|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li da ga ostavim?
15.11.2009 0:07:06   
Anoniman
ja se ni sa jednim od te dvojice nisam ni zabavljala ni živjela, tako da ti ne bih znala reći ni da li da ga ostaviš... saberi, oduzmi- zavisi šta ti (vi) želiš...

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Da li da ga ostavim?
15.11.2009 1:17:44   
Mirkica
ja cu ti samo jedan savjet dati isti su ti  dale su ga mnoge zene.
CUVAJ SVOJU BEBACU , ja sam se sikirala puno jeste da nisam imala tvoje probleme ali imala sam MOJE probleme drugacije , manje ali sam se sikirala puno u trudnoci i nazalost moja beba nije uspiejal prezivjeti , ja kazem ja bih sada pustila da me kolju sam da nisam dozivjela ono sto jesam , zato glavu gore misli na svoju bebacu misli na sebe 10 godina si cekala to malo bice BOg ti ga je dao tako da strpi se , razgovaraj s muzem , ja to sto je on uradio ne opravdavam meni licno je perverzno , pricaj s njim otvoreno o tome , smireno polako , neko ti je vec rekao sacekaj nemoj ga odmah ostavljati nego rodi to dijete s Bozijom pomoci skontaj se dobro i onda , ako mu u medzuvremenu ne oprostis.
Dobro ej da si problem rekla njegovoj mami , nisi nam rekal kako je ona reagovala ali neka zna ko joj je sin i kakv je , jer kako je meni poznato ti imas probleme i sa svekrvom(ili sam pobrkala) draga moja nemoj tugovati znam ponekada nam se svim cini da je sve protiv nas ali eto moramo proci korz ono sto su  nam  zivot,  BOG pripremili.

Zelim ti punoooo punooo srece hrabrosti , saljem ti milion zagrljaja i nek ti je BOg na pomoci , vjeruj jako me je ustvari kako vidim sve nas je potresla tvoja prica , ti si mozda uspjela uhvatiti svoga muza , mozda je nas puno ovdje na forumu koje to isto imamo sam et nismo otkrile , punooo srece.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Da li da ga ostavim?
15.11.2009 12:10:52   
fatimica09
nerkice draga kako si danas....ma izvini ako sam ja bila gruba sinoc, mene je to stvarno potreslo, ma jos sam u soku....i stvarno sam ti rekla ono prvo sto mi je palo na pamet, sto bih ja, ti opet najbolje znas.....samo da znas da sam cijelo vrijeme nekako mislila kako je tebi, kako je toj lutkici sto je nosis, koja te treba....
Ja sam mila moja, kao i Mirkica, izgubila bebu u 9.mj. nakon idealne trudnoce, ni sada ne znam sta je uzrok bio tom infarktu posteljice, ali na netu kazu, a i dr. da je uzrok ili veliki udarac ili neki jaki stres.....kod mene nije se desilo nista od toga, znam da je sudbina, ali sam sinoc odmah pomislila, ne dao Bog da sam dozivjela nesto kao ti...sta bi tek onda bilo....Mila zato se cuvaj, misli na svoju princezu jernista se ne moze porediti sa bolom ne daj Boze....koji smo Mirkica i ja osjetile...NISTA....vjeruj.
Ja ti zelim svu srecu ovog svijeta, pomogla bih ti sve sto je u mojoj moci i ako mislis da mogu nesto slobodno se javi! Samo cuvaj svoju princezu, vidjeces aBd kad se porodis, kad je zagrlis, kad te pogleda....svi problemi ovog svijeta ce biti beznacajni, sve ce pasti u vodu! Ima taj neki trenutak kad je vidis....koji ce te promijeniti zauvijek i znaces da ima nesto, u stvari neko zbog koga ces biti u stanju dohvatiti zvijezde i pogaziti sve ispred sebe...za njeno dobro!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Da li da ga ostavim?
15.11.2009 14:03:02   
Niobe
IZVORNA PORUKA: fatimica09

nerkice draga kako si danas....ma izvini ako sam ja bila gruba sinoc, mene je to stvarno potreslo, ma jos sam u soku....i stvarno sam ti rekla ono prvo sto mi je palo na pamet, sto bih ja, ti opet najbolje znas.....samo da znas da sam cijelo vrijeme nekako mislila kako je tebi, kako je toj lutkici sto je nosis, koja te treba....
Ja sam mila moja, kao i Mirkica, izgubila bebu u 9.mj. nakon idealne trudnoce, ni sada ne znam sta je uzrok bio tom infarktu posteljice, ali na netu kazu, a i dr. da je uzrok ili veliki udarac ili neki jaki stres.....kod mene nije se desilo nista od toga, znam da je sudbina, ali sam sinoc odmah pomislila, ne dao Bog da sam dozivjela nesto kao ti...sta bi tek onda bilo....Mila zato se cuvaj, misli na svoju princezu jernista se ne moze porediti sa bolom ne daj Boze....koji smo Mirkica i ja osjetile...NISTA....vjeruj.
Ja ti zelim svu srecu ovog svijeta, pomogla bih ti sve sto je u mojoj moci i ako mislis da mogu nesto slobodno se javi! Samo cuvaj svoju princezu, vidjeces aBd kad se porodis, kad je zagrlis, kad te pogleda....svi problemi ovog svijeta ce biti beznacajni, sve ce pasti u vodu! Ima taj neki trenutak kad je vidis....koji ce te promijeniti zauvijek i znaces da ima nesto, u stvari neko zbog koga ces biti u stanju dohvatiti zvijezde i pogaziti sve ispred sebe...za njeno dobro!


Ovo bih potpisala.

Međutim, ne mogu da shvatim da neke od vas smatraju da se ovako nesto moze opravdati.user posted image
Opravdanja nema, po meni je ovo crno da crnje ne moze.
Ok, oprostiti mu mozda moze, ali opravdavajuci ga, vec oprastajuci grozotu koju je uradio, a vjerovatno ima namjeru i dalje raditi i radit ce dok god ne skonta da je prokuzen.


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Da li da ga ostavim?
15.11.2009 14:08:59   
Leva
Nerkice ti si svoju bebicu cekala deset godina i hvala Bogu pa si je docekala. Ni jedno musko bice na ovoj planeti nije vrijedno tvoje suze ili toga da tvoja beba bude uznemirena. Za sada se posveti samo sebi i njoj. Za tm cak i mm u muskoj solidarnosti kaze da je kreten pa o tome necu dalje. Ako ti se "gospodin" gadi izbaci ga iz sobe i komuniciraj s njim samo sluzbeno ali bez ikakve suvisne rasprave jer je cilj da cuvas svoje zivce i energiju. Upregni ga ko mazgu nek rinta da se iskupi i uzivaj a o tome. Sta dalje razmisljaj poslije poroda.
Puno poz i pusa tebi i tvojoj djevojcici user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Da li da ga ostavim?
15.11.2009 14:29:47   
ledy blue
Nerkice i sama si rekla koliko si dugo čekala na svoju bebicu..nedozvoli da niko, pa ni otac tvog djeteta ugrozi njen zivot.
a za njegovo ponasanje ne znam sta bih rekla sto nije receno..mislim da ne postoji opravdanje za takvo sto.
Moj savjet ti je da se smiris..i hladne glave razmislis o svemu...ti i tvoje diejte ste najvazniji..
Sredi svoj zivot...razmisli da li zelis ostati sa covjekom koji ne postujen i sebe..tebe..svoje jos nerođeno dijete--svoju porodicu..
Iskreno ne podrzavam sto si i njegovu mamu uvukla u to..jer ja mislim da je to iskljucivo vas problem..al eto to je vjerovatno bilo u afektu..i ocaju..

Evo na kraju..za moje poimanje to je vec malo bolesno sto je on radio...al odluke sada donosis ti kako za sebe tako i za svoje dijete. Budi mudra..i nedozvoli da vam takva osoba unisti zivot!!

Sretno!! I na porodu....vidjet ces kada dodje tvoje malo sunce,sve ce biti ljepse i sa smislom..Bori se za vas dvoje..al mudro i hladne glave.


_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Da li da ga ostavim?
15.11.2009 14:43:39   
Hanady RR
ma iskreni meni svaki slučaj koji od mene zahtjeva pozornost u kojoj ja svojom glavom dumam dali da ga ostavim ili ne i zaboga jesam li ja šta kriva i voli me nevoli me liči na kraj priče KAD TAD. i u toj situaciji bolje što prije nego kasnije kada nove obeve i nove brige budu razlog da ja ipak ostanem sa njim. Pa i ja sam živo biće...i sigurna sam da zaslužujem da sa sobom i sa svojim bebama živim SVOJ život a ne njegov. Šta me briga što laže roditeljima za fakultet il nek prizna il ne smisli nešto novo al na mene nek ne baca psihološke bombe svojih životnih geršaka za koje ja nisam kriva. Ja sam živo biće kao i on i baš me zanima dali bi on mene takvu trpio i razmišaljo dal da ga ostavim il da sev jadan sam ''saniram''. Mi smo tvorci svoga življenja i nedam nikome da moj ''kroj'' u mom šivanju budućih sretnih dana i godina remeti.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Da li da ga ostavim?
15.11.2009 14:51:20   
Yuna
Ma nije tako. Ja sam uvijek i uvijek ću dumati dal da ga ostavim ili ne haha...ali meni ovo ne djeluje tako strašna situacija, više kao prolazna kriza.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Da li da ga ostavim?
15.11.2009 17:05:38   
nerkica
drage moje evo mene tu sam...hvala vam puno,mnogo mi znaci vasa podrska
i savijeti bambi me je stvarno rasplakala ...nemogu jos uvijek trenzveno da razmisljam
samo jedno znam za mene je umro za sva vremena...
upravu ste kad kazete da moram biti mirna zbog bebice jer mi je to neduzno stvorenje sad najprece...user posted image
a sta ce reci njegova mamica,dobro ste procitali imala sam sa njom probl,na pocetku braka,oko svega...
dobro..sinoc me je podrzala,mozda nju nisam treala petljati u sve ovo..al bila sam u afektu...
on se probudio,pokazala sam mu sta sam nasla,osto je bez teksta..plakala sam cijelu noc i nisam spavala...
izvinjavao je se...al meni to nista ne znaci...
srecom ,jutros sam bila na kontroli i sve je ok...
pokusacu ohladiti glavu,zbog bebe samo da se rodi ziva i zdrava...
a sto se njega tice...vec sam ga pokopala u svojim mislima,to cu malo kasnije rijesiti ko sto kaze veesela,skinuli smo kameru demontirali i bacili u smece,al sta to rijesava
vuk dlaku mijenja,al cud nikad...ovo ce kad tad puci
hvala vam puno..velika ste mi podrskauser posted image

_____________________________

rodila se mala Nedzolina 19.12.2009
prvi zubic dobili 5.6.2010 sa 5 mjeseci i 17 dana

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Da li da ga ostavim?
15.11.2009 17:44:09   
Niobe
Svaka cast, samo do kraja trudnoće ostani tako hladne glave.

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu nerkica)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Da li da ga ostavim?
15.11.2009 18:00:32   
Anoniman
nerkice draga,
nemoj da places, ni zbog njega ni zbog nasih postova... budi jaka i hrabra zena kao sto je to svaka od nas, samo mi to ne znamo...
misli na sebe i svoje pile malo... vas dvoje ste sada najprece jedna drugoj utjeha da budete... imas najveci razlog na svijetu da budes jaka i da istrajes u svemu, da zivis najbolji i najljepsi zivot i da budes sretna, a to ces uspjeti kad izneses trudnocu do kraja, rodis svoju principesu i uzivas u njenim medenim pokretima i prvim gugutanjima i osmijehu... to vrijedi i za to se treba boriti, nista drugo nije bitno i nije vrijedno...
u svakom slucaju, tu samo za tebe, sta god ti treba, ako nista drugo a ono par minuta za razgovor tu samo, tu sam... samo nemoj dozvoliti da ista utice na tvoju radost zbog tog pileta...
ljubim te i ostavi suze jer niko nije vrijedan tvojih suza... cmoka velika...

(odgovor članu Niobe)
  Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Da li da ga ostavim?
15.11.2009 18:04:21   
Sandrich
Nerkice budi jaka,zbog bebe a i zbog sebe,to ti je sad najprece u zivotu!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Da li da ga ostavim?
15.11.2009 18:06:14   
Crazy little thing
Zbog ovakvih stvari meni tlak skoči u.. No dobro ovo je obiteljski forum i neću da ga kvarim psovkama.. Zbog ovakvih stvari mi dođe da spakiram sebe i malenu i put pod noge, muškima se jednostavno NE MOŽE vjerovati.

Nerkice, žao mi je što to proživljavaš, ali sad i u sljedećih pola godine misli samo na bebicu. Nakon toga, kad mogleš stani na svoje noge, nađi posao i da ne ovisiš ni o kome. Prije nego ga ostaviš, prevari ga, neka tvoja bude zadnja.

Znam da se puno vas neće složiti sa mnom ali ja sam u tim stvarima radikalna.


_____________________________

Malena, 31.03.2009.

you don't make up for your sins in church. You do it in the streets.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Da li da ga ostavim?
15.11.2009 18:24:01   
Meri29
Koliko boli njegova prevara, na bilo koji nacin kad se desi, milion puta vise bi te boljelo da se, ne dao Bog, sta desi tvojoj bebici radi tvoje brige i nervoze. Ima vremena, neka se on malo jede sada kad zna da ti znas, a ti uzivaj u majcinstvu koje je pred tobom. Sa njim i vasim brakom mozes se obracunati i poslije, a kada bebicu budes imala pored sebe, to ti moze dati samo jos vise snage da uradis onako kako mislis da je ispravno i za vasu i za buducnost tog djeteta.
Saljem ti jedan velikiiiiiii user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu Crazy little thing)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Da li da ga ostavim?
16.11.2009 19:36:19   
Anoniman
draga nerkice,
iskreno se nadamo i ja i Nane da si se smirila i da je nasa drugarica u redu i ne brine se zbog mamice... dovoljno je samo da zna da ti znas to mu je jedna od najgorih kazni... ako ima imalo savjesti i ljudskosti u sebi, to ce da ga pece i jede i nema mu gore kazne... jos ako budes dovoljno jaka pa se fino okrenes sebi i svojoj bebici, pojesce se... vjeruj mi, najtezi udarac onome ko te povrijedi je ne dozvoliti da vidi da si povrijedjena, praviti se kao da te to nimalo nije uzdrmalo i pretvarati se da ti je potpuno svejedno...
cijeli dan sam mislila na tebe i na drugaricu... samo da znas da smo i dalje uz tebe i bit cemo uvijek...
cmoka i lupkanje za tebe i drugaricu od mene i Naneta... user posted image user posted image

(odgovor članu Meri29)
  Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Da li da ga ostavim?
16.11.2009 21:22:02   
mirnac
IZVORNA PORUKA: Yuna

Ma nije tako. Ja sam uvijek i uvijek ću dumati dal da ga ostavim ili ne haha...ali meni ovo ne djeluje tako strašna situacija, više kao prolazna kriza.




nisam htjela opet da se petljam, jer uvijek polazim od sebe, nemam pojma kako bih se ja ponijela, vjerovatno kao i nerkica, ali ovo Yuna potpuno potpisujem. Stvarno, moze se rijesiti, mozda i oprostiti, nije bas stvar kao da je mjesecima ili godinama imao ljubavnicu, pravu, mislim zivi sex, ili dijete s njom, ili je volio, tu neku ljubavnicu....
m.


_____________________________

Leila i Ema 25.10.2008.

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Da li da ga ostavim?
16.11.2009 22:13:49   
SdZ
Rasplakala sam seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Budi jaka prvenstveno zbog svoje bebice,a i zbog sebe....zivot je prolazan,a svi cemo odgovarati za svoja djela.
Sad je bitno da svoju bebicu docekas s osmijehom,a sve ima rjesenje.....
Zelim ti svu srecu svijetauser posted image user posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu mirnac)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Da li da ga ostavim?
17.11.2009 8:32:03   
Nedi
Stvarno ne znam šta bih u takvoj situaciji, vjerovatno bih sačekala da se beba rodi i polako gradila svoj život na drugom mjestu da kad dođe vrijeme samo odem bez riječi.

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Da li da ga ostavim?
22.11.2009 12:44:30   
nerkica
pusa drage moje,javljamvam se posljije duzeg vremena i toiz internet kluba,
jako mi nedostajete,hvala vam svima na savijetima i podrsci,idem redovno na kontrole i hvala bogu sve je ok
iskljucili smo internet,polomili kameru i bacili je u smece ,a kompjuter zapakovali u najlon pa u plakar.
kaze da mu je preci brak nego intrenet,al nema veze....
ovo mu nikad necu oprostiti....
puno vas pozzz i javim se kad dodem u klub,zelim vam svima puno srece i ljubavi....user posted image


_____________________________

rodila se mala Nedzolina 19.12.2009
prvi zubic dobili 5.6.2010 sa 5 mjeseci i 17 dana

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Da li da ga ostavim?
22.11.2009 12:56:24   
Anoniman
draga nerkice,
samo da te pozdravim i pozelim sve naj naj u zivotu... necu se ponavljati osim da se pazis i cuvas tu blagodat jos ovo malkice koliko nam je ostalo do dana D... jedva cekam da procitam da si dobro i ti i bebica i da si sretna... cmokara od mene i Naneta

(odgovor članu nerkica)
  Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Da li da ga ostavim?
22.11.2009 13:00:47   
nerkica
hvala ti bambi...legenda si, i ja tebi zelim sve najbolje
hvala ti na podrsci...
sada mi je ova curica najpreca


_____________________________

rodila se mala Nedzolina 19.12.2009
prvi zubic dobili 5.6.2010 sa 5 mjeseci i 17 dana

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 96
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *