|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko vasi m zele djece?
11.10.2009 23:02:10   
malaaaa
IZVORNA PORUKA: teta berta

Zelimo koliko nam Dragi Bog dadne.....
user posted image

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: koliko vasi m zele djece?
12.10.2009 12:05:04   
Ilhana RR
Meni je muz rekao da on moze praviti djecu sve dok ja mogu poradjati se... tako da je do mene... rekla sam mu za pocetak nam je cilj 4 djece a ako Bog da ako budem mogla jos da se poradjam bice i vise ako Bog da...

sirimo bosnu =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: koliko vasi m zele djece?
12.10.2009 12:08:28   
Anoniman
mm.je samnom prosao sve znaci od pocetka do kraja trudnoce imala sam nedo bog nikom svakakve probleme,i sad se covjek prepo pa sad zasad mu nepada napametuser posted image user posted image
a ni meni takodje
necu se zaklet,al tko zna sta nosi sutra......
Boze zdravlja da Anela odhranim a o buducnosti i djeci vise nemislim......

(odgovor članu malaaaa)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: koliko vasi m zele djece?
12.10.2009 12:09:13   
lotos
ako Bog da jos jedno ili dvoje..

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: koliko vasi m zele djece?
12.10.2009 12:16:49   
ledy blue
Evo ti moj savjet
Prvo se potrudi da tm bude u kontaktu sa nekim ko ima zaušnjaka..i ako ih dobije nedozvoljavaj da se lijeci.
Potrudi se da veci dio vremena sjedi..da svoje ''alatke'' tusira vrelom vodom..nosi sto uzi veš...Pokusaj ga odvesti na kakvu livadu da se doooobro prehladi i dobije kakvu  upalicu koja ce rezulitirati povecanim leukocitima..
obavezno nabavi kakve ''baje'' one dobro uništavaju spermice...
I vjeruj draga poslije toga ne treba ti niakava kontracepcija...sve i da hoce nece biti user posted image

A ako je sve ovo neizvodjivo...onda koristi zaštitu....ili mu jednostavno reci STOP  user posted image ...
Sjetih se kako je jednom davno neki dedo svezao sebi neku veliku torbu oko pasa kada mu je draga  bila user posted image ...samo da vidi kako je njoj ...pa ni tom tvom hairliji ne bi škodio takav pokus!!


_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu lotos)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: koliko vasi m zele djece?
12.10.2009 12:17:29   
Sonja
mm zeli dvoje djece
mada ja ne znam...uvijek sam zeljela 3djece ali sad kad sam se porodila .... rekla sam da ne zelim vise djece...
nikad ne znas sta ti zivot nosi...mozda za 9-10godina bude jos jedna bebara tako da Adin ne bude sam kad mi umremouser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu lotos)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: koliko vasi m zele djece?
12.10.2009 13:23:21   
Anoniman
drage moje odgovori su vam extra,morat cu nesto primjeniti od savjeta.ma ja svom muzu sam rekla da necu viseuser posted image i to davno,pa je dosao na ideju da mi nudi neke velike cifre za nagradu,ali ja ne pristajem na to-i tu noc kao desi se da pukne kondom a to je on namjerno isprovocirao,a ne priznaje(BEZOBRAZLUK PRAVI OD NJ:)sreca je pa je bilo 2,3 dana poslije mjesecnice mislim da nije uspio.smijem ja njemu sve reci,dogovarati se ali on voli u sve moje licne stvari da se mijesa,ja kad sam htjela spiralu,tablete on gleda da odlucuje za mene,ginekologu me obavezno prati vjerovatno se boji necega.u tri godine sam 3 rodila ali on to ne razumije jer sam sve sama stizala pa mi niko nije ni pomagao,on to nije ni osjetio jer nije morao nista oko djece i kucnih poslova,samo se zna da cudi kad vidi prijatelje,rodake kako mijenjaju pempase i uspavljuju djecu,pomognu u kuhinji,za njega je to nenormalno..ja puno volim djecu i sve im ugadam,nekazem da mozda nekad necu imati volju za jos,ali jednostavno sad nemogu da mislim o tome jer imam puno posla i treba mi mira a on mi stvara samo pritisak.znate li neke dobre tablete koje se mogu slobodno kupiti-nisam ih nikad koristila

(odgovor članu Sonja)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: koliko vasi m zele djece?
12.10.2009 13:28:43   
Leva
Lijepo je od tvog muza sto voli da bude u toku ali za njega su djeca ocigledno samo "igracke". Prebaci na njega dio obaveza pa da vidimo hoce li gospodin vise navaljivati user posted image
Sa hormonalnim tabletama svih vrsta imam na zalost jako puno iskustva i samo bih ti savjetovala da ni jedne ne uzimas samoinicijativno bez preporuke ljekara jer ne znas kolika doza hormona ti zapravo treba.
Sretno!! user posted image
I da mm i ja smo zeljeli dvoje djece, nakon tri godine borbe za bebu zelimo barem jedno zivo i zdravo posto se ispostavilo da je to Bozije davanje a ne stvar planiranja...

< Poruku je uredio Leva -- 12.10.2009 13:31:06 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: koliko vasi m zele djece?
12.10.2009 13:35:13   
Hocu bebu
Kupi anti bebi pilule i pij, i ne boj se...
Izvini, zanm da ti to tesko pada, jer te muz ne razumije...nadam se da nemas samo curice pa da razlog nije neki drugi...
pokusaj mu lijepo objasniti razloge svojih zelja. Mislimda ni troje djece nije zravo samo u tri godine roditi...
ako nista, pij pilule, to ti je najbolje

JA i muz zelimo troje djece, eh znam to sada zelimo, poslije ko ce znati... On jedva ceka da imamo bebu, jer zeli biti mladji otac kad dijete poraste. Kako nam se nije jos desilo ovih 5 mjeseci da budem user posted image on mi je podrska i uvijek mi govori da se opustim
P.S. za test mi dao 5o eura, nije jadni znao da to nije tako skupo!

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: koliko vasi m zele djece?
12.10.2009 14:08:39   
Anoniman
ma nisu samo curice imamo i djecaka i ja bih to pomislila.on voli djecu ali nije osjetio posla oko njih,ali vjerujte tegobu neku osjecam,jer koliko mog truda,koliko svega a on to nekako ne vidi to mi je najteze.neznam stvarno sta je snjim,user posted image

(odgovor članu Hocu bebu)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: koliko vasi m zele djece?
12.10.2009 14:13:05   
Doraa
Bar troje-kao i ja a ko zna ako još uvijek budemo imali ovakve živce a više love možda i četvrto.Sad mi je želja hairli roditi ovo drugo..

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: koliko vasi m zele djece?
12.10.2009 14:26:28   
bebacha
zelimo troje djece(dosta pricamo o tome i to obadvoje zelimo)zasad imamo jedno,drugo planiramo kad ja zavrsim fakultet,znaci za dvije godine a za trece cemo vidjet kakva bude situacija tad.Znam da bi mm zelio sad drugu bebu(posto ocekujem da dobijem menstruacije znam da se on potajno nada da je nedobijem).Om je rekao da zeli drugu bebu al da ce cekat jer zna koliko mene fakultet znaci.Al isto tako zna i da kad bi ostala trudna ranije da bi zadrzali bebu.Malo sam ovo zapetljala al evo u kratkim crtamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image obadvoje zelimo sad drugu bebu al zbog fakulteta moramo jos cekatuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: koliko vasi m zele djece?
12.10.2009 14:29:07   
Azure
Zao mi je sto tvoj muz ne razumije tvoje potrebe. Ali ocito ne snosi nikakav teret, a sam nema osjecaja za tvoje potrebe. Treba da ustrajes u svojoj odluci, jer ipak je to tvoje tijelo, i obaveze koje sama obavljas. Troje djece je sasvim fino.

MM i ja bi zeljeli 5 djece. Medjutim kontamo da to ipak nije previse. Ali evo imamo jednu curicu i cekamo blizance. MM je i sada zao i kaze vidi kako se gegam, kako mi je rizicna trudnoca i td., sta sam ti uradio (kao da je samo on htio djecu). Nedavno smo govorili o troje djece da zelimo definitivno aBd, ali ako budem ja spremna kasnije mozda produzimo i na 5. Bog nas obradovao i dao nam blizance pa cemo aBd valjda s dvije trudnoce ispuniti svoje zelje.



_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: koliko vasi m zele djece?
12.10.2009 15:40:43   
larina


Moj savjet, prepusti mu mjesec dana apsolutnu brigu oko djece,kuće i svega što uključuje tvoje obaveze,pa onda upitaj koliko bi još djece želiuser posted image user posted image

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: koliko vasi m zele djece?
12.10.2009 15:46:48   
abh
ja mislim da nema potrebe mjesec dana da mu ostavis djecu mislim da je dovoljno 24 sata. :-)

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: koliko vasi m zele djece?
12.10.2009 15:56:26   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Anoniman

drage moje odgovori su vam extra,morat cu nesto primjeniti od savjeta.ma ja svom muzu sam rekla da necu viseuser posted image i to davno,pa je dosao na ideju da mi nudi neke velike cifre za nagradu,ali ja ne pristajem na to-i tu noc kao desi se da pukne kondom a to je on namjerno isprovocirao,a ne priznaje(BEZOBRAZLUK PRAVI OD NJ:)sreca je pa je bilo 2,3 dana poslije mjesecnice mislim da nije uspio.smijem ja njemu sve reci,dogovarati se ali on voli u sve moje licne stvari da se mijesa,ja kad sam htjela spiralu,tablete on gleda da odlucuje za mene,ginekologu me obavezno prati vjerovatno se boji necega.u tri godine sam 3 rodila ali on to ne razumije jer sam sve sama stizala pa mi niko nije ni pomagao,on to nije ni osjetio jer nije morao nista oko djece i kucnih poslova,samo se zna da cudi kad vidi prijatelje,rodake kako mijenjaju pempase i uspavljuju djecu,pomognu u kuhinji,za njega je to nenormalno..ja puno volim djecu i sve im ugadam,nekazem da mozda nekad necu imati volju za jos,ali jednostavno sad nemogu da mislim o tome jer imam puno posla i treba mi mira a on mi stvara samo pritisak.znate li neke dobre tablete koje se mogu slobodno kupiti-nisam ih nikad koristila


Anonimna sve sto je mog muza to je i moje i s tim mogu raspolagati , znaci nema potrebu da mi nudi cifre nikakve , ja uopste nevidim ok da tebe tvoj muz uzima toliko pod kontrolu to mi nenako dodze kao vise dijece veca kontrola izvini ali mi dodje tako cak bih mogla se i zakleti da je od onih Ljubomornih muzeva bar po ovom sto pises .
Ti si ta koja nosi radza i odgaja dijecu znaci vise bi se trebala brojati tvoja i ako svugdje  treba dogovor ali u ovom slucaju ako se ne mozete da slozite vaznija je tvoja od njegove.

Ja bi njemu lijepo rekla da je sad za sad dosta s dijecom ako zeli tako ok ako ne lijepo fino imaju i pile nemora on sve znati valjda ide raditi zakazi termin kod doktora kada je on na poslu  nakraj krajve nemoze ti nista to je cisto tvoja volja ELHAMDULILAH da si rodila troje dijece.

Koliko ja i moj muz zelimo dijece nisam niakd pricala o tome s njim , koliko dragi BOg da .



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: koliko vasi m zele djece?
12.10.2009 16:20:50   
Nunichi
Mi smo uvijek pricali o dvoje. user posted image user posted image
Ali iz ove perspektive mislimo ostati na jednom.
Mada nikad ne reci nikad, a i mlado se jos user posted image vidjecemo.
Za sad nam je super kao troclanoj porodici. user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: koliko vasi m zele djece?
12.10.2009 16:25:03   
Lady26
Moj dragi bi rado troje...ne znam zasto ali eto to mu je zelja....ja bih ipak radije dvoje ali vidjet cemo, kako nam je sudjeno...oobje volimo djecu i jedva cekamo aBd decembar i nasu prvu bebicu

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: koliko vasi m zele djece?
12.10.2009 17:06:58   
Tidzi
Bas mi glupo to sto TM ne pita sta bi ti htjela. Ja pak mislim da se obadvoje treba pitati i odlucivati o tome. Slazem sa curama koje su ti dale savjete. Ja se bojim ugradjivanja spirale, al da sam u toj situaciji bi sigurno pila pilule, pa nek onda crkava pokusavajuci napraviti dijete.
Mi od kada smo zajedno, uvijek smo dosta razgovarali o tome i oboje smo se slozili da cemo imati najanje troje dijece i da razlika izmedju njih ne bude prevelika. Imamo dvoje i radimo na trecem. MM kaze da trebamo malo pricekati zbog mene, jer sam imala CR, al kako je dr. rekao da je sve ok i da nema problema, da mozemo raditi na bebi, mi se trenutno trudimo i nadamo se da se sledeci mjesec necu naci na listi "Vjestice ne ocekujemo u novembru". Ali da na ne zelim trudnocu, jasno bih mu stavila do znanja pa nek se on onda pusi koliko hoce. Nije samo problem financijski kod nekih osoba, nego i to koliko muz, odnosno otac ucestvuje u svemu tome sa dijecom, ukljucujuci i odgoj. Ako se sama majka bori sa citavom situacijom, onda je njima lahko se istresati u nas, jer nemaju pojma kako je namakada moramo na sve stici bez njihove pomoci. Razgovaraj s njim otvoreno jos jednom, pa ako ne postignete dogovor, koristi neku zastitu, on ne mora ni znati. Svi mi volimo dijecu, jer ne poznajem nijednu osbu koja ne voli, ali jedno je zelja, a drugo su mogucnosti.


_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: koliko vasi m zele djece?
12.10.2009 17:19:26   
ivanak
ROdila sam ima 4 mjeseca i nismo radili na djeci. Nudi mi se prilika za posao, a meni muž govori da bi još djece, da radimo na tome?
Obožavam djecu i ovo djete što ga imam i naravno da bi volila još djece ( 4 pa nadalje ).
Ali ako prihvatim to, sigurno nećemo za još 2 godine raditi na djeci, a do tada će on meni se čini poluditi.
Ne znama što da radim?

I ja bi htjela, ali opet nekako posao da nađem neki kako treba.

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: koliko vasi m zele djece?
12.10.2009 17:22:26   
Nellica
Obzirom da je mm jedinac, nekako bi i on i ja htjeli imati najmanje dvoje, a sa troje bi bilo onako taman :)

_____________________________

5.12.2009.
28.04.2011. Mamina dva anđela!

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: koliko vasi m zele djece?
12.10.2009 19:52:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: Anoniman

drage moje odgovori su vam extra,morat cu nesto primjeniti od savjeta.ma ja svom muzu sam rekla da necu viseuser posted image i to davno,pa je dosao na ideju da mi nudi neke velike cifre za nagradu,ali ja ne pristajem na to-i tu noc kao desi se da pukne kondom a to je on namjerno isprovocirao,a ne priznaje(BEZOBRAZLUK PRAVI OD NJ:)sreca je pa je bilo 2,3 dana poslije mjesecnice mislim da nije uspio.smijem ja njemu sve reci,dogovarati se ali on voli u sve moje licne stvari da se mijesa,ja kad sam htjela spiralu,tablete on gleda da odlucuje za mene,ginekologu me obavezno prati vjerovatno se boji necega.u tri godine sam 3 rodila ali on to ne razumije jer sam sve sama stizala pa mi niko nije ni pomagao,on to nije ni osjetio jer nije morao nista oko djece i kucnih poslova,samo se zna da cudi kad vidi prijatelje,rodake kako mijenjaju pempase i uspavljuju djecu,pomognu u kuhinji,za njega je to nenormalno..ja puno volim djecu i sve im ugadam,nekazem da mozda nekad necu imati volju za jos,ali jednostavno sad nemogu da mislim o tome jer imam puno posla i treba mi mira a on mi stvara samo pritisak.znate li neke dobre tablete koje se mogu slobodno kupiti-nisam ih nikad koristila


Anonimna sve sto je mog muza to je i moje i s tim mogu raspolagati , znaci nema potrebu da mi nudi cifre nikakve , ja uopste nevidim ok da tebe tvoj muz uzima toliko pod kontrolu to mi nenako dodze kao vise dijece veca kontrola izvini ali mi dodje tako cak bih mogla se i zakleti da je od onih Ljubomornih muzeva bar po ovom sto pises .
Ti si ta koja nosi radza i odgaja dijecu znaci vise bi se trebala brojati tvoja i ako svugdje  treba dogovor ali u ovom slucaju ako se ne mozete da slozite vaznija je tvoja od njegove.

Ja bi njemu lijepo rekla da je sad za sad dosta s dijecom ako zeli tako ok ako ne lijepo fino imaju i pile nemora on sve znati valjda ide raditi zakazi termin kod doktora kada je on na poslu  nakraj krajve nemoze ti nista to je cisto tvoja volja ELHAMDULILAH da si rodila troje dijece.

Koliko ja i moj muz zelimo dijece nisam niakd pricala o tome s njim , koliko dragi BOg da .


ovo sto si navela da spada u one ljubomorne,potpuno si upravu

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: koliko vasi m zele djece?
12.10.2009 19:58:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ledy blue

Evo ti moj savjet
Prvo se potrudi da tm bude u kontaktu sa nekim ko ima zaušnjaka..i ako ih dobije nedozvoljavaj da se lijeci.
Potrudi se da veci dio vremena sjedi..da svoje ''alatke'' tusira vrelom vodom..nosi sto uzi veš...Pokusaj ga odvesti na kakvu livadu da se doooobro prehladi i dobije kakvu  upalicu koja ce rezulitirati povecanim leukocitima..
obavezno nabavi kakve ''baje'' one dobro uništavaju spermice...
I vjeruj draga poslije toga ne treba ti niakava kontracepcija...sve i da hoce nece biti user posted image

A ako je sve ovo neizvodjivo...onda koristi zaštitu....ili mu jednostavno reci STOP  user posted image ...
Sjetih se kako je jednom davno neki dedo svezao sebi neku veliku torbu oko pasa kada mu je draga  bila user posted image ...samo da vidi kako je njoj ...pa ni tom tvom hairliji ne bi škodio takav pokus!!

jao dobra si a valja meni ovo izvestiuser posted image ima li sta  lakse da  mu uradimuser posted image

(odgovor članu ledy blue)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: koliko vasi m zele djece?
12.10.2009 20:06:24   
ledy blue
Ima dobro ga zvekni dole user posted image ...cula sam i da grube povrede znaju dovesti do muske neplodnosti.

Ma salim se naravno za sve...user posted image ...
Mi nikada nismo ni razgovarali koliko bi imali djece...jer eto nemamo tu srecu da imamo ni jedno...a ja bih voljela puno user posted image



_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: koliko vasi m zele djece?
12.10.2009 20:11:00   
veeseelaa
Žene ubiste čovjekauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *