|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 22:57:53   
mala pčelica
kako žalosno user posted image user posted image user posted image user posted image ......ne daj se  user posted image

_____________________________

25.05.2009. dobili smo malu pčelicu Maju.....

(odgovor članu belmac)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 22:58:36   
bebbe RR
Zao mi je sto ti se to dogodilo.
A, mali djecak ne zna nista o kalendaru - zato se ti saberi, napravi ili kupi tortu, pozovi prijatelje, napusi balone, pusti muziku i - proslavi prvi rodjendan svojoj maloj velikoj ljubavi!
Pusa i zagrljaj!


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu belmac)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 22:58:52   
Rina26
Sve smo mi tako mislile ja sam čak 2 puta imala a šta bi život ide dalje

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 22:59:59   
neki
tražila krivca,pitala se zašto mi je Bog ovo poslao kad mi je na kraju odlučio uzeti... nije mi onda morao ni poslatiuser posted image user posted image user posted image


Nemoj tako draga,samo On zna sta je za nas najbolje...Nemam rijeci utjehe,ali posveti se svom sincicu,hB pa njega imasuser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 23:00:13   
Sonja

IZVORNA PORUKA: Nunichi

Jako mi je zao milenum... user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne znam sta da ti kazem da te utjesim,stvarno nemam prave rijeci.
Isplaci se draga,digni glavu i kreni dalje. Vjerujem da je bolno,ali moras zbog svog sincica.
Kada se sve smiri,kada se oporavis, napravite rodjendansku zurku za svog malisana,pa ce biti slika,torti,balona,osmijeha...
A za neki drugi njegov rodjendan ti zelim jos jednu bebicu,od srca...samo hrabro. user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 23:01:44   
milenium
Hvala belmac,ali sad imam strah od sljedećih trudnoća.evo čitala sam malo po forumu o ovome i još me više strah kad vidim da se ovo može desiti u i dvadesetom tjednu npr.ili bilo kojem,to bi me ubilo,iako sam napola živa većuser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 23:06:17   
new mama
Milenium bas mi je zao milauser posted image user posted image user posted image ,cuvaj se ,a ja i moja djevojcica ti saljemo puno toplih zagrljaja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 23:08:08   
Romali
milenium, žao mi je user posted image
Ne daj se zbog te mrve koja je živa i zdrava pored tebe, nemoj njemu uskratiti sretne dane s mamom. Kao što predlaže bebbe, proslavite njegov rođendan obavezno, čim se budeš bolje osjećala.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 23:17:24   
Crvena
Milenium, zao mi je user posted image Tu smo barem da te saslusamo. Ne daj se, bar zbog user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 23:19:11   
mynxlee
Milenium, zao mi je sto ti se to desilo i zbog boli koju si osjetila, kako psihicke, tako i fizicke. Ne mogu naci rijeci utjehe kojim bi ti olaksala tu bol. Ne znam kako ces me shvatiti, ali uvijek kazu da u svakom zlu ima malo dobra. Nikad ne znas zasto je Bog tako htio. Nadam se da ces me razumjeti zasto ti to govorim. Nemoj gubiti vjeru, ni nadu da ces svom andjelu roditi bracu ili seku koji ce biti zdravi.

Kada bol prodje i sve dodje na svoje mjesto, nikad nije kasno da priredis rodjendansku zabavu svom malom andjelu, jer duga je godina pred nama do njegovog drugog rodjendana.

Ljubim te i tvog malog slavljenika. Zelim mu od srca sretan 1. rodjendan, da bude ziv i zdrav i da za svoj drugi rodjendan, ako Bog da, dobije najljepsi poklon, a koji ce biti poklon za cijelu porodicu.

Budi jaka. Uz tebe smo. Vjeruj u Boga.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 23:23:12   
idana_85
milenium draga, nemoj tako...Bog salje iskusenja, a sejtan (djavo) se trudi na sve nacine poljuljati nasu vjeru. Budi hrabra,stisni zube i ne daj se, bori se za sebe i svoju porodicu. Nemoj misliti da se to moze desiti sad ili u odmakloj trudnoci...pa draga moze ti se desiti da krenes na posao, po hljeb, u setnju i pogines...nemoj se baviti statistikom. Napusi balone, pusti muziku i upali svjecice, proslavi svom zlatu rodjendan, neka on ne prolazi kroz sta vi prolazite kad jos uvijek nije svjestan, poslusaj svoje drugarice s foruma i sve ce biti bolje. Bice akobogda i dr trudnoca i bice sa njom sve uredu, nemoj nimalo da sumnjas u to. Znas da smo sve uz tebe. Volimo te user posted image user posted image

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 23:32:06   
malena_t
IZVORNA PORUKA: idana_85

milenium draga, nemoj tako...Bog salje iskusenja, a sejtan (djavo) se trudi na sve nacine poljuljati nasu vjeru. Budi hrabra,stisni zube i ne daj se, bori se za sebe i svoju porodicu. Nemoj misliti da se to moze desiti sad ili u odmakloj trudnoci...pa draga moze ti se desiti da krenes na posao, po hljeb, u setnju i pogines...nemoj se baviti statistikom. Napusi balone, pusti muziku i upali svjecice, proslavi svom zlatu rodjendan, neka on ne prolazi kroz sta vi prolazite kad jos uvijek nije svjestan, poslusaj svoje drugarice s foruma i sve ce biti bolje. Bice akobogda i dr trudnoca i bice sa njom sve uredu, nemoj nimalo da sumnjas u to. Znas da smo sve uz tebe. Volimo te user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 23:35:55   
Lulu_
mila moja tako mi je zao...user posted image

< Poruku je uredio Lulu_ -- 20.8.2009 23:36:21 >


_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 23:42:26   
tea lana
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
zaista mi je zao
zelim ti da u sebi pronadjes snagu i hrabrost da ovo sto prije prebrodis da se okrenes svom malom andjelu i da uskoro pokusate.
I ne brini u vecini slucajeva slijedeca trudnoca poslije spontanog bude iznesena u vecini slucajeva.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 23:45:38   
teta berta
kad se malo oporaviš obavezno proslavite rodendanko. maleni to zasluzuje, a i ti, i TM. Imate najveci dar na svijetu, a bit će ih još vjerujuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: jedan tužni rođendan
21.8.2009 0:41:55   
milenium
Morala sam nakratko otići,evo mm mi je rekao da mi je user posted image  upravo dobila temperaturu.Barem će mi misli sad tu bitiuser posted image Javim vam se i sutra

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: jedan tužni rođendan
21.8.2009 8:30:04   
bebacha
Mrzim kad neznam sta da napisem.nemogu ti opisat koliko mi je tesko a nemogu nik zamislit kako je tebe.iplaci.nemoj samo da maleni primjeti kako si tuzna.a to sto niste slavili rodendan nema veze.jednostavno niste bili sposobni za to.male ni nezna da mu je rodendan.vi mu to nadoknadite kad budete mogle.znam ti je tesko i sta god da mi napisemo necemo pomoci al eto da znas da cemo bit za tebe tu kad ti bude trebalda olaksas dusu ili za bilo sta drugo.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: jedan tužni rođendan
21.8.2009 8:52:57   
Nedi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: jedan tužni rođendan
21.8.2009 8:55:41   
emma.L
Milenium, plači slobodno, koliko god trebaš, ali onda se trgnite i proslavite taj rođendan user posted image . Dječak ne zna šta je brat ili seka, ali zna šta je mama, i treba mu. Ne mogu ni zamisliti taj osjećaj. I treba mu taj prvi rođendan, sa par sličica sa tim balonima.
Moja najbolja prijateljica je imala spontani prije par dana i znam kroz šta je prošla. Plač i tuga, pa onda histerija, pa polako smirivanje i odlučnost da za par mjeseci idu u borbu za drugu bebu. Imaš našu podršku user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: jedan tužni rođendan
21.8.2009 9:09:12   
željana
milenium,znam kako se osjećaš pošto sam i ja prošla kroz sve to. prva trudnoća mi je završila spontanim a nakon dvije godine sam rodila prekrasnu djevojčicu koja sad ima 4 god. prošle godine sam opet ostala trudna i ponovo spontani.čitav svijet mi se srušio ali sam odlučila da idem dalje.moja djevojčica mi je bila najveća utjeha. govorila sam sebi imam jedno dijete a aBd imaću ih još. sada sam ponovo trudna i hvala Bogu sve je u redu. zato glavu gore i idemo dalje.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: jedan tužni rođendan
21.8.2009 9:44:21   
emy24
prosla sam kroz isto,tako da te potpuno razumijem,ali kao sto kazu sve je to iskusenje digni glavu,i hrabro naprijed...puno srece zelimuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu željana)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: jedan tužni rođendan
21.8.2009 10:05:11   
seli
draga moja,tako mi je žao.čuvaj sebe zbog svog bebača,imaj vjere u bolje sutra i ako Bog da sve će ti ovo danas jednom biti nekada.
Znam da je sada teško ali glavu gore.

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: jedan tužni rođendan
21.8.2009 10:43:25   
Anoniman
draga moja,isplači se dobro,izbaci svu bol i tugu iz sebe,imaš svog muža i svoje dijete,nek ti oni daju snagu,biće akoBogda opet plusić i biće sve u redu..i mojoj drugarici se nedavno isto desilo. Nemoj očajavati,skupi snagu,biće opet akoBogda plusić.

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: jedan tužni rođendan
21.8.2009 12:16:49   
Adana
Mila tako mi je zao! user posted image  Nadam se da ces uskoro ugledati novi plusic, a do tada ti zelim da skupis snage i krenes dalje, uz pomoc i ljubav svog muzica i bebija.
A kao sto neko rece, cim smognes snage, proslavite prvi rodjendan, nikada nije kasno. user posted image
user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: jedan tužni rođendan
21.8.2009 12:21:17   
Anoniman

Adana je to fino napisala
zao mi je user posted image

user posted image

(odgovor članu Adana)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *