|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: njega kose
24.2.2011 20:27:45   
Anoniman
calahoe bude li mi valjo ovaj sampon imas od mene pice cim otopli pa sa svrcom na kavu krenemouser posted image user posted image

(odgovor članu calahoe)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: njega kose
24.2.2011 20:32:39   
teacher75

IZVORNA PORUKA: calahoe

Kod nas u Mostaru u novom prodajnom na Rondou ima L'Occitane radnja ,mora biti i u Sarajevu negdje.
Skupe su im stvarcice,sem sampona sam kupovala i kremu za podrucje oko ociju,mala kutijica je nekih 20 km,odlicna je bila(potrosila je hebi gauser posted image )
Sampon je nekih 25-6 km bio.


valjda cu ga naci ovdje, nije strasno skup ako ce pomoci, i vichy je tu negdje...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: njega kose
24.2.2011 20:34:32   
calahoe
Noa uzmi prvo testere,radi neka divna,plava zenskica,bas je ljubazna.
Ih za kafu vas samo cekam,cim otopli kolica i picimo.user posted image user posted image

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: njega kose
24.2.2011 20:36:28   
Anoniman
hocu i ja s vama po mo da spartaaaaaamuser posted image user posted image

(odgovor članu calahoe)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: njega kose
24.2.2011 20:37:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: calahoe

Noa uzmi prvo testere,radi neka divna,plava zenskica,bas je ljubazna.
Ih za kafu vas samo cekam,cim otopli kolica i picimo.user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma problem je sto ja nisam ljubazna al za 26 km cu se malo uljuditiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a znas sta nikad u zivotu nisam zeljnije cekala proljece ova nam je zima bas fuj fujuser posted image

(odgovor članu calahoe)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: njega kose
24.2.2011 20:38:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

hocu i ja s vama po mo da spartaaaaaamuser posted image user posted image




ko ti braniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: njega kose
24.2.2011 20:40:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: dadada

hocu i ja s vama po mo da spartaaaaaamuser posted image user posted image




ko ti braniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

docicu ja vama...cim otopli...uvalicu se ja muzu on cesto ide...hehe...pa cete vidjetuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: njega kose
24.2.2011 20:51:22   
aazra
IZVORNA PORUKA: megi

Ima li ko kakav savjet u borbi protiv peruti

ne znam koji sampon ili sta da koristim
recept losion vise ne pomaze
vichy sampon pomogne samo dok perem snjim cim prestanem ona se vrati
imate li kakav savjet
a uz to se i masti pa je kombinacija uzas jedan



Imam jauser posted image  Dove protiv peruti ja imam dugu kosu inace ali sklonu perutanju - mnogi samponi su prejaki posebno head - shoulders, ali dove je super nekako njeguje kosu daje joj vlagu a peruti vise nemauser posted image  Samo je fazon s tim samponom sto se ne reklamira pa niko ne vjeruje u njegov kvalitet dok ne probauser posted image

_____________________________








(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: njega kose
25.2.2011 8:04:51   
zagy
 
valjda cu ga naci ovdje, nije strasno skup ako ce pomoci, i vichy je tu negdje...
[/quote]

L'Occitane radnja ima kod nas u BBI u prizemlju, bila jednom kada se tek otvorilo i mlijeko za tijelo 60 KM bilo, hvala lijepo, nikada više nisam ušla tamouser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: njega kose
25.2.2011 9:19:14   
teacher75

IZVORNA PORUKA: zagy

 
valjda cu ga naci ovdje, nije strasno skup ako ce pomoci, i vichy je tu negdje...


L'Occitane radnja ima kod nas u BBI u prizemlju, bila jednom kada se tek otvorilo i mlijeko za tijelo 60 KM bilo, hvala lijepo, nikada više nisam ušla tamouser posted image

ne bih nikad za mlijeko za tijelo dala tolike pare, ali ako je sampon oko 25 km a kosa mi nece biti vise masna vec 2. dan, ne zalim ni marke

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: njega kose
25.2.2011 11:00:19   
megi
aazra hvala na preporuci
kupujem odmah i probam ,user posted image



_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: njega kose
25.2.2011 11:05:54   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: aazra

IZVORNA PORUKA: megi

Ima li ko kakav savjet u borbi protiv peruti

ne znam koji sampon ili sta da koristim
recept losion vise ne pomaze
vichy sampon pomogne samo dok perem snjim cim prestanem ona se vrati
imate li kakav savjet
a uz to se i masti pa je kombinacija uzas jedan



Imam jauser posted image  Dove protiv peruti ja imam dugu kosu inace ali sklonu perutanju - mnogi samponi su prejaki posebno head - shoulders, ali dove je super nekako njeguje kosu daje joj vlagu a peruti vise nemauser posted image  Samo je fazon s tim samponom sto se ne reklamira pa niko ne vjeruje u njegov kvalitet dok ne probauser posted image


Ovo ću da probam! Ja inače imam izrazito osjetljivo tjeme, ne peruta se kategorično već ovisi o situaciji. Uglavnom jako je osjetljivo, i u prošlosti mi je jedino Neutrogenin PH neutralni šampon za izrazito osjetljivu kožu glave pomagao. Međutim kako njega nema svugdje niti uvjek na raspolaganju a nije ni jeftin, probavam (bezuspješno) sa drugim šamponima. Baš ću probati i Dove...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: njega kose
25.2.2011 11:19:30   
malena.
ima li ko neki savjet za jacanje kose...bas mi je ono slaba...ma mala kad me pocupa puna joj ruka kose... sada sam na l`oreal elseve total repair 5...pa neznam ...vidjet cu.i uvijek neke maske stavljam i tako...
jel neko zna neki prirodni recept...

_____________________________

mamina princeza stigla na svijet 24.8...i od tada mami uljepsava dane...
:-)))))

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: njega kose
25.2.2011 12:04:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: malena.

ima li ko neki savjet za jacanje kose...bas mi je ono slaba...ma mala kad me pocupa puna joj ruka kose... sada sam na l`oreal elseve total repair 5...pa neznam ...vidjet cu.i uvijek neke maske stavljam i tako...
jel neko zna neki prirodni recept...





ovaj problem ima skoro svaka zena poslije trudnoce,dojenja itd..kupi Recept sampon pomaze pravo

(odgovor članu malena.)
  Neposredna veza do poruke: 64
   RE: njega kose
25.2.2011 12:43:32   
veeseelaa
ja za sprječavanje pucanja vrhova koristim ampule KEUNE, jesu skupe, 30 KM kutija od 30 komada al vrijede
ima kupiti i ampule za spjeavanje ispadanja kose al njih nisam probala tako da rezultat neznam user posted image
drugi neko?

< Poruku je uredio veeseelaa -- 25.2.2011 12:44:19 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: njega kose
25.2.2011 12:55:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja za sprječavanje pucanja vrhova koristim ampule KEUNE, jesu skupe, 30 KM kutija od 30 komada al vrijede
ima kupiti i ampule za spjeavanje ispadanja kose al njih nisam probala tako da rezultat neznam user posted image
drugi neko?





ja sam probala ove za sprecavanje ispadanja al nisam nesto bila zadovoljna na kraju kupih ovaj Recept sampon pa sad jel on pomogao ili je prestalo samo od sebe ne znamuser posted image
a kazes da su ove sto ti koristis dobre za vrhove jer ja imam problem kad mi kosa pređe duzinu ispod ramena pocne pucatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: njega kose
25.2.2011 13:25:54   
veeseelaa
eto ja ampule koristim za vrhove već godinama, imam baš dugu kosu i rijetko primjetim da ima ispucalih vrhova a šišam se baš rijetko, jednom u 8 mjeseci
e da ampule se mogu kupiti i na komad, vidjeh neki nad u DM-u
1 komad = 1 KM

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: njega kose
25.2.2011 13:30:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

eto ja ampule koristim za vrhove već godinama, imam baš dugu kosu i rijetko primjetim da ima ispucalih vrhova a šišam se baš rijetko, jednom u 8 mjeseci
e da ampule se mogu kupiti i na komad, vidjeh neki nad u DM-u
1 komad = 1 KM





hvala probat cu bas me nervira ne mogu imati duzinu koju ja hocu a zanimljivo frizeri preporucuju samo redovno skracivanje vrhovauser posted image user posted image user posted image e sipak

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 68
   RE: njega kose
25.2.2011 17:19:57   
aazra
IZVORNA PORUKA: megi

aazra hvala na preporuci
kupujem odmah i probam ,user posted image




Nema na cemu, drago mi je da mogu pomoci - pa javite mi rezultate do sada kome god sam rekla svima je pomogao - a i ja vise ne koristim niti jedan drugi. Ustvari s obzirom da stavljam sampon dva puta - prvi put stavim obavezno dove protiv peruti a drugi koritim za jacanje kose, trenutno loreal, nekad shaumu ali ovaj prvi ne mijenjamuser posted image  

Sto se tice jacanja kose pa ja mislim da najvise pomaze jacanje kose iznutra - dakle vitamini i mineraliuser posted image  Opadanje kose uvijek je znak da organizmu fali neki od bitnih vitamina...

_____________________________








(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: njega kose
22.3.2011 14:23:51   
micy
..Cure, vidim da imate iskustva s njegom duge kose, pa bih vas zamolila za savjet ako netko ima iskustva s tim.. do prije 2 godine sam imala bas gustu, dugu i lijepu kosu ali je onda iz nekog razloga postala totalna suprotnost :S prorijedila se, izgleda nekako slamasto i vrhovi mi cesto pucaju iako se stvarno cesto sisam ...Probala sam koristiti maske za kosu, regeneratore (razne), ali nista nije pomoglo.. cak koristim i cetku od prirodnih materijala i jedino ''lose'' je sto je susim fenom, ali nije to valjda TOLIKO strasno?? ... :'((((

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: njega kose
22.3.2011 14:28:39   
veeseelaa
draga moja evidentno je da se kosa vremenom prorjedjuje kod nekih ljudi, ni moja nije gusta kao što je bila prije par godina... dal je farbaš? koje šampone koristiš? sve to vjerovatno utiče na kvalitet kose a i genetika je najpresudnija
Neznam šta bi ti savjetovala pametno.... kažeš i sama da je redovito šišaš, da nisi pod nekim stresom? i to jako utiče na izgled kose


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu micy)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: njega kose
22.3.2011 14:29:46   
veeseelaa
hvala probat cu bas me nervira ne mogu imati duzinu koju ja hocu a zanimljivo frizeri preporucuju samo redovno skracivanje vrhova e sipak


ja kad odem kod frizera oni se iznenade kad vide da mi kosa nije uopće ispucala a duga je baaaš
probaj ampule jednu mjesec pa vidi

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: njega kose
22.3.2011 15:12:10   
megi
evo mene ponovo

Azraa  molim te gdje ti kupuje dove sampon protiv peruti ja trazila u DM-u, u svim vecim trznim centrima nigdje nisam nasla user posted image

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: njega kose
22.3.2011 17:51:08   
micy
...Vesela, ma nikad u zivotu nisam ofarbala kosu, kazem ti, bas se trudim, al' ocito nije sudjeno :(((...user posted image .. Blizi mi se jedan jako vazan dogadjaj, a kosa sve gora :(.. sto je najgore, pri korjenu je gusta kao i prije, ali na vrhovima- presmijesno, 2 dlake,, je li moguce da je ovo bila neka faza samo ? :'(

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: njega kose
22.3.2011 18:54:16   
mala86
IZVORNA PORUKA: megi

evo mene ponovo

Azraa  molim te gdje ti kupuje dove sampon protiv peruti ja trazila u DM-u, u svim vecim trznim centrima nigdje nisam nasla user posted image


i ja sam trazila u vecim centrima i nema dove sampona meni treba za masnu kosu
na kraju sam uzela Recept,a dove poslije nasla u lokalnoj maloj trgovini


megi za perut probaj Recept sampon za kosu(za perut)meni je super pomogouser posted image ,nadam se da ce i ovaj za masnu kosu

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *