|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beta HCG
19.6.2013 23:05:39   
reallove

IZVORNA PORUKA: Bebica11

reallove cestitaaaaaaaaaaam, bujrum na temu Razgovori u ocekivanju bebeuser posted image
hvala mila :)


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Beta HCG
20.6.2013 22:58:18   
miks
meni je 13?dana bila 123....jeli to dobra vrijednost ili da li postoji mogucnost da je visoka/blizanci?

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Beta HCG
22.6.2013 22:32:19   
niki83

IZVORNA PORUKA: reallove


IZVORNA PORUKA: Bebica11

reallove cestitaaaaaaaaaaam, bujrum na temu Razgovori u ocekivanju bebeuser posted image
hvala mila :)


reallove Cestitam!user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Beta HCG
22.6.2013 22:36:35   
Mya_81 RR
Reallove, divna vijest!!! user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Beta HCG
22.6.2013 23:05:07   
reallove
Drage moje,hvala jos jednom na cestitkama i lijepim rijecima :*

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Beta HCG
23.6.2013 12:19:33   
amela2208
reallove draga sta ja to vidimuser posted image user posted image user posted image Cestitam!!! Bas mi je drago.
user posted image user posted image user posted image user posted image Hajde cekamo te na temi razgovori u ocekivanju bebe

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Beta HCG
23.6.2013 12:30:15   
Leva
Reallove to je odlicno duplanje bete! Cestitam i ugodnu trudnocu ti zelim user posted image
Miks 123 je lijepa beta mada cisto sumnjam da je u pitanju blizanacka trudnoca. Meni je beta 11. dnt bila 860 a 13. vec 1302. Postoje blizanacke trudnoce i sa znatno nizom betom tako da ipak pricekaj UZ. ugodnu trudnocu ti zelim user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Beta HCG
23.6.2013 14:20:47   
reallove
Amelice moja,hvala ti.

Leva,hvala i bas si me obradovala,ja stalno nesto razmisljam je li dobra beta,je li niska,svasta nesto mi naumpadne user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Beta HCG
23.6.2013 14:29:46   
Leva
Ja se nekako najbolje osjecam kada vidim da neko ima trocifrenu betu jer su te trudnoce u 90% perspektivne. Ono sto je tebe uplasilo je nasa prica o biohemijskim trudnocama. Sve dok se beta ispravno dupla je ok. Ima zena sa jako niskim betama i sa jako visokim. Sve je to individualno user posted image
Sada za mozda 7- 10 dana na UZ da vide da li je tu gestacijski ili ako imas strpljenja za jedno 15 dana i aBd cuces srculence user posted image

< Poruku je uredio Leva -- 23.6.2013 14:31:07 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Beta HCG
23.6.2013 18:28:20   
reallove
Draga moja,bas si me smirila..ja stalno citam po netu,pa svasta procitam i uplasim se..cak mi se desi pa kontam jesam li trudna upste...u cetvrtak aBd imam zakazan termin kod dr,pa cemo vidjeti kako i sta..do tada mi je rekao da pijem folnu...:*

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Beta HCG
28.6.2013 22:54:00   
neki x
Evo i mene ovde,sa dilemom,jer necu moci prije pon. kod ginekologa...

Evo ukratko: izostanak menstruacije nekih mjesec i po(nije mi prvi put,u zadnje vrijeme mi skroz neredovne),uradim dva testa,prvi pozitivan,drugi nakon dan negativan...A ja se OBRADOVALAuser posted image ...odem na pregled,ne vidi gin. trudnocu,uputi me da radim beta hcg,sumnjajuci na vanmatericnu...radila na 48h,na sva tri nalaza pise 2,4 user posted image user posted image user posted image A u medjuvremenu dobila menstruaciju,sve normalno...
Ima li ko da mi pojasni???

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Beta HCG
28.6.2013 22:56:06   
klemzi
Ja Neki samo znam da beta ispod 5 znači da nije trudnoća user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Beta HCG
28.6.2013 22:59:01   
neki x

IZVORNA PORUKA: klemzi

Ja Neki samo znam da beta ispod 5 znači da nije trudnoća user posted image

I za pretpostaviti je...Svakako sam dobila...a posto ne znam nista o vanmatericnoj trudnoci,ne znam ni sta da mislim...

A bas sam se radovala jednom curetku...user posted image

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Beta HCG
28.6.2013 23:01:22   
klemzi
Žao mi je draga što je tako user posted image ja nešto kontam da je vjerovatno bila trudnoća 8zbog poz testa) koja nije opstala user posted image A vanmaterična pretpostavljam da nije, ona je obično praćena jaaaaakim bolovima user posted image
Ljubim ja tebe i dječake slatke!

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Beta HCG
28.6.2013 23:04:12   
neki x
Eh moja klemzi,ne znam bil se tjesila,ili.....

Na hajr,kako kazu...bice aBduser posted image


Ljubim i ja tebe puuuuunouser posted image

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Beta HCG
29.6.2013 9:40:42   
Amelaa RR
Reallove, cestitam od srca....

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Beta HCG
29.6.2013 11:11:05   
reallove

IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Reallove, cestitam od srca....

Hvala mila :*

Neki,sretno i da bude jedna seka mala akoBogdauser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Beta HCG
30.6.2013 13:21:29   
neki x

IZVORNA PORUKA: reallove


IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Reallove, cestitam od srca....

Hvala mila :*

Neki,sretno i da bude jedna seka mala akoBogdauser posted image

Hvala mila,ma bice aBd user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Beta HCG
9.4.2014 13:21:41   
TiruTiru
Gdje radite betu? privatno ili?

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Beta HCG
9.4.2014 13:42:08   
Anelat
Prosli mjesec ja sam radila u bolnici ( biohemija) dobila uputnicu i izvadila.. Tako je u Tz

(odgovor članu TiruTiru)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Beta HCG
10.4.2014 11:22:15   
Anoniman
Molim Vas treba mi pomoć.Moja tetka koja ima 42 godine,radila je VTO i 12 dan od transfera beta je 209user posted image .Za dva dana ce ponoviti betu...Da li su možda dve bebice u pitanju?user posted image

(odgovor članu Anelat)
  Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Beta HCG
10.4.2014 20:06:12   
kokouli
To moze samo dr.vidjeti na UZ .Kad asam ja ostala nesretno trudna ,a imala sam mised u 9 nedelji beta mi je 17 dan nakon O bila 583 ,pa zato mislim da nema pravila i da je sve zaista individzualno .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Beta HCG
10.4.2014 20:08:56   
kokouli
I dr.i ja smo se pitali jesu li dvojke ,i cak na prvom UZ je bilo neke tecnosti u daglasu ,i imala sam blago krvarenje na 3 dana prije ocekivane menstruacije ,pa moguce da su bili blizanci i otisli jedan za drugim ,zaista pravila nema ,svima sa pozitivnom betom zelim ugodnu i skolsku trudnocu ,kao i sebi da ponovo zabebim i sve da prođe kako treba .

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Beta HCG
9.6.2014 20:44:17   
mall
Pozdrav, prijavila sam se ovde da vas nesto pitam. Ne planiram trudnocu, medjutim neredovne su mi mjesecnice i sad mi kasni 9 dana, doktorica mi dala da uradim nalaz hcg i danas kad sam ga podigla pise 22,4. Odem kod doktorice medjutim zavrsila smjenu i samo je pogledala nalaz, rekla da po tom nalazu nisam trudna, da joj dodjem ujutro na pregled.A i u petak, 6 dan kako mi kasni radila sam kucni test, bio negativan. Pa sta vi mislite o tome? Bila bih vam zahvalaa ako bi mi sto prije odgovorili.

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Beta HCG
10.6.2014 7:53:05   
AAvalon
Mall, beta hcg od 22,4 definitivno znaci trudnocu. Za 9 dana kasnjenja beta je zaista mala, pa ne bi bilo lose da je kroz dva dana ponovis. Ako bude padala, vjerovatno se radi o spontanom pobacaju ili biohemijskoj trudnoci. Ako bude pomalo rasla, mogu biti i neke druge opasnije opcije. U svakom slucaju, definitivno bih na tvom mjestu ponovila nalaz, ne bih se samo prepustila. Sretno!

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu mall)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *