|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
15.11.2009 2:08:51   
veeseelaa
a kući ga čeka medo brudnouser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
15.11.2009 2:10:39   
Private
medo brundo ne ponasaj se ludo,medo brundo ne postoji cudouser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
15.11.2009 8:24:05   
maja78 RR
Meni moj suprug pomaže oko djeteta, ovom ga prilikom želim pohvaliti, da imam medalju vala bi mu je zakačila za vrat.
Pomaže mi 'vako:
- kad se god malena ukaki ako mu se mrsko pomjeriti da nije blizu nje redovito me obavijesti;
- kad se ujutru probudi umoran nakon spavanja od 10 sati u komadu, često zatvori vrata (da
malenu ne ometa) sam iako je to moja obaveza, zato mu se posebno zahvaljujem;
- ako iz nekog nebuloznog razloga ja odem u kupatilo a on ostane s malom u sobi za par minuta mi je donese u kupatilo da se ja ne sekiram šta ona radi;
- kad god idemo nas dvije negdje nikad me ne podsjeti s pitanjem „da li si sve ponijela?
Flašice i sl?" da me ne bi zamarao;
- neizmjerno sam mu zahvalna i na davanje morala rečenicom „nije beba teška, lako ti je nju svugdje nositi zajedno s pratećom opremom" i na činjenici da me uvijek natovari ko Velija Merimu u nekoć igranoj predstavi;

Do duše ova izjava oko „nosanja" mi nije baš najjasnija jer često kad je on nosi od sobe do kupatila (vidi red treći) kaže „mašalla jest teška"???? al o tome neću da razmišljam jer on je tu da misli za nas troje pa sam mu i zato neizmjerno zahvalna

Ako sam iz opet nebuloznog razloga (bolovi u kičmi, hronični umor, pranje veša i sl) spriječena da malenoj napravim mlijeko on će to rado uraditi do duše ne odmah i kad to malena želi nego kad presluša sportske vijesti ili kad se završi prvo/drugo poluvrijeme neke vrlo važne utakmice.
Jako bitno je da naglasim da prilikom pravljenja mlijeka za malenu jako se puno zadrži cc 10-15 minuta samo zato jer on to temeljno radi.
U početku sam mislila da pravi pitu al kasnije mi je objasnio da je uspjeh u bilo kojem poslu temeljitost pa sam mu i zato jako zahvalna.

Ni ovaj mi dio nije jasanuser posted image , dal se baš svaki dan emitiraju važne utakmice? I šta je uopće važno tu? Al eto opet nije moje da mislim, on misli za nas troje...user posted image


Kad pročitam sve ove postove jako sam sretna što je moj suprug ovako pažljiv i iskreno žao mi je što svoje muževe niste dovele u red, za savjet pitajte mene


hahahahahahahahahaha


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
15.11.2009 22:13:50   
amela.srce
Moj muz je takodje za pohvaliti i pre nego da dobijemo bebicu bio je isto kao i danas nista se nije promenio. Uvek voli da zajedno uradimo kucne posleove naprimer on citi salon ja kuhinju i sve tako.
 
A oko Deteta niti da spominjem znaci sve sto ja mogu i znam to i on i nikad mi ne spominje nista. Cuva je kada je to potrebno bez progovora, on to obozava da provodi vreme sa svojom princezom. Kada radi znase onda manje, ali ipak zato ga najvise volim. Zna da kuha, cisti pegla sta jos da ocekujem. ja retko kad i peglam on me spasi zivotami ,dusa moja!



_____________________________

NASA PRINCEZA JE RODJENA 28.10.2007
AMELA:LJUBAV MOJA NAJVECA!!!

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
15.11.2009 23:34:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maja78

Meni moj suprug pomaže oko djeteta, ovom ga prilikom želim pohvaliti, da imam medalju vala bi mu je zakačila za vrat.
Pomaže mi 'vako:
- kad se god malena ukaki ako mu se mrsko pomjeriti da nije blizu nje redovito me obavijesti;
- kad se ujutru probudi umoran nakon spavanja od 10 sati u komadu, često zatvori vrata (da
malenu ne ometa) sam iako je to moja obaveza, zato mu se posebno zahvaljujem;
- ako iz nekog nebuloznog razloga ja odem u kupatilo a on ostane s malom u sobi za par minuta mi je donese u kupatilo da se ja ne sekiram šta ona radi;
- kad god idemo nas dvije negdje nikad me ne podsjeti s pitanjem „da li si sve ponijela?
Flašice i sl?" da me ne bi zamarao;
- neizmjerno sam mu zahvalna i na davanje morala rečenicom „nije beba teška, lako ti je nju svugdje nositi zajedno s pratećom opremom" i na činjenici da me uvijek natovari ko Velija Merimu u nekoć igranoj predstavi;

Do duše ova izjava oko „nosanja" mi nije baš najjasnija jer često kad je on nosi od sobe do kupatila (vidi red treći) kaže „mašalla jest teška"???? al o tome neću da razmišljam jer on je tu da misli za nas troje pa sam mu i zato neizmjerno zahvalna

Ako sam iz opet nebuloznog razloga (bolovi u kičmi, hronični umor, pranje veša i sl) spriječena da malenoj napravim mlijeko on će to rado uraditi do duše ne odmah i kad to malena želi nego kad presluša sportske vijesti ili kad se završi prvo/drugo poluvrijeme neke vrlo važne utakmice.
Jako bitno je da naglasim da prilikom pravljenja mlijeka za malenu jako se puno zadrži cc 10-15 minuta samo zato jer on to temeljno radi.
U početku sam mislila da pravi pitu al kasnije mi je objasnio da je uspjeh u bilo kojem poslu temeljitost pa sam mu i zato jako zahvalna.

Ni ovaj mi dio nije jasanuser posted image , dal se baš svaki dan emitiraju važne utakmice? I šta je uopće važno tu? Al eto opet nije moje da mislim, on misli za nas troje...user posted image


Kad pročitam sve ove postove jako sam sretna što je moj suprug ovako pažljiv i iskreno žao mi je što svoje muževe niste dovele u red, za savjet pitajte mene


hahahahahahahahahaha




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  hvala ti od srca, kindže hvala ti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 105
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
15.11.2009 23:39:17   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

IZVORNA PORUKA: maja78

Meni moj suprug pomaže oko djeteta, ovom ga prilikom želim pohvaliti, da imam medalju vala bi mu je zakačila za vrat.
Pomaže mi 'vako:
- kad se god malena ukaki ako mu se mrsko pomjeriti da nije blizu nje redovito me obavijesti;
- kad se ujutru probudi umoran nakon spavanja od 10 sati u komadu, često zatvori vrata (da
malenu ne ometa) sam iako je to moja obaveza, zato mu se posebno zahvaljujem;
- ako iz nekog nebuloznog razloga ja odem u kupatilo a on ostane s malom u sobi za par minuta mi je donese u kupatilo da se ja ne sekiram šta ona radi;
- kad god idemo nas dvije negdje nikad me ne podsjeti s pitanjem „da li si sve ponijela?
Flašice i sl?" da me ne bi zamarao;
- neizmjerno sam mu zahvalna i na davanje morala rečenicom „nije beba teška, lako ti je nju svugdje nositi zajedno s pratećom opremom" i na činjenici da me uvijek natovari ko Velija Merimu u nekoć igranoj predstavi;

Do duše ova izjava oko „nosanja" mi nije baš najjasnija jer često kad je on nosi od sobe do kupatila (vidi red treći) kaže „mašalla jest teška"???? al o tome neću da razmišljam jer on je tu da misli za nas troje pa sam mu i zato neizmjerno zahvalna

Ako sam iz opet nebuloznog razloga (bolovi u kičmi, hronični umor, pranje veša i sl) spriječena da malenoj napravim mlijeko on će to rado uraditi do duše ne odmah i kad to malena želi nego kad presluša sportske vijesti ili kad se završi prvo/drugo poluvrijeme neke vrlo važne utakmice.
Jako bitno je da naglasim da prilikom pravljenja mlijeka za malenu jako se puno zadrži cc 10-15 minuta samo zato jer on to temeljno radi.
U početku sam mislila da pravi pitu al kasnije mi je objasnio da je uspjeh u bilo kojem poslu temeljitost pa sam mu i zato jako zahvalna.

Ni ovaj mi dio nije jasanuser posted image , dal se baš svaki dan emitiraju važne utakmice? I šta je uopće važno tu? Al eto opet nije moje da mislim, on misli za nas troje...user posted image


Kad pročitam sve ove postove jako sam sretna što je moj suprug ovako pažljiv i iskreno žao mi je što svoje muževe niste dovele u red, za savjet pitajte mene


hahahahahahahahahaha




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  hvala ti od srca, kindže hvala ti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ovo bi moglo kod  tebe završiti ko vica '''Nemoj mi ti Mujo pomagat molim te?''
Svaka ti čast e jesi ga sredila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
15.11.2009 23:46:34   
Anoniman
Hahahahaha.... pa i kod mene je k'o u jednoj staroj crnogorskoj seriji: Hajde, Ljeposava, ti podigni kredenac, a ja ću te kuražit'!!!

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 107
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
15.11.2009 23:49:57   
Anoniman
A sad ozbiljno... Sve što ga zamolim uradit će, ali se rijetko sjeti sam. A ja, budala, kad se on i sjeti (nekim čudom) da mi nešto pomogne, meni bude neprijatno i sve mu govorim: Ma, neka, dušo, ja ću to...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 108
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
15.11.2009 23:50:18   
noaa
user posted image user posted image user posted image pingpong i jos ga upita "da ti nije tesko" Radosave,

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
15.11.2009 23:55:18   
Hanady RR
Moj je zaista bio puno bolji ''pomagač'' kad je samo hanadi bila a sad sa drugom bebom on jadan pogubio živce...samo ja nikako da skontam od čega ih pogubi...a sve zaboravio, kaka mu se gadi, kolica mu se sklapaju, bebi cic nezna zakopčat i nikad nije čuo šta su gegice u trećoj ladici.

Radi od 7 do 16,00 (trenutna smjena) dođe ruča legne spava 30 min ide privatno radi još 2 sata dođe u 10h djeca spavaju on pogleda jede kupa se i spava i to u dnevnom boravku. nakon punih 3 sata izmolim ga da svoje hrkanje umornoga čovjeka prebaci u našu spavaću sobu...a što ima tvrd san čudo božije...nikako mu nije jasno što sam ja neispavana kad sam cjelu noć mirno spavala.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
16.11.2009 0:03:11   
Anoniman
Meni je smiješno što je on toliko isrcpljen od posla da nije u stanju ništa pomoći oko malene... a i ja radim... osam sati dnevno se gombam sa stotinu djece, i opet imam (moram imati) snage da se i poigram sa Esmom, da je i presvućem i nahranim, raspremim korov i naš i Esmin... operem suđe, veš, peglam, skuham itd. itd.

Što reče Mima Šiš: Perem, peglam, user posted image ušim... user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 111
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
16.11.2009 0:06:49   
Hanady RR
E to ko mima šiš ovaj cenzurisani dio sam večeras cenzurisala u pauzi izmešu posla do 16,00 i molim lijepo ugovorenog fudbala.
idi begaj...a on sad mirno hrče u našem dnevnom boravku dok moje mašine klikću na zadnjim programskim brojevima da budu otvorene i sve smješteno gdje mu je mjesto.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
16.11.2009 0:07:30   
noaa
Meni moj zna ono kao odati pocast kaze pa ti sve znas bolje od mene,nrp oprati guzu,obuci hulahopke,dati kasicu...

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
16.11.2009 0:10:17   
Hanady RR
joj jest to je baš dobar štos kaže hajd ti ti to najbolje uradiš aja ko tele malo poletim kontam vidi kako on mene cjeni i primjećuje kako ja to radim. A neki dan sam mu priručnik napravila...kako bebi obući štramplice i kad je rekao hajd ti dok ja pitu razvijam ja mu kažem eto ti gore na kompiću uputstvo meni ruke od brašna.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
16.11.2009 0:15:43   
noaa
a kasicu joj ja bolje dajem jer se njemu smije a mene kao ozbiljno shvaca beba od 8 mjeseciuser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
16.11.2009 0:19:05   
Hanady RR
a kad mi kaže ja sam se umorio nekad oko 22 dođe mi da odmah spremim kantu vode da ga razbudim...eto ja se nisma umorila nisam imala od čega.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
19.11.2009 15:35:56   
Yuna
Ipak se ja više bavim djetetom, ali ne mogu reći da on ne pomaže. Ja mu dajem jesti, ali tu i tamo se desi da i on (al moram mu reći što točno i kako user posted image )
Što se tiče kupanja, zna ga sam okupati, ali najčešće ga kupamo zajedno.
Skoro pa svuda idemo svi troje zajedno.
Ma mi smo non stop skupa. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
19.11.2009 15:40:22   
Anoniman
mm.meni punoooooo pomaze ja jedva cekam da dodje kuci da malo odmorim.Ja ga cuvam do 16.sati onda on preuzima dok nehtjeden uvecer leci i jesti,naravnouser posted image
Neznam sta bi,da mi nepomaze kako bi izmogla sama sveki kad dam Anela nebude 5min.nosi ga ........user posted image user posted image user posted image user posted image
tako da na nju neracunam.....

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 118
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
9.4.2010 15:21:11   
Idina mama
Ma, tako tako. pomaze. Ja mu prepustam vise kucne poslove, a ja sam najvise oko bebe. Sad nakon godinu dana, ja radim ponovo, ali samo 2 i po dana u sedmici, a mm je na "porodiljskom" 2 mjeseca. Sad i kuha i usisava i mijenja pelene, sve... ali radim i ja. Mi tako zajedno...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
9.4.2010 15:41:33   
aya
Idina mama user posted image user posted image user posted image  to je za porodiljsko.

Velika pohvala za MM-a u periodu kad sam ja poslije poroda (4 mjeseca) bila jako lose. On je user posted image  kupao, presvlacio, prinosio je da je dojim, uspavljivao.......radio je sve oko user posted image . Ponekad bi mu pomagale moja mama ili svekrva.
Ali sad se vec malo opustio kako sam ja bolje. Nije bas raspolozen za presvlacenje, pogotovo kad treba guzu oprati, a kad donesem pojedine komade odjece (citaj stramplice ili pojedini badici) on fino taj dio preskoci. Tako se ja obrukam kad se djetetu zavrnu nogavice, a ona u sred januara gola user posted image
Sve u svemu, u posljednje vrijeme, kao da se dobro poznaje sa Hanadyinim muzem, uglavnom je umoran, sto od nespavanja (a ispilao je pola Romanijske sume) sto od posla user posted image

_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu Idina mama)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
9.4.2010 16:06:54   
veeseelaa
kako je veća sve više i više devera oko nje, šta reci čuva je dok sam na poslu... kupa, presvlači pelene, igra se s njom, hrani je .... ja kad dodjem on kaze ja cu joj presvuci pelene, malena ga obožavauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
9.4.2010 23:00:35   
Dida79
Ma pomaze na samo sebi znani nacin.
Svaki put kad je maleni gladan on to uvijek prvi vidi a kada je djete u nekom zijanu on ce me uvijek zovnuti da me obavijesti o mogucim posljedicamauser posted image
A i da ne zaboravim gotovo svaki dan kada dodje sa posla pita da li sam malenog vodila napolje kao lijepo vrijeme steta da djete sjedi kuci a ako nisam onda ne bi bilo lose sad da bi on mogao malo da odspava.user posted image
Eh eto a ima toga jos more samo mi se sad ne da tipkatiuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
11.5.2010 0:32:26   
malena sharena
On se igra s djetetom kad je u kuci. Ako je vikend, a ne idemo nigdje iz kuce, njih dvojica su skoro cijelo vrijeme zajedno, osim kad ga ja dojim ili presvlacim. Igraju se, glupiraju, a nekidan ga je cak uspio uspavati i to kako - stavio ga da lezi na stomak i lupkao ga po ledjima user posted image .Za to vrijeme ja cistim, perem, kuham, svu kucu sredim. Po kuci mi nista ne pomaze. Doduse, ne mogu dusu grijesiti, sam sebi naspe kafu kad mu prinesem. I da, jednom mi je u 3 ujutro dok sam dojila dijete skrenuo paznju kako imam nekog starog povrca u frizideru koje bih trebala baciti, kad ga nisam gadjala onom lampom user posted image .

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
11.5.2010 0:39:29   
anidla
mene je stid reci koliko mm meni pomogne user posted image user posted image

u prve skoro tri godine braka ja nikad kafu nisam skuhala, mm svako jutro napravi kafu i to je njemu ritual ...meni kad gosti dodju ja ga zovnem u kuhinju da ga pitam koliko kasika ide u koju dzezvu user posted image

jakoooo cesto Nou izvodi van dok ja cistim kucu ili pravim rucak...nije mu nista tesko i ja to cijenim...vracam mu duplo vise jer zasluzuje....

Noa uzasno nocu spava, a pola toga nisam ni osjetila jer mm zna ustati i nahraniti Nou, presvuci ga i ponovo uspavati...






_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
11.5.2010 0:42:28   
taurus
Ja svog mm ne bih dala za cijeli svijet, a pogotovo kad vidim kako drugi ništa ne rade. Kod nas sve ide zajedno i po pola. Jeste da sam ja organizator i nosioc svega ali uspješno odradi ono što ga zamolim. Jest da ima milion pogreški i fula ali eto opet je to dobro.
I da omiljne rečenica mu je "uh to sam zaboravio" pa čim ga podsjetim a on trk za poslomuser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image za mog mm

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *