|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Blizanci
9.4.2012 14:06:10   
Hannica
malo grudi,dvije bebe,dvije posteljice,plodna voda...nakupi se.user posted image I ja sam ispocetka puno dobivala,8 i 9 mjesec nisam nista dobila na tezini. Ukupno 15 ili 16 kg,ne znam tacno.

< Poruku je uredio malena27 RR -- 19.4.2012 16:02:39 >


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu AminaZana)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: blizanci
9.4.2012 14:40:02   
Lulu_08
Duple mamice, pridruzite nam se i u "razgovorima u ocekivanju bebe" user posted image ja vas od srca pozivam!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: blizanci
9.4.2012 15:11:29   
nutellica
IZVORNA PORUKA: AminaZana

sada imam pitanje za one koje su vec rodile i to, doktorica je predlozila serklazu za cca 1 mjesec, jeste li vi imale iskustva sa tim? ja bas nisam za to... user posted image

i jos jedno, da li neko ima iskustva sa Dr. Katicom? pposto je moja doktorica dala otkaz na KCS, prebacila me je na njega, a sada me hvata malo skeptika?

Ja sam radila serklazu 12 marta, doduse ne nosim blizance (ali sam nazalost imala spontani sa njima prosle god),sve u vezi serklaze sto te zanima slobodno pitaj, tu samuser posted image
Dr Katicu iz vidjenja znam, dosta je mlad onako,mada bih ti ja predlozila jednog dr doktora, koji je meni radio serklazuser posted image

< Poruku je uredio nutellica -- 9.4.2012 15:12:17 >


_____________________________

Svatko želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i rast događa se penjući se na nju.

(odgovor članu AminaZana)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: blizanci
9.4.2012 15:36:20   
enči80

IZVORNA PORUKA: AminaZana

eh cure. saznala sam da nosim dva velika djecaka. jedan je 166g, drugi 172g. oba iznad prosjeka. svaki ima svoju posteljicu i doktorica je zaista zadovoljna sa njima i sa mnom.

imam 70kg!!!!! ali hajde, neka su meni njih dvojica OK....

sada imam pitanje za one koje su vec rodile i to, doktorica je predlozila serklazu za cca 1 mjesec, jeste li vi imale iskustva sa tim? ja bas nisam za to... user posted image

i jos jedno, da li neko ima iskustva sa Dr. Katicom? pposto je moja doktorica dala otkaz na KCS, prebacila me je na njega, a sada me hvata malo skeptika?

Čestitam na user posted image user posted image

Meni je rađen serklaž početkom 4.mjeseca trudnoće...ako postoji ikakav problem koji dr.primijeti pa ti spominje serklažu moj savjet ti je da uradiš ...da nisam uradila serklažu ja danas ne bih možda imala svoje cure...one su meni bile nisko postavljene a poteške od samoga početka...ja sam njih dvije rodila sa kilažom 3100 i 3200gr a duge bile po 53cm.
Sam postupak serklaže traje cca 5min i meni je rađen bez anestezije...nakon postupka moraš mirovati nekih 10-ak dana da se to sve smiri.Ako te još šta interesuje pitajuser posted image

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu AminaZana)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: blizanci
10.4.2012 10:43:56   
AminaZana

IZVORNA PORUKA: nutellica

IZVORNA PORUKA: AminaZana

sada imam pitanje za one koje su vec rodile i to, doktorica je predlozila serklazu za cca 1 mjesec, jeste li vi imale iskustva sa tim? ja bas nisam za to... user posted image

i jos jedno, da li neko ima iskustva sa Dr. Katicom? pposto je moja doktorica dala otkaz na KCS, prebacila me je na njega, a sada me hvata malo skeptika?

Ja sam radila serklazu 12 marta, doduse ne nosim blizance (ali sam nazalost imala spontani sa njima prosle god),sve u vezi serklaze sto te zanima slobodno pitaj, tu samuser posted image
Dr Katicu iz vidjenja znam, dosta je mlad onako,mada bih ti ja predlozila jednog dr doktora, koji je meni radio serklazuser posted image


ukoliko moradnem raditi serklazu, javim ti se, hvala puno na ponudi :)

a Dr Katica jeste mlad, ali je on desna ruka moje Dr. Abadzic, pa tako da pocinjem imati povjerenja i u njega. ali sam odlucila da se ne opterecavam sa tim. ko mi je sudjen, taj ce me i poroditi, protiv sudbine se ne moze...

_____________________________

No1. Zana - 30. 05. 2007
No2. Daanin - 03. 09. 2012
No3. Daris - 03. 09. 2012

(odgovor članu nutellica)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: blizanci
10.4.2012 10:46:23   
AminaZana

IZVORNA PORUKA: enči80


IZVORNA PORUKA: AminaZana

eh cure. saznala sam da nosim dva velika djecaka. jedan je 166g, drugi 172g. oba iznad prosjeka. svaki ima svoju posteljicu i doktorica je zaista zadovoljna sa njima i sa mnom.

imam 70kg!!!!! ali hajde, neka su meni njih dvojica OK....

sada imam pitanje za one koje su vec rodile i to, doktorica je predlozila serklazu za cca 1 mjesec, jeste li vi imale iskustva sa tim? ja bas nisam za to... user posted image

i jos jedno, da li neko ima iskustva sa Dr. Katicom? pposto je moja doktorica dala otkaz na KCS, prebacila me je na njega, a sada me hvata malo skeptika?

Čestitam na user posted image user posted image

Meni je rađen serklaž početkom 4.mjeseca trudnoće...ako postoji ikakav problem koji dr.primijeti pa ti spominje serklažu moj savjet ti je da uradiš ...da nisam uradila serklažu ja danas ne bih možda imala svoje cure...one su meni bile nisko postavljene a poteške od samoga početka...ja sam njih dvije rodila sa kilažom 3100 i 3200gr a duge bile po 53cm.
Sam postupak serklaže traje cca 5min i meni je rađen bez anestezije...nakon postupka moraš mirovati nekih 10-ak dana da se to sve smiri.Ako te još šta interesuje pitajuser posted image


hvala draga :)

ja sam vec usla u 5ti mjesec i Dr. je rekla da cemo na sliejdecoj kontroli znati sta je za ciniti. iskreno se nadam da nece biti potrebno, ali ako budem morala, sta je tu je.

a mashallah sto su bile velike cure... valjda i moja dvojica budu malo krupnija, jer se plasim, nakon kcerke od 53cm i 4,2kg...

_____________________________

No1. Zana - 30. 05. 2007
No2. Daanin - 03. 09. 2012
No3. Daris - 03. 09. 2012

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: blizanci
10.4.2012 11:35:59   
enića
Amina, dva dečkića znači, lijepo:) ja cu 19. aBda na pregled pa cu vidjeti vjerovatno. Već osjetim neko škakiljanje unutar stomaka, premda više ovo lijevo:) Slijedi upute dr. i sve ce biti ok.

_____________________________

10. januar 2012.
"Pazi šta želiš, možda ti se ostvari"
10. 9. 2012., 9:25- Afan
10. 9. 2012., 9:26- Alim

(odgovor članu AminaZana)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: blizanci
10.4.2012 13:13:25   
AminaZana
dva djecaka bogme... user posted image

a vidis da ih osjetis... aaaaawwwww slatko...

neka budu zdravi, a stvarno nije bitno koji su spol.... zdravlje je najprece....

_____________________________

No1. Zana - 30. 05. 2007
No2. Daanin - 03. 09. 2012
No3. Daris - 03. 09. 2012

(odgovor članu enića)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: blizanci
10.4.2012 13:21:11   
emči
bravo za dva dječaka user posted image i želim da ti trudnoća a i porod što lakše i bezbrižnije prođu. što se tiče serklaža, ja nemam iskustva s tim ali ima moja sestra, njoj je urađen i doktorca joj je rekla da je zbog toga i dočekala 9 mjeseci, tako da mislim da to može biti samo dobro. uživaj u svojoj trudnoči

(odgovor članu AminaZana)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: blizanci
11.4.2012 9:35:19   
AminaZana
hvala puno :)

_____________________________

No1. Zana - 30. 05. 2007
No2. Daanin - 03. 09. 2012
No3. Daris - 03. 09. 2012

(odgovor članu emči)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: blizanci
18.4.2012 19:59:21   
enića
-evo me sa pregleda i kod mene su dva dječaka :))) sve je uredu, jedan ima 241, a drugi 248 gr, u 18. smo sedmici :)))

_____________________________

10. januar 2012.
"Pazi šta želiš, možda ti se ostvari"
10. 9. 2012., 9:25- Afan
10. 9. 2012., 9:26- Alim

(odgovor članu AminaZana)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: blizanci
19.4.2012 12:08:29   
AminaZana
onda si ti trudnija 1,5 sedmica od mene HAHAHAHHAHAHA

mashallah, sto su napredni nasi djecaci :)

koji Dr tebe vodi?

_____________________________

No1. Zana - 30. 05. 2007
No2. Daanin - 03. 09. 2012
No3. Daris - 03. 09. 2012

(odgovor članu enića)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Blizanci
19.4.2012 16:00:00   
enića
-ja sam tebi rekla, Amina, da ćemo skupa roditi :) ako Bog da:)), samo da sve prođe kako treba, to je najbitnije. Ja sam u Bihaću, pa ne znam koliko ti znači da ti kažem koji me dr vodi:))) Jesi li smislila imenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 19.4.2012 16:02:52 >


_____________________________

10. januar 2012.
"Pazi šta želiš, možda ti se ostvari"
10. 9. 2012., 9:25- Afan
10. 9. 2012., 9:26- Alim

(odgovor članu AminaZana)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Blizanci
20.4.2012 10:18:30   
AminaZana
aaaaaaaaa ja sam sve vrijeme mislila da si i ti u Sa :)

nema veze....

ja sam mislila Dzan i Kaan... ali dok se rode, odlucicemo :)

_____________________________

No1. Zana - 30. 05. 2007
No2. Daanin - 03. 09. 2012
No3. Daris - 03. 09. 2012

(odgovor članu enića)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Blizanci
25.4.2012 13:41:24   
Azure
Pozdrav za sve slatke trudnice i mame doplica pa i trojki ako ih ima.
Ja sam stari clan RR i dugo me nije bilo. Tacnije otkako sam se porodila 2009. Vjerovtno se necu opet dugo javljati, ali svratim ponekad na nas portal jer mi je nekako blizak jos od moje prve trudnoce.

Samo zelim pozdraviti stare clanice, ako su jos tu, kao i nove i pozeljeti vam sto laksu trudnocu.

Da bih vas ohrabrila reci cu vam da je moja trudnoca od prvog dana bila jaaaako rizicna i da moja dr. nije vjerovala da cu je iznijeti. Svaki put kad bih je nazvala plasila se da joj javljam sa losim vijestima. Radila sam i sirklaz, bila u bolnici zbog krvarenja, pa zbog visokog pritiska...

Danas imam svoja dva pilice kojima je 28 mjeseci, nisam vratila kilazu, ne stizem nista i jos uvijek  nemam vremena nizasta (sem za moje pilice), ali sam jaaaako sretna. Moja (prvorodjena - kako je zovem od milja) curica u septembru krece u prvi razred.

Nisam odoljela da vam se javim. Jos jednom zelim vam da sto lakse iznesete trudnocu, sto laksi porod i naravno uzivanje sa vasim pilicima.






_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu AminaZana)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Blizanci
25.4.2012 14:55:01   
Hannica

IZVORNA PORUKA: AminaZana

aaaaaaaaa ja sam sve vrijeme mislila da si i ti u Sa :)

nema veze....

ja sam mislila Dzan i Kaan... ali dok se rode, odlucicemo :)

user posted image Moj Afan je trebao biti Dzan.user posted image Nesto su me zene na forumu zbunile oko znacenja pa sam odustala.Predivno ime.user posted image I kan takodje.user posted image
Kad dobijem jos jedne blizance bit ce Ajnur i Ajlin.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu AminaZana)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Blizanci
26.4.2012 11:32:07   
AminaZana
@Azure

hvala draga. i ja tebi zelim sve najbolje sa tvojom trojkom. i mene sve to ceka :) heheheheh neka su nam svi zivi i zdravi...

@Hannica

kod mene ce bit aBd Zana, Dzan i Kaan... trojka sa cetiri slova....

_____________________________

No1. Zana - 30. 05. 2007
No2. Daanin - 03. 09. 2012
No3. Daris - 03. 09. 2012

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Blizanci
28.4.2012 20:57:22   
Ajmica
Cao, ja sam nova na forumu imam sina Ajdina i u 14 sam nedelji trudnoće - dvojajčani blizanci. Nismo to očekivali ali smo presretni i iskreno malo zbunjeni. Vec dva mjeseca sam kuci na bolovanju jer sam bila uzasno loše, mučnine i povraćanje stalno, progesteron inekcije svaki treći dan i utrogestan svaki dan do prije tri sedmice. Sad smo bolje mučnine su manje i počinjemo da uzivamo. Pozdrav za sve cure.

(odgovor članu AminaZana)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Blizanci
28.4.2012 21:09:22   
nanika
Ajmica dobro doslauser posted image user posted image
Cestitam ti na trudnoci i zelim najljepsihuser posted image mjeseciuser posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Ajmica)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Blizanci
29.4.2012 10:24:06   
enića
-Ajmice, dobro došla, želim ti laku trudnoću, ja sam trudna 19 sedmica i nosim dva dječaka. Osjećam se odličnouser posted image i ja sam u početku koristila utrogestan, ništa mi gadnije nije bilo 3x po dvije vaginalno, bljak.

_____________________________

10. januar 2012.
"Pazi šta želiš, možda ti se ostvari"
10. 9. 2012., 9:25- Afan
10. 9. 2012., 9:26- Alim

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Blizanci
30.4.2012 9:20:10   
Ajmica
Hvala vam na dobrodošlici, ja još uvijek ne znam pol. Iduće sedmice idem na kontrolu pa se nadam da će vidjeti.user posted image

(odgovor članu enića)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Blizanci
3.5.2012 12:27:16   
AminaZana
Ajmica - dobro dosla, i ja nosim 2 djecaka :) nisam imala nikakvih problema do sad hvala Bogu.... uveliko se angazujem na poslu, ali i uveliko odmaram kuci sa svojom kcerkicom :) nadam se da sada ide bolji period trudnoce :) user posted image

enića - ja jos koristim Utrogestan, ali ja nekad popijem, nekad vaginalno (bljak, kao sto kazes)

_____________________________

No1. Zana - 30. 05. 2007
No2. Daanin - 03. 09. 2012
No3. Daris - 03. 09. 2012

(odgovor članu Ajmica)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Blizanci
3.5.2012 22:15:52   
enića
-koliko dugo koristis utrogestan? Ja sam u pocetku koristila, i vise ne, i onaj dabroston, brr..., na pregled za dvije sedmice idem, i jedva čekam ;) Zadji put mi je rekao da koristim NAF za zube, od 1mg, međutim, više se ne proizvode, uspjela sam naci od 0.25 pa po 4 komada prije spavanja sisam:)))

_____________________________

10. januar 2012.
"Pazi šta želiš, možda ti se ostvari"
10. 9. 2012., 9:25- Afan
10. 9. 2012., 9:26- Alim

(odgovor članu AminaZana)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Blizanci
7.5.2012 13:25:59   
AminaZana
Utrogestan mi je propisalaodmah u prvom mjesecu trudnoce i evo dan danas to koristim.
pored njega pijem one HIPP Natal sokice svako jutro.
za odzavanje zuba sam koristila ispocetka dodatno Folacin, prva tri mjeseca, pa mi je rekla da nema potrebe, jer sam presla na ovaj HIPP. sada sam negdje citala da je fino piti OMEGA 3-6-9, pa sam i to pocela piti navecer (pitala doktora).
a o ishrani i da ne prcam, na kg jedem voce i povrce. nekad nemam kontrole :) a valjda je bolje nego bilo sta drugo.

isla sam ih gledati prosle sedmice. veliki su momci, sada imaju 302g i 356g. kaze doktorica da su bas krupni. :)

serklaza mi nije potrebna....

jedina mi je briga sada uredjenje sobice i kupovina kolica :) hvala Bogu.

_____________________________

No1. Zana - 30. 05. 2007
No2. Daanin - 03. 09. 2012
No3. Daris - 03. 09. 2012

(odgovor članu enića)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Blizanci
8.5.2012 11:28:24   
enića
-mašallah, momci napreduju:) vrijeme brzo prolazi,drago mi je da ne moras raditi serklazu, i da je sve uredu. Ja cu iduce sedmice na pregled. Što se tiče apetita, ništa mi posebno ne na 'm pada, ali sve jedem. Sreća sad sezona svježeg povrća i voća pa imamo veći izbor:)))

_____________________________

10. januar 2012.
"Pazi šta želiš, možda ti se ostvari"
10. 9. 2012., 9:25- Afan
10. 9. 2012., 9:26- Alim

(odgovor članu AminaZana)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *