|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: problem sa uciteljicom
6.11.2012 14:13:30   
Medić*
Andjelo drago mi je da ste isli na razgovor. Nadam se da ce uciteljica itekako poraditi na svojim postupcima. Obostrana max saraadnja za dobrobit svakog djeteta user posted image

Skola je itekako odgojno-obrazovna institucija, drugacije me ne moze niko uvjeriti !



_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: problem sa uciteljicom
6.11.2012 14:17:53   
veeseelaa
baš se pitam šta je sljedeći gaf ove učiteljice

nema piskit dok ne zvoni user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 6.11.2012 14:18:31 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 402
   RE: problem sa uciteljicom
6.11.2012 14:18:22   
hanabanana
Kažu da je ovo najbitnije. Čuvaj se tri bijele " smrti ":
- so
- šećer
- bijelo brašno.

Moja djeca ne jedu meso svaki dan.
Ako neće mrkvu, možda da probaš sa gustim juhama u kojoj izblendiraš svo povrće.

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 403
   RE: problem sa uciteljicom
6.11.2012 14:20:25   
veeseelaa
moja A skoro pa i da ne jede hljeb, ja je ni ne tjeram
a slatko haman pa nikako, nism vidjela da dijete tako ne voli slatkie kao moja A
al što kaže hanabanana čorbu kad joj napravim sa svim povrćem eh u tom grmu leži zecuser posted image
čorba joj je obavezna svaki dan, domaća naravno, uz domaću tarhanu i sl, povrće domaće kojeg imamo u izobilju

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 404
   RE: problem sa uciteljicom
6.11.2012 14:21:50   
veeseelaa
bilo bi dobro kad bi u školama bila mogužnost da djeca umjesto užine dobiju čorbicu

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 405
   RE: problem sa uciteljicom
6.11.2012 14:24:20   
Blue rose RR
Molim vratiti se temi.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 406
   RE: problem sa uciteljicom
6.11.2012 14:28:33   
D_K

IZVORNA PORUKA: anđelo

razgovarali smo ,sve smo objasnili ,ja uglavnomuser posted image

učiteljica se slaže samnom

i radićemo samo ono što je u interesu djeteta


najvazniji dio user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 407
   RE: problem sa uciteljicom
6.11.2012 14:38:33   
gerberka
evo mene, rucak zavrsila...
anđelo, od tebe sam dva puta dobila pp, jedna przana, a u drugoj pise evo da ponovim ne znam jesi li dobila pp..a opet nista neJma user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 408
   RE: problem sa uciteljicom
6.11.2012 15:13:19   
neki x

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: neki x


IZVORNA PORUKA: gerberka


IZVORNA PORUKA: mama75

Ne bih dopustila da mi dijete neko omalovazava pred razredom.

Joj medic i ti ga pretjera. Da se razumiemo, i meni je bezveze taj njen postupak, sto kazete mogla mu je papir dati. Ali sada ispade da ga omalovazava. Jos zena fino kaze da dijete slabo jede. Moja bi jedva docekala da joj uciteljica kaze da ne moze pojesti uzinu user posted image


to jeste omalovazavanje..a kako tek strasno izgleda u njihovim glavicama

Evo da se i ja uozbiljim...user posted image
Ovo fakat moze biti hm,hm...
Moj djecak nije pravilno izgovorio rijec limuzina danas,rekao je muzilina,i dosao mi je i kaze kako su mu se svi smijali,i djeca i uciteljica...bas mu je tesko palo to ismijavanje...zamalo da zaplace...a zamisljam sta da je bila kakva krupnija stvar,jer je bas osjetljiv...
Zato cemo se i mi ubrzo uciteljici nasmijatiuser posted image

ovo je već ''problem''

Uopšte nije pitanje njegove sojetljivosti nego mjesta gdje jeste...i učiteljice koja s enije nosila sa situacijom...
kad su se djeca počela smijati ona je morala ne prihvatiti smijeh nego zaustaviti isti...



Znam...user posted image
Zato i rekoh da cemo se i mi njoj ubrzo nasmijati...user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: problem sa uciteljicom
6.11.2012 16:22:17   
aidana

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: shpagica


IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ja bih već na ovo reagovala, ali tako da me shvati.
Uloga škole i učiteljice je obrazovna, a odgoj neka prepusti meni.




Ja se ne bih slozila da je skola iskljucivo obrazovna ustanova. Skola je po definicicji:

"Skola: odgojno-obrazovna institucija u kojoj se obavlja službeni odgoj i obrazovanje."
"Osnovna škola: odgojno-obrazovna ustanova u kojoj se provodi odgoj i obrazovanje"




Mene ne zanima šta je škola po definiciji, ja sam govorila o svom stavu.
Hoću reći da ja ne dopuštam da mi škola odgaja djecu, za to sam ja tu.
MOžda ima djeca koju treba škola odgajati, ali moju ne treba.


I ja mislim da roditelji imaju primarnu ulogu kod odgoja djece, a skola cisto sporadnu. Vise puta sam u nasim i stranim medijima citala da kod maloljetne delikvencije krivicu prepisuju skoli, sto je po meni potpuna besmislica. Djecak zbode djecaka i ispade nastavnik biologije kriv a ne roditelji alkohollicari, nasilnici koji nisu vodili nikakvu brigu o djetetu. Skola je tu da mi djete nauci gramatiku, racunanje i ostalo a ja sam tu da ga odgajam i vodim glavnu brigu o njemu.
I ne moze mi niko reci da je nastavnik u stanju ispraviti pogresan odgoj kod kuce.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 410
   RE: problem sa uciteljicom
6.11.2012 20:50:34   
milenium

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ja bih već na ovo reagovala, ali tako da me shvati.
Uloga škole i učiteljice je obrazovna, a odgoj neka prepusti meni.
Moje dijete može i ne mora nositi salvetu, ono što dopuštam jeste da je se pita: gdje je salveta, ali nikako ne da je radi toga odvaja.


tako jeuser posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: problem sa uciteljicom
6.11.2012 20:53:17   
milenium

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Nama se desilo da je učiteljica javno pohvalila par učenika za dobro uradjen test, te je tu djecu prozvala i druga djeca su im pljeskala.

Kako god to mom dijetetu prijalo, ja ću na sljedećim informacijama reći da iz pljeskanja izuzme od sada moje dijete.

Zašto?
Zato što smatram da je učenje i savladavanje njena obaveza, i da joj za to ne treba pljeskati.


tako je.opetuser posted image čuj pljeskanje user posted image toj učiteljici je očito dosadno u životu pa da malo podigne atmosferu.


(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 412
   RE: problem sa uciteljicom
6.11.2012 21:08:03   
Crnkica
IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: hanabanana

Nama se desilo da je učiteljica javno pohvalila par učenika za dobro uradjen test, te je tu djecu prozvala i druga djeca su im pljeskala.

Kako god to mom dijetetu prijalo, ja ću na sljedećim informacijama reći da iz pljeskanja izuzme od sada moje dijete.

Zašto?
Zato što smatram da je učenje i savladavanje njena obaveza, i da joj za to ne treba pljeskati.


tako je.opetuser posted image čuj pljeskanje user posted image toj učiteljici je očito dosadno u životu pa da malo podigne atmosferu.



ma nije joj to loša ideja,pljeskanje je djeci znak da su na dobrom putu i da trebaju tako nastaviti,to im je podstrek za dalje.ako dijete inače ima bilo kakvih problema tipa autizam,govorne smetnje ili bilo kakve druge poteškoće djeci trebaju pohvale za svaki dobar korak,pa tako i pljeskanje.
naš učitelj za svaki rođendan bilo kojem djetetu od sebe podjeli bombone i bananice,otpjevaju mu rođendansku pjesmicu i to je po meni doista fino sa njegove strane.i svaki put pohvali rad bilo kojeg učenika.
možeš misliti da vaša djeca dobro urade test kao i par ostalih učenika,a njima aplauz a vašoj ništa,iako oni očekuju.ono što djecu čini sretnim nemojte im uskratiti.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 413
   RE: problem sa uciteljicom
6.11.2012 21:16:09   
milenium

IZVORNA PORUKA: dzejla2012

ma nije joj to loša ideja,pljeskanje je djeci znak da su na dobrom putu i da trebaju tako nastaviti,to im je podstrek za dalje.ako dijete inače ima bilo kakvih problema tipa autizam,govorne smetnje ili bilo kakve druge poteškoće djeci trebaju pohvale za svaki dobar korak,pa tako i pljeskanje.
naš učitelj za svaki rođendan bilo kojem djetetu od sebe podjeli bombone i bananice,otpjevaju mu rođendansku pjesmicu i to je po meni doista fino sa njegove strane.i svaki put pohvali rad bilo kojeg učenika.
možeš misliti da vaša djeca dobro urade test kao i par ostalih učenika,a njima aplauz a vašoj ništa,iako oni očekuju.ono što djecu čini sretnim nemojte im uskratiti.



naravno da roditelji djete trebaju pohvalit,i nagradit.
jako lijepo od tog učitelja što od sebe podjeli slatkiše za rođendan i pjesmica,ma predivno.i ja bi tako.
a učenike bih pohvalila naravno ali bez da mu ostali pljeskaju niti taj učenik treba izlazit iz klupe i da se klanja.ta nije na pozornici.
mislim da djetetu dovoljno znači i pohvala iz usta učitelja dok je on u klupi,ne moraju mu druga djeca pljeskati. ja ne bih volila da meni netko pljeska,čak naprotiv grozno bi se osjećala.ne želim da se izdvajam niti da me netko izdvaja ni u lošem ni u dobrom. al da me učiteljica pohvali pred razredom to bi mi bilo drago i milo i bila bih pre presretna.meni bi to bilo dovoljno.user posted image
al pljeskanje-ne hvala molim vas.

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 414
   RE: problem sa uciteljicom
6.11.2012 21:26:15   
Crnkica
po meni pljeskanje je ok ali bez izlaženja pred tablu i bez velike pompe,djeca se osjećaju nesigurno kad pred sobom ugledaju cijeli razred i učitelja koji gledaju baš njega,to je i moj mali rekao.posebno koje je dijete sramežljivo uvjek postoji nelagoda bilo da je pohvala,sugestija ili samo odgovor.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 415
   RE: problem sa uciteljicom
6.11.2012 21:38:04   
klemzi
Mogu li se ja na ovoj temi malo pohvaliti user posted image Meni je neki dan učenik sa posebnim potrebama rekao " Emira, (on sve nastavnike zove imenom i ne persira ih) u tebi ima neka dobra dobrota" user posted image Aj kako sam bila sretna taj dan user posted image user posted image Potpuno OT, ali ja sam morala podijeliti to s vama user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 416
   RE: problem sa uciteljicom
6.11.2012 22:43:50   
Crnkica
IZVORNA PORUKA: klemzi

Mogu li se ja na ovoj temi malo pohvaliti user posted image Meni je neki dan učenik sa posebnim potrebama rekao " Emira, (on sve nastavnike zove imenom i ne persira ih) u tebi ima neka dobra dobrota" user posted image Aj kako sam bila sretna taj dan user posted image user posted image Potpuno OT, ali ja sam morala podijeliti to s vama user posted image

prelijepo klemzi,kad tako nešto nastavnik doživi od učenika i kad na njega ne gleda sa rezervom i nekim strahom.po tome se zna da si dobra nastavnica.
svaka čast user posted image .


< Poruku je uredio dzejla2012 -- 6.11.2012 22:45:30 >

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 417
   RE: problem sa uciteljicom
6.11.2012 22:58:56   
neki x

IZVORNA PORUKA: klemzi

Mogu li se ja na ovoj temi malo pohvaliti user posted image Meni je neki dan učenik sa posebnim potrebama rekao " Emira, (on sve nastavnike zove imenom i ne persira ih) u tebi ima neka dobra dobrota" user posted image Aj kako sam bila sretna taj dan user posted image user posted image Potpuno OT, ali ja sam morala podijeliti to s vama user posted image

Heeeeeej dusha dragaaaaaaaaaaaaaaauser posted image
Ja se raznjezila,a mogu misliti tek tiuser posted image user posted image

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 418
   RE: problem sa uciteljicom
7.11.2012 9:03:09   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: klemzi

Mogu li se ja na ovoj temi malo pohvaliti user posted image Meni je neki dan učenik sa posebnim potrebama rekao " Emira, (on sve nastavnike zove imenom i ne persira ih) u tebi ima neka dobra dobrota" user posted image Aj kako sam bila sretna taj dan user posted image user posted image Potpuno OT, ali ja sam morala podijeliti to s vama user posted image



Osjete to djeca draga moja Emira user posted image ja se slazem s njim u potpunosti !

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 419
   RE: problem sa uciteljicom
7.11.2012 9:23:11   
Srculence

IZVORNA PORUKA: klemzi

Mogu li se ja na ovoj temi malo pohvaliti user posted image Meni je neki dan učenik sa posebnim potrebama rekao " Emira, (on sve nastavnike zove imenom i ne persira ih) u tebi ima neka dobra dobrota" user posted image Aj kako sam bila sretna taj dan user posted image user posted image Potpuno OT, ali ja sam morala podijeliti to s vama user posted image

Divnouser posted image .Dušica draga user posted image Djeca su najiskrenija bića na svijetu.

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 420
   RE: problem sa uciteljicom
7.11.2012 9:38:55   
Medić*

IZVORNA PORUKA: klemzi

Mogu li se ja na ovoj temi malo pohvaliti user posted image Meni je neki dan učenik sa posebnim potrebama rekao " Emira, (on sve nastavnike zove imenom i ne persira ih) u tebi ima neka dobra dobrota" user posted image Aj kako sam bila sretna taj dan user posted image user posted image Potpuno OT, ali ja sam morala podijeliti to s vama user posted image


Emira definitivno ima u tebi tebi ta prava dobrota, djeca to najbolje osjete ( ja osjetila user posted image ) user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 421
   RE: problem sa uciteljicom
7.11.2012 10:26:23   
chuci
ja u obavezama pa dva dana čitam ovu temu i dođoh do kraja.
pripremam se zza budućnost.

OT: glavno mi je da veeseelaa piše da joj mala ima 3,5 godine. ne zamjeri veeseelaa

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 422
   RE: problem sa uciteljicom
7.11.2012 11:00:57   
gerberka

IZVORNA PORUKA: klemzi

Mogu li se ja na ovoj temi malo pohvaliti user posted image Meni je neki dan učenik sa posebnim potrebama rekao " Emira, (on sve nastavnike zove imenom i ne persira ih) u tebi ima neka dobra dobrota" user posted image Aj kako sam bila sretna taj dan user posted image user posted image Potpuno OT, ali ja sam morala podijeliti to s vama user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 423
   RE: problem sa uciteljicom
7.11.2012 11:04:22   
D_K

IZVORNA PORUKA: klemzi

Mogu li se ja na ovoj temi malo pohvaliti user posted image Meni je neki dan učenik sa posebnim potrebama rekao " Emira, (on sve nastavnike zove imenom i ne persira ih) u tebi ima neka dobra dobrota" user posted image Aj kako sam bila sretna taj dan user posted image user posted image Potpuno OT, ali ja sam morala podijeliti to s vama user posted image


dobra dobrota user posted image
dusa draga user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 424
   RE: problem sa uciteljicom
7.11.2012 11:08:04   
Honey3

IZVORNA PORUKA: klemzi

Mogu li se ja na ovoj temi malo pohvaliti user posted image Meni je neki dan učenik sa posebnim potrebama rekao " Emira, (on sve nastavnike zove imenom i ne persira ih) u tebi ima neka dobra dobrota" user posted image Aj kako sam bila sretna taj dan user posted image user posted image Potpuno OT, ali ja sam morala podijeliti to s vama user posted image

slozila bih se i ja sa tim ucenikom user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *