|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beta HCG
7.2.2013 17:47:54   
budućamamaa
hvala.. pa eto sutra se još moram javiti s tim nalazom svojoj ginekologinji pa onda šta će reć...:)

a za tebe a stvarno mi je žao.....al imaj nade i sljedeći put bit će bolje...:/

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Beta HCG
7.2.2013 21:01:35   
smarija
javi kad se vratis od doktorice.A ja idem u nove pobjede ako Bog da sad u martu,pa se iskreno nadam da ce biti ovodaj put kako treba user posted image

_____________________________

ja ''''''''83.g. PCOS,IR,MTHFR homozigot,PAI heterozigot
MM ''''''''78.g. Normospermia
1.2009 IUI beta 64 - spontani,3xIUI beta 0
1.2010 i 2. 2012 VTO(Medico S)HS spopntani,3.2013 fet beta 0
4.2014 VTO Maribor HS-bingo beta 410

(odgovor članu budućamamaa)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Beta HCG
8.2.2013 15:58:59   
budućamamaa
eto samo da se javim..nalazi su mi uredni sve je dobro za sad..jedino imam malo viši šećer....al nadam se da bu i to bolje...još je rano i trebam se čuvati...da ne bi bio pobačaj...jer znam imat bolove u trbuhu ali bez krvarenja...sad još imam punooo pretraga..i ultrazvuk..

(odgovor članu budućamamaa)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Beta HCG
10.2.2013 0:37:09   
smarija
tek sam sad vidjela da si pisala,jos jednom ti cestitam ,a za secer nemoj da brines ako bude trebalo dobices odgovarajucu terapiju a ti se pazi koliko je to sa tvoje strane moguce po pitanju ishrane user posted image

_____________________________

ja ''''''''83.g. PCOS,IR,MTHFR homozigot,PAI heterozigot
MM ''''''''78.g. Normospermia
1.2009 IUI beta 64 - spontani,3xIUI beta 0
1.2010 i 2. 2012 VTO(Medico S)HS spopntani,3.2013 fet beta 0
4.2014 VTO Maribor HS-bingo beta 410

(odgovor članu budućamamaa)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Beta HCG
14.2.2013 22:03:01   
lotica
Pozdrav svima! molila bih vas za pomoć!ako slučajno netko ima ili je imao slični problem?Naime,prošle subote smo MM i ja prvi put ugledali pozitivan test na trudnoču nakon trečeg ICSI - a.Sreči nije bilo kraja.U ponedjeljak na 14dnt vadila sam betu koja je iznosila 299,00 a dva dana poslije 304,2 user posted image ,znam da nije dobro i doktor je rekao da prekinem terapiju i čekam mengu,ali meni se ne čini da ču je dobiti jer su mi grudi još bujne i osječam da se ne sprema...mene zanima dali je netko imao slično iskustvo i zašto beta nije pala ako se plod ne razvija user posted image i što najvjerovatnije mogu očekivati???molim vas,ako bilo tko zna?

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Beta HCG
14.2.2013 22:34:12   
san4
Lotice,stvarno mi je zaouser posted image .
Nisam imala slicno iskustvo,ali kao sto i sama znas,nije dobro sto se beta ne dupla.user posted image
Rijec doktora bi trebala biti zadnja,tako da mozes,mozda,prije prekidanja terapije da potrazis jos jedno misljenje.
Budi jaka,savladaj stres,znam da nije posteno da nam se takve stvari desavaju nakon tolike borbe,I ja se borim sa neplodnoscu,radila sam VTO sa negativnom betom.user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lotica)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Beta HCG
14.2.2013 23:58:43   
smarija
lotice prekini sa terapijom i cekaj 2-3 dana da dodje do krvarenja,ako ne dodje ja bih isla doktoru da se vidi sta je u pitanju,odnosno hoce li samo otici ili je potrebna kiretaza.Beta ne moze odmah opasti i pored kiretaze nakon mjesec dana uvijek je bila blago pozitivna,to ti je moje iskustvo

_____________________________

ja ''''''''83.g. PCOS,IR,MTHFR homozigot,PAI heterozigot
MM ''''''''78.g. Normospermia
1.2009 IUI beta 64 - spontani,3xIUI beta 0
1.2010 i 2. 2012 VTO(Medico S)HS spopntani,3.2013 fet beta 0
4.2014 VTO Maribor HS-bingo beta 410

(odgovor članu lotica)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Beta HCG
15.2.2013 8:44:35   
lotica
Puno vam hvala na odgovorima,danas je petak i još je nema,malo me strah za vikend da se ne zakomplicira nešto.još sam uvijek u šoku da mi se to događa.imam osječaj da mi je netko uzeo cijeli svijet...hvala vam još jednom...ako do ponedjeljka ne dođe moram ponovno vadit betu...

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Beta HCG
15.2.2013 11:39:52   
smarija
lotice znam da si i u soku i strahu,sto bi se reklo sve ti se skupilo,ali kao sto vidis u mom potpisu prosla sam svasta i dosta cura na ovom forumu su imale i gora iskustva pa covijek opet nastavi dalje.
Obavezno radi betu u ponedeljak i otidji kod doktroa cisto porazgovaraj sa njim,i tebi ce tad biti bar malo lakse

_____________________________

ja ''''''''83.g. PCOS,IR,MTHFR homozigot,PAI heterozigot
MM ''''''''78.g. Normospermia
1.2009 IUI beta 64 - spontani,3xIUI beta 0
1.2010 i 2. 2012 VTO(Medico S)HS spopntani,3.2013 fet beta 0
4.2014 VTO Maribor HS-bingo beta 410

(odgovor članu lotica)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Beta HCG
19.2.2013 11:20:19   
lotica
Evo,samo da vam javim,radila sam jučer novu betu i iznosi 508,8.Opet se povečala,zvala sam svog ginekologa koji mi je radio postupak i rekao je da se sad javim svojem ginekologu.Kad sam ga pitala što to znači i zašto beta tako sporo raste samo mi je savjetovao da odem na pregled.Bila sam i na pregledu kod svojeg ginekologa koji mi je čak dao i nade da bi još moglo biti sve u redu user posted image ,totalno sam zbunjena,kako sve u redu????????vidio je nekakvu sjenu u maternici i rekao mi da se ponovno vidimo u petak na ultrazvuku.Ja uopče ne krvarim i osječam se dobro,imam samo lagane grčeve.Dali je netko imao slično iskustvo?što se sa mnom događa?






(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Beta HCG
19.2.2013 12:45:35   
budućamamaa
zdravo...evo da ispričam svoje iskustvo... naime ja kada sam prvi puta vadila betu iznosila je 3088, negdi tek dok sam saznala da sam trudna..... a imaala sam grčeve isto ko i ti,lagane ali bez krvarenja...no ginekologinja mi je rekla da oni mogu značit svašta i dobro i loše,da se zbog tih grčeva može javit spontani pobačaj....betu sam vadila u 6 tjednu trudnoće, a sad je 8 tjedan i grčevi nestaju.....sutra trebam dobit ponovne nalaze bete...da vide jeli sve u redu.... aa kako sam puno čitala po forumima,našla sam da beta ako je mala može značit nešto loše ali i nemora....isto tako beta je niska ako imaš dvojčeke.... moje mišljenje je da potražiš mišljenja više doktora,pa češ vidjet...

(odgovor članu budućamamaa)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Beta HCG
19.2.2013 18:27:02   
smarija
lotice to sa betom i nije bas dobro,po ovom zadnjem vadjenju bi morala biti mnogo,mnogo veca od ovh 508,potrazi misljeje i kod nekog drugog ginekologa

_____________________________

ja ''''''''83.g. PCOS,IR,MTHFR homozigot,PAI heterozigot
MM ''''''''78.g. Normospermia
1.2009 IUI beta 64 - spontani,3xIUI beta 0
1.2010 i 2. 2012 VTO(Medico S)HS spopntani,3.2013 fet beta 0
4.2014 VTO Maribor HS-bingo beta 410

(odgovor članu lotica)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Beta HCG
19.2.2013 21:15:59   
lotica
budućamama čitala sam tvoje postove i držim ti fige da sve bude u redu i hvala ti na odgovoru!
smarija jako mi je žao što si sve to proživjela i nemogu si zamisliti kako ti je,zamišljam te kao hrabru ženu,ali i sve nas koje prolazimo kroz takva bolna životna razdoblja.Nadam se da nas čeka negdje sreća...
ja ću sutra vjerovatno potražit drugo mišljenje.Javim vam kako će moja priča završiti.

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Beta HCG
19.2.2013 22:44:59   
smarija
lotice moja daj Boze da nas nijedna nije morala iskusiti ovako nesto ruzno,ali sad sta je tu je mi se nista nepitamo,sto ja kazem onaj odozgo odredjuje,zna biti i nepravedan ali mi opet nista promijeniti ne mozemo.
Zato nemoj odustajati,budi hrabra glavu gore,jer ima zenica koje su gore prosle i od mene.
user posted image

_____________________________

ja ''''''''83.g. PCOS,IR,MTHFR homozigot,PAI heterozigot
MM ''''''''78.g. Normospermia
1.2009 IUI beta 64 - spontani,3xIUI beta 0
1.2010 i 2. 2012 VTO(Medico S)HS spopntani,3.2013 fet beta 0
4.2014 VTO Maribor HS-bingo beta 410

(odgovor članu lotica)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Beta HCG
20.2.2013 13:02:45   
kokouli
Pozdrav svima ,izvinjavam se ako sam fulila temu ,ali trebam hitno neki odgovor ,naime od juče 23dc ,a ciklusi su mi uredni 28 dana ,kad se obrišem imam smeđkasti trag ,više kao smeđa tačka ,vrlo oskudno ,stomak me juče malo muljao ,ništa posebno ,mislila sam da će user posted image stići međutim evo stanje isto .Šta bi to moglo biti da li neko ima slično iskustvo .

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Beta HCG
25.2.2013 8:52:51   
budućamamaa
lotice, a koliko tjedana si već trudna?.. jer referentni interval hcg beta za 3-4 iznosi od 5,8-750..
jel su ti sada lječniki šta rekli?

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Beta HCG
25.2.2013 9:32:26   
lotica
već mi e bio šesti tjedan,ali evo ja sam u subotu prokrvarila,biloi je užasno i jako je boljelo,ali mene sada muči što je danas već krvarenje prestalo,malo mi je čudno jer mi normalno krvarenje traje bar četiri dana,još imam blage grčeve i smečkasti blagi iscjedak,mislite da je to normalno?

(odgovor članu budućamamaa)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Beta HCG
25.2.2013 21:36:58   
san4
Lotice,moze biti normalno,ali obicno poslije vantjelesne oplodnje menstruacije su obilnije i duze traju.Naravno,uvijek ima izuzetaka.

Najbitnije je da je iskljucena mogucnost vanmatericne trudnoce.
Ne bi bilo lose otici ponovo kod ginekologa.user posted image

(odgovor članu lotica)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Beta HCG
12.3.2013 9:27:39   
ena**
Zenice molim za pomoc,imam jedno pitanjce,jucer mi je test pokazao +,ja da bi bila sigurna odem u Dom zdravlja i izvadim betu koja je bila 216,zene na drugoj temi me uplasise da je visoka i da postoji mogusnost za 2 user posted image ,a mm koji je ljekar po struci mi kaze da je to sasvim ok za 4.sedicu trudnoce(racunajuci od prvog dana zadnje menstruacije)...da li je neka imala slicno iskustvo i kolika je bila vasa beta....

(odgovor članu san4)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Beta HCG
12.3.2013 13:48:22   
malena27 RR
Ena visina bete moze varirati, zavisi od toga koliko dana je proslo od ovulacije.

Bitno je da se dupla u roku od 2 dana.
Pogledaj moj potpis, vidjeces kolika je beta bila kod mene, skoro 600 a jedna je beba bila u pitanju...
Postoji mogucnost i variranja vezano za duplanje, evo vidis moj slucaj, 3 puta se skoro uvecala u roku od 48 sati...



_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu ena**)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Beta HCG
12.3.2013 15:21:30   
ena**
Hvala na odgovoru,bila sam ja kod ginica privatno,pa mi je i on isto rekao da varira od zene do zene,i da samo vazno dal raste,nije bas toliko bitno ni da se dupla ako poraste u 48h za 1,7posto to je ok,pa vidjet cemo sutra da li je bilo pomaka...sve u svemu hvala ti

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Beta HCG
12.3.2013 15:52:10   
Latinka
Potpisujem Malenu. I kod mene je bila ista situacija, čak su mi u amb.rekli da sigurno nosim dvojke

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu ena**)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Beta HCG
27.3.2013 14:20:24   
Mirjana38
Pozdrav svima,nova sam na forumu,trebam pomoc.Radila sam isci 12.03.vracena tri embriona.!3 dan poslije et radila sam test i pokazao je negativno.Betu vadim sutra,16 dan od et...zanima me ima li nade da beta bude pozitivna.Imam osjecaj kao da cu dobiti,natecene i bolne grudi.Molim za odgovor

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Beta HCG
27.3.2013 18:00:10   
klemzi

IZVORNA PORUKA: Mirjana38

Pozdrav svima,nova sam na forumu,trebam pomoc.Radila sam isci 12.03.vracena tri embriona.!3 dan poslije et radila sam test i pokazao je negativno.Betu vadim sutra,16 dan od et...zanima me ima li nade da beta bude pozitivna.Imam osjecaj kao da cu dobiti,natecene i bolne grudi.Molim za odgovor

Naravno da ima nade, sve dok user posted image ne dođe nade ima. Taj negativni test ništa ne znači jer si ga uradila stvarno preprerano.
sretno i dabogda nam bila user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Mirjana38)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Beta HCG
30.3.2013 12:05:22   
Visnja RR
POTREBAN ODGOVOR: jedna naša čitateljka pita pa vas molim da joj odgovorite

"zdravo..volela bih ako moze bilo ko da mi pomogne..radi se o beta hcg 14 dan nakon vantelesne ..meni je 3,44 a referena vrednost je u ovoj labaratoriji od 0,1 do 5,7..molim vas ako neko zna da mi kaze da li je trudnoca ili ne..hvala"

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

koje vam se musko ime dopada
stefania

od ponudjenih koje vam se ime za djecaka dopada

ajan (34%)

daren (4%)

eden (8%)

narja (4%)

mahdi (10%)

kan (40%)


Broj svih glasova: 718

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *