|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savjeti za farbanje kose
30.4.2012 14:09:46   
reallove
Probala sam ja kad sam bila u Bosni,meni se nije svidjela,ja kupila plavu boju,moja podloga je isto svijetla,ispalo mi malo na smedje,ali nije ni to neki problem,poslije se pocela ispirati,ne lici ni na stouser posted image ...Sada sam se farbala u salonu,stavila boju kao sto je moja prirodna,evo izrasta ali nista se ne primjetiuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Savjeti za farbanje kose
30.4.2012 14:26:28   
bellla
Meni je Syoss super,farbam se s njom otkako je dosla na nase trziste,i fakat mi je super,farbam se u nijansu slicnu mojjoj prirodnoj boji (4-1-1)smedja neka nijansa,i kad mi izraste uopce se ne kuzi,nego se ja sjetim da bi se mogla pofarbati cisto radi sjaja:)
za druge nijanse stvarno neznam

_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Savjeti za farbanje kose
30.4.2012 14:29:15   
reallove
Moja mama je koristila,farbala se u smedju,ja mislim,njoj dobra,zato sam i ja kupila,ali meni je bila uzasuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Savjeti za farbanje kose
30.4.2012 14:30:44   
bellla
eto vidis,sa bojama nikad neznas stvarno:(

_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Savjeti za farbanje kose
30.4.2012 14:37:05   
reallove

IZVORNA PORUKA: bellla

eto vidis,sa bojama nikad neznas stvarno:(

user posted image

Zato sam ja pocela da se bojim tog farbanja,ne farbam se vise kuci,idem u frizerski,ali i tamo.kao na iglama sam,cekam da vidim sta ce ispasti..

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Savjeti za farbanje kose
17.5.2012 20:17:01   
Lejla Ka
Treba mi pomoć.
Kupila sam CASTING Creame Gloss farbu u nijansi "Tamno smeđa" i skontala da sam se zeznula i da mi treba "Tamna čokolada". Na žalost u među vremenu sam bacila račun.

Ima li neka da koristi ovu nijansu da se "zamjenimo"?

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Savjeti za farbanje kose
29.5.2012 21:17:25   
sportakus
pozdrav svima. nova sam na forumu, i pregledala sam sve komentare na ovu temu, zanima me ako neko ima iskustva sa prelaskom iz plave boje u prirodnu smedju. naima, plava sam vec 3 godine, ne blajhana,a li kosa mi je dosta tanka, pa bih da je malo odmorim od farbanja, te su mi potrebni neki savjeti, jer se farbam kod kuce.koju nijansu i kog proizvodjaca bi mi preoprucili, unaprijed hvala

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Savjeti za farbanje kose
29.5.2012 21:19:28   
Visnja RR
vjerovatno ces ti zene koje su to radile reci bolje ali nekako mislim da bi tu promjenu najbolje bilo uraditi kod frizera da te glava ne bi zaboljela user posted image
a onda se opet nastavis farbati kuci...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sportakus)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Savjeti za farbanje kose
29.5.2012 21:21:52   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: sportakus

pozdrav svima. nova sam na forumu, i pregledala sam sve komentare na ovu temu, zanima me ako neko ima iskustva sa prelaskom iz plave boje u prirodnu smedju. naima, plava sam vec 3 godine, ne blajhana,a li kosa mi je dosta tanka, pa bih da je malo odmorim od farbanja, te su mi potrebni neki savjeti, jer se farbam kod kuce.koju nijansu i kog proizvodjaca bi mi preoprucili, unaprijed hvala



e, bogami sama da bogda da uspiješ, pa još i da dobiješ nijansu koju želiš, ipak to treba prepustiti stručnjacima, ja sam bila dugo godina plava, i kada sam htjela u smeđu, jedva su to izveli, i opet je izbijala plava u nijansama,

(odgovor članu sportakus)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Savjeti za farbanje kose
29.5.2012 21:23:34   
zvončica

IZVORNA PORUKA: sportakus

pozdrav svima. nova sam na forumu, i pregledala sam sve komentare na ovu temu, zanima me ako neko ima iskustva sa prelaskom iz plave boje u prirodnu smedju. naima, plava sam vec 3 godine, ne blajhana,a li kosa mi je dosta tanka, pa bih da je malo odmorim od farbanja, te su mi potrebni neki savjeti, jer se farbam kod kuce.koju nijansu i kog proizvodjaca bi mi preoprucili, unaprijed hvala


Uzmi tamno plavu boju za pocetak, ona svakako djeluje kao svijetlo smedja, pa onda nadji farbu, tj. boju koja je kao tvoja prirodna za slijedeci put... Samo da znas kad hoces iz plave boje da izadjes ona dosta dugo izbija ispod te kojom se prefarbas... Ja sam bila plava, pa se prefarbala u smedje....i opet sam sad plava user posted image
E, da koristim Garnierove farbe user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu sportakus)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Savjeti za farbanje kose
29.5.2012 21:26:21   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: zvončica


IZVORNA PORUKA: sportakus

pozdrav svima. nova sam na forumu, i pregledala sam sve komentare na ovu temu, zanima me ako neko ima iskustva sa prelaskom iz plave boje u prirodnu smedju. naima, plava sam vec 3 godine, ne blajhana,a li kosa mi je dosta tanka, pa bih da je malo odmorim od farbanja, te su mi potrebni neki savjeti, jer se farbam kod kuce.koju nijansu i kog proizvodjaca bi mi preoprucili, unaprijed hvala


Uzmi tamno plavu boju za pocetak, ona svakako djeluje kao svijetlo smedja, pa onda nadji farbu, tj. boju koja je kao tvoja prirodna za slijedeci put... Samo da znas kad hoces iz plave boje da izadjes ona dosta dugo izbija ispod te kojom se prefarbas... Ja sam bila plava, pa se prefarbala u smedje....i opet sam sad plava user posted image
E, da koristim Garnierove farbe user posted image



tačno, hahaha i ja sam opet plava, đaba, jednom plava, uviejk plava, samo se beze patila i pare davala na farbe smeđom, i opet u pvau se vratih

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Savjeti za farbanje kose
29.5.2012 21:28:28   
zvončica
jednom plava, uviejk plava,


E, bas ovako user posted image

A i imam toooooooonu sijedih, tako da je plava najbolja opcija user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Savjeti za farbanje kose
30.5.2012 14:00:50   
hampsi

IZVORNA PORUKA: sportakus

pozdrav svima. nova sam na forumu, i pregledala sam sve komentare na ovu temu, zanima me ako neko ima iskustva sa prelaskom iz plave boje u prirodnu smedju. naima, plava sam vec 3 godine, ne blajhana,a li kosa mi je dosta tanka, pa bih da je malo odmorim od farbanja, te su mi potrebni neki savjeti, jer se farbam kod kuce.koju nijansu i kog proizvodjaca bi mi preoprucili, unaprijed hvala

Kao sto drugi rekose- radije kod frizera. Ja sam mamu ofarbala pa je ispala user posted image , i bljak i plus zelena! I to su bili plavi pramenovi, ja kupila farbu br. 8 (neka plava) i fulila. Da se ne izradis kao ja

_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu sportakus)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Savjeti za farbanje kose
14.10.2012 0:46:38   
Derya
Pozdrav mame! user posted image
Zanima me da li je koja mama koristila dekolorizator tj. skidac boje na prirodnoj bazi, znaci bez hidrogena? I gdje ga ima kupiti ako znate? Ja se vec duze vrijeme dvoumim da li da pređem iz tamno smeđe u boju ljesnjaka user posted image , par puta sam pokusavala, ali posto moja frizerka ne radi izbijeljivanje , niti skidanje boja user posted image vec postepeno prelazenje u 1-2 nijanse svijetliju. I onda mi to traje predugooo, ja bih brzo vidljive rezultate..Hajde mamice dajte savjet. user posted image

< Poruku je uredio Derya -- 14.10.2012 0:47:18 >

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Savjeti za farbanje kose
6.3.2013 9:05:11   
kaktuscic
Ja zelim smedju boju, boju cokolade, kestena... svejedno samo da se rijesim crvene! Zna li iko kako da je dobijem, frizerka mi je na bolovanju, a ja ne mogu ovakva hodati vise ni dan! Jucer sam uzela GARNIER COLOR SENSATION 6.0 i dobila boju trule visnje. Sta sad da radim? Znam da bih mogla u crnu, ali ne bih bas da budem ni ko gavran crna jer imam jako svijetlu put.

(odgovor članu Derya)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Savjeti za farbanje kose
6.3.2013 10:01:55   
salmy

IZVORNA PORUKA: kaktuscic

Ja zelim smedju boju, boju cokolade, kestena... svejedno samo da se rijesim crvene! Zna li iko kako da je dobijem, frizerka mi je na bolovanju, a ja ne mogu ovakva hodati vise ni dan! Jucer sam uzela GARNIER COLOR SENSATION 6.0 i dobila boju trule visnje. Sta sad da radim? Znam da bih mogla u crnu, ali ne bih bas da budem ni ko gavran crna jer imam jako svijetlu put.

To sto ti zelis je upitno...a neka kucna varijanta farbanja je malo tesko izvodljiva
a smedja boja nije boja cololade i kestena jer baca na crveno...smedja je ona koja nema crveni pigment npr..cacao...bez obzira sto ona na kutij izgleda smedja rijetko da mozes sama potrefiti tu boji...frizeri ti to smuckaju vise boja....sad si dobila tu boju i ok je...cekaj da ti dodje frizerka pa da te sredi...sta fali budi malo visnjauser posted image

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Savjeti za farbanje kose
6.3.2013 19:13:45   
kaktuscic
Ja kontala moze bilo koja smedja prekriti crvenu user posted image Vidi se da mi je ovo bilo drugo farbanje u zivotu user posted image Hvala Salmy sto me prosvijetli, sad sam jos stosta iscitala o farbanju, sutra ako ne dodjem do neke frizerke, valja neku kucnu radinost opet napraviti, jer ovakva ne izlazim nigdje!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Savjeti za farbanje kose
6.3.2013 19:20:43   
vila_7
evo da napisem da su KEUNE plave farbe odlicne!!!

Zadnje 3 godine pokusavam se ofarbati u plavo kako sam i bila sa Garnierovim 100%color (crveno pak.koje se prestalo proizvoditi), i apsolutno nijednom farbom nisam postigla staru plavu kakvu sam imala. Izbjegavala sam Keune samo zbog prica.....i na kraju mi pukne film i uzmem ih,ofarbam se sa strahom....i ispadne super boja-skoro kakvu sam imala, izjednacilo mi boju na kosi jer sam od silnog prefarbavanja bila sarena, uopce ne smrdi, NIMALO me nije pekla (ali sam ubacila i maslinovo ulje), ma bas sam zadovoljna-jos jednom cu cijelu duzinu da bas bude lijepa plava kakvu zelim i onda samo izrastak....


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Savjeti za farbanje kose
27.3.2013 20:33:18   
mamma mumi
Drage moje, treba mi od vas koje imate iskustva sa farbanjem kose, savjet. Naime prirodna sam crnka , nikada se nisam farbala, sada su mi se oko korjena kose prema licu javile sjede, koje su na mojoj crnoj kosi, srebrne i idu mi na zivce. Imam tamniji ten, gustu kosu, sta mi svajetujete vezano za boju?Mislila sam tamno smedju boju, i da li da se farbam kod frizera ili da sama to uradim, ili da probam nesto drugo, plava boja nedolazi u obzir bila bi ko sasomange hahaha. Hvala vam unaprijed na pomoci.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Savjeti za farbanje kose
27.3.2013 20:46:44   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Drage moje, treba mi od vas koje imate iskustva sa farbanjem kose, savjet. Naime prirodna sam crnka , nikada se nisam farbala, sada su mi se oko korjena kose prema licu javile sjede, koje su na mojoj crnoj kosi, srebrne i idu mi na zivce. Imam tamniji ten, gustu kosu, sta mi svajetujete vezano za boju?Mislila sam tamno smedju boju, i da li da se farbam kod frizera ili da sama to uradim, ili da probam nesto drugo, plava boja nedolazi u obzir bila bi ko sasomange hahaha. Hvala vam unaprijed na pomoci.



kod frizera...

ja bih izvukla crvene pramenčiće baš nam tom djelu gdje su ti se pojavile sjede...tako da će tvoja kosa koja je vjerujem lijepa ostati što duže bez farbe

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Savjeti za farbanje kose
27.3.2013 20:51:46   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: vila_7

evo da napisem da su KEUNE plave farbe odlicne!!!

Zadnje 3 godine pokusavam se ofarbati u plavo kako sam i bila sa Garnierovim 100%color (crveno pak.koje se prestalo proizvoditi), i apsolutno nijednom farbom nisam postigla staru plavu kakvu sam imala. Izbjegavala sam Keune samo zbog prica.....i na kraju mi pukne film i uzmem ih,ofarbam se sa strahom....i ispadne super boja-skoro kakvu sam imala, izjednacilo mi boju na kosi jer sam od silnog prefarbavanja bila sarena, uopce ne smrdi, NIMALO me nije pekla (ali sam ubacila i maslinovo ulje), ma bas sam zadovoljna-jos jednom cu cijelu duzinu da bas bude lijepa plava kakvu zelim i onda samo izrastak....




jao i ja sam koristila tu garnier 100 i nema je više, znači Keune, koji broj da i ja uzmem i koji si hidrogen uzela

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Savjeti za farbanje kose
27.3.2013 22:00:19   
mamma mumi
Visnja , malo me strah da crvena mi nece stajati, da nebudem ko romale, a i kako ce je primiti moja sjeda kosa tu, mada je ideja super. Koji frizeri dobro farbaju, ja imam svoju frizericu koja me sisa kuci, a ona opet me odgovara od farbanja, kaze jos vise me sijede poceti izlaziti, a ja opet nemogu ni ovako.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Savjeti za farbanje kose
27.3.2013 22:09:53   
zvončica
Samo da repliciram na farbu Keune......dugotrajno farbanje sa njom ce da isusi kosu....ona jeste super farba i ja sam je dugo koristila, ali sasusi kosu zestoko....1517 je pepeljasto plava.

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Savjeti za farbanje kose
27.3.2013 22:12:34   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: zvončica

Samo da repliciram na farbu Keune......dugotrajno farbanje sa njom ce da isusi kosu....ona jeste super farba i ja sam je dugo koristila, ali sasusi kosu zestoko....1517 je pepeljasto plava.



znači da je zaboravim momentalno jer mi je kosa prirodno uvijena, i samim tim suha,

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Savjeti za farbanje kose
27.3.2013 22:16:11   
Sarah1

IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Visnja , malo me strah da crvena mi nece stajati, da nebudem ko romale, a i kako ce je primiti moja sjeda kosa tu, mada je ideja super. Koji frizeri dobro farbaju, ja imam svoju frizericu koja me sisa kuci, a ona opet me odgovara od farbanja, kaze jos vise me sijede poceti izlaziti, a ja opet nemogu ni ovako.

Ako si crnka,dobro bi ti dosla i malo svjetlija nijansa,svijetlosmedja. Sad ne znam koliko imas sijedih,ali ni pramenovi ne bi bili losi. Mozda cak i bolji,jer cula sam da se sa pramenovima slabije vide sijede,ako grijesim,ispravite me. user posted image

_____________________________

Godine ko srne,nestaju u bjegu. Uspomene sad su poljupci u snijegu.


(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *