...i to je normalno da se svako znoji na ovom svjetu....i mislim da nicija znoj ne merisi na cvjet  ljubicicu... i ako danas postoje deo..parfemi itd ipak na vrucinama desi se svakome i ako je okupan da nekada se previse uznoji i da drugi to namirsi pa cak i tebe sigurnouser posted image ...ko zna mozda neko udze nekome u kucu pa vidi da je kada pod ili bilo sta drugo prljavo...pa mu ne naba to na nos...niko nije perfekt...nije tetama placeno da one se parfemisu nego da cuvaju djecu....i mislim da je sasvim normalno da se zena i uznoji ako trckara po citav dan za djetetom jos ako je u klimaxu...nije lako cuvati djecu..user posted image


Draga moja,

naravno da je normalno da se čovjek znoji na ovim vrućinama i naravno da niko ne miriše na ljubičicu.

Ja nisam napravila veeeliki problem oko ovoga, nego "problemčić" i samo sam tražila savjet od svojih drugarica na forumu.  Svi se mi znojimo, ali svima je dostupan i sapun i voda, hvala Bogu.
Djecu jeste teško čuvati, ali kako onda već ujutro u 8 sati, prije nego počneš čuvati djecu, smrdiš na znoj toliko da se drugom povraća.

Meni ustvari najviše smeta što mi je cijela kuća poprimila taj njen miris i što mi se i samo dijete osjeti po njoj. 
Svaki dan, kad ona ode, ja otvorim širom prozore i kuća se zrači dok ne krenemo na spavanje.

U početku sam to ignorisala, misleći da je prolazno, ali vidim da se ništa ne mijenje, čak je svakim danom sve gore i gore.
Prošle sedmice sam dolazila sat ranije kući i pravo bih išla u kadu na tuširanje, namjerno pred njom, da ona vidi šta ja radim, ali ni to mi nije upalilo.  Onda bih se prskala dezendorasom pred njom, ali opet ništa. 

Zato sam se i obratila vama.

Stalo mi je do ove žene, stalo mi je da mi čuva dijete i možda bih trebala šutjeti i ne žaliti se, ali kao što neko reče, trebala bih nešto poduzeti i zbog nas, a i zbog nje same.


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Mali problemčić sa tetom čuvalicom!
7.8.2009 10:15:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: meme27

svasta.....
ja bi cutila ...i to je normalno da se svako znoji na ovom svjetu....i mislim da nicija znoj ne merisi na cvjet  ljubicicu... i ako danas postoje deo..parfemi itd ipak na vrucinama desi se svakome i ako je okupan da nekada se previse uznoji i da drugi to namirsi pa cak i tebe sigurnouser posted image ...ko zna mozda neko udze nekome u kucu pa vidi da je kada pod ili bilo sta drugo prljavo...pa mu ne naba to na nos...niko nije perfekt...nije tetama placeno da one se parfemisu nego da cuvaju djecu....i mislim da je sasvim normalno da se zena i uznoji ako trckara po citav dan za djetetom jos ako je u klimaxu...nije lako cuvati djecu..user posted image


nije riječ o tome da se niko ne znoji,il da nečiji znoj miriše,riječ je o higijeni,nije niko palćem da miriše sveko bi trebao da miriše radi sebe samog,i ja sma čuvala dvoje djece kad sam bila cura,na posao kad krenem u torbu stavim sebi još 2 maice pa kad se oznojim operem se,stavim dezodorans i presvučem se. Izvini ali ovaj komentar ti nije na mjestu,malo si polupala lončiće. Izvini ne volim da se nešto sad ja suprostavljam ali stavrno meme 27 nisi u pravu.

(odgovor članu meme27)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Mali problemčić sa tetom čuvalicom!
7.8.2009 10:19:33   
bebano
IZVORNA PORUKA: Gigana

Drage moje hvala vam puno, od srca.

Definitivno cu pokušati prvo okolokole i molim Boga da to upali, da ne moram biti direktna.

Evo jutros je bila ista stvar.  Došla mi je u 8 sati, ja kad nisam u nesvijest pala.  Pitam se kako će biti kad dođem danas u 5 s posla.  Ovo kod nje je 100% od klimaksa i hormona.  MM isto misli da joj je najbolje nekako indirektno reći, ali ni on ne zna kako bismo to izveli, a da je ne uvrijedimo.




Draga Gigana,
 
na zalost nemam ti pametan savjet ali samo hocu da ti kazem da te podrzavam i razumijem u potpunosti. Imala sam takvu situaciju ali sa tetom koja mi je povremeno dolazila i cistila. Sto kazes kada dodjem s posla, kuca kao cista, a smrdiiiiiiiiii da povratis. Uf kada se sjetim. A taj ocajni znoj u 8 sati ujutro NE MOZE biti od stitne, klimaksa i hormona, nego samo od neoprane sinteticke robe koja je na njoj. Znaci ok, slazem se sa svim zenama da je ona sigurno u klimaksu, da mozda i ima problem sa stitnjacom, ali ja bih se, da mi se tako nesto desi prala svaki cas, stavljala dezodorans i mjenjala pamucne stvari. Znaci nikada tek oznojen covjek ne moze tako neprijatno da se osjeti na znoj. Situacija jeste neprijatna uzasno, ali su ti zenice dale dosta prijedloga. Iskreno se nadam da ce ti neki od njih upaliti. A ovo da se ti oznojis pa sjednes pored nje, ma nema sanse da ona ista skonta. Pa da to konta smetao bi joj njen licni miris (da ne kazem sta drugo).

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Mali problemčić sa tetom čuvalicom!
7.8.2009 10:20:47   
bebano
IZVORNA PORUKA: ivany

IZVORNA PORUKA: meme27

svasta.....
ja bi cutila ...i to je normalno da se svako znoji na ovom svjetu....i mislim da nicija znoj ne merisi na cvjet  ljubicicu... i ako danas postoje deo..parfemi itd ipak na vrucinama desi se svakome i ako je okupan da nekada se previse uznoji i da drugi to namirsi pa cak i tebe sigurnouser posted image ...ko zna mozda neko udze nekome u kucu pa vidi da je kada pod ili bilo sta drugo prljavo...pa mu ne naba to na nos...niko nije perfekt...nije tetama placeno da one se parfemisu nego da cuvaju djecu....i mislim da je sasvim normalno da se zena i uznoji ako trckara po citav dan za djetetom jos ako je u klimaxu...nije lako cuvati djecu..user posted image


nije riječ o tome da se niko ne znoji,il da nečiji znoj miriše,riječ je o higijeni,nije niko palćem da miriše sveko bi trebao da miriše radi sebe samog,i ja sma čuvala dvoje djece kad sam bila cura,na posao kad krenem u torbu stavim sebi još 2 maice pa kad se oznojim operem se,stavim dezodorans i presvučem se. Izvini ali ovaj komentar ti nije na mjestu,malo si polupala lončiće. Izvini ne volim da se nešto sad ja suprostavljam ali stavrno meme 27 nisi u pravu.



U pravu si Ivany 100%. Eto bas napisah gore isto to.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Mali problemčić sa tetom čuvalicom!
7.8.2009 10:27:47   
Gigana
IZVORNA PORUKA: seli

Koliko ti je dijete?Šta misliš da joj ono kažeuser posted image ?


Moje dijete ima 22 mjeseca i priča tek pomalo.  Ipak, hvala na ideji.


Ivany i Bebano, hvala i vama puno na savjetima, a mami almi mogu samo reći da mi pošalje Lajlu što prije. user posted image   Ako me Lajla ne izvadi, niko neće.


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu seli)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Mali problemčić sa tetom čuvalicom!
7.8.2009 10:30:20   
Anoniman
mama alma šalji Lajlu HITNO JEEEE!!!!!!!!
Gigana javi nam krajnji ishoduser posted image

(odgovor članu Gigana)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Mali problemčić sa tetom čuvalicom!
7.8.2009 10:34:36   
Gigana
Lajla je legenda, ako ništa, može mi možda pomoći da naučimo Vedu da kaže "mrdi" i da zna kad treba to da kaže.

_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Mali problemčić sa tetom čuvalicom!
8.8.2009 23:25:35   
slono

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

zamisli da ti neko dostavi pismo u kojem piše da smrdiš???? ma žena se više na posao pojaviti neće
ja ne bi tako
Počela bi s nekom laganom pričom kako neka tamo na poslu ima problem sa znojenjem i sl i kako ti se žalila pa ti nadodaš ma masa nas ima problema s tim i ja često a čini mi se da i vi, šta nam je kao raditi da nas narod ne bi ismijavao i tako nešto



Pisma su divan vid komunikacije, pogotovo kad ih neko lijepo sroci i kad je elokventan. Ne kaze se dzaba, komunicirajmo emocijamauser posted image user posted image user posted image , zato sto ono sto mozemo napisati, ponekad je vrlo tesko izgovoriti, a da se pritom ne izgubis misao i da to ne bude to. Emocije je jako tesko reci u lice, a napisati je divno i uz to objasniti sve bez da se neko nadje uvrijedjen. A naravno da u pismu nece stajati da zena smrdi, jer ce biti LIJEPO sroceno, bez uvrtanja ko koji dezodorans koristi i sta je koja zena sebi kupila.
Kad pises, svoje misli mozes sredjivati vise puta i vracat se na njih, a kad pricas neka ti je Bog na pomoci.
To je moj stav i ja se volim pismeno izrazavati.

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Mali problemčić sa tetom čuvalicom!
9.8.2009 11:22:53   
Amrino
Ja bih svaki put kada bih usla u kucu slozila facu i pocela pricati kako nesto smrdi. Odmah bih sve prozore pred njom pootvarala...a onda jos nesto prokomentarises u stilu "Jao pa jesi li to danas bio nemiran- smorio si jadnu tetu evo je sva mokra"..user posted image
Ma ustvari- lazem! Iskreno- nemam pojma kako bih postupila! Ja inace ne podnosim nikakve smradove ili jace mirise...i osjetim sve na kilometar...MM mi kaze da je vucijak za mene mala maca...Mama alma- ja i Lajla mozemo pod ruku....Tako da bih ja vjerovatno odmah s vrata otisla u wc da povratim...user posted image .
Pojma nemam...Mi smo na faksu imali takvu situaciju...bukvalno su svi bjezali od cure...Otvarali smo prozore, stalno se drecili kako nesto smrdi...okolo kole...ali - nista. Njoj njen smrad jednostavno nije smetao.
Svekrva mi rece da je ona jednoj svojoj prijateljici to fino direktale rekla i ova se nije naljutila nego joj je bila jako zahvalna- kao bolje da si mi ti rekla nego neko drugi...

P.S Imas li ikakvu "opicenu" prijateljicu, rodicu...koja bi joj to bez ustezanja rekla? Odradi ona umjesto tebe a ti lafo nesto u banji radis? user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Mali problemčić sa tetom čuvalicom!
9.8.2009 11:33:08   
škorpija
P.S Imas li ikakvu "opicenu" prijateljicu, rodicu...koja bi joj to bez ustezanja rekla? Odradi ona umjesto tebe a ti lafo nesto u banji radis?

ovo mi se čini kao najbolje rješenje, ma nije najbolje, al najbezbolnije. hm za tetu čuvalicu nijedno rješenje neće biti bezbolnouser posted image , mi smo jednom htjeli kolegi s posla kojem je strašno smrdilo iz usta (iako ima savršeno zdrave zube) poslati anonimni mail sa izmišljene adrese ali nismo imali hrabrosti. neugodno je to sve, kad smo osjećajan naroduser posted image , Ameri bi to sredili u sekundi


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Mali problemčić sa tetom čuvalicom!
10.8.2009 12:47:59   
Gigana
amrino, nije ti loša ni ova ideja.  Upravo imam jednu rodicu koja nema dlake na jeziku.  Mogla bi mi ona pomoći. 

Nista nisam uradila do sad, jer je bio vikend, pa zena nije ni bila tu, ali ove sedmice cu definitivno nešto poduzeti, samo još da skupim hrabrost.

Hvala vam svima na savjetima!


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Mali problemčić sa tetom čuvalicom!
10.8.2009 14:22:41   
Suzana
Jao lude ste Amrino i škorpija, ismijah se.... user posted image

Gigana, baš me zanima ovaj slučaj, pratim temu! user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Mali problemčić sa tetom čuvalicom!
10.8.2009 15:06:06   
Chuchi
E ova ideja ¨opicene¨ rodice je extra! Eto tako da i ja znam ako mi se desi isto ne daj Boze user posted image
A ja ne znam sta bih uradila stvarno, dala sam vec prijedlog, ali eto vidim da i nije bas najbolji, i ipak smatram da bi mi bilo lakse dati joj
otkaz nego reci takvo nesto. Ali vala da mi neko drugi smrdi po kuci, a ne ja ili MM , ne bih mogla podnijeti fakat! U mojoj kuci ako iko smije
da smrdi to smo MM i ja ! Samo neka se zna! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Mali problemčić sa tetom čuvalicom!
11.8.2009 10:36:35   
fartar
Ja sam imala isti problem sa tetom koja je cuvala moju kcerku. Meni ne treba "opicena" rodica, mada bih rekla izravna u komunikaciji a ne opicena, jer sam sama takva. Helem, svojoj sam teti rekla, pazljivo biranim rijecima, da mi to smeta i zamolila je da donese ciste majice i da se istusira svaki put kada se oznoji a onda ni nema potrebe za dezodoransima, jer kada se rijesi ustajalog znoja covjek vise ne smrdi. Sve rjesava obicna voda i sapun. Dijete mi je smrdilo od njenog znoja a kucu nisam mogla prozraciti nikako. Smrad se bio uvukao i u zidove. Eto, ja sam to tako rijesila. Nije se naljutila jer, cini mi se, nije ni pomislila da to meni predstavlja problem. Njoj njen znoj nije smetao. Probaj direktno, ali obzirno i uz duzno postovanje tete. Mozda zena ima i zdravstvenih problema. Sretno :-)

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Mali problemčić sa tetom čuvalicom!
12.8.2009 10:11:37   
meme27
user posted image kada sam procitala ovu temu stavrno sam mislila da je Paris Hilton napisala
kada ono neka Gigaana....
ma reko neznali ova Gigana da i ona ima gujc...i da njena  ispusta opasne gasove
da da oko 20 puta dnevno svaka zena ispusti miris levandela hehehe....
pa kada se vrati kuci mozda samu sebe ugusi ili namirise...

user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio meme27 -- 12.8.2009 10:14:24 >


_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu fartar)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Mali problemčić sa tetom čuvalicom!
12.8.2009 10:13:20   
Suzana
IZVORNA PORUKA: meme27

user posted image kada sam procitala ovu temu stavrno sam mislila da je Paris Hilton napisala
kada ono neka Gigaana....
ma reko neznali ova Gigana da i ona ima gujc...i da njena  ispusta opasne gasove
da da oko 20 puta dnevno svaka zena ispusti miris levandela hehehe....
pa kada se vrati kuci mozda samu sebe namirise...

user posted image user posted image user posted image



Ma o čemu to ti pričaš???


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Mali problemčić sa tetom čuvalicom!
12.8.2009 10:15:02   
meme27
user posted image

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Mali problemčić sa tetom čuvalicom!
12.8.2009 10:21:18   
Anoniman
Meme27, teta smrdi po znoju!!!
I zar moraš biti Paris Hilton da ti smeta nečiji smrad???user posted image
Svi mi "puštamo vjetrove" i oznojimo se, ali zato postoji wc i postoje voda, sapun, dezodorans da se uklone "nečistoće" i "miomirisi"!!!
A i ako teta ima zdravstvenih problema, trebala bi toga biti svjesna. Ako ipak ne osjeti "miris" onda joj to neko treba reći. Nema u tome ništa loše!

< Poruku je uredio pingpong -- 12.8.2009 10:23:09 >

(odgovor članu meme27)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Mali problemčić sa tetom čuvalicom!
12.8.2009 10:25:15   
meme27
Pingpong...
pa jeli ti mislis da ta teta nema sapuna i kupatila i nezna sta je voda?
ili mislis da ima sapun ali nezna zasta sluzi?ne kontam...



_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Mali problemčić sa tetom čuvalicom!
12.8.2009 10:27:24   
mamy Sabina
meme27 ponekad pomislim da uopšte ne iščitaš temu od početka.
Nekako mi se čini,mozda i griješim da je tebi ustvari jedini cilj pisati komentare kontra produktivnog efekta.
Molim te pazljivije čitaj,Gigana nije upotrijebila niti jednu ruznu riječ za svoju tetu čuvalicu,čak šta više hvali se i jako joj je stalo do nje,pa zbog toga i zeli riješiti problem koji postoji.


< Poruku je uredio mamy RR -- 12.8.2009 10:33:29 >


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *