|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savjeti za farbanje kose
1.2.2012 10:49:45   
Ilhana RR
Ja kako sam presla na Lorealove farbe vise mi nikad nije kosa imala crvenog pigmenta...

Ne znam sta da ti kazem draga, sve zavisi od osobe do osobe... meni je Lorealova farba bila rijesenje za muke oko tog crvenog pigmenta...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Maya_K)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Savjeti za farbanje kose
1.2.2012 11:06:41   
Maya_K
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Ja kako sam presla na Lorealove farbe vise mi nikad nije kosa imala crvenog pigmenta...

Ne znam sta da ti kazem draga, sve zavisi od osobe do osobe... meni je Lorealova farba bila rijesenje za muke oko tog crvenog pigmenta...


Ok. U svakom slučaju hvala ti na odgovoru. A moja kosa je mekana i fina i prima sve boje pa ću pokušati sa Loreal.


_____________________________

Eman 24.11.2009
Elvin 08.03.2014
Ne mogu oni mene malo platiti koliko ja mogu malo raditi :)

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Savjeti za farbanje kose
1.2.2012 11:12:53   
DM
Ili loreal ili neku koja ima pored farbe i blanša u sebi(neke palete su to nekad imale-kolegica mi koristila i nije imala taj narandžasti pigment-već baš taj pepeljasti izgled)!

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Maya_K)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Savjeti za farbanje kose
28.2.2012 20:30:02   
MAMA MA
Vec jako dugo vremena sam crna sa patlidžan odsjajem....to mi se sviđalo,ali vise ne...jer sama sebi izgledam nekako izaprano i problem mi je jer bez sminke nemogu maknuti nigdje jer izgledam ko vampiruser posted image hahahahha....htjela bih se ofarbati u neku čokoladnu,karamel,nijansu....bila sam kod frizerke na konsultaciji i ona kaze da ce me to kostati jako puno novca i vremena...a meni se bas nedaju velike pare,imam hiljadu precih stvari trenutno...mozete li mi vi pomoci nekim savjetom?Je li neka od vas imala sl.iskustvo?Mogu li ja kupiti neko sredstvo za skidanje boje,pa da malo kući eksperimentišem...i koje?Pomagajte.....user posted image

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Savjeti za farbanje kose
28.2.2012 20:32:45   
Visnja RR
znam da postoji sredtsvo za skidanje boje ali... mene bi iskreno bilo strah...zasto nisi pitala jos nekog frizera... ipak je bolje i dati vise novca pa da budes zadovoljna nego da nosih kapu svaki dan user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Savjeti za farbanje kose
28.2.2012 20:38:01   
MAMA MA
pa ova moja kaže kao...postoji sredstvo DECOLOR...i kaze da ne ostecuje kosu...ono skine do maksimuma sve sto je farbano....kaze da bukvalno vidis svako farbanje kako se skida....e sad za taj postupak treba jedno 6 sati sjediti u salonu i dati oko sto maraka....user posted image user posted image user posted image ..ma da znam gdje se ima kupit taj DECOLOR tacno bih kupila i rizikovala...citam gore neki post sa slicnim pitanjem kao moje, kao treba kupit blanš i hidrogen...a fizerka mi je pokazala to sredstvo kojim bi mi ona skidala boju,siva velika kutija....piše decolor....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Savjeti za farbanje kose
28.2.2012 20:40:17   
salmy
Sve sto su ti rekli frizeri su u pravu.Ja koja sam crna ko zift sam natjerala brata i snahu(oboje frizeri) da me posvjetle
od pola 8 nevecer do 2ujutru smo se izbjeljivali,vagali boju blns..hidrogen....to je trajalao i trajalo......
ja sam postigla boju meda....uspjeli su je dobiti u jednaku nijansu citavu duzinu( do pola leđa),da sam radila u frizeskom salonu to bi me kostalo pravo puno love

Moj savjet je ne pokusavaj sama nista,te boje su nezahvalne za prefarbati...bez strucne pomoci ne pocinji,iako postoje sredstva za izbjeljivanje

ps:i ja sam ujutru ustalauser posted image fino prosla pored ogledala par puta.....i obukla jaknu,uletila u prvu salon u zgradi sam  i rekla farbajte me u crnouser posted image user posted image   
poslije nisam smjela bratu i snahi na oci......bili su ljuti bas basuser posted image

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Savjeti za farbanje kose
28.2.2012 20:40:46   
SdZ
Kad se vec pokrenula ova tema da i ja nesto upitam. Pojavile su mi se sijede dlake user posted image . Nema ih puno, ali ja ih vidim i smetaju mi. Ja sam se ponekad farbala, dvaput godisnje, u istu boju kao sto je moja prirodna i sta sad da radim. Da li da se pocnem farbati ono zapravo ili postoji neka druga mogucnost?

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Savjeti za farbanje kose
28.2.2012 20:45:11   
salmy
Selmyd ja se farbam od 18user posted image user posted image i sad svakih 15 dana farbam izrastak....imam sjedih za prodat
Prefarbaj ih nemas drugog izbora,sad vala ima boja za pozeljeti.....ako si smedja ljepota,izgledaju isto prirodne

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Savjeti za farbanje kose
28.2.2012 20:47:13   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: salmy

Sve sto su ti rekli frizeri su u pravu.Ja koja sam crna ko zift sam natjerala brata i snahu(oboje frizeri) da me posvjetle
od pola 8 nevecer do 2ujutru smo se izbjeljivali,vagali boju blns..hidrogen....to je trajalao i trajalo......
ja sam postigla boju meda....uspjeli su je dobiti u jednaku nijansu citavu duzinu( do pola leđa),da sam radila u frizeskom salonu to bi me kostalo pravo puno love

Moj savjet je ne pokusavaj sama nista,te boje su nezahvalne za prefarbati...bez strucne pomoci ne pocinji,iako postoje sredstva za izbjeljivanje

ps:i ja sam ujutru ustalauser posted image fino prosla pored ogledala par puta.....i obukla jaknu,uletila u prvu salon u zgradi sam  i rekla farbajte me u crnouser posted image user posted image   
poslije nisam smjela bratu i snahi na oci......bili su ljuti bas basuser posted image


Hvala na odgovoru....mislim da mi ne gine neka nova nijansa crne ili tamno smeđeuser posted image user posted image ...hahahahahahahhahahahauser posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Savjeti za farbanje kose
28.2.2012 20:50:52   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Kad se vec pokrenula ova tema da i ja nesto upitam. Pojavile su mi se sijede dlake user posted image . Nema ih puno, ali ja ih vidim i smetaju mi. Ja sam se ponekad farbala, dvaput godisnje, u istu boju kao sto je moja prirodna i sta sad da radim. Da li da se pocnem farbati ono zapravo ili postoji neka druga mogucnost?


ma farbaj draga...nije to nista strasno....imas nijansi za pozeljeti...pa jos na prirodnu....jooooooooooj da je meni sad prirodna podloga...ih....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Savjeti za farbanje kose
28.2.2012 20:52:03   
SdZ
To sam i mislila. Nema mi druge. Ma iznenadilo me pravo. Ja htjela da pokupim jednu stranu kose s nekom ukrasnom snalicom i kako sam podignula kosu izviri 10 bijelih dlaka user posted image i ja malo bolje da pregledam po kosi kad vidim ima ih jos.
user posted image

Tamno smjedja sam i takva cu i ostati. Znaci odsad slijedi farbanje pravo, hajd' supeeer.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Savjeti za farbanje kose
29.2.2012 23:05:11   
MAMA MA
IZVORNA PORUKA: MAMA MA


IZVORNA PORUKA: salmy

Sve sto su ti rekli frizeri su u pravu.Ja koja sam crna ko zift sam natjerala brata i snahu(oboje frizeri) da me posvjetle
od pola 8 nevecer do 2ujutru smo se izbjeljivali,vagali boju blns..hidrogen....to je trajalao i trajalo......
ja sam postigla boju meda....uspjeli su je dobiti u jednaku nijansu citavu duzinu( do pola leđa),da sam radila u frizeskom salonu to bi me kostalo pravo puno love

Moj savjet je ne pokusavaj sama nista,te boje su nezahvalne za prefarbati...bez strucne pomoci ne pocinji,iako postoje sredstva za izbjeljivanje

ps:i ja sam ujutru ustalauser posted image fino prosla pored ogledala par puta.....i obukla jaknu,uletila u prvu salon u zgradi sam  i rekla farbajte me u crnouser posted image user posted image   
poslije nisam smjela bratu i snahi na oci......bili su ljuti bas basuser posted image


Hvala na odgovoru....mislim da mi ne gine neka nova nijansa crne ili tamno smeđeuser posted image user posted image ...hahahahahahahhahahahauser posted image


Samo da javim...ja sretna i garava...subrina-espresso nijansa....ma nema dalje....ljepota...user posted image user posted image user posted image user posted image ....

< Poruku je uredio MAMA MA -- 29.2.2012 23:06:55 >

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Savjeti za farbanje kose
15.4.2012 13:48:40   
SdZ

http://www.youtube.com/watch?v=XTMVbJW2H6s
Kako da dobijem ovakvu boju kose? Trenutno mi je tamnosmedja, a ja bih ovakva. Treba li dugo da dodjem do ove boje? Hoce li mi blajhati kosu? Koliko puta? Kazu da bih dobila ovu boju treba mi bar 2-3 blajhanja. user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Savjeti za farbanje kose
15.4.2012 13:56:48   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky


http://www.youtube.com/watch?v=XTMVbJW2H6s
Kako da dobijem ovakvu boju kose? Trenutno mi je tamnosmedja, a ja bih ovakva. Treba li dugo da dodjem do ove boje? Hoce li mi blajhati kosu? Koliko puta? Kazu da bih dobila ovu boju treba mi bar 2-3 blajhanja. user posted image


ti si tamna ...
blajahat trebaš...al dobra frizer to radi samo jednom...
i ovo nije samo ofarbaš...ovo je nijansirano pramenovima....neka peljasta srednje plava sa pramenovima u ja čak mislim 2 nijanse

međutim...
savršen frizer radi blajhanje djelova kose, pramenove i farbanje kose odjednom ...izgledi da dobiješ ovo su rizični ako nije firzer par ekselans vjeruj mi...

a stajalo bi ti 100%


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Savjeti za farbanje kose
20.4.2012 20:04:42   
SdZ
Blajhala sam samo jednom i odmah mi je posvijetlila kosa, za pravo cudo. Bilo je neka svijetlo-zuta nijansa. Preko toga smo stavili preljev, srednje plava boja Pallete. I dobila sam boju karamele, tako nekako. Sad idem na sisanje i poslije toga cemo staviti pramenove, guste, ali ne mogu se odluciti za boju. Molim vas da pogledate video i vidite kakva je boja njenih pramencica.
I da blajhanje smo radili na foliju, kao neke pramenove, tako da bi ostalo ispod i tamnih dlaka. Onda smo prije farbanja stavili blans i hidrogen na 5-7min. na cijelu kosu i tad su pramencici dobili tu svijetlo-zutu nijansu, a moja tamna kosa je dobila samo neki smedji sjaj i super izgleda.

I sve ovo je radjeno kod kuce. Nagovorila me moja zaova koja uziva u tim kozmeticarskim, frizerskim poslovima i suuuper nam je uspjelo. Kosa ni malo ne izgleda osteceno.

Ali gdje sad poslije sisanja nabaviti kapu za pramenove i koju boju izabrati??

Evo opet video: http://www.youtube.com/watch?v=iccZy_mk9nA&list=PL6855D0A29806625D&index=13&feature=plpp_video

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Savjeti za farbanje kose
20.4.2012 21:00:08   
zvončica
Kapu za pramenove imas u Paletinoj farbi plavoj za pramenove...sad da me ubijes koji je broj ne znam...al'' kapa je ok, ja sam je sebi kupila prije par godina i jos je citava, nije ona za jednokratnu upotrebu. Znaju one sto rade sigurno koja je boja sa kapicom.
Mislim da je bolje da izvuces pramenove opet na foliju, jer tako mozes nastimati sebi hoces li deblje ili tanje...ovi sa kapicom su tanki skroz i ne kontam da su pramenovi.
Sto se tice boje uzmi karamel ili boju meda ili boja konjaka.

< Poruku je uredio zvončica -- 20.4.2012 21:04:04 >


_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Savjeti za farbanje kose
20.4.2012 21:01:03   
Honey3
ne ignorisem te,ali stavrno ne znamuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Savjeti za farbanje kose
20.4.2012 21:04:24   
SdZ
ne ignorisem te,ali stavrno ne znam


user posted image user posted image Luda si. user posted image

Zvonice, znaci ipak da se drzim folije? Na ovom videu su bas gusti pramenovi, a tako sam i izblajhala kosu i ofarbala ju, ne bi sad bilo dobro da budem previse sarena. Znaci da bi mi kapa samo unistila dosadasnji uspjeh i trud.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Savjeti za farbanje kose
20.4.2012 21:05:33   
Honey3
ja cu samo cekati gotov proizvoduser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Savjeti za farbanje kose
20.4.2012 21:07:35   
Emica_sa
JA inace ne volim pramenove sa blansom iz razloga sto stvarno isuse kosu i dok kosa ne izraste ne bude vise ona stara,oprezno sa tim blanhanjemuser posted image

Ja nisam nigdje vidila onu klasicnu kapu za pramenove kao iz frizerskog gumenu,to sigurno neces naciuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Savjeti za farbanje kose
20.4.2012 21:07:37   
zvončica
Ma, ja sam sebi znala pramenove na kapu izvuci i ne skontam da ih imam uopšte user posted image
Ovako sa folijom kazem ti sama odredis debljinu pramena. I da kad se izvlace pramenovi na kapu to čupaaaaaaaa strasno user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Savjeti za farbanje kose
20.4.2012 21:09:54   
SdZ
Emice, ja sam vec izblajhala kosu, tj. pramenove deblje preko folije i neces vjerovati kako kosa uopce nije ostecena, ali nikako, kao da nista nisam radila. A sad slijedi samo farbanje nema vise kiselina.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Savjeti za farbanje kose
20.4.2012 21:18:32   
mo girl
evo ja sam gledala ovaj video i posto sam ja frizerka evo moj komentar.ovo u nje je srednje plava ili ti ga br.7 u vecini paleta i naravno ima pramencica.eh ako ti je ta zaova spretna mozes u isto vrijeme i ofarbati kosu i izvuc pramenove a da ne radis 2 puta npr.izvuci pramenove na foliju i alo ih pricvrsti snalama i onda ih dizi jednu po jednu i farbaj kosu kojom bojom hoces.
kapa za pramenove ima kupiti gdje god ima frizerske operme mislim da ima u cm prodavnicama al su one vise za kratku kosu jer na dugoj cupa i petlja se kosa pa nije bas ravnomjerno a sa folijom mozes pohvatati prosle pramenove pa im samo izrastak izblajhat

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Savjeti za farbanje kose
30.4.2012 13:43:52   
damma
Jel iko probao farbe syoss, danas sam kupila tu tamno plavu. Inace mi je sad boja vise kao srednje smedja sa bakrenim odsjajem, ne znam kako li ce ispast ova tamnoplava na ovu moju podlogu?
Veceras probam user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *