|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savjeti za farbanje kose
8.12.2011 19:49:34   
Nunichi
Ja sam 10 godina ovakva

user posted image

A sad bih ovu boju...uh odluka je jako teska. user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Savjeti za farbanje kose
8.12.2011 19:59:34   
teacher75
ova boja je pravo moderna sada ali pripazi, malo je nezgodna za kombinovanje sa garderobom i sminku- nije "nagodna" ko plava, a i meni je bio problem kad sam se farbala u crveno nekada davno sto se boja jako brzo ispirala, pa dobro razmisli jer ce ti u slucaju da se pokajes biti jako tesko vratiti tu plavu boju. inace ja sam do sad u svom zivotu bila i crna i plava i crvena pa se na kraju vratila u svoju prirodnu smedje kestenjastu i evo se ne farbam vise gotovo 3 godine i ne mislim dok me sijede na natjerajuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Savjeti za farbanje kose
8.12.2011 20:03:44   
henna ze
joj kod mene net 0 bodova..nunichi jel to hoćeš u crvene?

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Savjeti za farbanje kose
8.12.2011 20:04:45   
Nunichi
Znam da se ispiru brzo...imala sam slicnu boju prije ove plave. Doduse davno je to bilo. user posted image
Ali bas me uhvatilo ludilo neko, dosadila sam sama sebi vise. user posted image
Rekla mi je frizerka da bi prva 3 farbanja morala uraditi ubrzano, a onda bi kao lakse bilo.
A o sminci i odjeci sam isto razmisljala danas...mada to vise i nije pravilo neko, barem ja mislim. user posted image
Kad pocnem hodati kao da sam iz cirkusa pobjegla...bice kuku meni. user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Savjeti za farbanje kose
8.12.2011 20:06:57   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: henna ze

joj kod mene net 0 bodova..nunichi jel to hoćeš u crvene?


Mrkvica-crveno user posted image

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Savjeti za farbanje kose
8.12.2011 20:08:00   
henna ze
joj jest dobra..mislim da će ti stajati lijepo..
ma šta te briga i onako si cijeli dan u plavom..ići će...


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Savjeti za farbanje kose
8.12.2011 20:09:54   
Nunichi
user posted image user posted image user posted image

Joj na to nisam mislila Henci. Vidis...ccc ima da drecim ko neonka. user posted image

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Savjeti za farbanje kose
8.12.2011 20:10:21   
klemzi
Joj Nunichi ova crvena je ekstra user posted image user posted image
Tičerka je skroz upravu za šminku i odijevanje. Ja sam crvena i kad otvorim ormar "zabljesnu" me boje jeseni, jer mi samo one stoje user posted image i šminka isto sve neke smeđe nijanse, bež, svijetlo crveno i tako
Doduše bitno je i kakva ti je boja tena i očiju. ja imam svijetao ten i plave oči.

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Savjeti za farbanje kose
8.12.2011 20:12:20   
teacher75
ta boja trazi malo jacu sminku nego plava- ja sam isto nakon plave otisla u crvene al bas one vatreno crvene, pa sam bez sminke sama sebi bila ko izapranauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Savjeti za farbanje kose
8.12.2011 20:12:35   
henna ze
hmm femme fatale..i onako jesi...kad budeš crvenokosa..ima da žariš i pališ još više..haha..šta je to malo crveno skakuće na Gradini?

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Savjeti za farbanje kose
8.12.2011 20:15:35   
Nunichi
Ma ja sam bez sminke i ovako isprana. user posted image
Smedju, zelenu i crnu i sad koristim...za oci. Doduse moj omiljeni tus-ljubicasti, valja izbaciti iz upotrebe. user posted image
Odjeca je kriza...roza, ljubicasto, zuto, sivo...ima svega. Kazem vam ja bice to cirkus.
Samo jos da stisnem petlju i odem, frizerki sam rekla ovaj ili naredni vikend...pa vidjecu.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Savjeti za farbanje kose
8.12.2011 21:12:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nunichi

J

user posted image

wow, predivna je. Ja sam IV razred Gimnazije bila ovakva, boja bakra. Mocna boja skroz. Samo ja sam ti cak i u dusi plavusa, pa ne mogu ja bez svoje zujeuser posted image

PS. Ove sezone je moderna narandzasta, pa eto ti jos jedan vise razloguser posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Savjeti za farbanje kose
10.12.2011 21:19:16   
Nunichi
Eh moja Pahuljice i ja sam u dusi plavisa...ali malo da se promijeni, pa vraticu se opet nekad u klub. user posted image
Danas sam se ofarbala, boja je za 10, svidja mi se kako mi stoji i uopste mi nije cudno s njom. user posted image
Uzela sam Keune 7.46 Barbados passion user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Savjeti za farbanje kose
10.12.2011 21:21:10   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Nunichi

J

user posted image

wow, predivna je. Ja sam IV razred Gimnazije bila ovakva, boja bakra. Mocna boja skroz. Samo ja sam ti cak i u dusi plavusa, pa ne mogu ja bez svoje zujeuser posted image

PS. Ove sezone je moderna narandzasta, pa eto ti jos jedan vise razloguser posted image


ja htjela ovakva a ispala zuto-narandjasta



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Savjeti za farbanje kose
10.12.2011 21:22:55   
Nunichi
Pa na koju podlogu Mirkice?

Kod mene je ova sad

user posted image



(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Savjeti za farbanje kose
10.12.2011 21:25:26   
Mirkica
ja sam imala skroz tamnu kosu pa mi je izbjelia kosu i onda stavila farbu mislim da je previse izbjelila kosu pa je takva rezultat bio , svajet od jedne frizerke , ako zelis neku boju a farban si vec uzmi svoju prirodnu i tu boju koju zelis i dobice se zeljeni rezultat.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Savjeti za farbanje kose
10.12.2011 21:28:17   
Nunichi
Mozda ti naredno farbanje bude ok.
Ja sam tek danas cula da postoji i crveni blans. user posted image
Samo meni nije to trebalo, jer sam bila plava. Doduse ostalo mi je na povrsini 5-6 svjetlijih pramenova, ono sto je bilo skoro pa bijelo od godina i godina farbanja. Ali ok je, ne smeta mi. user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Savjeti za farbanje kose
10.12.2011 21:29:17   
bananica
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Eh moja Pahuljice i ja sam u dusi plavisa...ali malo da se promijeni, pa vraticu se opet nekad u klub. user posted image
Danas sam se ofarbala, boja je za 10, svidja mi se kako mi stoji i uopste mi nije cudno s njom. user posted image
Uzela sam Keune 7.46 Barbados passion user posted image





i ja sam se skoro ofarbala, u neku smedje-ljubicastu nijansu, uopce mi plava ne nedostaje iako mi svi govore da se opet vratim u plavouser posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Savjeti za farbanje kose
10.12.2011 21:29:19   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Mozda ti naredno farbanje bude ok.
Ja sam tek danas cula da postoji i crveni blans. user posted image
Samo meni nije to trebalo, jer sam bila plava. Doduse ostalo mi je na povrsini 5-6 svjetlijih pramenova, ono sto je bilo skoro pa bijelo od godina i godina farbanja. Ali ok je, ne smeta mi. user posted image


kupila sebi novu farbu tamno crvenu :))))


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Savjeti za farbanje kose
9.1.2012 14:58:42   
zvončica
Vidjeh danas u Merkatoru na Al. polju, citav januar je akcija besplatno farbanje za plavuse u frizerskim salonima Madona sa Keune farbama.... Eto, ako koja plavusa hoce user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Savjeti za farbanje kose
1.2.2012 10:21:15   
Maya_K
Pozdrav drage moje, treba mi savjet za farbanje kose kod kuće.
U nedjelju imam neki porodični sastanak pa hoću da zablistam. Mislila sam ići kod friezera, ali dok sam kupila za obući i poneki poklon nestalo para..znate kako je!
Otići ću da me ošiša, imam kratku kosu na paž. Eh sad imam porast cca 2cm u pepeljasto-plavoj boji i ostatak kose je nešto svijetlo smeđe, ustvari sad kako se ispire vuče na narandžasto. Vrhovi su malo tamniji ali se nadam da ću se šišanjem njih riješiti.

Voljela bih sada nešto svijetlije, sličnije prirodnoj boji...eh sad koju farbu da izaberem ili koje da miješam da dobijem nešto svijetliju boju? Ili da ne experimentišem i da se ofarbam u smeđu pa tamo pred 8.mart da mi frizerka izvuče pramenove ili sl. da mi ona malo posvijetli?  Izvinite na dugom postu ali sam malo user posted image user posted image



_____________________________

Eman 24.11.2009
Elvin 08.03.2014
Ne mogu oni mene malo platiti koliko ja mogu malo raditi :)

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Savjeti za farbanje kose
1.2.2012 10:24:14   
DM
Maya-ja ne skontah koju boju baš želiš sada da imaš?
Pazi sa svijetlo smeđim-zna se desiti da nakon farbanja bude crna(to ove varijante-palete i co)


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Maya_K)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Savjeti za farbanje kose
1.2.2012 10:38:40   
Maya_K
IZVORNA PORUKA: doublemum

Maya-ja ne skontah koju boju baš želiš sada da imaš?
Pazi sa svijetlo smeđim-zna se desiti da nakon farbanja bude crna(to ove varijante-palete i co)



ja bih sada nešto pepeljasto plavo...ili svijetlo smeđe.
A znam to sa smeđim mi se već dešavalo da kupim svijetlo smeđu a ispadnem crna..užas. Ja imam svijetlu put tako da mi puno tamno i nestoji.
Savjet: koju boju da uzmem sad??


_____________________________

Eman 24.11.2009
Elvin 08.03.2014
Ne mogu oni mene malo platiti koliko ja mogu malo raditi :)

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Savjeti za farbanje kose
1.2.2012 10:42:42   
Ilhana RR
Probaj Loreal Glossy Gloss ash blonde ili tako nesto se zove... meni uvijek ispadne ko na slici jer imam takvu tipu kose al Lorealove farbe su mi se dokazale daleko najbolje....

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Maya_K)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Savjeti za farbanje kose
1.2.2012 10:44:43   
Maya_K
Eh sad imam samo tu podlogu koja se na svjetlosti refelktira kao narandžasto. jel misliš da će  Loreal to "riješiti"?

_____________________________

Eman 24.11.2009
Elvin 08.03.2014
Ne mogu oni mene malo platiti koliko ja mogu malo raditi :)

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *