|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savjeti za farbanje kose
19.9.2009 22:08:22   
leli§

IZVORNA PORUKA: iv@ncica

IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Zene- ja bih htjela nesto ovako:

user posted image

user posted image
ali kod nas ove nijanse recimo uopste ne postoje...user posted image .Odoh danas u DM da kupim nesto pa sta bude...


i ja bi ovako...ali ispanem puno tamna ili crvena..isto imam crvene pigmenta..i najbolja mi je bila friz s pramenovima..ali ne može beba bez mene 4 sata...radije se farbam iako sam s pramenovima bila duže mirna ..pa kad kosa izraste opališ da prošaraš još koji i sve tako..ali ne može se još u salon na dugo!!! Bit će farbanje!!! ako je nađeš i bude dobra nijansa javljaj pa ću i ja..isto bi se sašišala dobro!!!



draga ako je vrijeme u pitanju moze spokusati sama obaviti nesto slicno pramenovim kod kuce. uz pomoc blansa dijelove kose ofarbas "na foliju" majte ne uzmes aluminijsku foliju pramen kose, ofarbas pramen i mozes zamotati u foliju ili ako si malo spretnija (ja nisam) odraditi bas onako kako rade u salonima. nakon nekih 20-ak min to isperi. i onda nanesi farbu na cijelu kosu (kosu prvo prosusi) trebala bi dobiti "prelijev bilo koje boje koju izaberes

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Savjeti za farbanje kose
19.9.2009 22:09:40   
leli§
i zaboravih naopomenuti. nisam frizer ali se farbam redovno vec punih 8 godina. od toga malo puta sam bila ofarbana kod frizera, ostalo sam svoj majstor :)

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Savjeti za farbanje kose
19.9.2009 22:11:35   
Amrino
Ja sam nekada godinama stavljala kanu...Onu crvenu nijansu i kosa mi nikada nije bila ljepsa...
Znaci- ako hocete tamniju nijansu mijesate je s kafom a ako hocete svjetliju s cajem od kamilice (bar sam ja tako radila).
Vidjala sam u Merkatoru i Sam shopu neku kanu i u smedjoj i plavoj boji. S kanom se ne mogu mijenjati sad neke vele nijanse...znaci ako ste smedji i stavite plavu kanu nece se nista desiti...osim sto cete mozda dobiti neki sjaj. Osim sto boji- kana je i jako zdrava pa je to super varijanta ako recimo samo hocete osvjeziti vasu prirodnu boju...
Ja sam je drzala po jedno 5- 6 sati a moja mama je znala i prenociti s njom.
Jedino sto me koci da ponovo ne pocnem kniti kosu je cinjenica da se poslije ne moze farbati a ko zna sta meni moze pasti na pamet...user posted image .

P.S ja se ofarbala! user posted image Stavicu slike kad budem imala vremena. Veoma sam zadovoljna!


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Savjeti za farbanje kose
19.9.2009 22:19:14   
leli§

IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Ja sam nekada godinama stavljala kanu...Onu crvenu nijansu i kosa mi nikada nije bila ljepsa...
Znaci- ako hocete tamniju nijansu mijesate je s kafom a ako hocete svjetliju s cajem od kamilice (bar sam ja tako radila).
Vidjala sam u Merkatoru i Sam shopu neku kanu i u smedjoj i plavoj boji. S kanom se ne mogu mijenjati sad neke vele nijanse...znaci ako ste smedji i stavite plavu kanu nece se nista desiti...osim sto cete mozda dobiti neki sjaj. Osim sto boji- kana je i jako zdrava pa je to super varijanta ako recimo samo hocete osvjeziti vasu prirodnu boju...
Ja sam je drzala po jedno 5- 6 sati a moja mama je znala i prenociti s njom.
Jedino sto me koci da ponovo ne pocnem kniti kosu je cinjenica da se poslije ne moze farbati a ko zna sta meni moze pasti na pamet...user posted image .

P.S ja se ofarbala! user posted image Stavicu slike kad budem imala vremena. Veoma sam zadovoljna!



i obavezno napisi koju si boju koristilauser posted image

kna u plavoj boji 100% je hemijski modifikovana. tako da i nije bas zdrava za kosu. i naravno ne ide se iz krajnosti u krajnost s bojama. Amrino je to odlcno objasnila.

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Savjeti za farbanje kose
19.9.2009 22:37:41   
Amrino
leli§- gdje si ranije bila zeno? user posted image
I ja sam znala da se trebaju pomijesati neke tri...bakar, plava i smedja ali nisam znala koje...u kojem omjeru...
Bila sam u DM- u ispred police sa farbama jedno, majke m,i 40 minuta...Kontala, kontala i na kraju kupim Keune- bakarno mahagonij svijetlo blond. Tu farbu inace nikada ne kupujem jer mi je jaka ali eto to je jedina boja koja mi se svidjela i mijesala sam je sa 6 % hidrogenom. Zadovoljna sam kako je ispalo i s obzirom da sam se sama farbala a kosa mi je duga i jaaaako izrasla, iznenadila sam se kako je sve jednako ispalo.
Smuckala sam i maslinovog ulja u farbu.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Savjeti za farbanje kose
19.9.2009 23:24:03   
Ilhana RR
Ja sam se sinoc sama po prvi put farbala, potrajalo je malo ali dobro je ispalo... koristila sam ove nove farbe koje su bez amonijaka i pravo mi se svidjaju...
Ispalo mi je kao na slici boja, koja mi se pravo svidila kad sam je vidila

user posted image



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Savjeti za farbanje kose
19.9.2009 23:35:36   
acudesa
IZVORNA PORUKA: leli§
acudesa... vidim da si i ti zagrijana za knu. nadam se da sam bar malo pomogla:)

da, hvala ti...
ja sam po uputstvu sa kutije od kane držala na kosi smjesu dok se ne osuši, bez kesa i dodataka, a to je trajalo oko 1h, i samo sam umješala kanu i vodu-super je ispalo (a i ja sam se bojala da neće jer su mi svi rekli da se mora držati na kosi dugo, dugo (neko i po svu noć)...međutim, išlo je puno lakše
šta misliš, da li je to do proizvoda (proizvođača) ili do boje (jer je crna)
da tražim istu takvu

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Savjeti za farbanje kose
20.9.2009 0:19:44   
leli§

IZVORNA PORUKA: Amrino RR

leli§- gdje si ranije bila zeno? user posted image
I ja sam znala da se trebaju pomijesati neke tri...bakar, plava i smedja ali nisam znala koje...u kojem omjeru...
Bila sam u DM- u ispred police sa farbama jedno, majke m,i 40 minuta...Kontala, kontala i na kraju kupim Keune- bakarno mahagonij svijetlo blond. Tu farbu inace nikada ne kupujem jer mi je jaka ali eto to je jedina boja koja mi se svidjela i mijesala sam je sa 6 % hidrogenom. Zadovoljna sam kako je ispalo i s obzirom da sam se sama farbala a kosa mi je duga i jaaaako izrasla, iznenadila sam se kako je sve jednako ispalo.
Smuckala sam i maslinovog ulja u farbu.



ma draga neka si ti nasla sta ti odgovara...zamisli da si pokusala nesto smuckati po mom upustvu i da nije ispalo dobro...gluho bilo mogla sam te savjetom unakaziti pred bajram :):):):)a vidis dorbo si to skontala za maslinovo ulje... ja cu s eujutro ako Bog da farbati, na sabahu, i ima da isprobam to ;)


IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: leli§
acudesa... vidim da si i ti zagrijana za knu. nadam se da sam bar malo pomogla:)

da, hvala ti...
ja sam po uputstvu sa kutije od kane držala na kosi smjesu dok se ne osuši, bez kesa i dodataka, a to je trajalo oko 1h, i samo sam umješala kanu i vodu-super je ispalo (a i ja sam se bojala da neće jer su mi svi rekli da se mora držati na kosi dugo, dugo (neko i po svu noć)...međutim, išlo je puno lakše
šta misliš, da li je to do proizvoda (proizvođača) ili do boje (jer je crna)
da tražim istu takvu


ja mislim da zavisi od proizvodjaca... ja sam striktno pisala za onu LUSH-ovu i njen nacin mjesanja...a za duzinu drzanja ja inace drzim 3-4 sata i ja sam bila zadovoljna. ali mnogi drze pravooo dugo pa i po cijelu noc.

i da jos sam zaboravila, ja sam se jednom prilikom ofarbala mjesec-dva poslije kne...i nisam imala nikakvih problema..iako ne preporucuju da se to radi namanje 4 mjeseca...ali ne stigoh ja izdrzati :)

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Savjeti za farbanje kose
21.9.2009 14:26:19   
larina
IZVORNA PORUKA: Ilhana



user posted image kod mene je trenutno ova boja kose,ali sam farbala sa londa color farbom,koja je ovo Ilhana plava boja,jer i ja bi je probala samo neznam hoce li mi se primiti farba iz tamno smede prirodne,te farbe odavno gledam svidaju mi se jer ne ostecuju kosu



(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Savjeti za farbanje kose
21.9.2009 22:39:28   
tea lana
draga ako je vrijeme u pitanju moze spokusati sama obaviti nesto slicno pramenovim kod kuce. uz pomoc blansa dijelove kose ofarbas "na foliju" majte ne uzmes aluminijsku foliju pramen kose, ofarbas pramen i mozes zamotati u foliju ili ako si malo spretnija (ja nisam) odraditi bas onako kako rade u salonima. nakon nekih 20-ak min to isperi. i onda nanesi farbu na cijelu kosu (kosu prvo prosusi) trebala bi dobiti "prelijev bilo koje boje koju izaberes


a sta da radimo mi sa crvenim pigmentom kojima kosa nakon blansa bude narandjasta,da drzimo duze ili da zaboravimo na neke svijetle nijanse koje nisu crvene

(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Savjeti za farbanje kose
21.9.2009 22:42:31   
žana o8
IZVORNA PORUKA: tea lana

draga ako je vrijeme u pitanju moze spokusati sama obaviti nesto slicno pramenovim kod kuce. uz pomoc blansa dijelove kose ofarbas "na foliju" majte ne uzmes aluminijsku foliju pramen kose, ofarbas pramen i mozes zamotati u foliju ili ako si malo spretnija (ja nisam) odraditi bas onako kako rade u salonima. nakon nekih 20-ak min to isperi. i onda nanesi farbu na cijelu kosu (kosu prvo prosusi) trebala bi dobiti "prelijev bilo koje boje koju izaberes


a sta da radimo mi sa crvenim pigmentom kojima kosa nakon blansa bude narandjasta,da drzimo duze ili da zaboravimo na neke svijetle nijanse koje nisu crvene



tea  , živa bila ne eksperimentiši, bićeš naranadžasta garant. Ja sam sve to isprobala . pa ko mrkva bila. Idi frizeru. Korjen kose će ti biti narandžast.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Savjeti za farbanje kose
21.9.2009 22:59:47   
M kao Mama
Da ti kažem, oo mi je drugi put da sam se sredila sama, prvi put bilo prije nekoliko godina, i to u salonu, kuma mi frizerka i bila gužva, veli ona meni da zamuti tu farbu, a neko od djece će te ofarbati, ali kame meni moja Damira nemoj slučajno da bis tavljala te kesice to je blanš, a kako je ona rekla blan, ja kontala dobiću pramenove, aj, majko mila kada je ona mene vidjela, prefarbalava me četiri outa da na nešo ličim. I pričam ja to kolegici koja ima istu kosu kao ja, i još joj pokažem u radnji koja je to farba koju ne smije ni za živu glavu uzeti, prošla dva mjseca ide Zina ko neonka svjetli, kupila tu paletu, hahaha, azadnji put, pred rodicinu svadbu, hadj rekoh da ne plačam farbanje da uštedim, e, moja Tea, stavi samo mrvicu blanša, kao eto da ono bude mi malo bolja boja, na kraju platim ti ja pred stadbu i pramenove i farbanje, znači frizer je zakon

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Savjeti za farbanje kose
22.9.2009 2:33:36   
leli§
tea lana ja ne bih sama ni slucajno radila to... ja kad sma rekla pramenovi nisams triktno mislila na "plave pramenove" nego na one medne i dalje prema tamnijim... jer ubiti kad izblansas kosu za te pramenove onda ih trebas u svakom slucaju prefarbati... ja kad sam prelazila u plavo (a prelazila sam iz kose koja je imala tri boje na sebi pola crveno pola smedje sa pramenovim) sam se farbala prvoo u srednje plavu dva puta pa onda u svjetlije i tek na kraju izvukla bijele pramenove i ofarbala se u plavo(praenove je radila frizerka)... i ni ujednom momentu nisam bila ko mrkva...a pigmenta imam da Bog sacuva... ali moram reci da kad sam se poslije toga svega farbala u plavo bilo je ok...haman sam sve ubila ovim procesom:):):) ja ti ne bih nikako preporucila da sama prelazis najednom iz tamne u svijetlu...jos mram reci da sam ja za "plavu boju" koristila lorealovu neku boju koja kada se namaze na kosu izgleda haman crveno kad se opere plavo... broj 8 California i onda sam koristila extra light ash blonde 9 1/2 je broj... i tad sam bila pravo svijetla...

mama almati si se bas sriktala bila :):):):) nemoj se naljutiti ali bas mi bi smjesno:):):)

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Savjeti za farbanje kose
11.1.2010 12:34:45   
Mamica24
Evo da se i ovdje javim user posted image user posted image user posted image user posted image

ovako drage žene... Ja sam se sinoć ofarbala paletinom farbom karamel-smeđa+tamno plava i dobila neku smeđu sa crvenim odsjajem user posted image user posted image user posted image user posted image fuuuuuuuuj na moj ten!!

ja bih voljela da se malo ovaj crveni odsjaj ubije!!! Osim da idem frizeru imate li neku preporuku za mene

kako bih se mogla prefarbati. pls. Kiss

< Poruku je uredio Mamica24 -- 11.1.2010 12:35:22 >

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Savjeti za farbanje kose
11.1.2010 15:42:39   
iv@ncica
IZVORNA PORUKA: Mamica24

Evo da se i ovdje javim user posted image user posted image user posted image user posted image

ovako drage žene... Ja sam se sinoć ofarbala paletinom farbom karamel-smeđa+tamno plava i dobila neku smeđu sa crvenim odsjajem user posted image user posted image user posted image user posted image fuuuuuuuuj na moj ten!!

ja bih voljela da se malo ovaj crveni odsjaj ubije!!! Osim da idem frizeru imate li neku preporuku za mene

kako bih se mogla prefarbati. pls. Kiss


ne  znam  draga..  sad  se  ne  bi  smijela  opet  farbati,  moras  par  puta  oprati  da  bar  malo  pigment  spane, a  frizeri  imaju  neke  preljeve  kad  im  nesto  ne  ispane  kako  treba  to  znam..pa  vjerojatno  nisu  stetni  pa  raspitaj  se  malo  ili  prosurfffaj..

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Savjeti za farbanje kose
20.1.2010 20:35:39   
muby
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

...
Jedino sto me koci da ponovo ne pocnem kniti kosu je cinjenica da se poslije ne moze farbati ...


Zanima me jel ovo stvarno tacno.
Ja vec 10 godina stavljam kanu, ona bordo boja u zelenoj kutiji, broj 5 ili 7.
Vec mi je pomalo dosadilo. Prirodna boja mi je svjetlo smedja i kad ne farbam (kaniram) neko vrijeme vidi se izrastak.
Ja bih to sad rado ofarbala u neku smedjkastu al ne znam prima li se farba preko kane.
A duga mi je kosa skroz pa ne bih da moram sisati :)


_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Savjeti za farbanje kose
23.1.2010 18:41:20   
muby
IZVORNA PORUKA: muby

IZVORNA PORUKA: Amrino RR

...
Jedino sto me koci da ponovo ne pocnem kniti kosu je cinjenica da se poslije ne moze farbati ...


Zanima me jel ovo stvarno tacno.
Ja vec 10 godina stavljam kanu, ona bordo boja u zelenoj kutiji, broj 5 ili 7.
Vec mi je pomalo dosadilo. Prirodna boja mi je svjetlo smedja i kad ne farbam (kaniram) neko vrijeme vidi se izrastak.
Ja bih to sad rado ofarbala u neku smedjkastu al ne znam prima li se farba preko kane.
A duga mi je kosa skroz pa ne bih da moram sisati :)



Evo da pitam jos jednom. Jel neko pokusao koristiti farbu preko kane i kako se prima?


_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Savjeti za farbanje kose
23.1.2010 22:18:05   
breskvicaa
Koliko ja znam kao frizer da se farba preko kane ne prima user posted image

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Savjeti za farbanje kose
24.1.2010 0:20:24   
muby
maida_sa hvala ti na odgovoru.
Sad sam se pravo zadeverala. Imam samo dvije opcije, da nastavim sa stavljanjem kane, ili da pustim da mi polako izrasta :(


_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Savjeti za farbanje kose
24.1.2010 0:37:38   
breskvicaa
Ako nije strasan izrastak da pustis da izrasta kosa mada nije lose ako ti je i preduga da malo skartis kosu brze ce izrasti neznam sto se tice kane stvarno nisam imala nekog iskustva sa tim jer ja licno to nikad nebi stavljala na kosu voljela bih da ti mogu nekako pomoci user posted image

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Savjeti za farbanje kose
24.1.2010 14:40:09   
leli§

IZVORNA PORUKA: muby

IZVORNA PORUKA: muby

IZVORNA PORUKA: Amrino RR

...
Jedino sto me koci da ponovo ne pocnem kniti kosu je cinjenica da se poslije ne moze farbati ...


Zanima me jel ovo stvarno tacno.
Ja vec 10 godina stavljam kanu, ona bordo boja u zelenoj kutiji, broj 5 ili 7.
Vec mi je pomalo dosadilo. Prirodna boja mi je svjetlo smedja i kad ne farbam (kaniram) neko vrijeme vidi se izrastak.
Ja bih to sad rado ofarbala u neku smedjkastu al ne znam prima li se farba preko kane.
A duga mi je kosa skroz pa ne bih da moram sisati :)



Evo da pitam jos jednom. Jel neko pokusao koristiti farbu preko kane i kako se prima?



ja sam se farbala preko kane... ne razumijem se bas u te brojeve 5 ili7 ... ja sam koristila prirodnu kanu iz Lush-a... i kada sam se poslije farbala bez problema mi je uspijelo... eh sad ne moze iz tople kane u neku hladnu boju, nego moras prvo u nijansu svijetliju ili tamniju iz iste "porodice" toplih boja kao sto je kana pa tek onda da ides prema drugim bojama... sretno sta god odlucis

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Savjeti za farbanje kose
24.1.2010 16:35:21   
Amrino
Zamuckas samo malko farbe i probas na jednom pramencicu...negdje gdje se ne vidi bas ofirno.
Ja sam se farbala poslije kane ali nekada daaaavno i nemam pojma kako s cime...ne sjecam se...user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Savjeti za farbanje kose
15.2.2010 21:29:37   
muby
Nije mi odavno ova tema bila aktivna. Tek vidjeh odgovore. Hvala vam.
Za sada sam odlucila da jos ne farbam, jos dojim bebu pa ne znam koliko to utice na dojenje.
Pustam da lagano izrasta. Izrastak jos nije ruzan i ne upada toliko u oci.
Kad budem htjela farbati iskoristicu ovaj savjet od Amrino da prvo ofarbam samo jedan pramen i vidim da li se farba prima.


_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu bubiani)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Savjeti za farbanje kose
15.2.2010 21:39:35   
Mirkica
farbanje u trudnoci jel to bas tolikos tetno, mislim zanm da je stetno ali ja stavrno izgledam aman ja sam svijetla a farbam se uvijek u tamnu boju kose i to sada izgleda ko da sma osjedila hahahahah ali nekako me bas starh se farbati.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Savjeti za farbanje kose
15.2.2010 22:18:01   
Ilhana RR
ja se inace farbam svako tri mjeseca MAX tako da sam ja tokom trudnjoce se ofarbala cetri puta, i to jednom pred sami porod ;)

Super mi je kosa ispala svaki put...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *