|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
20.8.2009 18:10:57   
nikita
hvala drage moje, bit ce dobro, ne damo se mi...i evo odlucila sam reci da ne kupuje cvijece, hocu pare haha

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
20.8.2009 18:11:55   
neki
evo odlucila sam reci da ne kupuje cvijece, hocu pare haha

user posted image user posted image user posted image Kraljiceuser posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
20.8.2009 18:12:15   
Mya_81 RR
Ma, pametno user posted image ...samo pare ...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
20.8.2009 19:19:51   
Nunichi
Mene je ispred porodilista docekalo 5 ljudi. user posted image user posted image user posted image
Nije bilo tako planirano,ali eto desilo se. Bilo bi ih i vise da su imali pravu informaciju kad izlazim tacno. Doslo bi onda pola kolektiva. user posted image

Uglavnom docek sa buketima tu,onda babice spakuju bebu user posted image ,ja se presvukla,mm mi zaboravio jaknu user posted image (nije 100% njegova krivica,samo 95 % , ostavila je ja dan prije u prijemnoj ambulanti user posted image i skontala tek nakon 7 dana) i onda lagano kuci. Rucak i torte su me cekale,kucica cakum pakum,malo jeli,malo pricali i to je to.

A od mm sam dobila buket kala,a i svi ostali buketi su bile kale,jer svi znaju da ih jaaakoooo volim. Bilo je nekih poklona i kod kuce,ali koverte nazalost nije. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
20.8.2009 23:15:58   
daca/maca
I ja sam se raznježila...

Mene su dočekali : Mužić-babo majstor, DJEVER, SVEKAR I SVEKRVA. Muški članovi bili su čupavi i neispavani, valjda dernečili, haos bio, čak i svekar je dernečio,iako je on stariji čovjek.
Svekrva je BILA NA FRIZURI, i donijela BUKET cvijeća-iako sam ja molila da mi NIKO ne donosi cvijece, jer ne volim bukete /aranžmane...

Pokupili su mene , zatim smo sišli po bebaća...svi su bili zbunjeni, svi su se tresli...sjeli smo u auto, svi su zavirivali bebaća...

Kod kuce nas je čekao ručak, i lijepo uređena kuća ( ja bila vrijedna)....imala sam osjećaj da sam odsutna danima, a u stvari samo 24sata...

eto....

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
20.8.2009 23:18:56   
žana o8
Uh i ja sam imala prelijep doček. Bili su mm, moja sestra, mama ,tetka, sestrić od mm koji je sve snimao kamerom i moja najbolja prijetljica. MM je donio buket cvijeća, ščepao djete u nosiljci i na vrata user posted image user posted image user posted image  Pr itome je uspio strpati u džep i sestri koja je iznijela djete. Samo mene zaboravio. Kaže , zbunio se .To je sva sreća sve snimljeno, pa danas sutra neće moći reći da lažem. Najsmješnija mi je bila ta kamera ( a ja nikakva) ko da se neka zvjezda porodila, a narod oko nas  u čudu gleda.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
20.8.2009 23:24:48   
idana_85
Joj,ja se ne sjecam da je iko masio to cvijece. prvo tata i mama s ljiljanima pa nadalje...Kako ga nisam drzala u svojoj sobi,dnevna soba je bila puna cvijeca, a muzic i zaova su samo kihali i plakali (alergija) user posted image

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
21.8.2009 12:17:24   
milenium
nama nisu dali cvijeće unositi u sobe radi beba tako da sve cvijeće koje sam dobila morala sam prosljediti sestrama čak i orhideje koje obožavam,zato me je kod kuće dočekalo cvijeće,kolači i bar 50 ljudi...uf...

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
21.8.2009 12:28:47   
Apotekarka
Meni su muz i zaova donijeli prelijep buket od bijelih ruza i ljiljana a muz je bio toliko uzbudjen kad je vidio bebu i usplahiren kao na iglama...svekrva je napravila rucak pa su dosli i moj tata i Mira(tatina druga zena jer mi je mama nazalost umrla,sve bi dala da je ona mogla taj dan biti tu),seka s buketom cvijeca i kolacima tako da smo se svi skupa skupili taj dan...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
21.8.2009 16:16:23   
dina_89
kad se sjetim svog izlaska iz bolnice vristala biuser posted image  po mene ih je doslo puno -muz, zaova, jetrva,i 2 djevera i niko od njih se nije sjetio da ponese stvari za mene i bebu (koje su bile spremene) ponjeli samo autosjedalicu i cvjece user posted image  grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr kad su mi to rekle sestre poludila sam, svakom se moze desiti ali sto bas meni, jer mi je onaj boravak u bolnici bio patnja Sara nije piskila dok smo bile dole pa im je to bilo sumnjivo, nije mogla dojiti jer su sike bile previse tvrde a rukama nisam mogla izdojiti,nisu mi dale da rucam kazu sad ces kuciuser posted image , i bilo mi je nestalo ulozaka

tako da sam ja jedva cekala kuci, a oni zaboravi stvari i onda se mm vratio po njih sto je bilo jos sat vremena cekanja dole, i kad je dosao samo sam zgrabila kesu i otisla da se obucem, on posao da udje samnom a ja samo zalupila vrata pred njim,pa mi onda sestre rekle da mora uci zbog nekih podataka a bila sam tako ljutaaaa

a oni su taj moj izlazak i prvi dan sa bebom snimali kamerom i kad vidim snimak i kako sam prosla pored njih kao da ih i ne poznajem i samo kesu zgrabila  bas mi dodje da vristim mada nisu oni krivi svakom se moze desiti ali eto


_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
21.8.2009 22:42:18   
new mama
Ja kad sam izlazila iz bolnice po mene su dosli mm,zaova,brat i dobila sam dva veeelika buketa cvijeca od mm i bratauser posted image user posted image user posted image user posted image ,nabrzinu smo usli u auto jer je kisa padala i bilo je hladno,a dva dan prije 30 stepeniuser posted image a kuci su cekali moji roditelji,snaha i svekrva,predivan osjecaj je bio kad sam dosla kuci sa svojom princezomuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.8.2009 17:04:00   
Amela V.
MM je bio sa mnom u bolnici cijelo vrijeme. Posto sam ja imala gestacijski dijabetes, u toku trudnoce nisam smjela jesti slatko, pa sam muzu odmah rekla da mi ne kupuje cvijece nego da mi kupi moje najdraze cokoladice Lindt....
Moja mama je bila kod nas kad sam se ja trebala poroditi, ali je ona ostala kod kuce dok sam se ja poradjala. To je bila moja zelja, jer nisam htjela da ceka u bolnici. Meni su indukovali porod, tako da sam ja dan prije predvidjenog termina dosla u bolnicu.
Muz je bio uz mene za vrijeme samo cina poroda, prvi je on uzeo bebicu u ruke i taj njegov pogled nikad necu zaboraviti.
Kad su me premjestili iz porodjajne sale u moju sobu, on je otisao po moju mamu. Nakon izvjesnog vremena sa pojavio sa veeeeeeeelikom kutijom Lindt cokoladica i sa mojom mamom sto mi je u tom trenutku bilo vaznije od bilo koje cokoladeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Kod kuce me je cekao veliki buket cvijeca i zlatna narukvica user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.8.2009 17:07:36   
mamma mumi
Moj mm je bio cijelo vrijeme samnom u bolnicu, bio mi je velika podrska, a kuci me je cekao pospremljen stan, torta ,narukvica i porse noviiiiiiiiiiii( za bebaca hahahhaha) .

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
15.10.2009 13:33:57   
_melina_
heh drage moje, moj je dosao a ni sam nije znao po sta je dosao koliko je bio zbunjen i uplakan i nenaspavan a kada sam kuci dosla sve me je cekalo spremno, krevet, spavacica, ...

_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
10.11.2009 15:00:53   
mamaajna
ja nisam dobila cvjece niti tortu,jer je 12h drezdao ispred Koseva,kada su me izgurivali iz sale na vrhu stepenica on me cekao uplakan.po nas dvije dosao muzic-puzic,moj sincina,moja mama i sestra.

(odgovor članu _melina_)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
10.11.2009 15:10:17   
ivanak
Ah šta da vam kažem. Moj muž je mene da grubo rečem zanemario. Nije da je zanemario, nego nije mislio o meni, nego o nekim običajima. Tu mi je bila puna kuća, a beba došla u novo, ne zna što bi, a meni prvi put - ne znam ni je što bi.
Ja nisam htjela da se pravi nikakav ručak, ni ti da mi itko stoji nad glavom taj dan kad sam izlazila iz bolnice - samo sam htjela da budemo ja, on i mali benbino skupa. A idući dan neka dođe i moji i njegovi.
Kad sam rodila, idući dan je došao sa buketom cvijeća i cijeli isprepadan - dođe mi plakati kad se sjetim.
Tu je slavio i ko zna što radio po kući, tako da sam mu bila lijepo rekla da počisti za sobom - ma vraga se taj sjetio.



(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
10.11.2009 16:09:53   
dafri
Imala sam nekih komplikacija poslije poroda i ostala sam 9 dana u bolnici,mm je bio prisutan na porodu.Već prije smo se dogovorili da nam ne dolazi niko na babine prvih 15 dana.Kod kuće su bili moji mama i tata,popili kafu i otišli,a mm je sve sredio,čak izglancao kuhinju i pločice što baš ne voli da radi.

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
10.11.2009 16:37:09   
Mamarica
MM i ja smo se dogovorili da zelimo prvi dan sa bebom kuci da podijelimo samo sa najblizima. Ja sam sve zamolila da se ne trose i ne kupuju cvijece i zlato (posto ja ne volim zlato, to sam i prilikom udaje naglasila, a plus sto mnogima u ovom vremenu jos nije do kupovine skupocjenih poklona).
Po bebu i mene u porodiliste su dosli muz, moja mama i moj brat. Kuci su nas cekale svekrva i moja najbliza rodica, koja mi je kao sestra. Najljepsi poklon od muza je bio kad smo stali jedno pored drugog, on drzeci bebu u rukama, po prvi put kao troclana porodica, a on je sa suzama u ocima i drhtavim glasom rekao "Hvala".
Helem, dosli smo kuci, ja sam izgubila puno krvi i imala ogroman sav od rane, te sam jedva hodala, malo sam se plaknula, podojila bebu, ona zaspala i sad ja kontam kad ce taj svecani rucak (mama i sveki pripremile), kad oni svi lijepo u trpezariji nastelili se i jedu, a nas dvije u spavacoj (ja nema sanse da ustanem jer odmah padam). U neka doba viknem ja:"Porodilja je gladna, malo bi jela!", a oni se svi pogubili, skroz zaboravili na mene user posted image user posted image  uvijek se toga sjetim. Onda se od muke svi razletili oko mene, rucak u krevet, hoces ovo, hoces ono user posted image .

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
10.11.2009 16:56:05   
manuela RR
Ja sam od svog muža dobila divan buket ruža(ruže su mi omiljeno cvijeće)
i novi Mercedesuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,šalim se,
pade mi na pamet naša estrada njima vječito muževi poklanjaju nove automobile kad se porodeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Dakle,moj dragi kad sam izlazila iz bolnice kupio mi je buket,i svi ostali(mislim oni najbliži)koji su me dočekali kod kuće kupili su po buket nekog cvijeća,ni ne sjećam se kavih je sve buketa bilo...
U sobi gdje je bio naš krevet i Emirov krevetić dočekao me veliki medo,takođe poklon od mog dragog, i moj omiljeni kolač voćna šnita,(jela je u trudnoći ko ludauser posted image user posted image user posted image )

Svi su se potrudili da moj doček bude i više nego ugodan...i hvala im za to

P.S Po  mene je došao moj muž,sa mojim bratom i snahom...
brat se jedino iskazao pa je pored buketa dao i nešto keša da sekica sebi šta kupiuser posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio manuela -- 10.11.2009 17:00:55 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Mamarica)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
10.4.2010 8:56:19   
Idina mama
nije me docekao. bio sa mnom u bolnici od prijema do izlaska. Platili smo apartman, pa je i noc proveo sa nama. Poslije navalio da mi kupi nesćto od nakita. Pristala sam da mu udovoljim. Nakit mi ne znaci nista, inace...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
10.4.2010 9:16:16   
maja78 RR
ja sam bila zaglavila u bolnci tako da su svi sa nestrpljenjem me cekali
po mene su dosli muz, brat, snaha, najbolja drugarica sa muzem i djetetom i dosli smo kuci, a tu su bili moji roditelji, tetka iz sa i jedna je stizala uravo iz dubrovnika da me doceka, sreca te moji zive na istom spratu pa je mama napravila rucak i svasta nesto i docekala sviju. Muz mi je poklonio srce na kojem pise hvala ti za sve, a od brata i snahe sam dobila predivnu ogrlicu od bijelog zlata (pravo su me iznenadili). Puno je torti napravljeno u komsiluku, ali su svi pravili kad sam se porodila ne znajuci da cu dugo ostati pa su ih i pojeli prije nego sam izasla user posted image user posted image zato je mama nadoknadila to i napravila.

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Idina mama)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
4.8.2010 9:24:48   
ivanak
Drugi put nisam htjela nikakav doček, ni ti ikakav ručak, ma ništa. Samo sam htjela mir i kuću svoju sa mužekom i sa svojim sinom i kćerkicom.
I naravno, moja mama navalila na taj ručak. I sa pričom, ma moje djete ne može izaći iz bolnice i ne imati ručak, mene to boli.... plač, suze...
Popela mi se na vrh glave i ja rekla ajde dobro... I na kraju, muž je došao po mene.
Doma me je dočekao sin, mama i to je to.
Kasnije su mi došli djever i njega žena.



_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
27.8.2010 21:16:19   
esmina i bebina mam
Po mene su dosli MM,sestra,zaova i svekrva akod kuce su mecekali mama i tata to je bila njihova zelja.
muz mi je utpao buket u ruku brzinski me poljubio zgrabio bebicu pa niz stepenice juris tako da smo se svi poslije smijali do suza.


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Docek iz bolnice!!!
20.9.2010 16:12:39   
Visnja RR
po mene dosli MM i djever uz ruzicas_te ruze jer je poceo ruzicas_ti zivot :)))
user posted image
kuci je MM pripremio svu klopu... i tortu...(zasto li se torta nije izvadila iz kutije za vrijeme fotkanja user posted image )
user posted image
sat vremena nakon mog dolaska dosli moji roditelji...bili par sati a predvece dosla svekrva i bila sat-dva...

< Poruku je uredio Visnja RR -- 20.9.2010 16:16:12 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
20.9.2010 16:17:08   
teacher75
mm radio taj dan do kasno, nije mogao doci po mene, dosao po nas ostatak familije, nije mi ostao u lijepom sjecanjuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *