|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
7.8.2009 8:32:41   
Nunu 08
Meni je dr Puzic vodio cijelu trudnocu i ja sam prezadovoljna.Kad god da je trebalo da dodjem covjek me lijepo primio.Kod pregleda nekad je bilo ok,nekad malo bolno,ali valjda tako treba da bude.Ja i poslije poroda isla sam 2 puta na kontrole kod njega,meni je super.Nikad mu nisam ni marke dala,niti je icim pokazao da to zeli.Bili smo se cak dogovorili i za porod,ali eto mene je porod malo iznenadio,sve je brzo islo pa me dr Masic porodio koji je bio dezurni.Ja nikakvu razliku nisam vidjela izmedju njih dvojice.Nacin pregleda isti.Samo mozda si ti sad uplasena pred porod pa ti je to tako izgledalo.Ne znam,opet svako ima svoje misljenje,nekima je jedan dr dobar,dok drugima nije,ali ono sta ja mogu reci dr. Puzic je SUPER!

_____________________________

25.07.2008........na ovaj svijet stigao je moj djecak....

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
7.8.2009 8:56:16   
mamina princeza

Masic ne radi za Ramazan .

Tokom svoje trudnoce svasta sam cula o Puzicu i lose... da je grub da se sali kad ne treba i nekako sam u svojoj glavi sama stvorila odbojnost prema njemu. Uvijek sam ga zaobilazila do samog kraja negdje u 8 mjesecu kad me je on primio jer niko drugi nije bio tu. I tako sam pocela ici kod njega ... odmah me zapamtio sto niko drugi iz Opste bolnice nije a bila sam ko d skoro svakog. redovno mi je zakazivao preglede i uvijek je bio tu kad kaze da ce biti. jeste se salio na neki njegov nacin al to nekad i dobro dodje.

Pred porod sam imala bas grube preglede al su kratko trajali. nije mi se svidjalo sto pozuruje al sam mu opet eto nekako vjerovala a i nisam imala izbora. Prodila sam se na termin, mogu reci da mi je Puza pomogao vise nego ijedna babica. Bukvalo je ostao uz mene 3 sata nakon svoje smjene. I nakraju mi je bilo drago sto je sve pozurivao jer je plodna voda bila jako zelena i bog zna sta bi bilo da je jos koji dan beba  ostala u meni.
Spasio je i da ne zavrsim ono "citav dan se poradjala na kraju otisla na carski "
Zasio me perfektno kad je poslije i moj privatni doktro vidio kako ( iako sam nije odusevljen Puzicem ) divio se user posted image
Poslije poroda imala sam drugih komplikacija sa zadrzavanjem mokrace i svaki dan sam se cula sa Puzicem pomagao mije da rjesim taj problem.

Mi smo ga "nagradili " poslije svega ne prije - i opet je jedva prihvatio iako sam ja cula da voli pokolone. Al eto stvarno od nas je jedva prihvatio.

Svakom bi ga preporucila posebno za porod


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Nunu 08)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
7.8.2009 9:16:09   
mamin sin
U suštini Mašić i Puzić uvijek surađuju, znači jedan drugom upućuju pacijentice, tako da se ne brineš. Odlični su doktori. Kažu oni su tandem! user posted image

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
7.8.2009 11:01:32   
M kao Mama
Nemoj se igrati,a ko ti je rekao da piješ, obavezno pij, ja sam pila krajem 8. mjeseca te antibiotike i još neke lijekove, zbog  jake upale, koju tada nisam osjetila, ali jesaam 47 dana po porodu, napad budrega, odnosno pokrenuo se kamen i pjesak. Zato moj ti je savjet da to uzmeš, a ne bi ti oni dali nešto što ne smiješ, pogotovo Puzić ili Mašić.



(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
7.8.2009 14:49:45   
vogelce
ok kako bude da bude,hvala vam svakako na svim ovim informacijama.pocela sam pit antibiotik. mozda sam los dan potrefila kod puzica, al odmah da pobijem tu dezinformaciju oo dr. masicu, covjek radi i operise za vrijeme ramazana, iz njegovih usta, licno rekao, to je fakat pouzdana informacija, ne vidim razlog zasto bi covjek lagao

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
7.8.2009 14:53:31   
M kao Mama
E, svašta, ja prije sat zvala Opću bolnicu na 285 285 rekli mi da Mašić radi još koji dan i onda ide na godišnje u vrijeme Ramazana, te da se mogu naručiti tek iza Bajrama.

Evo i ovdje da Vas zamolim ako ima neko broj dr. MAšića ako može na PP, trebala bih hitno kod njega na pregled i konsultacije, objasnla sam sve na temi ginekolozi.

Hvala unaprijed

(odgovor članu vogelce)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
7.8.2009 15:01:02   
vogelce
to je istina,ja dok sam cekala na ctg sam cula kako sestre odbijaju pacijente preko telefona za dr masica. al eto tako ti kazem sta je covjek rekao. kod koga si dosad isla u opstoj bolnici? moguce je da ne prima nove pacijente trenutno,da je prebukiran. meni odmah zakaze sljedeci termin,doduse ne ide preko sestara,vec mi kaze dodi taj i taj dan na pregled

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
7.8.2009 15:05:01   
vogelce
iskreno neznam da ima iko broj telefona od njega, ja makar nisam nikad ni dobila priliku da trazim sumnjam da bi mi i dao. rado bi ti pomogla al jedino sto ti mogu savjetovat da saznas kad je dezurni i banes,nece te odbit

(odgovor članu vogelce)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
7.8.2009 15:15:57   
M kao Mama
On mi je vodio trudnoću, porodio me i nakon poroda pregledao, nekoliko puta, međutim, kada sam izgubila telefon ostala sam bez njegovog broja, a sada mi baš, baš treba da stupim s njim u kontakt 

(odgovor članu vogelce)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
7.8.2009 15:26:59   
vogelce
ja ako sta saznam mogu ti javit,makar kad je dezurni, iako ni ja necu vise ovih dana na pregled, vidis da se je zakomplikovalo sa puzicem, mozda da nazoves i pitas ko je dezurni npr sutra,prekosutra... pa kad on bude a ti ujutru ili iza 3 pa njemu

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
7.8.2009 15:42:44   
Hanady RR
dr. Mašić nikada neradi za ramazan to je sigurno čovjek tada koristi kompletan godišnji u ibatru je i nema govora da je u bolnici niti da prima pacijente. A puzić je imao mobitel samo taj broj više nije u funkciji ja sma ga imala od svoje zaove kja radi u opštoj bolnici ali promjenio je broj kad je imao saobraćajni udes slupao i auto i mobitel.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu vogelce)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
29.11.2010 11:40:46   
Skvo RR
prenos postova

IZVORNA PORUKA: lepao

Dali je neko imao iskustvo sa Dr.Puzicem? Mene interesuje kakav je na porodu...kao osoba i kao doktor naravno i dali je dostupan pacijentu..
Ja sam od 7 mjeseca pocela ici kod njega...sada sam u 8 znaci bila 2 puta..cini mi se ok...ali dalje ne znam kako se niti..




IZVORNA PORUKA: amanullah

IZVORNA PORUKA: lepao

Dali je neko imao iskustvo sa Dr.Puzicem? Mene interesuje kakav je na porodu...kao osoba i kao doktor naravno i dali je dostupan pacijentu..
Ja sam od 7 mjeseca pocela ici kod njega...sada sam u 8 znaci bila 2 puta..cini mi se ok...ali dalje ne znam kako se niti..




dr Puzić, dr koji zasluzuje sve pohvale od mene , svaka mu čast.

Bio mi je na zadnjem porodu, poveli su me na carski, zavrsila prirodno, hvala Bogu.

Jako je pristupačan, nije grub, veseo, voli se saliti, odgovornost na nivou, jer mi se u toku poroda i nakon njega maximalno posvetio, iako mi nije vodio trudnoću.

Bila sam nekoliko puta na pregledima kod njega, isto imam samo riječi pohvale.

toliko od mene user posted image


IZVORNA PORUKA: mamina princeza

imam i ja pozitivno iskustvo s dr puzicem. mene je "preuzeo" tek u devetom mjesecu pred porod sam bila sumnjaciva malo mi je bio neozbiljan i stalno mi je mjenjao pricu - sutra bi mogao krenuti porod pa sto ste dosli vi niste jos za poroda ni blizu pa svasta nesto. al kad je sam porod krenuo bio je super.... ostao je duze zbog mene ( do 2-3 je rasdio ja se porodila u 5) bas mi je pomogao koliko je mogao, niej dao da me vode na carski dok sve ne proba....

poslije poroda  mi je tako bio dostupan jer sam imala nekih problema sa mokracnim kanalima , kontaktirao je urologa , culi smo se nekoliko puta.

Sve u svemu meni je on bas super...

i da .. usio me super . moj privatni doktor kaze da je bas rijetko da nekog tako usiu a da je toliko rezan ko ja.

Nemoj da te obesharbi neka njegova prica koja je nekad malo neprilagodjena momentu na pregledu ili slicno. Na porodu je strucnjak svoje vrste a i bolje da se malo nasali.



IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: lepao

Dali je neko imao iskustvo sa Dr.Puzicem? Mene interesuje kakav je na porodu...kao osoba i kao doktor naravno i dali je dostupan pacijentu..
Ja sam od 7 mjeseca pocela ici kod njega...sada sam u 8 znaci bila 2 puta..cini mi se ok...ali dalje ne znam kako se niti..



meni je bio na prirodnom porudu...prosto me zakačio u smjeni....znači prvi sam ga put tu noć vidjela kao i on mene user posted image
da biram doktora sada njega bih birala...user posted image user posted image user posted image user posted image




IZVORNA PORUKA: lepao

super hvala odlicno sve zvuci..sto si prvenstveno trebala na carski?
pitaj jer je meni to rekao prosli mjesec ali ovaj vec nije..kao vidjet cemo uska si mala je beba mozda bude sve ok prirodno..

IZVORNA PORUKA: amanullah

IZVORNA PORUKA: lepao

Dali je neko imao iskustvo sa Dr.Puzicem? Mene interesuje kakav je na porodu...kao osoba i kao doktor naravno i dali je dostupan pacijentu..
Ja sam od 7 mjeseca pocela ici kod njega...sada sam u 8 znaci bila 2 puta..cini mi se ok...ali dalje ne znam kako se niti..




dr Puzić, dr koji zasluzuje sve pohvale od mene , svaka mu čast.

Bio mi je na zadnjem porodu, poveli su me na carski, zavrsila prirodno, hvala Bogu.

Jako je pristupačan, nije grub, veseo, voli se saliti, odgovornost na nivou, jer mi se u toku poroda i nakon njega maximalno posvetio, iako mi nije vodio trudnoću.

Bila sam nekoliko puta na pregledima kod njega, isto imam samo riječi pohvale.

toliko od mene user posted image



IZVORNA PORUKA: Nunu 08

Pozdrav!
Dr. Puzić je meni vodio trudnocu od 4 sedmice, tj. od trenutka kad sam saznala da sam trudna.U početku mi se činio čudan, međutim hvala Bogu super mi je trudnoća prosla i ja sam zadovoljna.Imala sam problema u 3. mjesecu sa e. colli, ali uspješno smo je izliječili.Nije me porodio, jer nije bio u smjeni, a pošto mi je porod brzo tekao, nije bilo potrebe da ga zovem iako mi je rekao da ga mogu nazvati. Ali nakon poroda me obilazio i ja sam jako zadovoljna.


IZVORNA PORUKA: balasgirl

Mene nije porodio dr. Puzić, ali pošto sam rodila na cr ležela sam u bolnici 6 dana i kada god je bio on u smjeni dolazio je da me obiđe, pita kako sam, sestrama sugerirao da me pripaze iako me ne zna (nije mi on vodio trudnoću). Čula sam da je veliki stručnjak. Uglavnom, od mene sve pohvale.


IZVORNA PORUKA: lepao

Hvala na odgovorima...ja se nadam da cu i ja imati dobro iskustvo snjim..cula sam da on preferira prirodne porodjaje da ne zuri sa carskim pa mi je i zbog toga drago..vidjet cemo...


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
28.12.2010 18:18:09   
lepao
i ja sam se nekako razocarala sada u 9 mjesecu i prestajem ici kod njega...kada mi je najvise trebao danas zbrzao me, vise je sestrama dao da rade koje su uzasne bezobrazne i neljubazne i nije mi se posvetio tako da vise ne idem kod njega i iako vjerum da je dobar na porodu nisam danas stekla povjerenje...

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

prenos postova

IZVORNA PORUKA: lepao

Dali je neko imao iskustvo sa Dr.Puzicem? Mene interesuje kakav je na porodu...kao osoba i kao doktor naravno i dali je dostupan pacijentu..
Ja sam od 7 mjeseca pocela ici kod njega...sada sam u 8 znaci bila 2 puta..cini mi se ok...ali dalje ne znam kako se niti..




IZVORNA PORUKA: amanullah

IZVORNA PORUKA: lepao

Dali je neko imao iskustvo sa Dr.Puzicem? Mene interesuje kakav je na porodu...kao osoba i kao doktor naravno i dali je dostupan pacijentu..
Ja sam od 7 mjeseca pocela ici kod njega...sada sam u 8 znaci bila 2 puta..cini mi se ok...ali dalje ne znam kako se niti..




dr Puzić, dr koji zasluzuje sve pohvale od mene , svaka mu čast.

Bio mi je na zadnjem porodu, poveli su me na carski, zavrsila prirodno, hvala Bogu.

Jako je pristupačan, nije grub, veseo, voli se saliti, odgovornost na nivou, jer mi se u toku poroda i nakon njega maximalno posvetio, iako mi nije vodio trudnoću.

Bila sam nekoliko puta na pregledima kod njega, isto imam samo riječi pohvale.

toliko od mene user posted image


IZVORNA PORUKA: mamina princeza

imam i ja pozitivno iskustvo s dr puzicem. mene je "preuzeo" tek u devetom mjesecu pred porod sam bila sumnjaciva malo mi je bio neozbiljan i stalno mi je mjenjao pricu - sutra bi mogao krenuti porod pa sto ste dosli vi niste jos za poroda ni blizu pa svasta nesto. al kad je sam porod krenuo bio je super.... ostao je duze zbog mene ( do 2-3 je rasdio ja se porodila u 5) bas mi je pomogao koliko je mogao, niej dao da me vode na carski dok sve ne proba....

poslije poroda  mi je tako bio dostupan jer sam imala nekih problema sa mokracnim kanalima , kontaktirao je urologa , culi smo se nekoliko puta.

Sve u svemu meni je on bas super...

i da .. usio me super . moj privatni doktor kaze da je bas rijetko da nekog tako usiu a da je toliko rezan ko ja.

Nemoj da te obesharbi neka njegova prica koja je nekad malo neprilagodjena momentu na pregledu ili slicno. Na porodu je strucnjak svoje vrste a i bolje da se malo nasali.



IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: lepao

Dali je neko imao iskustvo sa Dr.Puzicem? Mene interesuje kakav je na porodu...kao osoba i kao doktor naravno i dali je dostupan pacijentu..
Ja sam od 7 mjeseca pocela ici kod njega...sada sam u 8 znaci bila 2 puta..cini mi se ok...ali dalje ne znam kako se niti..



meni je bio na prirodnom porudu...prosto me zakačio u smjeni....znači prvi sam ga put tu noć vidjela kao i on mene user posted image
da biram doktora sada njega bih birala...user posted image user posted image user posted image user posted image




IZVORNA PORUKA: lepao

super hvala odlicno sve zvuci..sto si prvenstveno trebala na carski?
pitaj jer je meni to rekao prosli mjesec ali ovaj vec nije..kao vidjet cemo uska si mala je beba mozda bude sve ok prirodno..

IZVORNA PORUKA: amanullah

IZVORNA PORUKA: lepao

Dali je neko imao iskustvo sa Dr.Puzicem? Mene interesuje kakav je na porodu...kao osoba i kao doktor naravno i dali je dostupan pacijentu..
Ja sam od 7 mjeseca pocela ici kod njega...sada sam u 8 znaci bila 2 puta..cini mi se ok...ali dalje ne znam kako se niti..




dr Puzić, dr koji zasluzuje sve pohvale od mene , svaka mu čast.

Bio mi je na zadnjem porodu, poveli su me na carski, zavrsila prirodno, hvala Bogu.

Jako je pristupačan, nije grub, veseo, voli se saliti, odgovornost na nivou, jer mi se u toku poroda i nakon njega maximalno posvetio, iako mi nije vodio trudnoću.

Bila sam nekoliko puta na pregledima kod njega, isto imam samo riječi pohvale.

toliko od mene user posted image



IZVORNA PORUKA: Nunu 08

Pozdrav!
Dr. Puzić je meni vodio trudnocu od 4 sedmice, tj. od trenutka kad sam saznala da sam trudna.U početku mi se činio čudan, međutim hvala Bogu super mi je trudnoća prosla i ja sam zadovoljna.Imala sam problema u 3. mjesecu sa e. colli, ali uspješno smo je izliječili.Nije me porodio, jer nije bio u smjeni, a pošto mi je porod brzo tekao, nije bilo potrebe da ga zovem iako mi je rekao da ga mogu nazvati. Ali nakon poroda me obilazio i ja sam jako zadovoljna.


IZVORNA PORUKA: balasgirl

Mene nije porodio dr. Puzić, ali pošto sam rodila na cr ležela sam u bolnici 6 dana i kada god je bio on u smjeni dolazio je da me obiđe, pita kako sam, sestrama sugerirao da me pripaze iako me ne zna (nije mi on vodio trudnoću). Čula sam da je veliki stručnjak. Uglavnom, od mene sve pohvale.


IZVORNA PORUKA: lepao

Hvala na odgovorima...ja se nadam da cu i ja imati dobro iskustvo snjim..cula sam da on preferira prirodne porodjaje da ne zuri sa carskim pa mi je i zbog toga drago..vidjet cemo...


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
23.1.2011 16:29:30   
motorcycles
Mene zanima rucno okretanje bebe,beba mi je u poprecnom polozaju vec 2,3 sedmice.Vodi me Beciragic,rekao mi je da dodjem pocetkom februara da vidimo kakvo ce biti stanje.Tada cu biti 34 sedmice trudna.Ako se beba ne okrene,idemo na carski.Beba je sitnija i rekao je da bih mogla imati lagan porod,pa bih ipak htjela da se raspitam za okretanje bebe,kako se dogovoriti sa Puzicem,je li to samo on radi,da li je moguce kod svih trudnica?Ako neko ima bilo kakvu informaciju,bila bih zahvalna.

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
29.1.2011 17:47:02   
jenny_z
motorcycles, dr. Puzic je meni radio vanjski okret bebe i toplo ti preporucujem da isto uradis i izbjegnes carski. E sad, dr.Puzic je vodio moju trudnocu od pocetka ali sam sigurna da bi i tebi okrenuo bebu bez obzira sto si kod dr. Beciragic jer to zavrsi za 10 sekundi. Ja sam isto bila negdje oko 32 sedmice i otisla na redovnu kontrolu a beba bila okrenuta guzom sto nije alarmantno, moze se i kasnije okrenuti bez problema. Ali tad u kabinetu bio valjda neki stazista i dok smo radili UZ pitao doktora postoji li mogucnost da se beba sad sama okrene. I doktor bez ijedne rijeci, detaljno pogleda glavicu (to sam tek kasnije skontala user posted image ), ustade, i poce da pipa po stomaku, napipa glavicu i poce da okrece bebu. Ja, naravno, nemam pojma sta se desava user posted image Ma mislim da je trajalo 10 sekundi, malo boljelo jer te beba guzom gura i vrsi pritisak na stomak, i malo se koza zacrveni od pritiska doktorovih ruku ali sve u svemu, nista strasno jer dr.Puzic definitivno zna sta radi. Moja sreca pa me on i porodio jer iako je trudnoca bila idealna beba nije htjela vani, termin prosao 7 dana pa smo dogovorili indukciju za Novu godinu user posted image ali beba opet nije htjela vani i kad sam ja bila maksimalno otvorena user posted image (pupcanik je bio nevjerovatno kratak a debeo). Tako da je porod zavrsen vakumom bez problema i posljedica. Babica je prokomentarisala kako se osjeca najsigurnije kad dr.Puzic radi vakum, sto znaci da je stvarno strucnjak. Ja mu vjerujem u potpunosti. Ja ti savjetujem da obavezno odes do njega i pitas za vanjski okret. Pozdrav.

_____________________________

01.01.2011. I gave her life, she gave me a reason to live. ♥

(odgovor članu motorcycles)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
12.2.2011 18:14:06   
lepao
Jao bas mi je drago sto ovo cujem. Ja sam prvo trebala kod Puzica da se porodim pa sam se predomislila i zavrsila na carskom zbog vakuma..doktor nije htio posto je beba kao manja..kolika je tvoja beba bila? Bas me zanima dali je to opravdan razlog ili ne...

IZVORNA PORUKA: jenny_z

motorcycles, dr. Puzic je meni radio vanjski okret bebe i toplo ti preporucujem da isto uradis i izbjegnes carski. E sad, dr.Puzic je vodio moju trudnocu od pocetka ali sam sigurna da bi i tebi okrenuo bebu bez obzira sto si kod dr. Beciragic jer to zavrsi za 10 sekundi. Ja sam isto bila negdje oko 32 sedmice i otisla na redovnu kontrolu a beba bila okrenuta guzom sto nije alarmantno, moze se i kasnije okrenuti bez problema. Ali tad u kabinetu bio valjda neki stazista i dok smo radili UZ pitao doktora postoji li mogucnost da se beba sad sama okrene. I doktor bez ijedne rijeci, detaljno pogleda glavicu (to sam tek kasnije skontala user posted image ), ustade, i poce da pipa po stomaku, napipa glavicu i poce da okrece bebu. Ja, naravno, nemam pojma sta se desava user posted image Ma mislim da je trajalo 10 sekundi, malo boljelo jer te beba guzom gura i vrsi pritisak na stomak, i malo se koza zacrveni od pritiska doktorovih ruku ali sve u svemu, nista strasno jer dr.Puzic definitivno zna sta radi. Moja sreca pa me on i porodio jer iako je trudnoca bila idealna beba nije htjela vani, termin prosao 7 dana pa smo dogovorili indukciju za Novu godinu user posted image ali beba opet nije htjela vani i kad sam ja bila maksimalno otvorena user posted image (pupcanik je bio nevjerovatno kratak a debeo). Tako da je porod zavrsen vakumom bez problema i posljedica. Babica je prokomentarisala kako se osjeca najsigurnije kad dr.Puzic radi vakum, sto znaci da je stvarno strucnjak. Ja mu vjerujem u potpunosti. Ja ti savjetujem da obavezno odes do njega i pitas za vanjski okret. Pozdrav.

(odgovor članu jenny_z)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
14.2.2011 19:30:05   
jenny_z
Moja cura je bila teska 4kg i duga 56cm user posted image  

_____________________________

01.01.2011. I gave her life, she gave me a reason to live. ♥

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
17.2.2011 11:49:58   
lepao
SVAKA MU CAST...NIKAKVIH POSLJEDICA? PA ON JE STRUCNJAK PRAVI...NE ZNAM STO ALI DOKTORI SE BOJE TOG VAKUMA..DA LI STVARNO POSTOJI RAZLOG DA SE BRINU??

IZVORNA PORUKA: jenny_z

Moja cura je bila teska 4kg i duga 56cm user posted image  

(odgovor članu jenny_z)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
17.2.2011 12:04:09   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: lepao

SVAKA MU CAST...NIKAKVIH POSLJEDICA? PA ON JE STRUCNJAK PRAVI...NE ZNAM STO ALI DOKTORI SE BOJE TOG VAKUMA..DA LI STVARNO POSTOJI RAZLOG DA SE BRINU??

IZVORNA PORUKA: jenny_z

Moja cura je bila teska 4kg i duga 56cm user posted image  



vakum uopste nije bezazlen, a Puzic je jedan od rijetkih doktora koji se usudi svasta nesto.pravi mesar, izvini ali moram tako reci.
kod mene je mislim da je beba okrenuta na zadak i htio da me salje kuci da dodjem na termin da mi on okrece bebu, ali beba uopste nije bila problem nego posteljica.
po meni je on jako hrabar, nekad je to dobro,a nekada moze biti i opasno.to je moje misljenje jer sam ja s njim imala lose iskustvo tako da ne znam sta bih ti rekla.


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
21.4.2011 9:30:16   
motorcycles
Nije bilo potrebe za okretanjem,jer se beba u 38. sedmici okrenula.user posted image Na kraju me porodio dr.Puzic.Cijelo vrijeme me je ohrabrivao i govorio da sam super,pri naponu mi je drzao glavu i drzao me za ruku.user posted image Beba 4100gr i duga 54cm,izgon trajao 2 minute.Cak se bunio kad je babica rekla da ce me sjeci,(na kraju jesu i sreca jer vjerujem da bi bilo puno gore da nisu) i kad je posla da me "lupi" laktom da izbaci posteljicu,rekao je da nema potrebe,da sacekamo malo,jer ce izaci sama.

(odgovor članu jenny_z)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
23.11.2011 21:14:11   
N_N
Da li neko zna kad je dr. Puzić u kabinetu, na pregledima?
Sestra sa druge strane tel. linije odbija dati tu informaciju user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu motorcycles)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
10.8.2012 16:11:02   
lavica1
slazem se da je mesar i da sebi previse daje zaprava ...zahvaljujuci njegovoj hrabrosti i koristenju vakuma moja beba sad ima posljedice zato dobro rzamislite ko ce vas poroditi on nikakooooooo ako je u ovoj glupoj drzavi i sistemu uopste moguce ista izabrati

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
11.8.2012 22:20:57   
amilacha
Meni je doktor Puzic vodio trudnocu od prvog dana do kraja. Termin mi je bio u njegovoj dezuri i porodila sam se tad bas. Dan prije sam bila samo 1 prst otvorena iako su me krsta boljela, on mi je rekao da necu jos i rekao da dodjem sutra u 8 ujutru i da ce on biti tu i ako mi krene voda ili cesti trudovi da ga zovem da ce doci. Morala sam ga zvati oko 6h i rekao je da odem u bolnicu i da dok se ja smjestim i to da ce on doci. Bila sam 5-6 prstiju otvorena i ukljucio mi je infuziju i za 15 min bila sam spremna za salu. U sali je bio on i sestra Zemka i porodili su me, po meni, za 5-10min. Imala sam mozda 1 konac. Zahvaljujem se Allahu na lahkoj trudnoci, lahkom porodu i na Puzicu i Zemki. Grub jeste ali sta ces koliko je on zena dosad pregledao valjda zna kako treba. MM ga je castio i ne kajem se i opet bih da se vratim na onaj dan. Mislim da cascenjem sam sebi psihicki olaksala da znam da nije do mene, pa sad da li je to uticalo na njega ili nije ne znam nit me zanima. Bitno je da se sve dobro svrsi i da ja svog malenog imam zahvaljujuci Allahu dz.s. i Puzicu!

_____________________________

zivot je neshvatljivo cudo, jer se neprestano trosi i osipa, a ipak traje i stoji cvrsto kao na Drini cuprija...
A 12.06.2012.

(odgovor članu lavica1)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
12.8.2012 23:10:32   
lavica1
ja se zahvaljujem bogu sto je spasio moju bebicu a tom covjeku ne zelim nista lijepo on za mene nije dr.al hajd lijepo je cuti i pozitivna iskustva ...mada mislim da je vise negativnih samo sto s eo njima ne govori i uvijek postoji ona vodilja ne to se meni nemoze desiti moze naravno e tak onda pocinjemo suosjecati sa onima koji su imali lose iskustvo ...zelim svima da ih zaobidje taj covjek

(odgovor članu amilacha)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
14.8.2012 12:53:57   
amilacha
Dobre i lose stvari se mogu reci o svakom doktoru. Zene govore o svakom doktoru neka dobro a neka lose. To nekad jednostavno i nije do njih. Nijedan doktor nije savrsen i da kazes da svi trebamo ici kod njega jer je svaki imao losih slucajeva.

_____________________________

zivot je neshvatljivo cudo, jer se neprestano trosi i osipa, a ipak traje i stoji cvrsto kao na Drini cuprija...
A 12.06.2012.

(odgovor članu lavica1)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

pomoć
princeze

koje pelene koristiti....

samo pampers (55%)

samo vijoleta (4%)

i jedne i druge (6%)

pamućne (6%)

bilo koje druge (28%)


Broj svih glasova: 67

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *