|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Provale nase djece :)
29.8.2013 12:40:03   
ziki
Juče pričamo kako od ponedeljka kreće nova školska godina i Tarik postaje predškolac, sav on uzbuđen i reda kako je sad veliki, moram ga ja vodit frizeru pošto mm radi ovih dana od jutra do mraka, kupit pribor i on sav zamišljen priča kako će uskoro i škola" A uskoro ću ja i na fakultet, moram se počet spremat" user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 1976
   RE: Provale nase djece :)
29.8.2013 12:45:55   
mamine oci
nedavno ja kazem F.pozvi lift dok ja zakljucam vrata ,on stao pred lift i govori dodji dodji,okrene se meni i kaza lift se ne zove nego pritisnes dugmeuser posted image


isto tako raspricao se galami ja mu kazem daj ugasi se na minut,on nisam ti ja komjuter pa da se gasimuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 1977
   RE: Provale nase djece :)
30.8.2013 11:54:02   
sabinos
ne znam bil se smijala il bi plakala...
vidim danima mi dolaze neke notifikacije na fb i kontam da sam ja postavila nesto ljudi lajkaju.i reko da vidim sta je.kao ono...
moj ajdin klikao i podijelio sliku na mom zidu nase forumasice Iman83 na kojoj je njena curicauser posted image
javno se izvinjavam Iman83 ali eto sta cu kad se ajdinu svidjauser posted image

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 1978
   RE: Provale nase djece :)
30.8.2013 15:03:36   
ziki

IZVORNA PORUKA: sabinos

ne znam bil se smijala il bi plakala...
vidim danima mi dolaze neke notifikacije na fb i kontam da sam ja postavila nesto ljudi lajkaju.i reko da vidim sta je.kao ono...
moj ajdin klikao i podijelio sliku na mom zidu nase forumasice Iman83 na kojoj je njena curicauser posted image
javno se izvinjavam Iman83 ali eto sta cu kad se ajdinu svidjauser posted image

user posted image user posted image user posted image ma ja to se odmah da ne okasni kaže ko mu je curauser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 1979
   RE: Provale nase djece :)
30.8.2013 18:52:44   
MicoTico
Igraju se M. i T. i pričaju nešto.
I sad mene uključiše.
M: mama, šta je T. u horoskopu?
Ja: Blizanac:
M (obraća se T): Eto T, vidiš da nisi čudovište!
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 1980
   RE: Provale nase djece :)
2.9.2013 8:47:30   
ziki

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Igraju se M. i T. i pričaju nešto.
I sad mene uključiše.
M: mama, šta je T. u horoskopu?
Ja: Blizanac:
M (obraća se T): Eto T, vidiš da nisi čudovište!
user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 1981
   RE: Provale nase djece :)
2.9.2013 9:57:50   
sara123

IZVORNA PORUKA: salmy

Momak dosao kuci i hoce u wc da kaki...pa rekoh drago djete sto nisi kakio u vrticu?

on suti i kaze: ma pravo da ti kazem mama stid meuser posted image
pa sto te stid pitam ga? ma eto pravo me stid teta...a jel te mene stid?
a joj tebe,kako ce me biti stid ti si moja mamauser posted image

Dusa user posted image user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1982
   RE: Provale nase djece :)
2.9.2013 10:41:52   
sara123

IZVORNA PORUKA: HAHA

jutros Harun nešto tipka po telefonu(neki stari)pa se zadeverao pravo,pitam ga šta je,kaže"izgleda da mi uopće nema vibera"user posted image

user posted image

Mati mila, ali se ismijah. Zapisujte zene njihove bisere, kako su samo bistra djeca, smiesle odgovor da se bas zamislis user posted image user posted image

(odgovor članu HAHA)
Neposredna veza do poruke: 1983
   RE: Provale nase djece :)
2.9.2013 11:39:55   
sara123

IZVORNA PORUKA: magbi

sinoc moj djecak prica pricu sto su slusali u vrticu o Muhamedu a.s uglavnom sve je tacno ispricao dok nije dosao do dijela o pauku i nastavlja pricu SPAJDERMEN JE SPASIO MUHAMEDA vidis babo SPAJDERMEN JE DOBAR ON SLUSA HAHAH  user posted image user posted image user posted image

Znaci user posted image user posted image

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 1984
   RE: Provale nase djece :)
1.10.2013 14:17:43   
ziki
Pravila raviole/klepe za ručak. Jedemo i Tarik je oduševljen, pljušte komplimenti.... Teufiku se ne sviđa, stavila mu i jogurta preko al opet ništa. (Prije toga mu posakrivala sve grickalice) al ipak jede, gladan al stavi zalogaj usta, proguta i "bljak, bljak" stavi novi istouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu sara123)
Neposredna veza do poruke: 1985
   RE: Provale nase djece :)
2.10.2013 0:44:05   
malena sharena
Kad sam ostala trudna J me prvi put pitao kako nastaju djeca. I objasnim ja njemu kako babo ima pun dzep malih beba, malenih kao mrvica i kad ja pozelim bebu on mi jednu ubaci u pupak i onda u stomaku beba raste :). I proslo je od toga godina dana, nekidan J sjedi, jede i sav nesto zamisljen. Nakon par minuta kaze: Slusaj mama, iduci put kad ti babo bude stavljo bebu u stomak, zovi mene da vidinm. Reci mu nek ne stavlja po noci, vec po danu da mogu i ja da gledam :)))

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 1986
   RE: Provale nase djece :)
2.10.2013 2:17:54   
Galicia

IZVORNA PORUKA: malena sharena

Kad sam ostala trudna J me prvi put pitao kako nastaju djeca. I objasnim ja njemu kako babo ima pun dzep malih beba, malenih kao mrvica i kad ja pozelim bebu on mi jednu ubaci u pupak i onda u stomaku beba raste :). I proslo je od toga godina dana, nekidan J sjedi, jede i sav nesto zamisljen. Nakon par minuta kaze: Slusaj mama, iduci put kad ti babo bude stavljo bebu u stomak, zovi mene da vidinm. Reci mu nek ne stavlja po noci, vec po danu da mogu i ja da gledam :)))



user posted image user posted image
Po noci!!!!
Kako on to sve zna. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 1987
   RE: Provale nase djece :)
2.10.2013 7:21:19   
Mya_81 RR
Joj, na jutru me je tako slatko nasmijao user posted image user posted image user posted image user posted image Dusa draga!!!

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1988
   RE: Provale nase djece :)
2.10.2013 8:29:16   
ziki

IZVORNA PORUKA: malena sharena

Kad sam ostala trudna J me prvi put pitao kako nastaju djeca. I objasnim ja njemu kako babo ima pun dzep malih beba, malenih kao mrvica i kad ja pozelim bebu on mi jednu ubaci u pupak i onda u stomaku beba raste :). I proslo je od toga godina dana, nekidan J sjedi, jede i sav nesto zamisljen. Nakon par minuta kaze: Slusaj mama, iduci put kad ti babo bude stavljo bebu u stomak, zovi mene da vidinm. Reci mu nek ne stavlja po noci, vec po danu da mogu i ja da gledam :)))

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 1989
   RE: Provale nase djece :)
2.10.2013 8:38:34   
malena sharena
IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: malena sharena

Kad sam ostala trudna J me prvi put pitao kako nastaju djeca. I objasnim ja njemu kako babo ima pun dzep malih beba, malenih kao mrvica i kad ja pozelim bebu on mi jednu ubaci u pupak i onda u stomaku beba raste :). I proslo je od toga godina dana, nekidan J sjedi, jede i sav nesto zamisljen. Nakon par minuta kaze: Slusaj mama, iduci put kad ti babo bude stavljo bebu u stomak, zovi mene da vidinm. Reci mu nek ne stavlja po noci, vec po danu da mogu i ja da gledam :)))



user posted image user posted image
Po noci!!!!
Kako on to sve zna. user posted image
[/quot
A valjda instninktivno user posted image Inace je u nekakvoj zanimljivoj fazi, samo sipaju provale iz njega, a ja zapisujem :)

< Poruku je uredio malena sharena -- 2.10.2013 8:39:55 >


_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1990
   RE: Provale nase djece :)
2.10.2013 9:34:16   
ena23
donio emir jucer neku svrljotinu iz skole, znaci bezze linije i krugovi..,. pita ga babo: emire, sta si ovo nacrto u skoli?, kaze emir: guzu od konja!

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 1991
   RE: Provale nase djece :)
2.10.2013 9:46:34   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: malena sharena

Kad sam ostala trudna J me prvi put pitao kako nastaju djeca. I objasnim ja njemu kako babo ima pun dzep malih beba, malenih kao mrvica i kad ja pozelim bebu on mi jednu ubaci u pupak i onda u stomaku beba raste :). I proslo je od toga godina dana, nekidan J sjedi, jede i sav nesto zamisljen. Nakon par minuta kaze: Slusaj mama, iduci put kad ti babo bude stavljo bebu u stomak, zovi mene da vidinm. Reci mu nek ne stavlja po noci, vec po danu da mogu i ja da gledam :)))


joj, majko mila, a vala i ti udetaljisala, da je koju godinu starije dijete reklo bi ti de mama ne ........, hahahahahahhaha, mojoj je dovoljno da zna da je Bog dao bebu i tu prestaju sva pitaanja, ali doduše imal aje pitanja jel bebi hladno u stomaku, jel gola, i slično

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 1992
   RE: Provale nase djece :)
2.10.2013 9:55:33   
malena sharena
user posted image Jest, jest kaze meni sestra, e jesi mu vala i objasnila :)

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 1993
   RE: Provale nase djece :)
2.10.2013 13:52:18   
sara123
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 1994
   RE: Provale nase djece :)
10.10.2013 16:08:58   
salmy
Malo se posjekao po prstu...Ulazi u kupatilo i uzima dezodorans prska i kaze: da mi malo definskuje(dezinfekuje)user posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 1995
   RE: Provale nase djece :)
10.10.2013 17:22:32   
škorpija

IZVORNA PORUKA: salmy

Malo se posjekao po prstu...Ulazi u kupatilo i uzima dezodorans prska i kaze: da mi malo definskuje(dezinfekuje)user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1996
   RE: Provale nase djece :)
17.10.2013 1:02:47   
Lejla Ka
Jedna bajramska:

dedo: hodi N da ti pokažem glavušu ...

trči N, dere se oduševljeno: M!!!! dođi da vidiš, DINOSAURUS!!!!!!!

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1997
   RE: Provale nase djece :)
22.10.2013 19:24:30   
sara09
evo i bisera jednog cetverogodisnjaka:"hej mama,tvoj dajdza je mome dajdzi dajdza"user posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 1998
   RE: Provale nase djece :)
22.10.2013 19:57:24   
reallove
Moj Ameen ima provala da pisem do sutra..Evo najnovijauser posted image ..Bio mu drug bolestan,imao ospice i sad ja njemu svaki dan objasnjavam zasto ne moze ici kod njega,kako je bolestan i jedan dan dodje on meni i kaze : jelde mama Emir je bolestan i ima tackice crvene po licu,rekoh jest,kaze on,isto kao i kod tebeuser posted image ..a ja sada u trudnoci uzasna,malo-malo pojave mi se bubuljice po licu,uzas jedan

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu sara09)
Neposredna veza do poruke: 1999
   RE: Provale nase djece :)
23.10.2013 13:50:47   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Jedna bajramska:

dedo: hodi N da ti pokažem glavušu ...

trči N, dere se oduševljeno: M!!!! dođi da vidiš, DINOSAURUS!!!!!!!


ovo je moj rekao za ona janjad kod Maksumića..jojjj tata koliko dinosaurusa se peče user posted image
oni tamo umrli od šege...prošlo ljeto je to bilo a i ovo ljeto je isto ostalo dinosaurus i nikako mu nije jasno zasto mi to zovemo janje kad ne liči na ono janje iz priča jel user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 2000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *