|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 10:56:13   
taurus
kod mene je mm nosio user posted image , jer kaže nekome drugom bi mogao ispastiuser posted image user posted image user posted image
a toliko je čvrsto pridržavao nosiljku i za ručke i s donje strane kao da beba ima 50 kg
mi smo mu se svi smijali, a on kaže samo se vi smijte šta znaš mogu ručke da puknu pa da mu ispadne bebauser posted image user posted image user posted image
a od bolnice do stana je vozio 30-40 km/h
što je sigurno-sigurno jeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 11:00:11   
veeseelaa
ja takodje nisam bila upoznata sa ovim običajem, bila sam začudjena kad sam čula za njega! snaha mi je to spomenula i vidjela sam da tome pridaje važnost, bilo mi je čudno al hajd rekoh svako ima svoje
Kasnije sam čula od mnogih da je kao bitno da ti neka nafakali osoba iz familije iznese dijete iz bolniceuser posted image user posted image
ono preuzme ga od babice, stavi u auto i unese u kuću
Čak mi je jednom jedna prijateljica pričala da je vodila dijete da slije stravu (valjda znate sta je to) i da joj je žena koja to devera rekla niste trebali dati da vam ženska osoba iznese dijete iz bolnice user posted image user posted image user posted image
e sad, nemam pojma!
Slažem se sa Hanady, vrlo važno ko će iznijeti dijete, u mojoj porodici se tome nije pridavala važnost dok snahe ne uvede pravilnik user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 11:00:48   
dinaa
Prvo dijete je iznijela moja sestra,sta ja znam nekako mi to normalno dodje i MM je cak predlozio da to bude ona,dosla je i zaova s njima to je bio moj prijedloguser posted image .Ka sam rodila drugo dijete MM je opet htjeo da moja sestra dodje po bebu i zvao je ali ona je tada imala nekih problemcica pa nije mogla i ostala je u suzama zbog toga,pa je zaova iznijela bebu a moja sestra nas docekala kod mene sa mojom sveki.Sve po dogovoru i bez ikakvih nesuglasica.A ja sam iznijela i od sestre i od zaove dijeteuser posted image .

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu mama Nataša)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 11:01:07   
DM
Ja sam zajedno sa sestrinom zaovom iznijela nj prvo dijete-tetkinu mezimicu(mislila sam  da svoje dijete neću moći voliti koliko volim njuuser posted image ) a moju obojicu je iznio mm-ma bi mu nešto bilo da ih nije odmah po oblačenju u bolnici, za izlazak kući , zgrabio! Uzeo S i odjuri niz hodnik-halo čojk,a šta je sa ženomuser posted image user posted image user posted image
Prvi put su mi došli svi-mm, svekar, svekrva, zaova, njen muž, a moja mama i otac došli kući i donijeli ručak!
Drugi put došao mm, S po svog bracu i svekrva jedva stigla s posla!
Oba puta mi je bilo user posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 11:01:50   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: taurus

kod mene je mm nosio user posted image , jer kaže nekome drugom bi mogao ispastiuser posted image user posted image user posted image
a toliko je čvrsto pridržavao nosiljku i za ručke i s donje strane kao da beba ima 50 kg
mi smo mu se svi smijali, a on kaže samo se vi smijte šta znaš mogu ručke da puknu pa da mu ispadne bebauser posted image user posted image user posted image
a od bolnice do stana je vozio 30-40 km/h
što je sigurno-sigurno je
user posted image user posted image user posted image user posted image


ovako je i mm, poludjela sam, tolika bojazan da se negdje ne slupamo! svi došli ispred kuće prije nas 15-20 minuta i zovu nas na mob da vide šta je s nama
eh došlo mi je da preuzmem ja volanuser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 22.9.2010 11:07:05 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 11:06:52   
veeseelaa
e sad kad mi snaha aBd za novu godinu rodi bebicu voljela bi da ih dočekam u njihovom stanu s ručkom i kolačimauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 11:06:57   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: mama Nataša

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mene zanima kako ste se dogovorili ko će iznijeti zvanično bebu? jel bilo oko toga nesuglasica kao oko šišane kume? neko očekuje ovo a neko ono, jesul se miješali svekar i svekrva u te stvari, naši roditelji ili neko treći???
Neugodno je kad npr muž ima brata pa bi on želio da njegov brat iznese bebu a npr majka bi da njen brat iznese bebuuser posted image  sta u tom slučaju
Jel tu bilo nesuglasica?
i jel jako bitan ovaj običaj?
jestel vi nekom iznosili bebu? kome? itd


Nikad nisam ni čla da postoji običaj da se nekom beba iznosi iz rodilištauser posted image

Meni je oba puta bebu iznio MM i nemam pojma ni kako bi reagovala da se tu pojavio neko drugi. Obzirom na ludovanje hormona u tom periodu, garant bi bilo svega user posted image


ni ja nisam cula da je to obicaj mislim to nastalo cisto da zena kad izlazi ima neko pored nje da nije sama bez obzira da li su to roditelji od mm ili moji braca njegova ili moja bitno je da si sa njima ok i u dobrim odnosima svakako cu ih vidjeti u kuci i da nedodju ispred bolnice ali ko god da je doso dobro doso:)isto i za slucaj sisane kume prvi put sam to cula ovdje ne zamjerite ili da me pogresno svatite vjerovatno je to obicaj mi ali stvarno nisam znala da postoji sisana kuma 

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mama Nataša)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 11:08:34   
veeseelaa
e da, i običaj šišane kume je unijela moja snaha u našu porodicu, kod nas kumstva ne postoje dok se i vjenčani kumovi samo nazivaju svjedocima i uopće ne igraju bitnu ulogu u mojoj porodici
Meni sad da, ipak sam ja pola-pola user posted image user posted image user posted image
u biti vazi pravilo da je kumstvo po pravoslavlju a da Islamom nije predvidjenouser posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 22.9.2010 11:09:55 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 11:09:39   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e sad kad mi snaha aBd za novu godinu rodi bebicu voljela bi da ih dočekam u njihovom stanu s ručkom i kolačimauser posted image

pa poraniš ujuto napraviš ručak i kolače...
poneseš u stan...
odeš izneseš bebu...
i dođete da uživate u ručku i kolačimauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 11:10:55   
vjestica
nisam ni ja znala da posotoje neki običaji oko iznošenja bebe user posted image
po mene su došli mm i moja rodica, koja je pedijatrijska sestra (ona mi je bila stručni savjetnik)

sestra sa klinike mi nije htjela staviti bebu u AS user posted image , kaže ne smije beba u to, smao ju je umotala u dekicu i tako dala mm, koji se izgubio user posted image
nije znao sići niz stepenice s njom u rukama, pa je preuzela moja rodica
i iskreno veze nemam ko ju je iznio iz bolnice user posted image donekle je mm. a odnekle rodica
a i mene nervira masa ljudi kad dođe po porodilju

< Poruku je uredio vjestica -- 22.9.2010 11:14:08 >


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu mama Nataša)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 11:11:02   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e sad kad mi snaha aBd za novu godinu rodi bebicu voljela bi da ih dočekam u njihovom stanu s ručkom i kolačimauser posted image

pa poraniš ujuto napraviš ručak i kolače...
poneseš u stan...
odeš izneseš bebu...
i dođete da uživate u ručku i kolačimauser posted image



ma svakako, mislim uzeti slobodan dan a i dati priliku njenoj braći da iznesu oni bebicu jer znajući moju snahu opet ću to ja uraditi a ne bi da se njena familija nadje uvrijeđenom

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 11:11:14   
Hanady RR
user posted image
evo kako je soraja iznijela farah...ko bi joj ovaj osmjeh dragi uskartiouser posted image ponosna djevojčica
a onda muž čuva da ne padne
user posted image

a evo hanadi...''zvanično'' moja setra je iznijelauser posted image
user posted image
i
user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 11:13:36   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e da, i običaj šišane kume je unijela moja snaha u našu porodicu, kod nas kumstva ne postoje dok se i vjenčani kumovi samo nazivaju svjedocima i uopće ne igraju bitnu ulogu u mojoj porodici
Meni sad da, ipak sam ja pola-pola user posted image user posted image user posted image
u biti vazi pravilo da je kumstvo po pravoslavlju a da Islamom nije predvidjenouser posted image user posted image

pa može biti da je preuzeto jer je nešto pozitovno i dobro...
ali nisma nigdje ni porčitala da se u džehenm ide zbog toga...

meni je ionako svjedeno...
sve i da je pravoslavno nema mi ko šta reći ja uvijk imam vadionu što sam nekom priuštila da bude dio moga slavlja...istina sve su nam Bošnjaci šišani kumovi...al nisu se ni buniliuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 11:15:35   
veeseelaa
divno, kud ne rodi u ljeto pa da i ja lijepo sredim bebicu! Hanadin jastućić je predivan, imam i ja sličan a ova kutija (tako je ja zovem) mi se ne svidja
Ja sam isto moju Ajšu u nju iznijela ipak je bio decembaruser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 11:17:39   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: vjestica

nisam ni ja znala da posotoje neki običaji oko iznošenja bebe user posted image
po mene su došli mm i moja rodica, koja je pedijatrijska sestra (ona mi je bila stručni savjetnik)

sestra sa klinike mi nije htjela staviti bebu u AS user posted image , kaže ne smije beba u to, smao ju je umotala u dekicu i tako dala mm, koji se izgubio user posted image
nije znao sići niz stepenice s njom u rukama, pa je preuzela moja rodica
i iskreno veze nemam ko ju je iznio iz bolnice user posted image donekle je mm. a odnekle rodica
a i mene nervira masa ljudi kad dođe po porodilju

a ja zaista ne razmijem što vas to nervira...
pa nije ih porodilja zvala...
ako neko misli da žali da vidi bebu prvi, da donse cvijeće, da ima uspomenu sliku izlaska bebe iz bolnice...što me to ima nerviralo...
pa neću ja te ljude nositi na grbači na leđima do kuće...kako su došli tako će i otići....
recimo moja seka kad je izlazila...kad smo se gore sreli šokorali smo se a i ona...zet se pogubio...15 komada došlo gore odlsalih...
nit ih zet zvao niti ona...došli pred bolnicu dali cvijeće slikali se sa bebom i otišli svojim kućama...
pa zar bih mogla reći jednom 18 godišnjem sinu muževog dajdže a što si ti došao...hajd sad bejžiuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 11:18:33   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e da, i običaj šišane kume je unijela moja snaha u našu porodicu, kod nas kumstva ne postoje dok se i vjenčani kumovi samo nazivaju svjedocima i uopće ne igraju bitnu ulogu u mojoj porodici
Meni sad da, ipak sam ja pola-pola user posted image user posted image user posted image
u biti vazi pravilo da je kumstvo po pravoslavlju a da Islamom nije predvidjenouser posted image user posted image

pa može biti da je preuzeto jer je nešto pozitovno i dobro...
ali nisma nigdje ni porčitala da se u džehenm ide zbog toga...

meni je ionako svjedeno...
sve i da je pravoslavno nema mi ko šta reći ja uvijk imam vadionu što sam nekom priuštila da bude dio moga slavlja...istina sve su nam Bošnjaci šišani kumovi...al nisu se ni buniliuser posted image



pa valjda se neće u džehenem zbog toga user posted image user posted image user posted image  kažem samo da je ovo preuzeto iz pravoslavlja, tako čuh a svak ima svoje adete, Bošnjaci iz C.gore i Srbije eto drže do njih, mada ne svi al većina da


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 11:20:22   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

divno, kud ne rodi u ljeto pa da i ja lijepo sredim bebicu! Hanadin jastućić je predivan, imam i ja sličan a ova kutija (tako je ja zovem) mi se ne svidja
Ja sam isto moju Ajšu u nju iznijela ipak je bio decembaruser posted image

ova kutija nije mojauser posted image user posted image user posted image user posted image
poslala mi komšinica koja je rodila 15 dana prije mene curicuuser posted image user posted image user posted image
u istom jastučiću izašla je i farah...ali se ne vidi od ''kutije''user posted image
ali izalzile smo 19 ferbuara i bile su ''babine'' huke...jako hladno...i donijeli su korpu da joj ''nenapuše'' do auta...
U vojnoj bolnici morar proći do auta dosta...
U istom ovom jestučetu izašla je i zaovina beba i samiuser posted image
Moja mam ga kupila za hanadi...doduše čekao se affan pa nismo poskidali plave mašniceuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 11:21:14   
veeseelaa
ma znam draga, tako ti je to kad radjamo u sred zime user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 11:24:37   
vjestica
meni je tad bilo samo do toga da konačno idem kući sa bebom i sasvim su mi dovoljni bili pred bolnicom mm i rodica
moja mama nas je čekala kući sa ručkom
a ne bih se dovela u situaciju da ih vraćam, jer sam navikla ljude oko sebe da mi ne dolaze nenajavljeni i bez dogovora


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 11:24:54   
Lejla Ka
Mene pita suprugova rodica "ko će iznijeti bebu", kažem "muž, ko će drugi". Kaže ona "ma nemoj njega, nađi neku alapaču, nek se dijete zna boriti", u smislu ko iznosi dijete utiće svojim na njegov karakter. A jel, tako? Pa onda će mi tek muž djecu iznosit, da im narav bude fina. Što će mi alapača, pa da ja kasnije moram sa njom deverat user posted image . Te tako i bi, obje je "iznio" muž, a što se uticaja tiće, kči je pljunuta babo, al samo fizički, a sina ni u puti nije sreo (mogo bi komotno tražit DNA testiranje), do duše neke konkretne karakterne crte nisu izražene, ali sad kontam velika je mogućnost da se potrefe, i sin je dobričak user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 11:26:14   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: vjestica

meni je tad bilo samo do toga da konačno idem kući sa bebom i sasvim su mi dovoljni bili pred bolnicom mm i rodica
moja mama nas je čekala kući sa ručkom
a ne bih se dovela u situaciju da ih vraćam, jer sam navikla ljude oko sebe da mi ne dolaze nenajavljeni i bez dogovora



slažem se, ne volim iznenadjenja user posted image user posted image  

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 11:27:18   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Mene pita suprugova rodica "ko će iznijeti bebu", kažem "muž, ko će drugi". Kaže ona "ma nemoj njega, nađi neku alapaču, nek se dijete zna boriti", u smislu ko iznosi dijete utiće svojim na njegov karakter. A jel, tako? Pa onda će mi tek muž djecu iznosit, da im narav bude fina.  to će mi alapača, pa da ja kasnije moram sa njom deverat user posted image . Te tako i bi, obje je "iznio" muž, a što se uticaja tiće, kči je pljunuta babo, al samo fizički, a sina ni u puti nije sreo (mogo bi komotno tražit DNA testiranje), do duše neke konkretne karakterne crte nisu izražene, ali sad kontam velika je mogućnost da se potrefe, i sin je dobričak user posted image


hahahhaha zato je znači mene snaha zvala da iznesem bebicu
Ja alapaca? user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 22.9.2010 11:28:12 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 11:29:46   
Lejla Ka
Vesela, pomenutoj rodici je "alapača" iznijela dijete, ali nije pomoglo user posted image Ima jednu, sad prekrasnu djevojku, koja je svašta ali nije alapača.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 11:31:40   
dzeni_nl
Nije me docekao, jer je bio samnom u bolnici, cijeli porod je snimio, presjekao pupcanicu i mnogo lijepih trenutaka smo tada dozivjeli. Poslije je otisao kuci da se istusira kada su mene smjestili u moju sobu i vratio se sa svekrvom po nas dvije. Ja i mm smo bebu presvukli i spremili je za izlazak, on je stavio u AS i krenuli smo kuci, a sveki je vukla moj kofer da se ja nebi patila. Kod kuce sam ja taj dan kada cu se poroditi dok sam imala bolove sa mm sve premila i svoj i bebin krevet i ocistili cijeli stan i otisla onda da se porodim. A sveki je taj dan napravila rucak, a onda su se ona i mm mjenjali nekada on spremi, a nekada ona. Moji roditelji su na zalost daleko, pa nisu bili prisutni, zbog cega sam bas tuzna, ali ako Bog da jos malo pa ce mi mama doci, jedva cekam.

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 11:34:36   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Vesela, pomenutoj rodici je "alapača" iznijela dijete, ali nije pomoglo user posted image Ima jednu, sad prekrasnu djevojku, koja je svašta ali nije alapača.


hahahah al djeca se mijenjaju user posted image
mada nisam ni mislila da će dijete imati narav onog kog je iznese, pa dijete je već formirano user posted image
znaci kad te neko zovne da mu izneses dijete odmah znaj da misli da si alapaca user posted image
odoh nazvat snahu da je naruzim hahahha a kako se za muskarca kaze user posted image ALAPACuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ili APACuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 22.9.2010 11:37:04 >

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *