|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: jedan tužni rođendan
21.8.2009 14:46:22   
Dida79
Draga milenium razumijem u potpunosti kroz sta prolazis jer i ja sam to vec tri puta prosla ali utjehu sam vidjela u svom muzu i svom dragom sinu samo je bitno da ne pokleknes duhom jer si potrebna svom bebacu vjeruj mi iako je malen djeca sve osjete sta im se desava sa mamom pa radi toga u dubini duse pronadji snage digni glavu i prigrli svoje dijete i zahvali se dragom Bogu sto ti je ziv i zdrav pa kreni dalje jaca nego ikad...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: jedan tužni rođendan
22.8.2009 1:39:58   
stella
Milenium jako mi je zao.Ali sjeti se da imas svoje malo blago i da trebas krenuti dalje...ako ne za sebe onda za svoje dijete i muzauser posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: jedan tužni rođendan
22.8.2009 1:46:45   
NUR
Draga Milenium, danas je to sasvim normalna i vrlo česta pojava... nažalost. Ali nedaj se. Sve je s nekim razlogom. I ja sam imala spontani i to prva trudnoća, mislila sam da mi se cijeli svijet srušio. Ali ima mnogo goreg. Jedna žena koju poznajem mi je rekla da ni sama ne zna koliko je imala spontanih pobačaja. Svake godine, osam dugih godina, je ostajala trudna po nekoliko puta, ali se sve završavalo spontanim. Zato, glavu gore i znaj da će user posted image  doći kada dođe vrijeme za to!

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: jedan tužni rođendan
22.8.2009 3:35:53   
adannn
Draga Milenium,zaista mi je žaouser posted image user posted image user posted image
Svi smo uz tebe,dajemo ti podršku,samo digni glavu i nastavi dalje...Ti imaš za koga da se boriš i za koga da nastaviš živjeti a to jeuser posted image koju imaš...Jednostavno,takva je sudbina,nažalost.Nego,i ja predlažem,kada se oporaviš od ovog udarca,napravi rođendansku žurku svome sinu,jer nije on ništa kriv...Sretan rođendan tvojoj bebi,puno zdravlja i sreće mu želim!A tebi jedan user posted image podrške i utjehe


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu NUR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: jedan tužni rođendan
22.8.2009 11:07:05   
Dragička
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

2x AIH=0
3x IVF=0
nada umire zadnja

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: jedan tužni rođendan
22.8.2009 11:11:08   
milenium
NUR e sad si me prepala,mene je strah budućih trudnoća baš zbog toga,sad samo razmišljam hoće li i idući put biti ovako...user posted image

(odgovor članu Dragička)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: jedan tužni rođendan
22.8.2009 15:24:56   
NUR
Jooooj, ma ne plaši se. Ti već imaš dijete i znaš da je ok. Ja sam imala spontani isto kao i ti, samo kod prve trudnoće. Otišla na UZV i dr mi kaže da moram na čišćenje i radili mi kiretažu. Rekla mi se pazim tri mjeseca. Ja sam po isteku toga odmah zatrudnila i rodila zdravu curicu hvala Bogu.

Uopće se ne trebaš sekirati!!!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: jedan tužni rođendan
22.8.2009 15:36:24   
mamin_zivot
Zivot ide dalje, budi jaka aBd opet ces zatrudniti, ali moras biti svjesna svog djeteta hvala Bogu zdravog i normalnog.

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: jedan tužni rođendan
22.8.2009 15:44:23   
dana3
Sve u zivotu se dogadja sa nekim razlogom!!Zahvali bogu na tome kako jeste i skupi snage za dalje a svom bebacu napravi torticu i obiljezi rodjendan.Najzad,rodjendan je samo datum a sjecanja su vjecna.Ne mora tvoja beba znati da li je slavio rodjendan 1-og.18 tog ili 25 og-vazno je da ga obiljezite.
Svoju tugu utopi u osmjeh svoje bebe kad ga viidis koliko se veseli sarenilu u kucii balonima!!!
Zapamti-licna bol je njemu najveca ali nikad u nevolji nismo sami!
Zelim ti sve najbolje u buduce

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: jedan tužni rođendan
22.8.2009 16:17:16   
Skvo RR
Draga Milenium, bas mi je zao user posted image user posted image user posted image .
Tvojoj srecici nikada nije kasno da priredis rodjendan. Vazno je samo da nam se ti oporavis.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: jedan tužni rođendan
22.8.2009 16:26:44   
acudesa
IZVORNA PORUKA: mamin_zivot

Zivot ide dalje, budi jaka aBd opet ces zatrudniti, ali moras biti svjesna svog djeteta hvala Bogu zdravog i normalnog.

slažem se
bilo mi je tako tužno čitati kako mu je prošao 1.rođ
nije on kriv, hB imaš njega
vrijeme liječi sve

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: jedan tužni rođendan
22.8.2009 23:45:49   
milenium
evo mi bi sutra proslavili user posted image 1.rođendan,planirali smo sljedeći tjedan ali baka naručila tortu za sutra i ne popušta.pa mene strah da ta njena torta ne bude malo pa bih napravila onaj ''bijeli brijeg''sa teme kolači ali ne znam što je ono Skorbno brašno,nitko mi ne odgovara,nenam volje da pravim nešto komplicirano,to mi je na brzinu.Kad se samo sjetim šta sam sve planirala prije mjesec dana,ručak,meza, kolači,torta,baloni kupljeni već odavno.Tortu sam mu isto ja htjela napraviti.htjela sam da mu baš mama napravi tortiu za 1 rođendan ali mama ne možeuser posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: jedan tužni rođendan
22.8.2009 23:51:16   
NUR
Škrobno brašno ti je gustin/škrob. Imaš podravkin Gussnel (jestivi kukuruzni škrob); to ti je to.

< Poruku je uredio NUR -- 22.8.2009 23:55:04 >

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: jedan tužni rođendan
22.8.2009 23:55:14   
teta berta
U životu cesto nista nije onako kako planiramo, zato je najbolje zivjeti za danas, a velike planove ostaviti kad za to dode vrijeme, upravo da se ne bismo razocarali...
Ali tvoj rodnedanski plan user posted image  jos uvijek nije propao, kao ni baloni... Mi smo neki dan slavili prvi rodendan i imali smo tri torte... Vjeruj mi bilo je zaista previse, pola se toga bacilo. Jedna je sasvim dovoljna. Ja sam kupila onaj rondendanski set u kojem dodu kape, tanjurici, pistaljke, nije skup a djeca su se bas razveselila. I kupili malo meze, pica, grickalica, lizalica ua djecicu, i to je to... Svi su bili sretni, a Nika je uzivala...
A skrobno brasno ti je ja mislim gustinuser posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: jedan tužni rođendan
23.8.2009 0:02:12   
milenium
hvala NUR,hvala teta berta

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: jedan tužni rođendan
23.8.2009 1:17:27   
acudesa
kako ide kolač, je li skoro...user posted image user posted image user posted image
neka bebi puhne u svjećicu
bravo za hrabru mamu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: jedan tužni rođendan
4.9.2009 0:51:51   
milenium
Evo samo da vam javim,imali smo rođendan!Dan je bio vruć i sparan ba je user posted image bila malo nervozna i znojila se pa smo je morali stalno presvlačiti.Sve u svemu dobro je prošlo!Bilo je puuuuno balona i kolača,čak sam pravila onu piramidu sa rr!Ispala je za 5!Mama se sada dobro osjeća i samo sam to htjela podjelit s vama.Nek user posted image  po slikama vidi da je i on imao svoj prvi rođendan!Nisam znala gdje bi stavila slikice,ili ovdje ili u ''slike naših beba''pa ipak nisam jer mislim da ne bi bilo uredu da ja zauzmem dvije stranice na toj temi,koda smo mi nešto posebniji od drugih.Pa sam par slikica stavila u svoj album!user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: jedan tužni rođendan
4.9.2009 0:57:02   
neki
E bas mi je dragooooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Super da ste bebiju priredili slatku zabavu sa balonima,a i drago mi je da se ti dobro osjecasuser posted image user posted image user posted image
Puno zagrljaja za tebe i malog slatkog slavljenikauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: jedan tužni rođendan
4.9.2009 1:01:39   
milenium
Hvala ženooooooooooooouser posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: jedan tužni rođendan
4.9.2009 1:04:22   
neki
Ma nema na cemu,ali bas si me obradovalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: jedan tužni rođendan
4.9.2009 14:07:08   
milenium
Joj Neki,ti se stvarno znaš radovat drugimauser posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: jedan tužni rođendan
4.9.2009 14:12:55   
neki
Ma rastuze me pravo tuzne zivotne price...Pa kad mi kazes da si ipak djetetu priredila nesto lijepo,a uz to da se i ti bolje osjecas,zasto me to ne bi radovalo???user posted image user posted image user posted image
Puuuuuuuuuno zagrljaja imas od mene i da ti dragi Bog podari svako dobro,i tebi i tvom slatkom djecacicuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: jedan tužni rođendan
4.9.2009 15:23:58   
milenium
Kad vidim onog malog Vedada ja se posramim!Nekiuser posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: jedan tužni rođendan
4.9.2009 16:34:22   
Anoniman
milenium, drago je i meni da ste obiljezili rodjendan malom princu, neka ti je ziv i zdravuser posted image

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 74
   RE: jedan tužni rođendan
11.9.2009 23:13:44   
SdZ
Nisam znala za ovo..
Zao mi je sto si morala proci kroz tako tezak period,ali jaa vjerujem da si ti jaka i da ne odustajes tako lako...ipak svi vjerujemo da NADA UMIRE POSLJEDNJA...
Drzi se zbog sebe,svoje bebe i muza..zivot ide dalje,a imas njih koji su sigurno pravi razlog za osmijeh...
Drago mi je sto si pravila zabavuuser posted image user posted image i nadam se da ce ih biti jos punooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *