|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: njega kose
16.6.2011 9:21:45   
Leena
Drage, hvala vam puno!

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: njega kose
24.4.2012 16:35:54   
ucitelj

ja imam strasno puno prhuti, i jako masnu kosu koja mi uz sve opada nakon poproda
moram skoro svaki dan prati kosu ali perut i dalje ostaje i ispada nije vise sitna sad su komadine i koristila svasta nesto nis ne pomaze. jer sam skuzila da mi je tjeme suho a kosa masna
imate li ikakva iskustava ili kakav recept za kosu opcenito i najvise za ove problemcice? hvala :)

_____________________________

Napokon mama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: njega kose
25.4.2012 8:46:33   
damma

IZVORNA PORUKA: ucitelj


ja imam strasno puno prhuti, i jako masnu kosu koja mi uz sve opada nakon poproda
moram skoro svaki dan prati kosu ali perut i dalje ostaje i ispada nije vise sitna sad su komadine i koristila svasta nesto nis ne pomaze. jer sam skuzila da mi je tjeme suho a kosa masna
imate li ikakva iskustava ili kakav recept za kosu opcenito i najvise za ove problemcice? hvala :)



Imala isti problem, nema sta nisam probala. Meni je najvise pomagao recpt sampon za prhut, kad sam se rijesila prhuti sad koristim elseve sampon za tanku i masnu kosu. On mi bas odgovara, s tim da dvaput mjesecno isperem kosu s mjesavinom cajeva, kadulja, kamilica i kopriva, i malo ocata ubacim u to.
Sad treba da promijenim farbu a ne znam koja bi mi odgovarala. Dosad koristila keune, vec par godina istu. Kontala probat garnier pa vidjet cu.

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: njega kose
25.4.2012 11:28:00   
ucitelj
damma meni ovaj elsev jos vise umasti kosu i ja svasta probala al od h&s mi crveno tjeme i svrbi cak se u trudnoci prestala bojiti sad mi jos gore meni je bila ok garnierova farba nije se strasno mastila kosa i od palete isto jos sam stavljala najcesce plave nijanse
kako pravis taj caj i koristis ga
moja mam je nekda davno kuhala brsljan i isto ispirala s njim kosu ali nezz za sta je bio

_____________________________

Napokon mama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:)

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: njega kose
25.4.2012 11:41:24   
mamabb
Ja sam sebi smućkala šampon, ovdje sam našla recept. Nakon mjesec dana korištenja, umanjila opadati za nekih 70%, počela rasti nova kosa a od svakodnevnog pranja kose svela sam na svako treći dan. Za mene je ovo veliki uspjeh.

2 šampona kosili
100 ml koprivinih kapi
100 ml ricinusovog ulja
100 ml pantenol ratvora
100ml AD kapi

mešćini da je to sve. smućkati i perem s tim kosu kao i svakim drugim šamponom.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: njega kose
25.4.2012 12:06:32   
damma

IZVORNA PORUKA: ucitelj

damma meni ovaj elsev jos vise umasti kosu i ja svasta probala al od h&s mi crveno tjeme i svrbi cak se u trudnoci prestala bojiti sad mi jos gore meni je bila ok garnierova farba nije se strasno mastila kosa i od palete isto jos sam stavljala najcesce plave nijanse
kako pravis taj caj i koristis ga
moja mam je nekda davno kuhala brsljan i isto ispirala s njim kosu ali nezz za sta je bio


kod mene je onaj svjetlorozi elseve, ne znam jesil taj koristila. a caj pripremim tako sto sastavim sva tri, stavim da odstoji i da bude samo mlak, isperem s njim na kraju i osusim. caj mi nije u rinfuzi, samo kadulja jest.

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: njega kose
25.4.2012 12:07:55   
damma

IZVORNA PORUKA: mamabb

Ja sam sebi smućkala šampon, ovdje sam našla recept. Nakon mjesec dana korištenja, umanjila opadati za nekih 70%, počela rasti nova kosa a od svakodnevnog pranja kose svela sam na svako treći dan. Za mene je ovo veliki uspjeh.

2 šampona kosili
100 ml koprivinih kapi
100 ml ricinusovog ulja
100 ml pantenol ratvora
100ml AD kapi

mešćini da je to sve. smućkati i perem s tim kosu kao i svakim drugim šamponom.


gdje ima za kupit ovo boldirano? jel AD za djecu mislis?

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: njega kose
25.4.2012 12:09:07   
Mya_81 RR
Ima u biljnim apotekama.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: njega kose
25.4.2012 18:50:21   
M kao Mama
Žene drage onaj crni šampon od Švarckopa glis kur, kako je dobar, ja imam zaista suhu kosu nakon ovog šampona doslovno sam mogla osušiti bez maske ili subrine, a inače stavljam njihovu crnu masku kako se pojavila, toplo preporučujem, zaista je odličan,

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: njega kose
26.4.2012 8:04:37   
mamabb
IZVORNA PORUKA: damma


IZVORNA PORUKA: mamabb

Ja sam sebi smućkala šampon, ovdje sam našla recept. Nakon mjesec dana korištenja, umanjila opadati za nekih 70%, počela rasti nova kosa a od svakodnevnog pranja kose svela sam na svako treći dan. Za mene je ovo veliki uspjeh.

2 šampona kosili
100 ml koprivinih kapi
100 ml ricinusovog ulja
100 ml pantenol ratvora
100ml AD kapi

mešćini da je to sve. smućkati i perem s tim kosu kao i svakim drugim šamponom.


gdje ima za kupit ovo boldirano? jel AD za djecu mislis?

ja sam sve našla u apoteci.Da, AD za djecu.

< Poruku je uredio mamabb -- 26.4.2012 8:05:24 >


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: njega kose
20.5.2012 14:47:50   
leona81
ja sam probala i maske ali ne pomaze, presla sam na najobicniji kopriva sampon, izgleda da su svi drugi za mene preagresivni, osisala se, sve moguce vitamine uzimala ali nema napretka...merz sam uzela na preporuku frizera ali ni te tabletice ne pomazu, pijem vec vise od mjesec udarnu dozu i cini se da je sve gore?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: njega kose
20.5.2012 15:16:17   
Skvo RR
jesi li probala TIGI.
Ja koristim"Serious conditioner" sa uljem od sjemenki suncokreta i Bead Head, sprej za farbanu kosu.


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: njega kose
20.5.2012 15:49:41   
leona81

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

jesi li probala TIGI.
Ja koristim"Serious conditioner" sa uljem od sjemenki suncokreta i Bead Head, sprej za farbanu kosu.



jesam. navodno problem je iznutra...probala sam sve i iznutra...nista

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: njega kose
22.9.2012 21:19:36   
bambi7
Koju peglu za kosu koristite?
Treba mi preporuka i na sta da obratim paznju pri kupovini iste?

_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: njega kose
22.9.2012 21:45:00   
lost

IZVORNA PORUKA: bambi7

Koju peglu za kosu koristite?
Treba mi preporuka i na sta da obratim paznju pri kupovini iste?


Kod nas ćeš teško naći povoljnu a kvalitetnu peglu za kosu. Svi koji žele tako nešto nabavljaju iz inostranstva.
Kod nas solidnu peglu za kosu možeš kupiti za otprilike 100 KM tipa Braun Satin Hair, Phillips ili Remington.
Najbitnije ti je da njeguješ i hraniš kosu redovno, a što se pegle tiče bilo bi dobro da nađeš neku sa regulacijom temperature da ne izgoriš kosu prebrzo, bolje su one sa tanjom pločom jer možeš baš dobro ispeglat od korijena.
Najbolje je nikako ne koristiti peglu jer zaista uništava kosu, ja sam je davno prestala kosristit jer imam tanku i slabu kosu.


_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu bambi7)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: njega kose
22.9.2012 21:57:42   
MicoTico
Ja imam Philips sa jonizatorom, kupila je prošle godine na nekoj akciji , bila je 50 KM, a inače je oko 80-90 KM. Meni je super, ali ja, doduše, ima prilično ravnu kosu, pa je koristim da se kosa samo malo složi, jer je baš gusta i "ide u širinu".

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: njega kose
23.9.2012 12:39:24   
mala86
ja moram pohvalit ovdje tahirovic sampon za obnovu kose

ja sam prezadovoljna(a i drugi ljudi koji su probali)

meni je nakon 100 godina pocela nova kosa rasti,najbolje se vidi kad
dignem siske user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: njega kose
23.9.2012 13:08:46   
magbi
ccccc kakav tahirovic gdje to ima kupit meni kosa jako jako sporo raste bezobzira na redovito sisanje vrhovi nepucaju bas puno mi jer koristim maske i serume ali sporo kosa raste uzas kod mene nije istina da za jedan mjesec naraste 1 cm kakv je taj sampon i gdje ga ima kupiti

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: njega kose
23.9.2012 13:32:59   
pipi_duga_capara
ovo je definitivno nesto najbolje! nisam vjerovala ali ovo je perfektno, pokusavam naruciti prilicno je skupo pa trazim najpovoljnije, javim kad stigne sve detaljeuser posted image

http://www.sminkerica.com/kosa-nokti/macadamia-natural-oil/

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: njega kose
23.9.2012 13:34:53   
magbi
znam gdje rade sa ovim preparatima neznam smijem li napisat ovdje da nebude reklama

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: njega kose
23.9.2012 13:36:51   
mala86
ove tahirovic kod nas ima kupit u dp-u user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: njega kose
23.9.2012 13:55:27   
magbi
mala 86 jeli kosa bolje raste od njega

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: njega kose
23.9.2012 15:10:39   
pipi_duga_capara

IZVORNA PORUKA: magbi

znam gdje rade sa ovim preparatima neznam smijem li napisat ovdje da nebude reklama


pisi pp ako ne moze ovdje! user posted image

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: njega kose
23.9.2012 15:21:08   
magbi
poslala user posted image

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: njega kose
23.9.2012 15:43:42   
draguljče
Ja koristim Macadamia proizvode i dobri su, ali mi kosa nije nešto puno drugačija nego sa nekim drugim proizvodima. Pipi, imaš na piku curu koja prodaje te proizvode. Cura je u Sarajevu.
A sad jedno pitanje user posted image
Da li je neko koristio isluge akademije Brezar? Molim iskustva, cijene,...? user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *